Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) The DJ


The DJ
addikt

Én pedig már a 4. évadot is hamarosan kivégzem, nagyon bejövős ez a sorozat :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#102) joshua7


joshua7
veterán

Most húzom a S04 12. részt, nem kellett volna ez a 2 hét vetítési szünet. :)
Sajna jövő héten véget is ér a szezon. :(

Semper Fi

(#103) ngabor2 válasza joshua7 (#102) üzenetére


ngabor2
nagyúr

addigra remélem sikerül behoznom magam a nézésben. egyre jobb ez a sorozat is. az első 2 évadot szinkronosan néztem, a 3-at felirattal, de asszem nem teszem rá a szinkront, felirattal sokkal jobb.

(#104) Wolverine válasza ngabor2 (#103) üzenetére


Wolverine
félisten

Tekintve, hogy a 3. évadot nem vetítették még magyar tévében, csak az első kettőt, nem is találnál hozzá szinkront egyhamar ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#105) joshua7 válasza ngabor2 (#103) üzenetére


joshua7
veterán

Én csak angolul néztem, szvsz úgy az igazi.
Közben megnéztem a 12-es részt. Nagyon kíváncsi vagyok az eheti fináléra. :C

Semper Fi

(#106) aXXon válasza Wolverine (#104) üzenetére


aXXon
senior tag

Tekintve, hogy vetítették, találna elég gyorsan :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#107) Wolverine válasza aXXon (#106) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm. Hol is?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#108) ngabor2 válasza Wolverine (#104) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig megvan a magyar szinkron...

még csak 3x10 környékén járok, tehát pár napig még elleszek a befejezésig. 1 hülye kérdés: lesz 5. évad?

(#109) #54715584


#54715584
törölt tag

a harmadik evadot lenyomta az axn es a cinemax is, a cinemax most ujrakezdte a sorozatot, mar a 24 resznel tartanak

lesz 5 sorozat, az tuti
es majd attol is fugg, hogy lesz-e hatodik vagy sem, ha nem lesz 6., akkor lezarjak az egeszet az otodikben

inkabb az a kerdes, hogy mikor jon az 5? :)

(#110) joshua7 válasza #54715584 (#109) üzenetére


joshua7
veterán

Eddigi szezonkezdetek alapján jövő júniusban.

Semper Fi

(#111) Wolverine válasza #54715584 (#109) üzenetére


Wolverine
félisten

Ahamm. Azt a két adót sehol sem tudom nézni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#112) #54715584 válasza Wolverine (#111) üzenetére


#54715584
törölt tag

de az allitasoddal ellentetben lement magyar teveben, 2 adon is... :)
az pech, ha egyik sincs meg
ha angolul is jo, maris tobb lehetoseged van ;)

(#113) ngabor2


ngabor2
nagyúr

enyhe spoiler:

a 3x13 végén a fickó osztogat. szerepel is valamikor a sorozatban, vagy csak másik sorozatból ismerős? az sg1-ben biztos, hogy játszik, Harry Maybourne-t alakította.

a 4x02-ben feltűnik egy karakterszereplő, szinte automatikusan mondtam: hallowed are the Ori :D aki követte az sg1-te, ez tudja, miért :D

mod: 4x12 megvolt... most várom erősen a 4x13-t, aztán a folytatást :D

(kár, hogy a szerkesztés nem hozza fel a topikot...)

(#114) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én is kivégeztem már a 4-est, szerintem az utolsó pár rész nagyon pörgősre sikerült. Kár, hogy ilyen hamar lemegy egy évad... (Egyik ismerősöm ebéd és vacsora közt lenyomta gyakorlatilag :) )

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#115) joshua7 válasza Sirpi (#114) üzenetére


joshua7
veterán

Ja, az utolsóban csak úgy hullottak az emberek, azt se tudtam, hová kapjam a fejem. :)

Semper Fi

(#116) Sirpi


Sirpi
senior tag

Rossz hír a fanoknak, ez alapján akár zárható is, nem sokan írtak bele úgyse mostanában...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#117) #54715584


#54715584
törölt tag

hat nem is tudom...
nekem azota nem tetszik a sorozat, miota a pasibol megjelolt lett, viszont azota meg jo lenen a sztori tobbi resze...
a 4x13 meg nem lattam, mar csak az van hatra...
tortenik benne vmi?

(#118) Sirpi válasza #54715584 (#117) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ahogy pár hsz-szel korábban írtam, szerintem elég pörgős a vége, érdemes megnézni. Mondjuk mivel csak utólag derült ki, hogy leáll a sorozat, ezért nincs sajna rendesen lezárva.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#119) Hujikolp válasza Sirpi (#118) üzenetére


Hujikolp
őstag

Tuti bizti, hogy nemlesz 5. évad?

(#120) ngabor2 válasza Sirpi (#118) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nincs rendesen lezárva... rendetlenül sincs, az a baj. ott lóg a levegőben, hogy elindulnak valahova... ez nem befejezés. legalább egy dvd-film kijöhetne, mint a stargate esetén (bár az se lett az igazi :()

(#121) Jazz válasza ngabor2 (#120) üzenetére


Jazz
veterán

Sajna Shit lett ez a sorozat, és úgy végzi mint a Twin Peaks. Kicsit jobban, mert ott évad közepén úgy ahogy van begejezték a forgatást. Igaz az messze sokkal eredetibb mint ez, no meg azt David Linch rendezte, DE a simple amerikaiaknak nem igazán tetszett miután kiderült ki a mumus, és alacsony nézettség címén levették műsorról.

Ennél is hasonló a helyzet. Én már nagyon untam. Egyetértek az itt hozzászólókkal is. Úgy hullottak a karakterek mint a legyek. Több sebből vérzett a sorozat, fantázitánal, erőletett, összecsapott, már-már nevetséges gagyi jelenetek, párbeszédek, az ember :W , és hát elkeserítő. Nagyon kár érte. Ez a promicin messiás baromság, ígéret földje, atya ég. Jobbat nem tudtak kitalálni? Jó, amerikánusok többsége erősen vallásos, biztos így próbálták növelni a nézettséget. És megint csak minden amerikáról szól, azon belül is Seattle, mintha az lenne a világ jközepe. Rengetegszer így használják a szavakat, világ megmentése, amerika a világ, a Föld többi része nem is számít, nincs is. Egy képkocak nincs róluk. Van Amerika és kész. Irracionális gondolkodás, viselkedés a filmeben, nevettséges, ordít róla hogy még mesébe sem menne el, mert hülyeség. (nem a promicinre gondolok, hanem ahogy reagálnak helyzetekre) Nem merik alázni a kormányt, se senkit. Attól még hogy sci-fi-félig-meddig, még nem kell hogy szürreális fantasy legyen. Sajna normális sorozatot alig találni. 24 igazmondó messiás jószívű amerikai elnöke szúrja el amir röhej, amúgy nem lenne rossz. Lost meg arról szól hogy nem történik semmi, hogy nem mond el senki senkinek semmit, egy vacak megfejtésre várunk 4 évadon kersztül. Félreértés ne essék, elején mindegyik nagyon tetszett, de később kín szenvedés. 24 1, lost 2 évadod néztem, többet nem bírtam. 4400 végig, de bár ne kezdtem volna el. 20milliószor jobb eredetibb forgatókönyvet lehetett volna írni, ez tele van hibával, szerintem a színészek is fogták a fejüket, blőd, annyira buta, nem is értem. Ennyire tellett? Én teljesen besokalltam.

free your mind

(#122) Jazz


Jazz
veterán

No meg az is felhúzott (most néztem meg az uccsó részeket) hogy ezt a sorozatot sem fogom tudni befejezni, mert canceled. Akármennyire hibás. Remek.

Jó, azért annyira nem rossz a helyzet mint írtam, azért nézhető, csak inkább az elkeseredettség beszélt belőlem, hogy sokkal de sokkal többet is kilehetett volna hozni belőle, és nagyon kár érte, mert tetszett. Annyi de annyi elvarratlan szál nyitott kérdés, de félve attól hogy ha ezeket megfejtik, vagy egy részére válasz lesz, már nem lesz mi húzná az emberek idegeit hogy a következő rész elé megint odaüljenek. És amikor végre örülnénk hogy na, végre történik valami konkrét, végre nincs csapó, végre befejezik a jelenetet, bármit, szóval azt meg elintézik 1 percben sem. Aztán megint az következik, hogy hogy nem történik semmi, hogy nem tudunk semmit. De ez utóbbi inkább a lost-ra volt igaz, hogy a nemtudás tartotta fennt az érdeklődést.

free your mind

(#123) joshua7 válasza Jazz (#121) üzenetére


joshua7
veterán

Azért a Lost S3 elég komoly, meg a 4. évad eddigi részei is. Szerintem adj neki egy esélyt.

Semper Fi

(#124) Jazz válasza joshua7 (#123) üzenetére


Jazz
veterán

Hi.

Adtam. De még azelőtt hogy olvastam a hsz-ed. És meg kell mondjam hogy iszonyat jó S3. Le a kalappal. Szinte az összes "hibát" kijavították. Gondolom volt egy nagy közönség vélemény teszt/szemlélet váltás. Szóval S3 szuper. Végre. :)

Spoiler Azért még ilyen eltudnék képzelni, hogy amikor Sawyer ketrecben volt, és Kate-el menekült, a két támadót akik egész rabságuk alatt ütötték, megakarta ölni a nagydarab, és várhatóan őket eresztik utánuk, szóval két golyó és kivégzés. Annyira nem brutális, csak logikus. Mert ez kicsit buta dolog hogy élve hagyjuk, hogy utánunk jöhessen és lelőhessen minket. Ami nem sokon múlt. Vagy hagyni kell hogy üldőzöbe vehessen gyilkos szándékkal, hátha nem halnak meg, és ha akkor lövik le, akkor gyilkosság igazolható, megmarad a "jó" szerep, és az etikai kódex is? és a nézők lelke is rendben lesz. Valószínűleg ez utóbbi.:)
Azért a Michael dolog nagyon erős volt. Kinyírni a saját barátait....no komment.

free your mind

(#125) Vivianna válasza duracell89 (#4) üzenetére


Vivianna
újonc

http://mozicsillag.cc/kereses/c2VhcmNoX3Rlcm09NDQwMCZzZWFyY2hfdHlwZT0wJnNlYXJjaF93aGVyZT0wJnNlYXJjaF9yYXRpbmdfc3RhcnQ9MSZzZWFyY2hfcmF0aW5nX2VuZD0xMCZzZWFyY2hfeWVhcl9mcm9tPTE5MDAmc2VhcmNoX3llYXJfdG89MjAxNg==

:) :) :)

fogd a pénzt, és fuss!

(#126) Vivianna válasza Vivianna (#125) üzenetére


Vivianna
újonc

így a jó. :DD
[link]

fogd a pénzt, és fuss!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.