Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-14 23:37:23

LOGOUT.hu

...avagy, jelöld be Te is, honnan vagy!
http://terkeph.hangya.net/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) LeC


LeC
addikt

ie alatt továbbra se jó a map :(

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#502) Konflikt válasza LeC (#501) üzenetére


Konflikt
addikt

ez nem RedAnt hibája, és nemis lesz jo. a google map sehogyse megy normálisan IE alatt (pl. fonerás térképpel is szenved, stb.)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#503) Gabás válasza Konflikt (#502) üzenetére


Gabás
addikt

de, az eredeti megy, csak gondolom módosítani nehéz ie alá.

(#504) Ildika


Ildika
tag

Nah én is jelöltem:)
Firefox alatt tökéletesen műxik :))

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#505) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Végre én is megtaláltam helyem a világban! :C
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#506) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

firefox alatt is volt baj az első napokban de azóta tuti!

Aláírás

(#507) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jelentem, feltűntem! :)

Nagyon jó az ötlet, elismerő smiley! :R

IE gyakorlatilag újraindítottam a gépet, úgy behalt, Firefox alatt azonban ment.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#508) róland válasza Gabás (#503) üzenetére


róland
veterán

Gondolom, a Google nem töri össze magát azért, hogy változtasson ezen a helyzeten! :DDD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#509) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

sziasztok!

jelentem en meg mindig nem latszodom :DDD
megnezne az illetekes elvtars, hogy mi lehet a baj? vagy en vagyok tul luzer? :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#510) RedAnt válasza _ocsisajt (#509) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Nem lett visszaigazolva a hely ahova bejelölted magad. Rákattintottál a linkre amit kaptál privátban? (már lejárt ha jól látom, újra fel kell tenni magad)

mod. az egyszerűség kedvéért visszaigazoltalak közvetlenül :)

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#511) Per Me


Per Me
tag

win98 :Y Mozilla 1.7.13 alatt remekül megy :R

(#512) lapa


lapa
veterán

a w3c validator ír pár hibát. esetleg lehet közük az ie alatti nemműködéshez? [link]

régen műxött, most meg nem.

(#513) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Örömmel jelentem be, hogy kint vagyok a vízből. Közérdekű információt hallottak :R

(#514) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nagyon tetszik ez a térképesdi :)
Ezért én is beböktem a lakhelyemre az UFO-mat ;]

(#515) _ocsisajt válasza RedAnt (#510) üzenetére


_ocsisajt
őstag

egybol visszaigazoltam, azert hulye nem vagyok :D

szerk: kulonben nem kerdeztem vo'na :DDD es koszonom szepen :R

[Szerkesztve]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#516) RedAnt válasza lapa (#512) üzenetére


RedAnt
aktív tag

nem hiszem, szerintem szimplán kiakad a 300 pont miatt - szóval nem a html-ben hanem a javascriptben van a ''hiba'' - mármint azt nem tudja feldolgozni. Azért javítottam, köszi :)

_ocsisajt: Mit írt ki mikor a privátban küldött linkre kattintottál?

mod. 84.0.182.xxx-nek meg üzenem, hogy az rss feedet elég kb óránként leszedni, 5 percenként nem hiszem hogy jelennek meg új tagok :DDD

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#517) truba


truba
tag

Nem tom' magam felrakni a térképre.
win xp-firefox 2.0.1.
Kéne segítség.

(#518) RedAnt válasza truba (#517) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Nem tom' hol akadtál el.
Kéne infó.

╚╦╦╦

(#519) szjoci válasza RedAnt (#518) üzenetére


szjoci
őstag

nagyon ötletes dolog ez a térkép, grat hozzá :R

gondolom nem haragszol meg érte ha az aláírásomban hirdetem az igét :D

(#520) _ocsisajt válasza RedAnt (#516) üzenetére


_ocsisajt
őstag

arra mar nem emlexem, de egybol rakattantam, nem haboztam... :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#521) truba válasza RedAnt (#518) üzenetére


truba
tag

Csak maga a térkép jön be az oldalon,semmi egyéb/a többi csupa kérdőjel/?

(#522) truba válasza truba (#521) üzenetére


truba
tag

Megjavult!!! Jelöltem ;]

(#523) tkazmer


tkazmer
addikt

Várható, hogy teljesértékű lesz IE 7-el?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#524) VladimirR válasza RedAnt (#516) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en voltam 84.0.182.104 ebben a retek thunderbird-ben thunderbird-ben nem tudom rss-enkent allitani a frissites, viszont van olyan feed-em, ami frissul 5 percen belul is

gondot jelent?

[Szerkesztve]

(#525) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Nekem valamiért nem jött levél először de mostmár ok fenn vagyok én is.... :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#526) RedAnt válasza VladimirR (#524) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Ja nem, nyugodtan, csak mikor bekukkantottam a logba, akkor tűnt fel, gondoltam valaki véletlenül állíthatta ilyenre.

╚╦╦╦

(#527) Monya78


Monya78
veterán

Hali!

Explorer alatt bejön a térkép elég sok taggal, de a sajátomat nem látom, más böngésző alatt látszik a rusnya fejem a békés megyei ''lakatlan'' terülteten?

(#528) R@ymonD válasza Monya78 (#527) üzenetére


R@ymonD
tag

Csáó! Igen látszik a rusnya fejed! :DDD Megnéztem.... :)

(#529) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Ma volt alkalmam megnézni igazi IE6 alól az oldalt, elsőre csak azokat az avatarokat töltötte be amik oldalt is szerepeltek, ezen javítottam, most elvileg működik, tehát a böngésző friss elindításakor, az oldal megnyitásakor 10-20 mp gondolkodás után minden megjelenik rendben. (ha csak kevés pontot akarok megjeleníteni, akkor majdnem olyan gyors mint a többi böngészők)
IE7-et továbbra sem tudtam tesztelni.

╚╦╦╦

(#530) tkazmer válasza RedAnt (#529) üzenetére


tkazmer
addikt

Küldtem emailt IE7-el kapcs, hátha segít..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#531) LeC válasza RedAnt (#529) üzenetére


LeC
addikt

ie7 alatt még mindig nincs térkép :(

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#532) rétisün válasza RedAnt (#529) üzenetére


rétisün
veterán

mindjárt megnézem ie7 alatt is...most látom, megint gyorsabban válaszoltam, mint olvastam :DD (bár attól még tényleg nincs ie7 alatt térkép)

[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#533) Digital


Digital
addikt

Jó látni hogy vannak itt a szomszéd utcából is :C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#534) bandus


bandus
veterán

Nekem valamiért nem akarja behozni az avatarokat, ha arra kattintok, hogy ''kerülj rá'', akkor se történik semmi, csak behozza a térképet. Én csinálok rosszul valamit? :B XP-m van, és maxthon 1.5.9 (build 30)-t használok.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#535) bzoley


bzoley
veterán

Elnézést kérek, biztos én vagyok a hülye, de nem tudom, hogy rakhatnám fel magam a térképre.
Látok sok avatart, zoom-olok is rendben, ha rányomok a második linkre(kerüljek fel, vagy hasonló, bocs itthonról nem látom), akkor avatarok nélkül tudok zoom-olni, de ezen kívül semmi több, csak egy mancs van a képen. Az alsó(linkelj ide?), az kb. nem sok semmit csinált. Mit kéne másképp csinálnom? Hiába nyomogatok a térképen bármit, nem történik semmi.

(#536) RedAnt válasza bzoley (#535) üzenetére


RedAnt
aktív tag

A térkép közepén kéne látnod egy ilyet: [kép], amit megfoghatsz és húzogathatsz (IE alatt csak óvatosan mert különben elszalad) a megfelelő helyre.

╚╦╦╦

(#537) bandus válasza RedAnt (#536) üzenetére


bandus
veterán

Az avatarokat sikerül néha előcsalni, de ilyen tüskét még nem láttam, de majd igyekszem összehozni. :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#538) bzoley válasza RedAnt (#536) üzenetére


bzoley
veterán

Nem, azért próbáltam részletesen leírni, mert semmi ehhez hasonlót nem látok.Ezt most látom először. Azt gondoltam,hogy valaminek kéne lennie. Ha nem a felhsználókat nézegetem, akkor teljesen üres a térkép.

(#539) RedAnt válasza bzoley (#538) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Az viszont kimaradt a leírásból, milyen böngészőt használsz. Opera és Firefox alatt menni kéne.

╚╦╦╦

(#540) bzoley válasza RedAnt (#539) üzenetére


bzoley
veterán

IE6

(#541) PirosHello


PirosHello
senior tag

IE7 alatt üres fehérség a térkép helyén, megvárom a fejlesztést....:O:( addig csak hozzászólás hegyek...

"Soha ne jelentsd ki, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#542) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Nagyon optimisták sokan, de hadd törjem le őket: IE-vel nem kompatibilis a térkép, és nem is valószínű hogy az lesz. Erről nem én, nem is a Google, hanem az IE tehet - a térkép más böngészők alatt kifogástalanul működik. A hiba valószínűleg ott van, hogy az IE nem boldogul ennyi ojjektummal amit ki kéne pakolni a térképre, ezt megoldani csak úgy lehetne ha lebutítanánk a térképet, amit nem szeretnék. E helyett javaslom az alternatív böngészők használatát, minden elterjedtebb platformra ingyenesen letölthető az Opera és a Firefox is :)

IE-vel kapcsolatos hibaüzeneteket ezen topik helyett a továbbiakban ide lehet küldeni: [link]


[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#543) bandus válasza RedAnt (#542) üzenetére


bandus
veterán

Feladtam énis, firefox-szal viszont helyre is tettem magam :) De azért maradok a maxthonnál :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#544) Zamery válasza RedAnt (#542) üzenetére


Zamery
senior tag

Tehát akkor nyugodtan szidhatjuk a Májkrémszoftot a hibák miatt? :DD

Nekem IE6-al majdnem tökéletesen működik a második frissítés után, bár néha behal a sok kicsi avatar megjelenítésekor. De azt vettem észre minél többen teszik fel magukat a térképre annál inkább noszogatni (értsd: frissitgetni az oldalt) kell az IE-t hogy egyáltalán valami látszódjon.

Áhh...
Lehet hogy a térkéPH miatt fogom letölteni a Firefoxot?? :DDD

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#545) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Én is megOPERÁltam, hogy legalább lássam menyien rakták fel maguka. :U Nem sokan vannak a környékemen. :( :F De legalább IE7-tel szemben Operával tökéletesen megy. :U
Összesen mennyi regisztrált felhasználó van a PH!-n? :F


[Szerkesztve]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#546) mazda626


mazda626
addikt

Tegyetek fel Mozillát, azzal nincs semmi gond sem. :P És csak 2p mire belövöd, és nem lesz többé gondotok. :D

(#547) C4mp3r válasza tupacamaru (#545) üzenetére


C4mp3r
addikt

Regisztrált tagok: 94535
Fórum főoldalán scrollozz a legaljára. ;)

(#548) tupacamaru válasza C4mp3r (#547) üzenetére


tupacamaru
veterán

THX, nem gondoltam volna hogy ilyen sokan vagyunk. :R :R :C Akkor még nagyon kicsi a részvételi arány. :F :( Megtaláltam, már 94600 :)) . Gyorsan gyarapodunk, ennek ellenére nagyon kevésnek tartom a részvételi arányt. :(( Mindenki hozzon egy embert magával. :B

[Szerkesztve]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#549) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Kiszaladtam az időből. :W Lehet hogy a nagy többség IE6-ot vagy IE7-et használ, és ennek tudható be hogy ilyen kevesen jelölik be magukat? :F :U Tegnap én is csak azért raktam fel az Operát hogy megnézzem hogy hogy állunk.

[Szerkesztve]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#550) RedAnt válasza tupacamaru (#548) üzenetére


RedAnt
aktív tag

ebből vond le a ~90000 újoncot, máris jobb az arány ;] ami szerintem egyébként meglepően magas, mikor összedobtam nem is sejtettem hogy 30-40 fanatikusnál többen fel fogják magukat tenni :)

╚╦╦╦

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.