Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-14 23:37:23

LOGOUT.hu

...avagy, jelöld be Te is, honnan vagy!
http://terkeph.hangya.net/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Winner_hun válasza Speed® (#450) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, kapott, küldj neki pm-et, hogy téves:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#452) VladimirR válasza Speed® (#450) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha jol sejtem:
tildynek csak akkor ment pu, ha az elougro ablakba beirtad az id-jet, maskulonben semmi hatasa nincs annak, amit csinaltal
de meg ha el is ment a pu, ha nem kattint ra a jovahagyo link-re, akkor a terkepen marad ott, ahol volt

szoval nyugodtan huzogathatod maset, csak akkor lesz jo, ha a sajatoddal csinalod ;p

szerk.: felesleges privat-generalasnak meg van egyszerubb modja is

[Szerkesztve]

(#453) RedAnt válasza Speed® (#450) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Ha ez így megvalósítható lenne, nem is kéne privát üzenet ;) Csak az a gond ezzel hogy én nem tudom megállapítani hogy ki vagy, és most a sajátod pakoltad e át vagy valaki másét, ezért kell a visszaigazolásos rendszer.


De a bakik elkerülése végett, ha átpakolsz valakit, nem megy egyből a privát, először feljön egy buborék amiben ott a link, amire ha rákattintesz, még külön megkérdi hogy biztos ezt akarod e, és ha ott igent nyomsz, csak akkor küldi a privátot, és a módosítás csak akkor történik meg ha a privátban rákattintasz a linkre - ennél jobban nem hiszem hogy be kéne biztosítani. Törlésnél ugyanúgy előbb rákérdez.
Egyébként meg sztem jó móka monopolyzni az avatarokkal, lehetne valami erre épülő multiplayer játékot is írni :D De nem mindig lesz ennyi időm sajna...

mod. vááá mennyire lassú vagyok :DDD

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#454) RedAnt válasza Winner_hun (#451) üzenetére


RedAnt
aktív tag

helymódosításról nem kapott, ''csak'' törlésről, 19:52-kor, ami nem lett még visszaigazolva.

Simonzé: rajta vagy, ctrl+F5

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#455) Speed® válasza Winner_hun (#451) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hát most ezért nem írok neki, ha szóváteszi majd bevallom hogy a gép azt kérdezte akarom-e és én akartam :)

VladimirR Előugró ablakba nem kell ID, próbáld ki. Bármennyire is frusztrálttá tesz majd a tény, hogy másét huzogattad :D

RedAnt Közben én is gondolkodtam, valóban nehéz lenne ezt magvalósítani, vagy külön beléptetőrendszer kéne a térképnek, vagy vmi IPfigyelő megoldás,ami csak akkor dobná be a megerősítő kérdést,ha az elmozgatott Avatarhoz tartozó IPcím stimmelne a mozgatóéval, de ez meg a nem fix IPcímes emberkék miatt nem jó megoldás ha jól sejtem. (márha egyáltalán ilyen megoldás van, nem értek hozzá). Ha nagyon ráérsz készítsd el a MonoPh!olyt, én tuti jelentkezek majd bétateszternek ;)

(#456) Speed® válasza RedAnt (#454) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jáj, pont törlésére pedig mégsét nyomtam (vagy mégse :F és az elmozdításéra nyomtam azt? uhh, többet kéne aludni 3 óránál kétnaponta :U ). Még a végén az jön le hogy likvidálni akartam Tildyt a térképről :DDD Pedig nem is :B

Mégsem fért bele az előzőbe...

[Szerkesztve]

(#457) alitak


alitak
senior tag

Nekem a térkép be sem jön, csak az avatarok :F
Miután megnyomtam a Kerülj rá! gombot, bejött ilyen narancssárga-fekete valami, szintén térkép nélkül, valamint bal oldalra ez:
Warning: pg_query(): No PostgreSQL link opened yet in /home/hangya/hangya.net/ph/map/index.php on line 68

Warning: pg_fetch_row(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /home/hangya/hangya.net/ph/map/index.php on line 69
# feed icon

XP+FF2

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#458) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Látom hogy több embernek problémája van IE6 és IE7 alatt. :( Én is IE7-et használok és nekem sem jeleníti meg még a térképet sem. :O Nem segitett a frissítés és az ideiglenes tartalom törlése sem. :U :F Van esély arra hogy egyszer működjön rendesen IE7-el is? :F Más böngészőt nem próbáltam, de nem is akarok. :B Ha jobb gombal a térképre kattintok, és kiválaszom a nyomtatási képet, akkor látszik a térkép is és az avatarok is. :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#459) alitak válasza alitak (#457) üzenetére


alitak
senior tag

Kerio volt a bűnös, kikapcsolás után már tölti a térképet is.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#460) ponti_ak válasza RedAnt (#1) üzenetére


ponti_ak
addikt

Bejelöltem magam, XP + Opera 8.54 alól műkszik jól, regsiztrálással sem volt gond.

Okos dolog, köcce hogy van ilyen is mostmár. :C :R
üdv.

(#461) Speed® válasza tupacamaru (#458) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pedig egy Firefox/Mozilla/Opera mérföldekkel jobb választás mint az IExy...
No flame, csak jótanács..

[Szerkesztve]

(#462) Calogero


Calogero
addikt

Firefoxxal működik rendesen, de Operával nem.

Opera 9.1 : Bejön a térkép rendesen az avatorakkal, de keresni, huzogatni nem lehet.
Firefox 2.0 : Minden tökéletes.



[Szerkesztve]

(#463) Gabás válasza Speed® (#461) üzenetére


Gabás
addikt

no flame, de ezt a véleményed mire alapozod?

[Szerkesztve]

(#464) Ramius válasza Calogero (#462) üzenetére


Ramius
őstag

Énis oprea 9.1-et használok, és működik rendesen :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#465) alitak válasza alitak (#459) üzenetére


alitak
senior tag

Működött, de a hibajelentés továbbra is ott van a bal oldalon.
Amúgy szerintem nagy ötlet, grat a fejlesztőnek :R

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#466) Speed® válasza Gabás (#463) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Arra, hogy amihez IE alatt különböző progikat kellett használnom, azt az említett programoktól már a régebbi verziójuknál is alapból megkaptam. Felugró ablakok hatékony blokkolása, ilyesmik. Nomeg az sem hátrámy, hogy gyorsabb és kényelmesebb velük a böngészés. Nekem ennyi elég.

(#467) Arhel


Arhel
senior tag

Látom már változott az oldal, viszont nekem most már IE7-tel csak fehér térképet kapok, sajna a frissítés sem segít :(
Addig is marad a Firefox :)

(#468) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nagyon jó kis találmány, tetszik, hogy utcára pontosan be tudom jelölni, hogy hol lakok és meg tudom nézni, hogy ki hol lakik. :R

(#469) burgatshow


burgatshow
veterán

Na ki ugrik át Bash-hez? :F :DDD ;]

Mod: Bág vagy ficsőr nem tudom, de szegény Cathfaern-t Veszprém tájékán látom és mégis Szombathelyre teszi a motor... :F

[Szerkesztve]

(#470) tupacamaru válasza Speed® (#461) üzenetére


tupacamaru
veterán

Semmi gond, szeretem a kihívásokat. :R De azért nem hiszem hogy nem lehet megoldani IE7 alá. :F Bár a témában teljesen lalikus vagyok. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#471) simonzé válasza RedAnt (#454) üzenetére


simonzé
addikt

Köszi RedAnt, azonnal megsasolom.

I don't fit in. I fit out.

(#472) RedAnt válasza burgatshow (#469) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Hogy valaki az adatlapján mit adott meg lakóhelyül, az független attól hogy itt hova teszi magát.

MS-fanok: ha kiadják az ie7-et linuxra, ígérem tesztelem azon is :P Na jó, jövő héten megpróbálom megnézni... [/OFF]Az IE felhasználói szemszögből lehet hogy nagyon kényelmes és sokan szeretik használni, de a fejlesztőknek inkább púp a hátukon. De ezt a témát inkább ne itt beszéljük meg :)[/OFF]

╚╦╦╦

(#473) Jester01


Jester01
veterán

Ffoxban van egy ilyen lehetõség: dom.disable_image_src_set. Ha ez be van kapcsolva, akkor nem jelenik meg a térkép. IE7 alatt nem lehet, hogy van valami hasonló? Az eredeti maps.google.com az megy rendesen IE7 alatt is?

Jester

(#474) tupacamaru válasza Jester01 (#473) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, az megy rendesen. :F Ne mondjátok már nekem hogy nem lehet megcsinálni?? Miért jelenik meg a térkép így, amúgy meg nem???

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#475) RedAnt válasza tupacamaru (#474) üzenetére


RedAnt
aktív tag

több oka is lehet, vagy valami olyan dolgot használok az apiból, ami ie-re nincs rendesen implementálva, vagy az ie nem tud ilyen sok ojjektumot lekezelni, vagy a valami olyan került a js kódba amin az ie kiakad. De amíg nem tudok leülni egy ie7 elé, addig azt se tudom kideríteni (, javítani), ezek közül melyik. Türelem rózsát terem - vagy nem :)

A térkép mindenesetre használható, minden platformon elérhető hozzá ingyenes kliensprogram, mi kell még? :P sokkal gázabb lenne ha csak ie-vel menne ;) jólvan, tudom, ez nem kifogás, majd megnézem mit tehetek.

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#476) tupacamaru válasza RedAnt (#475) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R :R :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#477) Arhel válasza RedAnt (#475) üzenetére


Arhel
senior tag

hajrá! várjuk az esetleges megoldásokat :R

(#478) Whaskes


Whaskes
senior tag

csak nekem nem akar visszaigazolást küldeni?? :F :O

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#479) burgatshow válasza Whaskes (#478) üzenetére


burgatshow
veterán

Ha ránézek a térképre akkor igen, mert elég sokan rajta vannak már... :U ;]

(#480) Vigneau válasza burgatshow (#479) üzenetére


Vigneau
félisten

Egy ideje már velem is bővült. Nem is lakunk olyan nagyon messzire egymástól. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#481) Whaskes válasza burgatshow (#479) üzenetére


Whaskes
senior tag

akkora arcod van hogy az egész térképet elfoglalja? ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#482) szumoo


szumoo
senior tag

Felraktam magam a térképre! :)

Grat a készítőknek! :C

Szumoo

A nyúlon túl?

(#483) burgatshow válasza Vigneau (#480) üzenetére


burgatshow
veterán

Télleg nem, de van még pár ember akikhez közel lakom. :)

Whaskes: ha téged kell kitakarni, akkor simán van (de ha nincs is csinálok) akkora arcom! :DD

(#484) szumoo válasza Vigneau (#480) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.
Így mostmár beazonosítva Durci Morci lakhelye! :D Szoktam néha felétek menni, mikor megyek muteromhoz.
Üdv.: Szumoo

A nyúlon túl?

(#485) Vigneau válasza szumoo (#484) üzenetére


Vigneau
félisten

Mik nem vannak. Kicsi a világ. :C

t|-|om!: ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#486) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ha az megoldható lenne, hogy valahogy authentikáció után lehessen kattintani ilyen törlés és hasonló funkcióra, az áldásos lenne, mert valamelyik szerencsétlen épp most kattintott rám megint 3x és gyűlnek a pü-k fenemód :U

(#487) RedAnt válasza Foglalt név (#486) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Ehhez át kéne menni rajtam a jelszavatoknak, ami biztonsági szempontból nem célszerű. A privátnál nem tudok jobb megoldást az azonosításra.

Viszont ezen lehet még agyalni, pl. azt meg lehetne oldani hogy ha kiment egy pü, és még nem avult el (egy napig használhatóak), addig ne lehessen újat küldetni, így aki magát szerkesztgeti az ezután is ugyanúgy tudja csak minden módosítás után vissza kell igazolni a privátot, ha viszont valaki másét turkálja véletlenül vagy kreténségből, abból meg napi egy szemét keletkezhet csak.
Vagy ha van jobb ötletetek, mondjátok, viszont most egy kis ideig pihentetnem kell a projektet, de a javaslatok felkerülnek a listámra :)

╚╦╦╦

(#488) Foglalt név válasza RedAnt (#487) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az korrekt lenne, ha csak akkor küldene új pü-t, ha az elöző elavult vagy vissza lett igazolva. :R
Igy benne van az, hogy pl. véletlen kitörlöd magad, akkor újra kell rakni, mert addig ugye nem küld új pü-t mig nem okézod az elözőt. Erre lehetne az megoldás, hogy lenne elvet visszajelzés is, viszont kár túlbonyolitani. Azt viszont nem javasolnám, hogy egy régi pü-ből lehessen visszaigazolni, mert közben vlmi állat elturkálja és akkor az (gondolom) az utolsó move-ot hagyja jóvá. Szóval inkább úgy kéne, hogy egy action csak akkor érvényes, ha arra külön confirm-ot kap, egy külön pü-ből. Ha egyszer belebarmol vlki, addig nem lehet, mig le nem okézod, vagy le nem jár az egy nap :U

(#489) DigitXT válasza Foglalt név (#486) üzenetére


DigitXT
félisten

valamelyik szerencsétlen épp most kattintott rám megint 3x
Lehet, hogy csak ki akarnak menteni a Dunából?:))

(#490) VladimirR válasza RedAnt (#487) üzenetére


VladimirR
nagyúr

otletnek jobb, de sok melo:
regisztralni kell az oldaladon, a reg-hez meg kell adni az id-t, privatban kimegy az elesito link, es csak belepes utan lehet pakolgatni, torolgetni

(#491) RedAnt válasza VladimirR (#490) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Na igen... Ennyire nem szeretném komplikálni, meg ekkor szerintem szükséges lenne jelszó-emlékeztető/resetelő, ha valaki elfelejtené, amivel aztán ugyanúgy lehetne szórakozni :DDD

Ami még eszembe jutott, hogy ha szerkeszteni akar, a usernek küldenie kell előtte egy pü-t a botnak, aki válaszol egy linkkel az oldalamra ami feltesz egy cookie-t, amivel x ideig szabadon szerkesztgetheti magát.

De lehet hogy túlbonyolítom, egy egyszerűbb megoldás az is lehetne, hogy a visszaigazoló privátokban elküldi a módosító IP címét, így aki ezzel szórakozna, talán elmegy a kedve és játszik inkább mással. Bár nem könnyű elképzelni ahogy a gyerek leül hogy hehe, rakosgassuk át XY-t, hadd teljen a priviládája, most jól megszivattuk :F De biztos van ilyen is...

╚╦╦╦

(#492) Foglalt név válasza DigitXT (#489) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az könnyen meglehet, mert egy idő után meguntam és volt, amelyiket leokéztam :DDD

(#493) Thrawn válasza Foglalt név (#492) üzenetére


Thrawn
félisten

Még mindig a Dunában úszkálsz :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#494) somé


somé
őstag

IE7 alatt tegnap volt térkép üresen,ma már semmi sincs..Awant-al sem jó.
Ezért biztosan nem fogok más csilli böngészőt felrakni,kivárom a ''fejlesztést''.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#495) kp78


kp78
addikt

Felböktem magam én is :DD

(#496) Foglalt név válasza Thrawn (#493) üzenetére


Foglalt név
addikt

Marad is egy darabig :( Tűzróka be sem hozza a térképet, ie alatt meg olyan, mint volt ez az internet ping-pong, ha ráhúzom az egeret magamra(amit 2 frissités után kirajzol), akkor mindig arrébb ugrik az avatar, de megfogni vagy mozgatni nem tudom. :( Az én gépem meg nem megy, úgyhogy opera nincs. :U

(#497) kp78 válasza Foglalt név (#496) üzenetére


kp78
addikt

Én Firefox-szal csináltam pedig. (2.0.0.1 verzió) Kicsit gondolkodott a böngésző ugyan, de bejött minden, és meg tudtam csinálni.

(#498) ALI_G


ALI_G
veterán

FF 2.0 XP sp2
mikor elindul, akkor kicsit megfagy, de szerintem ez a google hibája lehet. Olyat csinál, hogy kidobja azt a kérdést, hogy bár xyz dolgozik ezen az oldalon, nem válaszol vagy mi, és hogy folytatja, vagy leállítom.
vmi ilyesmi. Gondolom már másnak is volt ilyen.

(#499) Konflikt


Konflikt
addikt

Ez de zsír :D :R

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#500) Konflikt


Konflikt
addikt

Mint akármelyik google mapot az IE (és ráépülő böngészők: avant, stb) nemszereti, firefox 2.0 alatt megy simán

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.