Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titan quest

Hozzászólások

(#301) Xelo válasza Xelo (#300) üzenetére


Xelo
addikt

oops már csak 4XXKm van.. :B vettem egy baromi jó zöld gyűrűt.. (+16% strenghtet meg még sok más jó cumót ad.. )

(#302) Djudit


Djudit
csendes tag

Én még csak 9 es vagyok és még csak ma kezdtem el, de nagyok tetszik. A hangulata kafa, a grafikaa is jó. Az is jó hogy mixelhetem a kasztokat.
Csak 1 bajom van: magyarul még jobb lenne. Nem tud valaki hozzá honosítást?

(#303) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

28 as vok :)
bár én már csak a zöld és kék cuccokat nézem :D ya és most nem fagy ki. vagyis ma még csak 1x fagyott ki.az szintem semmi nem? :(

Music!!!

(#304) Szuperboci válasza Djudit (#302) üzenetére


Szuperboci
senior tag

végülis még a black and white 2 höz sincs ami majdnem 1éve? kijött már :D
Ebbe meg ''picit'' több szöveget kell forditani.szerintem arrébb van még a magyarosítás kiadása.(már biztosan dolgoznak rajta)

Music!!!

(#305) Xelo válasza Szuperboci (#303) üzenetére


Xelo
addikt

az az 1 lehet más miatt is

(#306) Szuperboci válasza Xelo (#305) üzenetére


Szuperboci
senior tag

pl?

Music!!!

(#307) Djudit válasza Szuperboci (#303) üzenetére


Djudit
csendes tag

Én kb 5-6 órát játszottam vele és még nem faggyott ki. :))

(#308) Szuperboci válasza Djudit (#307) üzenetére


Szuperboci
senior tag

mák. :DDD

Music!!!

(#309) Xelo válasza Szuperboci (#308) üzenetére


Xelo
addikt

nekem greeceben semmi bajom nem volt, átjöttem egyptbe itt meg már 2x lépett ki a köcsöge :O

(#310) Szuperboci válasza Xelo (#309) üzenetére


Szuperboci
senior tag

szokj hozzá :D
nektek is az egész gép indul ujra vagy csak nekem? :F

Music!!!

(#311) Xelo válasza Szuperboci (#310) üzenetére


Xelo
addikt

nekem annyi hogy a Titan Quest.exe hibát észlelt, ezért leállt.. de mit foglalkozik ez a hibákkal? nem kérte rá senki :DDD szerk : most pihentetem a játékot, hátha jön vmi patch még hozzá.. meg ezt az egyiptomot ugyis annyira unom mint a **a*t :D pedig még az elején vagyok..

[Szerkesztve]

(#312) Trak


Trak
addikt

Szerkesztve
(Közben úgy néz ki megoldottam a problémát)

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#313) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Ma este kezdtem el a titan questet és nagyon meg vagyok vele elégedve :C . Ennél jobb diablo klónt nem láttam még :DD . Storm kasztot(vagy miafenét :B ) választottam az elején, a másodikon még tanakodok(bár még csak 5. szinten vagyok :P ) Már most várom hozzá a kiegészítőt. Remélem lessz :DDD ! Akadni nekem nem akad, legalábbis eddig még nem tette. Kifagyással sincs sok gondom. 3-as szinten eccer kidobott exe hibával, utána bese tudtam tölteni a karimat, de egy nemhivatalos mócer eztis megoldotta(pedig eredeti gamém van :)) Azóta semmi gond(kopp-kopp-kopp)

Nincs nálam toll, sorry...

(#314) OTIS_


OTIS_
tag

Nekem nemakar felmenni a patch, mindenki mondta hogy üres gombokat kéne látnom és ráklikkelnem a bal oldalira, de nekem ottvannak a gombok frankónk, ráklikkelek arra hogy ''igen szeretném felrakni az updatet'' és rá fél nanosec re egyböl kiírja hogy ''a telepítő hibát észlelt és leáll'' arra meg már semmit nem nyomhatok csak ok ot...
Ha valaki tudja a megoldást akkor légyszi írja meg itt vagy bárohl ahol elér.
Előre is köszi!
Üdv: OTIS

(#315) NorDezs válasza OTIS_ (#314) üzenetére


NorDezs
senior tag

Eredeti a játékod?

(#316) Xelo válasza Kis Samurai (#313) üzenetére


Xelo
addikt

azt a nem hivatalos móccert eltud priviben küldeni? nekem is eredetim van mégis exe hibával kihajingál.. :O

(#317) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Na már 8.szinten vagyok :DD Viszont egy problémám még mindig van: mikor megnyomom az y gombot, hogy mutasssa a kidobott tárgyakat, akkor néha befagy egy 5-6 mp-re(hiába engedem el az y gombot nem tünnek el a nevek, meg hiába nyomok bármilyen gombot nem történik semmi) Ja az 1.8 as peccset nekem se engedi feltenni :O :O Nincs felirat, és hibaüzenetet dob ki... :(((

Nincs nálam toll, sorry...

(#318) Xelo válasza Kis Samurai (#317) üzenetére


Xelo
addikt

még szép hogy nem, ha ugy mentetted meg a fagyogatástól mint a tört verzsönöknél.. nekem simán felment a patch. ez az exe hiba idegesít, de sztem ha már 2en vagyunk eredeti példánnyal ilyen hibával, akkor vannak többen is. :R

(#319) kneedeep


kneedeep
tag

Most pörgettem ki a játékot, nagyon jó game!:)
nem is tudtam, hogy lehet utána folytatni nehezebb fokozaton, és meg maradt a 32-es szintem meg minden fegyver, pénz :)

(#320) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Nah elértem a 10. szintet... Egyre jobban teccik :C :C :C Csak ne lenne tele ennyi BUG-gal :O :O

Nincs nálam toll, sorry...

(#321) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

30 as vok.elég jol gyapok a tüz golemem nagyon aprit :D másfél milla aranyam van.
Az szentem elég gáz hogy ha körbevesznek ''kukacok'' vagy ilyen ''szöcskelfélék'' pillanatok allatt elmegy az 1500 hp ém, meg a golemem is kinyiffan,de a főellenségeket meg agyon verem.pl 2act végén is.
A 3 act feelingje nagyon bejön ezekkel a maláji tigrisekkel meg sárkányokkal+kinai fal félével :D nagyon ott van a hangulat :)
kiegészítőt már én is várom,pedig még nem vittem végig. ;)

Music!!!

(#322) Xelo válasza Szuperboci (#321) üzenetére


Xelo
addikt

én 22es Paladin vagyok, de már most több mint 1500hpm van :D elég szutyok skilljei vannak a defendernek, inkább nyomom a defender masteryre a pontyokat nem a skilleimre, mert várom a def végén azt az óriáscsákóvá válást :DDD Stormban sok pofás van, szal majd elkell kezdenem egy picit pontozni Intre, meg ott Skillezek majd inkább.. (meg tök jó találtam ilyen gyürüt ami +jól ráerősít a Storm Nimbusra (ahhoz is van már ilyen upgradem) jahh már Egypt végefelé lehetek, legalábbis az utolsó előttinél 1el előbbi ''falucskában'' vagyok :) mivel nem szoktam vásárolni, ezért még sok olyan cumóm van amit görögből szedtem, sőt annak is az elejéről :B persze ezek zöld ill. ??kék?? cumók.. meg arra is rájöttem hogy a kék tárgyaknak csak nevük van, de képességekben nem olyan tuti hogy tutik :DD most egy zöld fegyóm van (cserére érik), pedig már szedtem fel 2 kéket is..

[Szerkesztve]

(#323) MasOyama válasza Szuperboci (#321) üzenetére


MasOyama
őstag

Van egy olyan olyan pajzs amit kifejlesztesz, és 50-100% al lassítja a körülötted lévőket, és sebzi is őket. Azzal könnyű. Hiába vesznek körül 5 en, olyan, mint egy lassított felvétel... :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#324) Szuperboci válasza MasOyama (#323) üzenetére


Szuperboci
senior tag

tudom :) végig néztem mikre kell adni :B
de kellenek másra a skill pontok majd :)

[Szerkesztve]

Music!!!

(#325) bélanéni válasza kneedeep (#319) üzenetére


bélanéni
őstag

Meg tudnád mondani, mennyi volt a tiszta játékidő, amíg végigvitted?
Csak mert haverral neki akarunk ugrani multiban, kíváncsi vagyok mekkora részt tudunk letudni :DDD
És mekkora a maximális elérhető karakterszint? (LVL)

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#326) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valahogy lehet az emberrel varázsolni ha igen milyen gomb az?Mert már 7-es szinten vagyok mindenemet fejlesztem szépen,de nem tudom mi értelme van azoknak az erőknek amit mindig feljebb kell rakni + jel-el

(#327) Xelo válasza ToBeY (#326) üzenetére


Xelo
addikt

azokkal a +jelekkel az adott masterydet fejleszted.. és ott írja is.. hogy most hanyas az a masteryd, és igy mennyi bónuszt ad (ez nem buff v ilyesmi, mindig adja) ill a köv szinten mennyi lessz. ahhoz hogy új ''varázslatokat'' tanulhass, fejlesztened kell a masteryd 1 adott szintre.. ha varázslatot megtanulsz akkor úgy tudod könnyen használni.. hogy tudod ott van alul egy 0-9ig lévő ablaksorozat, nahh most amelyikre akarod rakni a képességed oda jobb klikk és kiválasztod az adott képességet..
Babylonba most értem át, hát ez vmi nagyon cool! imádom :)) pont most lettem 26os hogy átértem ide..
adataim 26os szint elején:
hp:1702 energy:683 str:223 int:113 dex:224
avg.dmg:154 attack speed:115% DPS:176
nem olyan rossz sztem, de nem is csúcs :( ti mit gondoltok?

[Szerkesztve]

(#328) Speedyman válasza Xelo (#327) üzenetére


Speedyman
tag

30as.earth & warrior
hp 1602:energy:430:str:299,int:199,dex:163
avg dmg:250 attack speed:160%,DPS 345


[Szerkesztve]

Aki lusta az ne szégyelje magát...de aki már kajálni is lusta...(: ''Garfield''

(#329) ToBeY válasza Xelo (#327) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi a segítséget! Ezeket kerestem,mert az ok fejlesztem a várzslatokat szintugrásnál,csak nem tudtam hogyan kell előhívni.

(#330) Szuperboci válasza Speedyman (#328) üzenetére


Szuperboci
senior tag

ez én voltam.ezek szerint mégsem törölték a régi nickemet :D

Music!!!

(#331) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Lehet menteni a játékban akkor amikor én akarok,vagy csak a mentés pontoknál lehet?

[Szerkesztve]

(#332) Boglya válasza ToBeY (#331) üzenetére


Boglya
senior tag

Nem lehet menteni, automatikus mint a diablo2ben volt, ahol abbahagyod (vagy ahol kifagy:D) onnan folytatod:D.

(#333) ToBeY válasza Boglya (#332) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez jó nagy szemétség :(((

(#334) Xelo válasza Speedyman (#328) üzenetére


Xelo
addikt

ohh my god :D akkor úgy látom hpra többet nem kell pakolni :)) akkor energym is rendben van.. str-re meg dex-re kell gyúrnom (v gondolkozom azon hogy újra kezdem az egészet.. és vmi varázsló csávóval kezdek, mivel annyi cool cucc van nekik.. hmm?)
ToBeY: miért lenne szemétség?

[Szerkesztve]

(#335) Boglya válasza ToBeY (#333) üzenetére


Boglya
senior tag

Annnyira nem, a diablo2ben ahol ha meghaltál és véletlenül kiakadt mire a cuccodhoz értél volna az elég nagy gáz volt:D. Itt ilyen probléma nincs, én még örültem is neki a sok fagyi miatt, bár mivel visszarak a legutóbbi checkpointhoz, néha elég nagy területeket kellett átfésülnöm újra:D.

(#336) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hát mikor a fél területet kiírtottam és el kellet mennem itthonról azt mikor hazajöttem kezdhettem előről

(#337) Xelo válasza ToBeY (#336) üzenetére


Xelo
addikt

ohh hnem halálos az, legalább fejlődsz

(#338) bélanéni


bélanéni
őstag

nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem nagyjából hozza a Diablo2 feelinget. Tegnap játszogattam vele kicsit, és szerintem nagyon jó a hangulata. Grafika nagyon szép! (de érthetetlen hogy az én gépemen miért kell levenni mindent Mediumra, hogy ne szaggasson be néha. :F )

Szóval szerintem nagyon jó akció-rpg-t sikerült összehozniuk, alig várom hogy multiban kipróbálhassuk :DDD

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#339) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Az hogy a rákba lehet,hogy viszajutottam oda ahol már jártam?Csak most kicsit nehezebbek az ellenfelek és nem 3 szinten vagyok hanem 9 :U
Eltévedtem,valamit elrontottam vagy ilyen gagyi hogy nem ad be másik pályarészt? :F

(#340) Xelo válasza ToBeY (#339) üzenetére


Xelo
addikt

nem véletlenül vissza teleportáltál? :))
bélanéni: szerintem is jó kis game.. egyébként az én gépemen megy pöccül, minden maximumra állítva.. a memóriát valahogy rosszul kezeli a game, néha még 2GB mellett is swappol.. a multival vigyázz, mert ha ott egy nagyobb csávó akar segiteni és elteleportálsz vele olyan helyre ahol még nem jártál, akkor a main quested is azzá változik amit éppen csináltok.. remélem érthető :F én sokat bajlódtam azzal hogy azt írja csináljak valamit valahol ahol még nem is tartok :DDD dehh a köv városba ahogy beértem és beszéltem pár cóskával megoldódott

[Szerkesztve]

(#341) ToBeY válasza Xelo (#340) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem teleportáltam én semerre se! De emlékeztem erre melákra amit 3 szinten vertem le most 9-en is levertem, de nehezebb volt! Volt földbe három ilyen ventilátor szerű forgó valami,ami közben lőt rám!

(#342) Xelo válasza ToBeY (#341) üzenetére


Xelo
addikt

sztem nem mentél vsisza, csak hasonló tájon jársz :F (nemtudom, furi hogy nállad sorra jönnek a hibák más meg élvezi a gamet)

(#343) ToBeY válasza Xelo (#342) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát lehet hogy hasonló de akkor rohadt hasonló mert minden ugyan úgy van.
Amit szürke terültettel jelöl ott már voltam igaz?

(#344) ToBeY válasza ToBeY (#343) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Na megvan a helyes út valahogy viszább mentem.Érdekes volt látni hogy visszafelé ugyan azok vannak,de sokkal erősebbek.Mindenesetre arra jó volt,hogy 8-ról 10re fejlődjek :DDD

(#345) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Na elértem a 14.szintet dps-em 100 :D Szerintem ez ezen a szinten egész jó... Ja nyócadik szinten a másodlagos képzettségem a nature lett (a storm mellé) Így a gép szerint druida vagyok(sztem is) :DDD pénzem kb 200K tényleg jobban jön az arany mint a diabloban :D szinte csak kék cuccai vanak ráadásul...Nature ágon csak a farkast fejlesztem... Kinek mi a tapasztalata ott még mit érdemes?

[Szerkesztve]

Nincs nálam toll, sorry...

(#346) Eagl3


Eagl3
veterán

Szevasztok!

Segítsetek egy picit légyszives. Szal.: kidob exe hibával a játék, olyan 20 perc után, asszem level 3-as voltam. Olvastam, h. ez többeknél előfordult, de megoldást nem találtam? Esetleg egy patch, ha ez kell akkor egy linket dobátok? Köszi előreis.

Nem eredeti

(#347) Eagl3 válasza Eagl3 (#346) üzenetére


Eagl3
veterán

Már megcsináltam...

(#348) Anathol válasza Kis Samurai (#345) üzenetére


Anathol
tag

szerintem natureben a gyógyítás a leghasznosabb!

(#349) Eagl3


Eagl3
veterán

Hogy tudok varázsolni? :D Nem nagyon játszottam még ilyen stílusú gameval... Diablók is kimaradtak az életemből. Meg van az a kék csík... nah az nekem néha harcközbe éppenhogycsak lemegy egy picit, akkor elég erőset üt a palim, de szándékos varázslatot nemigen tudok küldeni senkire. Meg azt sem nagyon vágom, h. amikor szintet lépek, tudok 3 pontot osztani a varázslatok menüben... namost ott mi alapján kéne csinálnom? Osztogatom a csíkra is meg egy-egy külön (varázslatra talán :F )

[Szerkesztve]

(#350) Eagl3


Eagl3
veterán

Esetleg magyar Titan Quest weboldal nincs még? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titan quest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.