Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-14 23:37:23

LOGOUT.hu

...avagy, jelöld be Te is, honnan vagy!
http://terkeph.hangya.net/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Sikerült rákerülnöm a térképre. :R Örülök hogy ilyen sikere van a topiknak. :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#52) Arhel válasza kraftxld (#48) üzenetére


Arhel
senior tag

akkor lehet hogy pont az a szakasz kimaradt.. mondjuk ahol én lakom, az is egy 2004-2005-ös állapotot jelenít meg, de azóta errefelé nem sok minden változott :U

(#53) róland válasza Arhel (#49) üzenetére


róland
veterán

eddig ezzel nem volt gond a PH!-n, mivel mindkét címemere megkaptam az e-mail-eket.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#54) Arhel válasza róland (#53) üzenetére


Arhel
senior tag

lehet , hogy a PH megbírkózik vele, de valszeg a térkép progija nem :(
egy próbát megér, legalább megtudjuk, hogy jó-e, az elméletem... :B

(#55) föccer


föccer
nagyúr

masszívan lassul a hangya szerrvere...

Csak nem megugrott a terhelés??? : :))

mod: bashéknak szép uszómedencéjük van :)

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#56) RedAnt válasza róland (#43) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Az emailcímed gyanús nekem :D
visszaigazoltalak kézzel

╚╦╦╦

(#57) troland26


troland26
őstag

respect , én is fönn vagyok :D

(#58) róland válasza RedAnt (#56) üzenetére


róland
veterán

Melyiken. Mert épp az előbb töröltem az adatok közül a Freemail-es címemet.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#59) Arhel válasza RedAnt (#56) üzenetére


Arhel
senior tag

mondtam én neki, hogy az lesz a baj ;]

(#60) Bash válasza föccer (#55) üzenetére


Bash
őstag

Tegnap anyukám kiment napozni a medence mellé, sikerült elaludnia, és le is égett. :)

http://bashtravel.com/

(#61) RedAnt válasza föccer (#38) üzenetére


RedAnt
aktív tag

én most megpróbáltalak feltenni egy kamu helyre és semmi errort nem dobott :F

╚╦╦╦

(#62) róland


róland
veterán

Most viszont nem tudom, hogy melyik visszaigazolás lett a helyes. Én a gmail-re kapottat igazoltam vissza, s meg is jelentem a térképen.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#63) róland válasza Bash (#60) üzenetére


róland
veterán

Mikor lesznek ilyen műholdképek Mo-ról?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#64) föccer válasza RedAnt (#61) üzenetére


föccer
nagyúr

jáááááááj de hülye vagyok....

Én barom nem csak az ID-met copyztam, hanem az adalapom linkjét...


áááááááá


:R :R :R

mod: és ott vagyok, és ott vagyo... :D

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#65) RedAnt válasza föccer (#55) üzenetére


RedAnt
aktív tag

A szervernek ez minimális terhelés (és ez nem is az itthoni p1-esen van, kicsit izmosabbon... 2X3GHz, 1GB :D )

a lassulás azért van mert a javascriptnek egyre több ojjektumot kell kipakolnia. Lassan meg kell csinálnom hogy ha pl. egy helyről többen vannak, akkor oda csak egy ikont tegyen, és bezúmolva mutassa csak őket egyenként...

╚╦╦╦

(#66) Bash válasza róland (#63) üzenetére


Bash
őstag

Erre leginkább Google tudna megfelelő választ adni. Elvileg 3 év egy teljes frissítési ciklus, de ez egyáltalán nem biztos, csak valami rémlik, hogy ilyesmit olvastam, amikor kiadták a Google Earth-t.

http://bashtravel.com/

(#67) erdey_a válasza Bash (#66) üzenetére


erdey_a
őstag

Gugliék elég összevissza műhódaznak. Vannak puszták, ahol a kapáló öreganyó bibircsókján a szőrszált meg lehet lesni, ugyanakkor nagyvárosokról meg nincs jó felbontású kép. (Miskolc, Pécs, Győr, Debrecen) :O

[Szerkesztve]

Vérboci

(#68) Zaparozset


Zaparozset
tag

Na én is fenn! Először rossz helyre raktam magam, aztán javítottam minden gond nélkül. Firefox 2.0.0.1 verzió alól.
Jó az ötlet teccik nagyon.
FEL neki!

Sz.F.P.

(#69) troland26 válasza Bash (#66) üzenetére


troland26
őstag

vááá de irigyellek uszi medence meg napsütés ezerrel
leírhatnád te is a logoutba a tapasztalataid meg, hogy sirekült ilyen helyen kikötnöd :)

(#70) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én is bejelöltem a munkahelyem. Kezdünk sokan lenni, és nagyon tetszik ez a kezdeményezés :R

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#71) föccer válasza Sirpi (#70) üzenetére


föccer
nagyúr

Miért pont a munkahelyedet, ha szabad kérdezni? remélhatőleg nem azért, mert ott többet vagy mint otthon....

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#72) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Bejelöltem magam én is, de sajnos olyan rossz a Google Earth által szkennelt kép minősége hogy elég alaposan benéztem, és kb 2km-t tévedtem lakhelyemet illetően :DDD . Jó ez a térkép!!! :R

(#73) RedAnt válasza Zaparozset (#68) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Az ötletet loptam :DDD [link]

╚╦╦╦

(#74) Arhel válasza RedAnt (#73) üzenetére


Arhel
senior tag

Legalább házon belül maradt az ötlet :P

Vagy minden kérés így teljesüljön :C

[Szerkesztve]

(#75) Sirpi válasza föccer (#71) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hát ha az alvást nem számítjuk, akkor ja, többet vagyok :( Meg amúgy is azt jelöltem be, hogy épp hol tartózkodom jelenleg. Mondjuk a lakhelyemen nem lennék ennyire tömegben, mint itt :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#76) lesaux


lesaux
veterán

De kurva messze lakom én mindenkitől. Már ahhoz képest, hogy Budapesten vagyok.

(#77) Pompi válasza RedAnt (#73) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha már az ötletnél tartunk van pár ilyen pl. 24 Fan Map [link]

Persze ez ennek a PH! térképnek az értékéből nem vesz el egy cseppet sem. Remek dolog, gratula és köszi :)

Feel Good Inc.

(#78) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Eltűntek a figurák nekem a térképről. :)

(#79) Eagl3


Eagl3
veterán

Én balga, hozzávetőlegesen jelöltem be magam a térképen és miután ránagyítottam, észrevettem, h. egész pontosan mutatja az utcákat stb. szóval ha kérhetném, töröljél engem légyszives a térképről, had pontosítsam magam, vagy ha van mód áthejezni valahogy akkor kérnék egy kis segítséget. Köszönöm :D

(#80) KrAt


KrAt
veterán

Miért van az, h néha nem hoz be pár arcképet? Azaz BP-n kb 5-en voltak. Nálam a hiba, vagy akkor épp konfigolod a szervert? :)

(#81) Thrawn


Thrawn
félisten

Nálam minen ok. (Firefox 2.0.0.1)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#82) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Egy kereső mondjuk nagyon jól jönne. Csak beírod a nicket, és már oda is ugrik (azt teszi középre), ahol található. Nem tudom, hogy ezt egyáltalán meg lehet-e oldani. :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#83) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Sziasztok!
Felraktam magam énis :C
Nagyon jó ötletnek tartom, gratuláció érte :R
Üdv: Ragadozó

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#84) RedAnt válasza KrAt (#80) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Passz, böngészőhiba lehet.

Eagl3: #1 :) küldd be a jót újként, az előző eltűnik ha visszaigazolod az újat.

╚╦╦╦

(#85) Agostino


Agostino
addikt

Felpakoltam magam, bár Komló nem túl részletes, és ahogy nézegettem az utcanevek sem az igaziak, de azért kb el tudtam helyezni magam. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#86) finest


finest
őstag

A visszaigazoló levél ring2000 számára megy el, amikor reggelni akarom magam, ez okés?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#87) I_Am


I_Am
veterán

Na én is feltettem magam. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#88) venember83 válasza bnss (#47) üzenetére


venember83
nagyúr

Be tudja mindenki, csak lenne frissitve a nyomorult google terkep, idegesito, h Afrika is pontosabban van abrazolva mint Kelet-Europa!

[Szerkesztve]

(#89) KrAt válasza I_Am (#87) üzenetére


KrAt
veterán

Szasz ''szomszéd'' : ))))

(#90) I_Am válasza KrAt (#89) üzenetére


I_Am
veterán

Azért azt nem gondoltam, hogy csak pár utcára vagy tőlem. :D

Módosítottam a totyik címét, ha nem jó akkor visszaírjuk.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#91) ladybug


ladybug
őstag

Franc, a nagyfejű robot teljes mértékben letakar. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#92) RedAnt válasza finest (#86) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Nem. ID-nek mit írtál? mert ring2000-é 10.

╚╦╦╦

(#93) tildy


tildy
nagyúr

Nagyon ötletes kis dolog, tetszik nekem is. Viszont elég paranoid vagyok, ez alapján könnyen megtalálhat olyan is, aki ártani akar nekem (pl. a kocsimat akarja b.sztatni )( ráadásul még azt is látja, hogy pontosan melyik házban lakom) , úgyhogy inkább átrakom a székhelyem az állandó lakcímemre, abból úgyis csak paca látszik, nem részletes.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#94) Csöves válasza tildy (#93) üzenetére


Csöves
senior tag

Csak nincs valami takargatnivalód? :D :D

Aquila non captat muscas.

(#95) Shadowfax válasza ladybug (#91) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha teljesen kinagyítod a műholdas képet, akkor viszont látszik, hogy a Robot a házban van, a Gomba meg a garázsbejárat mellett a kertben. :D

(#96) busman


busman
addikt

Baszki már vagy 4x próbáltam ,de semmi.... :(((

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#97) Sipi válasza ladybug (#91) üzenetére


Sipi
addikt

Behalok, részletesebb kép van rólatok, mint akár rólam, vagy Debrecenről. :Y
Valami van ott, amit a guglisok érdemesnek találtak... Föld alatti kincs? Olaj?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#98) ladybug válasza Shadowfax (#95) üzenetére


ladybug
őstag

Jellemző. A robot bent PH-zik, a gomba pedig kint van az udvaron.

Sipi:Na, mi van itt? Ugyan már. Nem jössz rá? CCC.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#99) RedAnt válasza busman (#96) üzenetére


RedAnt
aktív tag

pedig az adatbázisba bekerülsz, csak várja az email visszaigazolását. szóval vagy elkallódott a mail, vagy lassú a freemail, vagy nem tudom. Mindenesetre visszaigazoltalak :)

╚╦╦╦

(#100) tildy válasza Csöves (#94) üzenetére


tildy
nagyúr

De van. Az a takargatnivalóm, hogy tudom hogy vannak gonosz emberek. És nem örülnék, ha nekem, vagy a kedvesemnek , illetve esetleg anyagi javainknak baja lenne. Csak mert valaki nem csipáz engem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.