Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-14 23:37:23

LOGOUT.hu

...avagy, jelöld be Te is, honnan vagy!
http://terkeph.hangya.net/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) yash


yash
senior tag

Végre müxik! Über-mega-yo az ötlet is! RedAntnak én megajánlok egy TérkéPH!-ész prohardver.hu címet! :)

(#352) bLaCkDoGoNe válasza Bash (#10) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hű Bash, nagyon jó kis helyen laksz, irigyellek! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#353) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Nos, mivel az emailekkel folyton csak para van, ezt a részét kivettem.

Mostantól a visszaigazolások privát üzenet formájában mennek ki ;)


Egyelőre tőlem, de regeltem neki egy új felhasználót, csak még nem kaptam meg a jelszavát. Remélem a moderátorok nem haragszanak meg érte :) elég kellemetlen lenne ha minden adatmódosítás miatt újra be kéne jelentkeznem...


[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#354) ngabor2 válasza RedAnt (#353) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez az új felhasználó indokolt esetnek számít, tehát maradhat. majd írd meg a nicket, hogy véletlenül se legyen törölve. bár valszeg 0-hsz-os marad, tehát túl sok vizet nem fog zavarni :)

(#355) K6000


K6000
tag

IE7 tökéletesen működik /5730-as angol verzió/ és természetesen elsőre sikerült bejelölnöm magam :)

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#356) K6000


K6000
tag

A módosítással sincs gond :))

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#357) robekri válasza RedAnt (#312) üzenetére


robekri
addikt

Gratula az oldalhoz! Hevesi gyerök is legyen máán'! :R

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#358) God Vazzeg válasza K6000 (#356) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Módosításról még nem jött a privi, kb 15 perce.. :F

Szerk: megjött, csak nem jelzett új privit a ph :F :U

[Szerkesztve]

(#359) net84


net84
őstag

IE 6.0.2900.2180 :) ezen nem jelenik meg mindenki, de firefox-al tökéletes :R

Read only...

(#360) RedAnt válasza ngabor2 (#354) üzenetére


RedAnt
aktív tag

ő az: [link] - most már tőle jönnek a privátok, freemail volt szíves fél nap alatt kiküldeni a jelszavam :U

Módosítani és törölni egyszerűbb lett, adatlap melletti fület csekkoljátok.

╚╦╦╦

(#361) VladimirR


VladimirR
nagyúr

az ie7 szerint a 976. sorban a 'cumentElement' nem ojjektum, vagy null az erteke

(#362) Haart


Haart
addikt

Benyomtam én is magam jeee :R

(#363) Tidor00


Tidor00
tag

nem kaptam visszaigazolást pedig a kód amit beírtam jónak kell lennie hisz kiadta a nevem :W
megoldódott :R
:DD :DD :DD

[Szerkesztve]

még gondolkodom rajta

(#364) bnss


bnss
veterán

Baranya megye és környéke még igen szegényes... :B

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#365) tomazin válasza Winner_hun (#339) üzenetére


tomazin
veterán

neked alapból sem látszik jól az adatlapod :P

(#366) vallas


vallas
senior tag

Zsír !!!

egyre többen vagyunk, mondjuk a nyugatiak belehúzhatnának!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#367) RedAnt válasza VladimirR (#361) üzenetére


RedAnt
aktív tag

IE-re nehezen tudok tesztelni, az ie6 még elmegy úgy-ahogy wine-vel, a 7 még nem. Egy közeli wines gépre megpróbáltam feltenni de folyton vizsgálgatni akarta az eredetiségét, úgyhogy inkább hagytam :((

A hiba fennáll még? Melyik oldalon jött elő?

╚╦╦╦

(#368) föccer


föccer
nagyúr

Mingyá felnyomomm a 7 IE-t oszt ránézek neked.

Nálam minden legal, szal no para, csak sosem használok IE-t, oszt azér nincs frissítve.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#369) VladimirR válasza RedAnt (#367) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egybl a fooldalon, amikor rabokok egy avatar-ra
a zoom megy egerrel, csak a kattintas nem
illetve uj pont felvitelenel is megjelenik a statuszsorban a kis sarga felkialtojel, de az mukodik (line 601 - 'unidentified' is null or not an object)

(#370) föccer


föccer
nagyúr

Frissen feltett IE 7- tel amikor megnyitom a lapot, akkor nem rajzolja ki az avatárokat (illetve az első alkalommal csak 1 fajtát jelenített meg). F5-re megjelentek a képek.

Az nem tudom, hogy menyire bug, de ff és IE alatt is frissítés után visszaugrik az alap (teljes Magyarországos) nézetre.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#371) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Tegnap éjfél körül bejelöltem magam, a kódot is beirtam, ki is irta, hogy marsu ...

De nem kaptam visszaigazolást, és a térképen sem vagyok ...

Rosszul csináltam valamit?

:F :F

Press any key to continue ...

(#372) RedAnt válasza VladimirR (#369) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Aham, a másodikat a firebug is jelzi. Az a baj ezekkel hogy a google api fájljában vannak, így nem egyszerű kideríteni mi is okozza pontosan - valahol valami paramétert hibásan adhatok át, de hogy hol, mit, azt csak abból tudom kikövetkeztetni, hogy a hiba pontosan hol jön elő...

mod. hopp, ugyanez a bug (a második) a google maps api mintafájlban is ugyanúgy ott van [link] szóval az api hibás...


marsu: lehet hogy akkor jelölted be, mikor épp a visszaigazolást bütyköltem. Visszaigazoltalak. rossz szokásom hogy sokszor az éles kódot szerkesztem, ezért lehetnek ideiglenes hibák :)

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#373) Zamery


Zamery
senior tag

Eltüntem a térképről. Pedig tegnapelőtt még látszódtam...
Akkor most mi van? Bejelölhetem magam újra?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#374) marsu válasza RedAnt (#372) üzenetére


marsu
addikt

Köszönöm szépen!

Már megvagyok!

:R :R :R

Press any key to continue ...

(#375) RedAnt válasza Zamery (#373) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Én látlak, ott figyel az avatarod a Terézvárosban :)

Bejelölni akárhányszor bejelölheted magad, mindig a legutóbb visszaigazolt fog látszódni.

Illetve az merült fel bennem még ficsörnek, hogy mindenki bejelölhessen több helyet is:
pl. az otthonát, a tartózkodási helyét, az iskoláját/mukahelyét és valami bónusz, kedvenc helyét. Vagy amit megszavazunk hogy legyen, de ezeket a kategóriákat korlátok között tartanám, mert ha mindenki feltenné a 20 kedvenc fagyizóját az elég káoszos lenne, meg van arra más oldal (jo-hely.hu)

╚╦╦╦

(#376) sekli


sekli
addikt

Az direkt van, hogy ha az ID -met berakom az URL-be ([link]) akkor a többiek nem látszanak...? :B

(#377) Zamery válasza RedAnt (#375) üzenetére


Zamery
senior tag

Most már én is látom.
Csináltam egy kis karbantartást az ie6-ban(cookiek kiürítése, fájlok törlése) és bejött!
Király! :R

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#378) RedAnt válasza sekli (#376) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Igen, mert ha konkrét ember érdekes, akkor a többi minek legyen ott? Gyorsabb is jóval így ;) Vagy legyenek? :)

╚╦╦╦

(#379) Ramius válasza RedAnt (#375) üzenetére


Ramius
őstag

A lakhely/tartózkodási hely bőven elég lenne.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#380) föccer válasza Ramius (#379) üzenetére


föccer
nagyúr

De az is csak az adatlapon megjelenítve. Szerintem a térképen mindenki csak egyszer szerepeljen. Max kereshető lenne (linkesítve) a megadott cím...

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#381) erdey_a válasza föccer (#380) üzenetére


erdey_a
őstag

Egyetértek... egy ember egy helyre.
Nem kell bejelölni, hogy itt suliba, itt otthon, itt barátnőnél, itt meg nyaralok... CSak a gond van belőle

Vérboci

(#382) LeC


LeC
addikt

na én is felkerültem a térképre :))

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#383) Wolverine válasza erdey_a (#381) üzenetére


Wolverine
félisten

Yahh.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#384) RedAnt válasza föccer (#380) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Úgy gondoltam, hogy lehessen szűrni, hogy pl. csak az iskolák jelenjenek meg, így lehet kiderülnének ilyenek hogy jé, te is oda jársz? Ha csak az adatlapon lenne, úgy végig kéne bogarászni őket ehhez. Persze így is az alapértelmezett lehett továbbra is a lakhelyek megjelenítése.

╚╦╦╦

(#385) föccer válasza RedAnt (#384) üzenetére


föccer
nagyúr

iwiw feeling? :F

ahogy gondolod, de szeintem nem kell tulzásba vinni. De mondom, ahogy gondolod...

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#386) sekli válasza RedAnt (#378) üzenetére


sekli
addikt

szerintem legyenek, csak az adott embert X-elje vagy karikázza ba...:)

(#387) föccer válasza sekli (#386) üzenetére


föccer
nagyúr

nem lesz elég feltünő. képzeld el. fent van a térképen 563 avatár. Néha most is nehéz kiszurni egy-egy fajta képet. szvsz nem elég feltünő ha csak egy markert kap a keresett avatár.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#388) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Csak ha 1 ráfrissítek akkor jelenek meg az avatarok

(#389) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na én is fenn vagyok a térképen :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#390) RedAnt válasza föccer (#385) üzenetére


RedAnt
aktív tag

:DDD azért nem, direkt írtam hogy nem szeretném hogy összevissza lehessen feltenni helyeket, hanem max 3-4 fajtát, mert korábban is felmerült az igény a kolisok részéről, na meg sokan a fél életüket a munkahelyükön töltik... de ez még egy későbbi ficsör lesz csak asszem.

Az oldal szerkezetén kicsit alakítottam, meg tettem bele keresést, egyelőre egy listából lehet választani.

╚╦╦╦

(#391) Winner_hun válasza tomazin (#365) üzenetére


Winner_hun
félisten

FF-al-al nem jó, nem tördeli szét a linket.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#392) Racecam válasza RedAnt (#390) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szerintem max. 3 bőven elég lesz majd. Persze az lenne a jó, ha azt is látni lehetne, hogy ez melyik hely. (Otthon, munkahely, iskola, kollégium, nyaraló, toy-toy, kerti budi, stb..) :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#393) RedAnt válasza Winner_hun (#391) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Így elfér firefoxban is. Mondom elfér. ;] [link]

╚╦╦╦

(#394) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ügyes! ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#395) sgergi válasza RedAnt (#390) üzenetére


sgergi
veterán

A keresés funkció nagyon jó! :R

(#396) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hogyan tudom az avataar-om helyzetét a térképen pontosítani?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#397) sekli válasza föccer (#387) üzenetére


sekli
addikt

na de rá is zoomol..., igy kiszúrod...;)

(#398) Lord Zero


Lord Zero
addikt

megőrülök...
az elsők között helyeztem fel magam - idióta barom módon zoom nélkül - és most két napja próbálom megfogni azt a kurva pöcköt (mostmár avatart), de folyton kicsúszik..

egy ultraprecíziós műszerrel végzett idegsebészeti beavatkozás relaxálóbb, mint ezt a kütyüt hajkurászni, áááááá

nem, mindegy

(#399) sekli


sekli
addikt

Nekem FF2-vel nem megy tökéletes a kereső funkció, kiválasztok valakit, odazoomol, de nem mutatja az avatart...:U

(#400) Zamery


Zamery
senior tag

És kiderült hogy LeC lakik hozzám a legközelebb. :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.