Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Tevion Mediabox

Hozzászólások

(#14) Csatapaci válasza TheLion001 (#1) üzenetére


Csatapaci
csendes tag

Sziasztok!
Birtokolok egy ilyen masinát. Alapjába véve elégedett vagyok vele. A Merevlemezét illetően, valóban 3 particíója van. S ha timeshift a rögzítés és a NAS funkciót is beleértjük a tervező logikájába, akkor rendjén is való:) A saját formatálási menűpontjával szépen lehet a dolgok arányán változtatni.Eddíg megbízható! Bár úgy kezdte életét, hogy az 500-as )
meghajtót egy 300 asra operáltam át. (mindenütt szerszámot nem igénylő rögzítések..:))
Ami tetszik: megbízhatóan, jó minőséggel veszi fel régi házi videóimat. A TV-böl is ok. A zene és egyéb tárolásra csak próbát szenteltem.Minden működött.
Ami szorít! A bekapcsolás. Nálatok is többlépcsős?
Az adatok letöltése. A hálózati kábelen nem lelem, a rourter se veszi vele a lapot:( A felvételeket önállóan darabolja, bár összeillesztve korrekt. Íby maradt az USB kábel.:)
A cégnek, ha van ilyen hol a honlapja? Frissítéseket hol lehet szerezni, ha van?
A kérdésre! Szerintem a 2. Valójában a harmadik szegmense a lemeznek a tárolásra teremtődött. PC-ről simán írható. A mit feltettél, kép, zene film lejátszható ha a formátumok passzolnak.
Elfogadnék minden infót, tanácsot a gépről:)
Ami kevésben tudok segítek is.
Üdv

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Tevion Mediabox
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.