Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The suffering

Hozzászólások

(#1) pintyesz


pintyesz
senior tag

Tolja e már ezt a játékot valaki?
Segítség kellene,mert elég szépen elakadtam.:(

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#2) pintyesz


pintyesz
senior tag

Senki nem nyomja ezt a gamét?
Ennyire le vagytok maradva?:B

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#3) pintyesz


pintyesz
senior tag

UP:F

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#4) Psyron


Psyron
csendes tag

Most kezdtem el, eddig egész jó, kicsit a Bloodrayne-re emlékeztet

Légy önmagad, vagy minek élsz egyáltalán? Nem mintha érdekelne, én így is jól megvagyok..

(#5) Padre


Padre
tag

Pár napja végigtoltam. Kérdezz, hátha tudok segíteni.

(#6) pintyesz válasza Psyron (#4) üzenetére


pintyesz
senior tag

Akkor húzzál bele!:))
Én egy teremben vagyok,ahonnan nem tudok kimenni,mert ahol bejöttem az zárva van a másik ajtóban meg áll a tűz!A vizet rá lehet nyitni,de nem áll el:(((

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#7) Psyron


Psyron
csendes tag

Mármint az átváltozás miatt, de itt legalább nekünk kell célozni

Légy önmagad, vagy minek élsz egyáltalán? Nem mintha érdekelne, én így is jól megvagyok..

(#8) pintyesz válasza Padre (#5) üzenetére


pintyesz
senior tag

Húúú akkor te tuti tudsz nekem segíteni!:DD

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#9) Padre válasza pintyesz (#8) üzenetére


Padre
tag

Ha minden igaz akkor van a teremben ahova beragadtál egy Cola automata, vagy nagy doboz. Ezt kell ráhúzni a lefolyóra ahol elfolyik a víz. Ezután szépen elalszik a tűz, hála a magas vízállásnak! :D

(#10) pintyesz válasza Padre (#9) üzenetére


pintyesz
senior tag

Asztaaaa!:DD
Köszönöm!

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#11) pintyesz


pintyesz
senior tag

Vazze már megínt elakadtam:(
Lejöttem egy létrán,ahol egy drótkerítéssel körbezárt terület van.Középen meg egy tűzveremből ugrálnak ki ezek a kardkezűlábú mutánsok!
Na ITT mit kell csinálni?:F
Mert ezek csak jönnek,jönnek.......

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#12) dante3


dante3
addikt

helló! Elakadtam a játékban! Most kaptam meg a lángszórót és nem tudom hova kell mennem! Mindenkit kinyírtam,bejártam mindent,de nem találom a továbbvezető utat! Segítsen valaki!Előre is köszi!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#13) dante3


dante3
addikt

Senki?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#14) Chrom


Chrom
tag

Hello!
1 olyan problémával küszködök, hogy a játék induláskor a menüben nem nagyon láthatók a kiírások. Ez mitől lehetséges? Talán BUG-os a játék? Valaki tud rá adni magyarázatot, plz! Vagy esetleg jött már ki hozzá valami javítás? Ha igen, akkor azt merre keressem?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#15) Padre válasza pintyesz (#11) üzenetére


Padre
tag

A reflektorral világíts a lyukra. Akkor felgyullad és nem jönnek ki a dögök. Egyébként az erős fényt nem bírják mert kigyulladnak. Ha van erős reflektor a környéken akkor lehet használni fegyverként.

(#16) dante3 válasza Padre (#15) üzenetére


dante3
addikt

nekem is segíts!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#17) Padre válasza dante3 (#16) üzenetére


Padre
tag

Kicsit pontosabban hogy hol vagy. Melyik pályán, milyen ellenfelek vannak, mert így nem tudom beazonosítani a helyet.

(#18) chatran


chatran
őstag

Az a problémám, hogy a játék legelején a celláknál, mikor lehúzom a klotyót, teljesen bekrepál a játék. Grafikai bug hegyek jelennek meg. Nektek is van ilyen problémátok? Esetleg megpróbálná még valaki rajtam kívül?

(#19) dilipok válasza chatran (#18) üzenetére


dilipok
veterán

nekem is előforult néhány helyen a játék közbe. mindig ugyanott. mentsd el ilyenkor és indítsd újra a játékot és ne csináld azt amit a bug előtt :))
Nekem ez mindig segített...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#20) chatran válasza dilipok (#19) üzenetére


chatran
őstag

Kipróbálnád légyszíves a klotyót lehúzni a cellában? Kiváncsi vagyok, hogy neked is megrepál-e. Kösz

(#21) dante3 válasza Padre (#17) üzenetére


dante3
addikt

Mentésnél 12. pályát ír! Egy sötét erdős részen vagyok egy égő, romos háznál,van mellette egy kút szerüség! El kell oltani valahogy a házat vagy mit kell csinálni? Kezdek mérges lenni!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#22) Padre válasza dante3 (#21) üzenetére


Padre
tag

Húúú én azon a részem nem akadtam el. Mentem szépen tovább. Nem tudom, szerintme nem veszel észre valami ösvényt, van ilyesmi. Azt tudom hogy van egy rész mikor a szakadék szélére állva lehet látni egy szerpentint, ami levezet a szakadék aljára. Lehet te is arrafelé vagy.....

(#23) pintyesz válasza Padre (#15) üzenetére


pintyesz
senior tag

Köci!:)

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#24) dilipok válasza chatran (#20) üzenetére


dilipok
veterán

Kipróbáltam és megdölgött kb minden második próbálkozásra...
nemtom mér:F gondolom bug

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25) chatran válasza dilipok (#24) üzenetére


chatran
őstag

A tanulság az, hogy nem kell lehúzni a klotyót:) Ezektől függetlenül azért végig tudtad vinni a játékot, ugye?

(#26) pintyesz válasza chatran (#25) üzenetére


pintyesz
senior tag

Ha nem húzod le,előbb utóbb nagyon tele lesz!:DD
A szagálól már nem is beszélve.:DDD

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#27) dilipok válasza chatran (#25) üzenetére


dilipok
veterán

hát már túl vagyok a felén, de mostanában nem jáccok vele mert még van 2 UV négyzetem aztán csak nem kéne megbukni :DD

de amúgy nincs benne sok ilyen bug.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28) Chrom


Chrom
tag

Hello! Na fölraktam újra és most müxik! :DD :))
De viszont iszonyatosan elakadtam! :((
Valahol a vége felé járok, a világító torony után! A kiscsajokra ráengedtem a vizet, kirohantam az alagutból de onnan hova tovább???? :V
Fölrobban melletem a furgon, a szakadékon nem tudok átugrani, a szemét kiscsajok meg szénné égetnek!!
Mi a sz@rt kell csinálni? Valaki HELP pls! Mert már az ideg rángat!!!
Előre is köszi.

(#29) dante3 válasza Chrom (#28) üzenetére


dante3
addikt

Szívás,én is ott akadtam el! :F

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#30) Doomagep


Doomagep
csendes tag

Ismerősnél láttam a játékot és kölcsönkérés után hazaérve a félbe hagyott Far Cry egyből uninstallra került miatta. A poligonszám meg a textúrák felbontása meg az ilyen hülyeségek felét sem mutatják mint pl FC,de a játékélmény simán hazaveri az bizos még akkor is ha teljesen más stílus a kettő. Szóval nekem nagyon bejött,enyhe psziho paráztatás nem annyira mély mint a Silen Hill,inkább akción van a hangsúly de van egy két fejtörő is és a hangulata is nagyon ott van.
A Screenshotokat nézegetve pedig nem számítottam rá hogy ekkora feelingje lessz,reklámozva se nagyon láttam és mégis magávalragad a game,kellemes meglepetés volt.

Ja és a klotyó lehúzós bug nekem is szórakozik,minden csupa kriksz-kraksz lessz utánna,de ha nem húzod le akkor nem csinálja (csak nehogy átvedd ezt a szokást az életben is :) ).

[Szerkesztve]

(#31) Peat;)


Peat;)
veterán

Kár ,hogy nemtom ''megvenni'' de az email címem ott van meg lehet írni hogy hol kapható, pc-re persze. köszi

(#32) tihuli válasza Padre (#5) üzenetére


tihuli
csendes tag

Hello. Én is elakadtam ebben a ''csuda'' gameban.
A helyzetem a köv: 1 szobában vagyok a hol mindenhol áthúz az áram középen egy tag ül valami villamosszék félében és védóburok veszi körül.
Szétlőttem a fali dobozokat és innentöl nem tudom mitévó legyek.
Előre is köszi a segitséget.

(#33) Frigo


Frigo
őstag

Emberek ez a játék mennyire jó?Már megvan egy ideje ,de még eddig nem volt időm játzsani vele ,megéri elkezdeni :F

(#34) pintyesz válasza Frigo (#33) üzenetére


pintyesz
senior tag

JÓóóóhogy!

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#35) Karex válasza Frigo (#33) üzenetére


Karex
senior tag

Ha már megvan, akkor mindenképpen megérdemli a törődést.
Hangulatos, parázós játék.

(#36) dante3 válasza tihuli (#32) üzenetére


dante3
addikt

Le kell kapcsolni az áramot a nagy kapcsolószekrénynél!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#37) dante3


dante3
addikt

Nekem is kellene egy kis segítség!Egy bezárt helyiségben vagyok,ahol zöld füst száll mindehonnan! Csapokat elzártam,ajtókat lecsuktam ládát rátoltam az egyik föld alatti csatornanyílásra,de maradtkettő! Egy a kazánnál,egy pedig a csónak előtt! Kazánajtót becsuktam és amikor feljön a mole ráengedem a gőzt,de nem döglik meg!Mit kell tenni?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#38) alázógyík válasza dante3 (#37) üzenetére


alázógyík
őstag

Gyujts rá 1 cigire!:)

(#39) dante3 válasza alázógyík (#38) üzenetére


dante3
addikt


Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#40) dante3


dante3
addikt

up

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#41) tihuli válasza dante3 (#36) üzenetére


tihuli
csendes tag

Köszi.Nem láttam a fátol az erdőt!!!!

(#42) tihuli válasza alázógyík (#38) üzenetére


tihuli
csendes tag

Na helo most jutottam át ezena q-rva firnyákos részen.
Amikor az a zöld lény a nyitott kazán ajtó elé kerül rá kell engedni a gőzt és mikor az benyomja a kazánba akkor gyorsan rácsukni a kazánajtót.
Mi jöhet még?

(#43) Boo


Boo
csendes tag

Csákány!!

Segítség!!!!!
Egy stégre jutottam,ahol van egy daru és megküzdöttem a hasonmásommal.Na most előjött egy baromi nagy valami és fogalmam nincs róla mit kezdjek vele,mert lövöm ám,de semmi.

(#44) Kanko


Kanko
csendes tag


megtudja valaki mondani hány pályás a játék mert már kicsit unom de he nem hosszú akkor mostmár végigjátszom

(#45) Rammsrac


Rammsrac
csendes tag

szewasztok...néger magyaráz,fejbe lövöm,kikrohanok,painkillers felvéve,ugrálnak lefele a kardkezű szemetek...odarohanok a létrához,szétlövöm lent a tartályokat...lemegyek a létrán,átalakulva kicsit gyakom a lényeket..,de csak rohangálok köööörbe körrbe..baseball pálya..lenne egy ajtó a létra mellett,de az se nyilik..meg a pálya másik oldalán ahol a tábla van..de az se nyilik...és mijen reflektor van hol???
M icsináájak?
Help,pls!! :O:O:O:F

Ramm

(#46) Kanko


Kanko
csendes tag

ott van fönt a reflektor ahol lemászol a létrán
azt kell a lyukra irányítani aztán kinyírod a nagy zura állatokat és ki lesz níitva az ajtó menj a nigga után

(#47) Rammsrac


Rammsrac
csendes tag

Höhö...''menj a nigga után''..azt már a lépcsőnél fejbelöttem..amikor elkezdett magyarázni..azóta már az alienkutató házikónál vaok..ahol killjoy doki magyaráz...kicsit para...remélem nem esik semmi a nyakamba..mert tuti összeszarom magam:Y

Ramm

(#48) Rammsrac


Rammsrac
csendes tag

:(( Elakadtam...megint...
egy folyómederben vagyok,ahol le van szakadva a hid..de a másik oldalon nem tok felmenni...help

Ramm

(#49) Karex válasza Rammsrac (#48) üzenetére


Karex
senior tag

Kerülőút? Esetleg valami, amit egy-két lövéssel mozgásba tudsz hozni, és pont ''belepasszol'' az árokba?:)

Jótanács: 10-20 perc off a játéktól, és az ilyen elakadások is rögtön megoldódnak. Nekem is csak ennyi kellett.;)

(#50) Nephtis válasza Rammsrac (#48) üzenetére


Nephtis
csendes tag

Van ott égő autó is?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The suffering
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.