Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Tevion Mediabox

Hozzászólások

(#1) TheLion001


TheLion001
tag

Sziasztok!

Szeretném megtudni, van még valakinek ilyen kütyü rajtam kívül?
[link]
(a media rekorder feliratot tartalamzo ablak)

Kíváncsi lennék, ki, hogy boldogul vele, ill. pl. minek van rajta a 2. NFTS partíció, amire nem lehet írni, stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#2) TheLion001


TheLion001
tag

[ Szerkesztve ]

(#3) TheLion001


TheLion001
tag

Nállunk az A*di-ban volt kapható. Az oldalán nics festés, csak sima szürke.
Az elején sem Chili felirat van, hanem Tevion.

(#4) TheLion001


TheLion001
tag

Up-ot nekem!

(#5) TheLion001


TheLion001
tag

ennyire senki? :O

(#6) gabo8


gabo8
csendes tag

Hali
Nekem is van egy ilyen játékosom. Te tapasztalataid???

(#7) TheLion001 válasza gabo8 (#6) üzenetére


TheLion001
tag

á, de jó!
Három dolog van amit nem értek:
(Legalábbis még most)

1.Miért csak az első prtícióra lehet másolni? A másik READ ONLY. pedig több mint 200G
kihasználatlan
2. Miért lehet, hogy FAT-os az első, és nem lehet NTFS-re nyomni?
3. Digitalizálásnál 1ó rás lebontásba veszi fel a filmet. A második darabon sosincs hang(?!)
Ezt sem értem!

Nálad mi újság van vele?

(#8) gabo8 válasza TheLion001 (#7) üzenetére


gabo8
csendes tag

Hali

1.Fogalmam sincs miért nem lehet használni formázd meg (setup->hd format) és a 2. partíció 2% legyen (vagy kb 8-9GB), mert ha jól gondolom ezt a partíciót használja a timeshift funkció.

2.így írták meg a firmwaret (igazából én is csak találgatok, de 1 biztos most az 1.part 4xx GB fat32 a 2.part 8GB és amúgy van 3.part is ami szintén 8GB ebből 200kb használ aszem)

3. Nekem ilyen problémám nincs. (mit raktál rá, milyen eszközt???)

Amúgy mennyire értesz a programozáshoz, esetleg Linux-hoz???
Ha többet mint egy 3 éves gyerek (kb annyira értek hozzá :F ) akkor segíthenél pár dologban.

Remélem segítettem valamit!

(#9) TheLion001 válasza gabo8 (#8) üzenetére


TheLion001
tag

1. ahhoz szét kellene szedni, de gyárilag csak van értelme, amiért így van. Vagy nem?
2. új firmware még nincs hozzá, a régi szerint viszont:

HDD1: Total size: 228.762G Fat32
HDD2: Total size: 228.811G NTFS(Read only)
...és ez gyárilag van így. 1et vissza kellett vinnem, mert xar volt, de ugyanígy volt partícionálva!
Neked biztos, hogy csak egy partíció van rajta???
Tehát ha mondjuk ha a HHD2-őt használja a timeshifthez, akkor meg pláne van rá hely, mégis a digitalizálásnál, a második darabon sosincs hang!!!
Próbáltál már digizni vele?
Melyik firmware van neked rajta?
jah, és neked is lassú a fájlok között a válogatás? Lehet, hogy a Fat32 miatt van?

Linuxhoz sajna, még annyit sem értek, mint te, de állítólag egy kicsi Linuxos partíció is van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10) gabo8 válasza TheLion001 (#9) üzenetére


gabo8
csendes tag

1.Miért kéne szét szedni.Rádugod USB-n és kész.
2. Én nem írtam hogy 1 partíció van rajta, sőt 3 is van rajta.
Első partíció: FAT32 ez a tárhely, második partíció: NTFS ezt használja amikor a timeshift funkciót használod (TIMESHIFT: veszi fel az adást te közben belenézhetsz, megállíthatod, stb. nem egyenlő a felvétellel.) harmadik partíció: Ezt a partíciót használja rendszerként.

Én egy setup box-al használom (Tré home-tól van a digibox itt nézd: megitt , digitális képet küld ki rca kábelen így megoldva a videó bemenet része.)
A gyári firmware van rajta (ami a CD-n van). Igen nekem is lassú, de engem nem zavar (nem azon a fél percen fog múlni a filmnézés)
Ide nézz be sok érdekességet találsz: [link]

Hali.

(#11) TheLion001 válasza gabo8 (#10) üzenetére


TheLion001
tag

szted átmerjem formázni az első partíciót FAT-ról NTFS-re?
...
tényleg kell, hogy 200akárhány giga legyen a timeshiftnek? Én nem használom. Gépről nyomom rá Patch kábelen a filmeket.
...
A második linken mik vannak? Sajnos nem vagyok túl jó angolból... :B
A tevion-hoz cuccok?

[ Szerkesztve ]

(#12) gabo8 válasza TheLion001 (#11) üzenetére


gabo8
csendes tag

Szerintem kell hogy legyen 1 partíció ami FAT32, de igazából nem tudom most fogom tesztelgetni hogy mikor mit reagál.
Nem kell 200giga mert 1óra= 4Gb 2óra=8Gb ezért csináltam csak 8GB-os partíciót az bőven elég neki.

Nem csak ehhez vannak cuccok, leírások, hanem media boxokhoz. Igazából bátyám foglalkozik vele (én se vagyok valami jó angolból)

(#13) TheLion001 válasza gabo8 (#12) üzenetére


TheLion001
tag

és úgy keressem a linken, mint Tevion, vagy mint Medion?

(#14) Csatapaci válasza TheLion001 (#1) üzenetére


Csatapaci
csendes tag

Sziasztok!
Birtokolok egy ilyen masinát. Alapjába véve elégedett vagyok vele. A Merevlemezét illetően, valóban 3 particíója van. S ha timeshift a rögzítés és a NAS funkciót is beleértjük a tervező logikájába, akkor rendjén is való:) A saját formatálási menűpontjával szépen lehet a dolgok arányán változtatni.Eddíg megbízható! Bár úgy kezdte életét, hogy az 500-as )
meghajtót egy 300 asra operáltam át. (mindenütt szerszámot nem igénylő rögzítések..:))
Ami tetszik: megbízhatóan, jó minőséggel veszi fel régi házi videóimat. A TV-böl is ok. A zene és egyéb tárolásra csak próbát szenteltem.Minden működött.
Ami szorít! A bekapcsolás. Nálatok is többlépcsős?
Az adatok letöltése. A hálózati kábelen nem lelem, a rourter se veszi vele a lapot:( A felvételeket önállóan darabolja, bár összeillesztve korrekt. Íby maradt az USB kábel.:)
A cégnek, ha van ilyen hol a honlapja? Frissítéseket hol lehet szerezni, ha van?
A kérdésre! Szerintem a 2. Valójában a harmadik szegmense a lemeznek a tárolásra teremtődött. PC-ről simán írható. A mit feltettél, kép, zene film lejátszható ha a formátumok passzolnak.
Elfogadnék minden infót, tanácsot a gépről:)
Ami kevésben tudok segítek is.
Üdv

(#15) babosmiki válasza Csatapaci (#14) üzenetére


babosmiki
addikt

Szia!

Ők gyátják: [link]
Én frissíteni szeretném mivel néha furcsán viselkedik, de sajna nem találok frissítést!
Ja igen a bekapcsolás nálam is többlépcsős, de néha kikapcsolni sem akar elsőre.
Volt már olyanom is, hogy egyszerűen menetkőzben leállt a tv felvétel.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#16) TheLion001


TheLion001
tag

Nálam két hibája van (egyébként le nem cserélném!!!)

1. a VHS-ről átvett anyagból a második file darabnak nincs hangja. Nem értem miért?

2. néha ha sokáig be van kapcsolva és rálépek egy filmre, be akarja adni a kisablakon, majd gondolkozik és újraindít. Ugyanezen filmre rámegyek rögtön és már gond nélkül lejátsza.

Ha más gondotok van segítek szívesen. Az elsőben nekem kéne vmi. tanács.
----------------
babosmiki, amit írtál linket:
HTTP-Fehler 404.0 - Not Found

én ezt találtam:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17) TheLion001


TheLion001
tag

Ja és majd elfelejtettem:

Rádugtam egy külső vinyót az USB masteren hátra. A Kütyüm ADSL-en van csatlakoztatva hálózatban, ám így nem látom a külső vinyóját. Van valakinek ötlete, hogyan keressem, hogy ne kelljen mindíg szétszedni, PC-vel összedugni?

(#18) babosmiki válasza TheLion001 (#16) üzenetére


babosmiki
addikt

Én is ezt linkeltem, nem tudom hová tünt...
Nálam az alább leírt hibákon kívűl még más nem jelentkezett!

1. VHS-ről még nem mentettem, így sajna nem tudok segíteni. :F
2. Nálam még ilyen eddíg nem fordult elő, pedig elég sokat használom!

Tapasztalat: bekapcsolás után várj egy-két percet a felvétel indításával vagy a fájlok böngészésével és akkor minden ok.
( nincs kilépés, rossz minőség )

Amúgy én is nagyon szeretem ezt a "kütyüt"! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#19) TheLion001 válasza babosmiki (#18) üzenetére


TheLion001
tag

Mondjuk nem is nagyon szoktam kikapcsolni :B
A felvételt meg rögtön bekapcs után indítom, hanem általában délután. A második darabkán egyáltalán nincs hang. Tök süket. Már végig próbáltam a beállításokat!
...Azt meg az istennek se tudom beállítani, hogy a rádugott külső vinyót lássa a PC!

(#20) TheLion001


TheLion001
tag

Ezekszerint nincs rá megoldás :(

(#21) mpeti339 válasza TheLion001 (#16) üzenetére


mpeti339
tag

Szia!
Ez "a VHS-ről átvett anyagból a második file darabnak nincs hangja." pontosan mit jelent?
Én most szándékozom venni egy Chili MR3-as media boxot és ez a funkció különösen fontos lenne nekem. A régi Sony videokamerámmal csináltam egy csomó filmet 8mm-es kazira és azokat szeretném digitalizálni. Egy részét már megtettem egy Philips asztali DVD íróval de az 8 hónap alatt meghalt... :W

Gondolom itt úgy tudom kiírni a felvételt lemezre, hogy összekötöm pl. routeren keresztül a számítógéppel és azzal írom ki.

[ Szerkesztve ]

(#22) the radish válasza mpeti339 (#21) üzenetére


the radish
senior tag

Aldi no comment....

Keress rá a google-val. Még a gyártó honlapján sem találsz MR3-ról infot.

Ilyen gagyikkal még a józsefvárosi piacon is találkozhatsz. Ha 8 hónapos a felvevőd, miért nem viszed szervizbe????

[ Szerkesztve ]

(#23) mpeti339 válasza the radish (#22) üzenetére


mpeti339
tag

Viszont 3 év jótállást vállalnak rá........

Vittem és a második javítás alkalmával már azt mondták, hogy nem javítható és kiadtak egy csereutalványt. Ezzel nem is lenne baj, csak azt a készüléket (Philips DVDR 3575H/58) annyira jó áron vettem az Aqua-tól, hogy most -mivel már nekik nincs és nem is tudnak beszerezni belőle- ilyen tudású készüléket csak kb. 15eFt-al többért tudnék venni és most nem szívesen költenék rá többet.

[ Szerkesztve ]

(#24) Bandi65


Bandi65
csendes tag

Nekem az a kérdésem, hogy az ALDi szórólapon a felbontás 720x480 pixel (30fps-NTSc) van megadva. De nálunk PAL van amihez 720x565 és 25fps tartozna. Elírták?

(#25) the radish válasza Bandi65 (#24) üzenetére


the radish
senior tag

Szerintem ez a legkisebb gond. A Tv-k legnagyobb része kezeli a NTSC szabványt. Sokkal érdekesebb, hogy egy teljesen ismeretlen cuccról van szó, amiről a gyártó honlapján sem esik szó..... no comment

(#26) Birdie- válasza Bandi65 (#24) üzenetére


Birdie-
csendes tag

Vélhetően a megoldás az, hogy NTSC jelforrásnál 720x480 pixel felbontásban digitalizál 30 kép/mp-cel, PAL jelforrásnál pedig 720x576 pixelen digiz, 25 kép/mp-cel.
Utóbbi szerepel a Chili weboldalán lévő adatlapon is:
http://www.chiligreen.com/shop/datenblaetter/MR1%20Media%20Rekorder.pdf

(#27) TheLion001


TheLion001
tag

Nekem még mindíg ezek a problémáim:

-Digitalizálásnál a második darabkán egyáltalán nincs hang. Tök süket.
Már végig próbáltam a beállításokat!

-Nem tudom beállítani, hogy a rádugott külső vinyót lássa a PC!

Ezekre valaki?

(#28) Birdie- válasza TheLion001 (#27) üzenetére


Birdie-
csendes tag

Én azt se, hogy a belső vinyót lássa :/
Chili Green MR3.
Hálókábellel összekötve.
Hálózat elvileg jó, mert lejáccó látja a PC cuccait, de PC-ről nem tudok rá fellépni.
Mit rontottam el?

Tovább: timeshift funkcióval felvett műsorokat nem lehet valahogy előcsiholni?
Nagyon új még nekem ez a kütyü, de a timeshift-elt műsorok nem jelennek meg a felvett anyagok listájában.
ha meg simán elkezdem felvenni, nem tudok felvétel közben visszatekerni. Ez normális?

(#29) sunone válasza the radish (#25) üzenetére


sunone
aktív tag

Linuxos körökben nagyon ismert cuccról van szó, igazi kis sandbox a kütyü kezdő médiamániákusoknak.
Kb ennyi eszközt adtak ki ezen a hardveren
Francia fórum nem kispálya

Nekem hmc39esem van, az egy korábbi verzió, hasonló főbb funkciókkal. Egyetlen rossz tapasztalatom volt a készülékkel, bár az 11 hónapig tartott. Egy öreg merevlemezzel használtam, ami erősen fűtötte a kis házat. Az elektronika rendszeres fagyással -> jó adag szektor hibával büntette a lemezt, valahogy nem lettek jó barátok...
Tavasszal vettem bele 2.5ös vincsesztert, azóta hibátlan, pedig rendszeresen megy a thimeshift, felvétel, nas....minden.

(#30) Vini válasza Birdie- (#28) üzenetére


Vini
tag

Üdv!

Nekem is van (tegnap óta) egy ilyen kis készülékem. Kb fél éve vettem egy RaidSonic ICY BOX-ot, ami csak lejátszó. Már sajnálom. Kb annyiba került vinyó nélkül, mint ez (Chiligreen MR3) ha leveszem az 500-as vinyó árát.

Support:
A forgalmazó (gyártó) oldalán tényleg nem lehet megtalálni, de sajnos ezzel már több új termék esetében szembesülnöm kellett, ismertebb gyártóknál esetében is. Egy ilyet viszont találtam:
[link]
Itt már szerepel az MR3 is.

Tapasztalatok:
Úgy olvastam, hogy a NAS-hoz az első partícióra fel kell másolni a SYS könyvtárat a CD-ről. Birdie- neked nem ez hiányzik? Nekem mind IE-ben, mind Total Commanderben megtalálja a NAS-t, azon belül pedig 3 kötetet: HDD1, HDD2, REC. Az első kettőre gond nélkül lehet másolhatni, a harmadik (REC) védett. Onnan még olvasni sem sikerült tegnap. Bár így érdekes miért teszi bele a NAS-ba...
Wifi adapter nincs hozzá, de egy LinkSys-el kipróbáltam, nem megy (bár erre számítottam is).
Felvenni csak pár percet vettem, nem volt rossz!
A HDD megosztását én sem értem... Nekem az XP szerint (USB-n rádugva) sok partíció van rajta (nem három, több), de ebből az XP csak kettőt lát (HDD1, HDD2).

Ami zavar: A NAS lassú (2,5-3MB/s) és megfogja az eszközt is. Ha másolok és megy a film, esetenként akad. Ezt kivédhették volna egy limittel filmnézés közben, ami nem megy a lejátszás rovására.
Internet rádió nem az, aminek látszik. Én többször veszek fel rádióból, de ebben csak egy honlapra felregisztrált privát rádiók linkjei érhetőek el, nem a (normál) közszolgálati, kereskedelmi rádiók.

Birdie-: Lehet hogy rosszul tudom, de a TimeShift (mint a neve is mutatja) csak időeltolásra használható. Az ott felvett anyagok elvesznek, vagyis csak időlegesen kerülnek rögzítésre. Én ez miatt nem is nagyon használom. Asztali eszközöknél van olyan típus, hogy véglegesíteni lehet a TimeShift felvételt, ebben nem tudom van-e erre lehetőség.

Későbbiekben tesztelem, és segítek, ha tudok!
Ha valakinek van ötlete, hogyan lehet a rádiót átverni (URL-t megadni, stb.) akkor azt szívesen várom!

Vini

Ha a szüleidnek nincs gyereke, valószínüleg neked sem lesz... (SE Xperia X10 Mini Pro 2.1, Voda)

(#31) Vini válasza TheLion001 (#27) üzenetére


Vini
tag

...olvasgatom sunone által adott linkeket, ott le van írva, hogyan kell külső vinyót betenni a NAS-ba:
[link]
Bár ez már keményen Linux. Itt az is le van írva, hogy a Root partíciót hogyan kell beletenni a NAS kötetek közé. Ez azért lenne jó, mert a rendszer módosítások innentől egyszerű módom elvégezhetőek lennének.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, valószínüleg neked sem lesz... (SE Xperia X10 Mini Pro 2.1, Voda)

(#32) Vini válasza TheLion001 (#27) üzenetére


Vini
tag

Megcsináltam a leírtakat és működik az USB becsatolása a NAS-ba! Tetszik!!! :K

Ha a szüleidnek nincs gyereke, valószínüleg neked sem lesz... (SE Xperia X10 Mini Pro 2.1, Voda)

(#33) sunone válasza Vini (#30) üzenetére


sunone
aktív tag

Az MR3-as már több új firmware-t visz, ahogy olvasgattam a franciák egész vad dolgokat ráraktak..,
én spec nem merültem el benne, az én hmc-s dobozomra már nem mennek fel ezek az úri huncutságok.
Meg ugye a linuxhoz is kéne érteni hozzá, ezek nem 1.0ás felhasználóknak valók.

(#34) Vini válasza sunone (#33) üzenetére


Vini
tag

Mondjuk én sem vagyok 1.1-es felhasználónál több (mármint Linux-ban), de nagyon jó a leírás, amit adtál!!! :R

Ha a szüleidnek nincs gyereke, valószínüleg neked sem lesz... (SE Xperia X10 Mini Pro 2.1, Voda)

(#35) mpeti339


mpeti339
tag

Sikerült rögzítenem a kameráról felvett filmet. mpeg-be menti, de 3 darabba. Ezzel lehet vmit csinálni, hogy ne darabolja?

(#36) mpeti339


mpeti339
tag

.........bocsánat mpg-be

(#37) sunone válasza mpeti339 (#35) üzenetére


sunone
aktív tag

nem, mindig szétszedi a felvételeket. (talán a fájlrendszer miatt, talán egyéni sajátosság)
Mindesetre, másolás szempontjából kényelmesebb kissebb fájlokat átvinni, lejátszók is folyamatosan képesek lejátszani, inkább szokatlan, mint kényelmetlen.

(#38) mpeti339 válasza sunone (#37) üzenetére


mpeti339
tag

Tényleg, lehet inkább szokatlan. Kár, hogy még át kell konvertálnom az asztali lejátszók miatt. Most vob-ba konvertáltam, hogy a régi lejátszóm is elfogadja.

Ha avi-ba konvertálnám, milyen paraméterekre állítsam, hogy ne növekedjen a mérete és a minőség is megmaradjon? (pl. DivX 4600kb/s audio: 128 kb/s)

(#39) sunone válasza mpeti339 (#38) üzenetére


sunone
aktív tag

paraméterekben nem szoktam turkálni, Format Factory használok, abban csak kattintgatni kell...

(#40) Szusa


Szusa
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is van egy Chiligreen MR3-s kütyüm (firmware:262). Elolvastam a hozzászólásokat és sikerült nekem is megcsinálni az USB becsatolását a NAS-ba a leírtak alapján. Viszont a beállítások nem maradnak meg, újraindítás után visszaáll alapállapotba. Nekem a "mount -o remount,rw / " -ra továbbra is read-only-t ír. Nem ismerem a linuxot és nem tudom hogyan tudnám megcsinálni, hogy müködjön a dolog. Egyébként nagyon tetszik nekem is kütyü. Már csak ezeket a pluszokat szeretném valahogy belevarázsolni ha lehet(ftp, torrent, stream, stb...).

Mellesleg az enyémnek csak egy baja van az online rádió valamiért nem müködik. Olyan mintha elindulna, nem sokkal azután a kép elsőtétül és mintha újraindulna, de számomra ez a funkció nem is lényeges, bár ha müködne azért csak jobb lenne. :K

(#41) #16155904 válasza Szusa (#40) üzenetére


#16155904
törölt tag

Szia!

Tedd fel innen ezt a firmware-t, és működni fog a netrádió is.
Az ftp és webszerver működik, sőt egy Midnight Commander is fut a kütyün. :) Ennek a segítségével lehet telepíteni, leszedni, automatikus indítást beállítani. Sajnos, csak a régi driverrel megy, az optware-s nem tud nálam települni.

(#42) mecsab válasza Vini (#30) üzenetére


mecsab
csendes tag

Kipróbáltam, és ezzel a kütyüvel megy a wifi. :-)
Edimax EW-7316Ug - Realtek RTL8187B Chipset

(#43) kontrobi


kontrobi
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen készülékem (Chiligreen MR3) és nagyon tetszik. Mondjuk a menüképe nem igazán tetszetős, de én nem is merek belepiszkálni, mert nem vagyok egy ász az ilyesmibe.
A firmware-t rögtön frissítettem, a szaktudásom ennyi.
Inkább csak érdekességképpen és mert nem esett róla szó, kifogástalanul kezeli az ISO file-t. Ez sincs benne a leírásban.
Továbbra is olvasgatlak titeket mert nagyon tetszenek a hozzászólások. Bár mondjuk nekem 50%-a kínai. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) tobog válasza kontrobi (#43) üzenetére


tobog
csendes tag

tegnap vettem MR3-at. legújabb firmware felment, működött netrádió és pendrájvról film is minden. azután olvastam a zipben található note.txt ben, hogy a "sys" mappát be kell másolni a HDD1 particioba.
bemásoltam syst a FAT-ra, az NTFS-re meg egy filmet próbára és azóta csak bejelentkező chiligreen képernyő látszik pár másodpercig, aztán fekete képernyő és kiírja hogy nincs jel. mit csináltam rosszul?

(#45) kontrobi válasza tobog (#44) üzenetére


kontrobi
aktív tag

Szia!

Bár én leírtam, hogy nem vagyok nagy ász ezen a téren, de szerintem az lett eltolva, hogy a sys könyvtárat bemásoltad (nem 100%).
Én eddig kétszer frissítettem de egyszer sem másoltam sys könyvtárat.
1. Letöltöd a firmwaret.
2. Bemásolod szűz pendrive-ra kicsomagolás után úgy ahogy van az egészet. Pakolgassa magának a sys-t, meg a többid oda ahova akarja.
3. A használati utasítást követve frissíted a cuccot.
Ennyi!
Nálam most a 272 van fenn. :)

(#46) silverst válasza tobog (#44) üzenetére


silverst
csendes tag

en is megszivtam ezzel...

de ha csinalsz egy fw frissitest, utana hagyd leformazni gyari defaultra es menni fog.

erdekes, hogy ha nem az altala ajanlott felosztasban formazok, akkor is minden baja van..
megneztem pc-n a letrehozott particiokat... meglehetosen a sajat szaja ize szerinti tipusokat csinal.. gondolom, a time shift miatt

viszont a 272-es fw-vel mukodo holmimban (sys nelkul) sem tudom neten elerni win-es v linuxos megosztaskent (telnettel beenged,de nagyon lajtos a linuxa), szoval ha valakineksikerult, ne titkolozzon.. :-)

tovabba erdekelne hogy honnan lehet ehhez a motyohoz alternativ fw-t lehuzni, esetleg olyan linuxot, amiben legalabb egy mc-t tudok inditani, a belso masolgatasokhoz.

ja igen, ha nem a sajat copy funkciojaval toltom fel a filmeket, hanem usb-n, akkor szinten eloadja a nembootolunkbe fagyit. tehat pld usb-s feltoltesnel...

szoval szerintem a gyari szoftja ubergagyi... de bizom benne,hogy talalni mast hozza a neten..

ha mar valaki ralelt,irjon egy linket ide, pls :-)

(#47) #16155904 válasza silverst (#46) üzenetére


#16155904
törölt tag

Szia!

A #41-es hsz.-ban ott a megoldás az MC használatára.

Üdv.

(#48) tobog válasza kontrobi (#45) üzenetére


tobog
csendes tag

Felhívtam ausztriában supportot és azt mondták formázzam és syst csak nas használatnál másoljak.
Megcsináltam, nem jó, visszavittem, szó nélkül adtak aldiban újat.
Ezzel FW frissítés tök jól digitalizál, visszajátsza, usb-ről is fotót filmet, netrádió is OK. Bemásolok pc-ről usbn filmeket fat és ntfs-re...már nem bútol megint csak logo...
Megint support, újabb tippek, de nincs megoldás.
Most visszakérem a pénzem, sajnálom mert ennyi pénzért jó lenne ez..

(#49) kontrobi


kontrobi
aktív tag

Help!

A napokban vettem egy routert (TP-link TL-R402M) azt mondták nekem ez kell.
Én csak és kizáróan Pc-ről szeretnék másolni a lejátszóra filmet, zenét, ezt-azt.
Összedugva nekem rögtön látja a netrádiót de erre nekem nincs szükségem. Látja a médialejátszó a munkacsoportot is csak jelszót kér hozzá!( :F ) A Pc-n viszont nem látom a lejátszót.
Na ezekre kéne nekem segítség! Ha lehet kérni egy analfabéta szintjén lépésről-lépésre mert az én agyamba nem röpködnek a szakkifejezések. :N

Ja és Boldog Új Évet mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#50) kontrobi


kontrobi
aktív tag

Előző hsz-om törölve! Probléma megoldódott! :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Tevion Mediabox
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.