Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Flashback


Flashback
addikt

Aki nem tudná ez egy sorozat. Tőlünk nyugatabbra hatalmas nézettségi rekordokat döntöget! Jelenleg most csinálják a második évadot-t.

Rövid Story: 1946-tól napjainkig, 4400 eltüntnek nyilvánított ember visszatér...

Most néztem meg a második részt, és azt kell mondjam nekem nagyon bejött!!

Ti hogy vélitek?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#2) Batman válasza Flashback (#1) üzenetére


Batman
őstag

bezzeg a Batman-es topicot bezárták....:U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3) _cirmos_ válasza Batman (#2) üzenetére


_cirmos_
őstag

azért ne vedd személyes sértésnek Bruce :);)

(#4) duracell89 válasza Flashback (#1) üzenetére


duracell89
senior tag

valami link vagy valami?
hol megy ez?

(#5) Esmein válasza Batman (#2) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az Esmein-es topicot is bezárták, mégse lázadok :D
Bővebben: link

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Batman válasza Esmein (#5) üzenetére


Batman
őstag

lol :)
Nem lázadozok , lázadjanak a fiatalok én már öreg vagyok ahoz én már csak duzzogok:DDD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#7) Flashback


Flashback
addikt

Na nyugi-nyugi... :DDD Ha lehet csak kevés flame/off-ot!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#8) Flashback válasza duracell89 (#4) üzenetére


Flashback
addikt

A hivatalos:
Bővebben: link

Mod: Most hallottam hogy valamelyik kereskedelmi csatorna is játsza. Talán a Klub :S Egyébként Torrent bácsi megoldja a dolgot! :D

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#9) Tithian


Tithian
őstag

Érdekesen hangzik, utánanézek, csak azt furcsállom, hogy eddig semmit sem hallottam róla :F
Melyik csatorna adta nyugaton?

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#10) duracell89


duracell89
senior tag

érdekesnek laccik, megnezek egy reszt

(#11) Flashback válasza Tithian (#9) üzenetére


Flashback
addikt

USA network? :F

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#12) Tithian válasza Flashback (#11) üzenetére


Tithian
őstag

Akkor ez az oka.

Beleolvastam a sztoriba, tetszik, megnézek majd pár részt, aztán írok.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#13) Flashback


Flashback
addikt

Nagyon kemény a 4. rész vége!! Ez ugye még nem spoiler?:B

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#14) Flashback


Flashback
addikt

up

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#15) Flashback


Flashback
addikt

Második session végénél tart a sorozat. Jelenleg most néztem meg a 2x05-öt de fantasztikus!! Nagyon jó aki tudja nézze meg!!!!!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16) x_o_n válasza Flashback (#15) üzenetére


x_o_n
veterán

nagyon jó bár csak az első szezont néztem meg,és találtam még egy gyöngyszemet: firefly remélem az is jó:)

(#17) Flashback válasza x_o_n (#16) üzenetére


Flashback
addikt

Jaja! Firefly is nagyon jó!!! Érdemes megnézni bár csak egy session van belőlle :(

De egy up a 4400-nak! A 2. session valami fantasztikus lett. Az 5 rész iszonyat!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18) Kain


Kain
senior tag

Nekem csak első évad van,majd 7végén rállok.Télleg csak 5 rész/évad?ez neekm karcsúnak tűnik,lehet h csak az én készletem hiányos?

(#19) x_o_n válasza Flashback (#17) üzenetére


x_o_n
veterán

és állitólag nem is lessz több...ez szomorú

(#20) Flashback válasza x_o_n (#19) üzenetére


Flashback
addikt

ÓÓ hát most forgatják a filmet bellőle, szept. 30.-tól lesz a mozikban! MO.-n novben várható. A Film ha sikeres lesz tutti folytatják a sorozatot!! Bővebben: link

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#21) Flashback válasza Kain (#18) üzenetére


Flashback
addikt

Az első 5, a második 12 részes eddig! up!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#22) Kain válasza Flashback (#21) üzenetére


Kain
senior tag

Ha jól sejtem,akkor a második évadból,még nincs szinkronos dvdrip,ha tévednék szóljatok! :D

Megnéztem az elsőt,összeségében ütős,bár engem zavar benne a szerelmi szál,csak időhúzás sztem,h ki tudják tölteni a játékidőt.

(#23) Flashback válasza Kain (#22) üzenetére


Flashback
addikt

Szerelmi szál? Melyikre gondolsz?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#24) corlagon válasza Flashback (#20) üzenetére


corlagon
senior tag

Off
A Firefly movie már kész van, volt egy csomó tesztvetítés, hivatalos bemutató Szept 30-án. A sorozatot már nem fogják folytatni, de további mozifilmek talán lehetnek. Mindenkinek ajánlom egyébként, garancia a minőségére, hogy a Fox-on kb. 10 rész után midseason cancel lett a sorsa. Hiába, rétegsorozat.
/Off

Nagyon dicséritek (meg mások is) a 4400-t, lehet, hogy belekezdek. Szerencsére előrelátóan felvettem a részeit a Torrent TV-ről.

(#25) Kain válasza Flashback (#23) üzenetére


Kain
senior tag

A visszatért srác meg a Niki nevő csaj között,nagyon erőltetett sztem.

(#26) Flashback válasza Kain (#25) üzenetére


Flashback
addikt

Az azért kellet szvsz hogy a srácnak legyen plusz oka hogy a 4400 központba menjen!!

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#27) Flashback válasza corlagon (#24) üzenetére


Flashback
addikt

midseason??

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#28) corlagon válasza Flashback (#27) üzenetére


corlagon
senior tag

Jah, a Firefly-bol asszem 10 reszt adott le a Fox, de semmi reklam mellette, szoval a rajongok reklamoztak fizetett ujsaghirdetesekben (!) meg ilyenek. Nott is a nezettsege, erre a Fox szezon kozepen levette valami valosagso kedveert. Nevetseges...
A tobbi 4 resz csak dvd-n jott ki. Utana a kis csatornak pl. Sci-Fi, meg a kulfoldi adok persze vegig leadtak. Season 2 viszont biztosan nem lesz sajna.

(#29) Flashback


Flashback
addikt

up!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30) Flashback


Flashback
addikt

Nem hiszitek el hogy jó... PEdig az!!!! Nagyon jó!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#31) Flashback válasza Flashback (#30) üzenetére


Flashback
addikt

nézni nézni...;)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#32) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

ez eszméletlen jó, igaz még csak a bemutatója ment nálunk(spanyol) de ha lesz helyem akkor leszedem az első season-t. Hogy honmagyarba mikor jut el.. kár pedig ...
A fordításra nincs időm mert még a Lost-ot sem kezdtem el nézni... majd prisonBreak és majd csak ezután 4400..

ezvan :(


[Szerkesztve]

Aláírás

(#33) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

máár lenni magyar felírat:

:R

[link]

Aláírás

(#34) McCracken válasza kapcs-ford (#32) üzenetére


McCracken
tag

Hali....

Láttam az első két szezont (pontosabban 19 részt).
Szerintem nagyon rendben van. Különösen a 10 résztől.

''Engem gyíkká változtatott.... de már elmúlt!''

(#35) joshua7


joshua7
veterán

UP a topicnak!

Lenne köztetek valaki, aki a sorozat eddigi részeit kiírná dvd-re? Meghálálnám. :)
A Firefly is jöhetne. Príviben is meg lehet keresni.
:R

Semper Fi

(#36) joshua7 válasza joshua7 (#35) üzenetére


joshua7
veterán

Senkinek nincs meg?

Semper Fi

(#37) VladimirR


VladimirR
nagyúr

11-en vasarnap elindult a 3. evad is egy dupla epizoddal => Bovebben: [link]

jah, most nezem, eddig nem irtam a topicba, szoval a sorozat nagyon megfogott, a focimzeneje valami isteni (csak rovidke) es talalo a kepsor alatta
es koszonet Flashback-nek, amiert felhivta eme sorozatra a figyelmet - en azota addikt lettem

[Szerkesztve]

(#38) VladimirR


VladimirR
nagyúr

kap egy up-ot a topic, hogy e a baratokkozttol suljon be az agyatok ;p

(#39) Tithian


Tithian
őstag

Mostanában kezdtem nézni a második évadot, szertintem egy héten belül megnézem az eddig lement részeket, tetszik.
Az első évad so-so elment, de a második évadban adtak a népi manikűrnek és belehúztak a forgatókönyvírók. Remélem, nem fog átfordulni időhúzásba, a Supernaturalba is kezdtem volna beleélni magamat aztán gyorsan vége is lett. Most hogy az Aliasnak örökre vége, s egy darabig 24 vagy BSG sem lesz, ez egy egész jó kis sorozat. :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#40) VladimirR válasza Tithian (#39) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jaja, igy nyarra szepen lealltak a sorozatok (bsg, desperate housewives, gilmore girls, jeoy felbeszakitva), ezt pont jokor kezdtek
aug vegeig fog menni, akkor meg lassan indulnak a tobbiek
nem nagyon megy at idohuzasba, meg a 3 evad is fordulatos, izgalmas

(#41) _cirmos_


_cirmos_
őstag

most néztem meg a 3. évad első részét, a forgatókönyvírók valami nagyon kemény cuccot dobhattak, mert ütős lett azt kell mondjam! nagy up a sorozatnak, aki tudja nézze! kezd egy kicsit xmenes lenni, de annyi baj legyen (remélem ez nem spoil). bájdövéj kéne vmi fehér tintás fícsör a hsz-ekhez, hogy nyugodtan meg lehessen beszélni az aktuális részeket, így az összes sorozat topik abból áll hogy hű de fasza és kész. nem csoda hogy be is vannak halva.

epguides:[link] --> holnap/holnapután várhatóan kint lesz a s03e04 a virágboltokban!

még annyit hogy a színészek közül talán Peter Coyote lehet ismerős (Dennis Ryland). Úgy fest ezek a sorozatok szippantják fel az ismert, de kevésbé befutott, korosodó színészeket, ahol afféle húzóemberként is funkcionálnak, lásd Edward James Olmos a BSG-ben (nem mondom meg ki ő, de annyit segítek hogy ''Crockett, Tubbs, az irodámba, azonnal!'' :D) de a többiek is feltűntek elég sok sorozatban már (Tom Baldwint láthattuk a Jóbarátokban is) nemtom ki szokta még nézegetni a stábistákat imdb-n, de néha olyan érzésem van, hogy az utóbbi tíz év összes sorozatát ugyanazzal az ötven színésszel forgatták le, szinte mindenki szerepelt már a CSI/JAG/Friends/Melrose Place/ER/Smallville/Pacific Blue stb. sorozatok közül legalább kettőben.

(#42) _cirmos_


_cirmos_
őstag

kint van a s03e04, hozza a szintet ez a rész is.

(#43) Kígyó válasza _cirmos_ (#42) üzenetére


Kígyó
senior tag

Én még csak a 2. évadnál tartanék, a gond csupán az enyhén nehéz megszerezni. Bár a 4:3-as Tv-ripeket könnyű, csak ugye nem azért vettem rendes tv-t..
Azért elég szomorú, hogy ilyen sorozatokat nem adnak ki itthon, mint a Firefly, meg a The 4400, és ilyen letöltögetéssel, feliratvadászással/feliratvárással kell szórakozni. :(
No mindegy, talán 1-2 héten belül neki tudok futni..

(#44) VladimirR


VladimirR
nagyúr

kigyo: a 4400 megy (ment az elso ket evad) magyarorszagon si valamelyik adon
beszerezni nem oly nehez egyebkent, csak picit illegalis (en pl tegnap delelott neztem meg a 3x04-et (512*384))
ami viszont valoban zavaro, az a feliratok hianya (bar fejlodok, de hallas utan meg mindig nem az igazi a szovegertesem)
az agyam azon dobom el igazan, hogy a _cirmos_ altal linkelt oldalon (ami egyebkent emlitest tesz a tv.com-rol is (sot, az epizodok liknjei oda is mutatnak), ami eleg reszletesseggel targyal minden szorozatot) is irjak, hogy closed captioned - azt miert nem tudjak valahogyan leszedni?

_cirmos_: en pl igy szoktam spoiler-ezni:

SPOILER!!!!










kivancsian varom, hogy a folytatasban hogyan hozzak vissza majd maia-t, s hogy foleg mi ez az egesz, miert velik ugy, el van cseszve az egesz probalkozas a 4400 visszakuldottel
meg egyaltalan hogy van az, hogy maia eltunik, mig a masik kiscsaj visszajott, habar emlekek nelkul
vagy az egeszet, ami csa a hazban tortent, elhitettek vele (erre utal, hogy nem akart meghalni a gyerekrablo nember, pedig a srac kiszaritotta)

(#45) Kígyó válasza VladimirR (#44) üzenetére


Kígyó
senior tag

''kigyo: a 4400 megy (ment az elso ket evad) magyarorszagon si valamelyik adon
beszerezni nem oly nehez egyebkent, csak picit illegalis (en pl tegnap delelott neztem meg a 3x04-et (512*384))''

Nem is tudtam, hogy ment itthon.. :B
De nem is ez a lényeg, mivel nekem nem a 4:3-as kell, és pláne nem szinkronos! Mi marad úgy az eredeti sorozatból? A képnek egy része csak, a beszédhangból pedig semmi.. kösz, kihagyom! :)) Az eredeti hangú dvdripek letöltése pedig nem könnyű sztem..
És mi illegális? Úgy tudom ha letöltöm és megnézem az legális..

(#46) VladimirR válasza Kígyó (#45) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en leginkabb ugy toltom, hogy vasarnap este leadjak az usa-n este 9-rok, masnap reggel mar toltom is - hdtv rip, jo minoseg, a logo elviselheto, innentol nem igazan varok a dvd-re

az illegalist meg arra mondtam, hogy leginkabb filecserelo rendszereken keresztul mukodik a dolog (sorozatoknal tipikusan torrent a leggyorsabb), ott pedig felfele is toltesz

hirtelen talaltam dvdrip-et is, csak eleg keves seeder jar hozza

erdekes egyebkent, hogy az elso ket evadom is (de az elso biztosan, beleneztem, ott az usa logoja) tvrip, megis 576*320-as felbontas

magyarul egyebkent asszem valami cinemax, vagy hasonlo nevu adon ment (csak kepet lattam belole)

[Szerkesztve]

(#47) Kígyó válasza VladimirR (#46) üzenetére


Kígyó
senior tag

''en leginkabb ugy toltom, hogy vasarnap este leadjak az usa-n este 9-rok, masnap reggel mar toltom is''

Én akkor esek neki egy évadnak, amikor már megvan az összes része, nem szeretek várni egy hetet 2 rész között(ennyi idő alatt akkor is kivégzek egy évadot, ha sűrű hetem van :D ), szóval a 3. évad még várhat.

''hdtv rip, jo minoseg, a logo elviselheto, innentol nem igazan varok a dvd-re''

Nekem is jó a tv-rip, de csak ha nincs szétcseszve. pl 1. évadot is tv-ripben néztem, az 16:9-es volt, de sajnos azt vettem észre a 2. évad tv-ripje már 4:3-as, ellentétben a dvd-rippel.. :(((

''az illegalist meg arra mondtam, hogy leginkabb filecserelo rendszereken keresztul mukodik a dolog (sorozatoknal tipikusan torrent a leggyorsabb), ott pedig felfele is toltesz''

Én torrentet nem használok, nekem az nem jött be, olyat használok amivel nem töltöm felfele amit éppen szedek le. :) Jelzem azért ránéztem hátha, de a medieval, vagy milyen dvd-ripekhez(amelyikhez van felirat) nem találtam torrentet..




(#48) VladimirR válasza Kígyó (#47) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hehe - en hosszabb ideig nem birom ki, hogy ne toltsem le res nezzem meg, ha tudom, hogy mar fent van az uj resz

mondjuk en tobb sorozatot is nezek, csak egy megszunni latszik (joey) a tobbi pedig most nyari szabin van (ha majd lesz helyem, elkezdem nezni az alias-t, ugyis befejezett sorozatot a legjobb elkezdeni nezni)

egyebkent most megneztem, en is csak az elso evadot talaltam meg medieval-os valtozatban, de ahhoz meg csak 2 seeder van

(#49) Kígyó válasza VladimirR (#48) üzenetére


Kígyó
senior tag

Én is többet nézek, csak most kezdődött egy cirka 11 hónapos pihis időszak, amíg meg lesz a Lost, a Smallville, a 24, az Invasion következő évada. Gondoltam addig nézek mást, és kicsit meglepett mikor láttam, hogy a The 4400 2. évada 4:3-as. Töröltem is rögtön. :((( Most meg csak pislogok, h míg a tvrip kompletten lejött 2 nap alatt, addig ugyanennyi idő alatt a dvdripből kemény 1 rész. :(((

(#50) _cirmos_


_cirmos_
őstag

jóhír a sorozatfüggőknek, hogy júl 15-én indul az SG1 és SGA követekző szezonja, szóval nem lesz teljesen uborkaszezon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.