Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) kolosanyi válasza bok92 (#6849) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ó, ez tényleg nagyon jó. :D Irigylem azokat, akik ilyen szépeket tudnak alkotni, komolyan. Én sajnos csak próbálgatom, aztán ahogy sikerül, de többnyire nem jön össze ilyesmi szépség. :)

(#6852) csabám válasza bok92 (#6829) üzenetére


csabám
addikt

Statusbárt elkérhetem? :B

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6853) RdsG válasza bok92 (#6849) üzenetére


RdsG
csendes tag

Ez a háttér olyan ismerős :P

Ez a link van alatta: http://forum.miui-france.org/index.php?/topic/3278-miui-v4lockscreen-unfold-100-windows-100612/

Devarton keresztül ismerem Desspil-t, szóval ha kell valami, akkor megkérdezhetem tőle mi honnan van.

[ Szerkesztve ]

(#6854) TheProb válasza bok92 (#6849) üzenetére


TheProb
veterán

Pedig szép, igényes, elegáns

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6855) B1T3


B1T3
addikt

Most nagyon puritán a homescreen, de a fekete jól mutat ezen a kijelzőn (és az üzemidőnek sem tesz rosszat természetesen):


Kattintásra megnő.

[ Szerkesztve ]

(#6856) Weeman1 válasza csabám (#6852) üzenetére


Weeman1
veterán

Suave HD Redone

Xiaomi 11T Pro

(#6857) csabám válasza Weeman1 (#6856) üzenetére


csabám
addikt

:R

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6858) bok92 válasza RdsG (#6853) üzenetére


bok92
addikt

Ezt láttam is, csak hát ez az eredeti, és ő ezt tuningolta... ;)
Nagyjából le is írta,hogy hogyan, csak az nekem nem nagyon világos... :DDD

(#6859) VD válasza spuros (#6850) üzenetére


VD
őstag

Az óra és időjárás milyen widget?

(#6860) spuros válasza VD (#6859) üzenetére


spuros
őstag

LG Optimus 3D gyári widget.. Valahol xda-n láttam külön is.. Sajnos a marketben nem elérhető. Legalábbis most, hogy kerestem nem találtam.

(#6861) Nandivagyok válasza Weeman1 (#6828) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

nálam nem frissül, csak ha kedve tartja, pedig fél órás időközökre van beállítva. több romon is próbáltam.
ezek után meg tényleg csak részletkérdés, hogy a 9s weatherrel éjszakai ikonok megjelenítése is lehetséges (mármint tudja mikor van este) és ez sokat jelent egy amúgy is látványos LS-en, szerintem,

(#6862) tesoh


tesoh
tag

Tegnap éjszakai / mai alkotásom. :)

(#6863) Weeman1 válasza Nandivagyok (#6861) üzenetére


Weeman1
veterán

A frissítést nem néztem hogy mikor frissül,
de majd rápillantok.
Az éjszakai megjelenítési dolog is jó lenne.
Majd írok egy ismerősömnek,ő jóban van Wajk-al.

Xiaomi 11T Pro

(#6864) RdsG


RdsG
csendes tag

Mai:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6865) VD válasza spuros (#6860) üzenetére


VD
őstag

Köszönöm! Csak a neve kellett. A többi már megy magától.

RdsG
Az igen! Nagyon állat! :C
Most Én is wp7 stílusban nyomom, csak az enyém sokkal csiri-csárébb és színesebb! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6866) RdsG válasza tesoh (#6862) üzenetére


RdsG
csendes tag

Tetszik :K

(#6867) RdsG válasza VD (#6865) üzenetére


RdsG
csendes tag

Köszönöm!

Nem rakod fel?
Nekem is voltak szivárványszínű launcher7 setupjaim :D

[ Szerkesztve ]

(#6868) Nandivagyok válasza Weeman1 (#6863) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

köszi! :R

(#6869) balazsbence


balazsbence
senior tag

Halihó!
Valaki tudja a megoldást arra,hogy a font changerben mit kéne csinálnom,hogy megtalálja a betűt?betettem a mappába,de nem találja,ha meg rámegyek,hogy kiválasszam a mappát én,akkor meg hibaüzenetet kapok,hogy nem érhető el az új hely. :F
Sd-nek nincs baja.

(#6870) forintuser válasza RdsG (#6864) üzenetére


forintuser
őstag

Úgy látom neked a jó munkához nem sok idő kell... :Y

Mi vagy te alapból amúgy?

Dizájner? :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#6871) tesoh válasza RdsG (#6866) üzenetére


tesoh
tag

Köszönöm. ;)

(#6872) RdsG válasza forintuser (#6870) üzenetére


RdsG
csendes tag

Géptervező gépész hallgató vagyok :) Igaz, hogy nem sokat szórakozok egy screennel sem, vagy jól sikerül vagy nem. Amúgy kezd aggasztó lenni, mint valami függőség. :DDD

(#6873) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Csak én vagyok úgy vele, hogy a MIUI már önmagában is nagyon szép, mindenféle komolyabb testreszabás nélkül? Pl most csak annyit csináltam, hogy a gyári téma mellé a MIUI V4 Blue nevű téma ikonkészletét fogadtam el (kb gyári kinézet ez is), illetve a lock az a Weather Lock HD. Íme. Tudom, vannak sokkal egyedibbek, meg sokkal szebbek, de nekem önmagában is nagyon tetszik a MIUI dizájn. :)

(#6874) chab7 válasza kolosanyi (#6873) üzenetére


chab7
addikt

Biztos nem csak te vagy így vele, én viszont tuti nem vagyok úgy vele - olyannyira hogy inkább cm mint miui. :K

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#6875) TheProb


TheProb
veterán

szeretnék egy icon pack-ot portolni cyanogen alapú rom alá, tudja vki hogyan tudom megoldani?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6876) bok92 válasza kolosanyi (#6873) üzenetére


bok92
addikt

Én is így vagyok vele. :K
De valahogy annyira rászoktam a témacserére,hogy pár nap után mindig váltok valami másra... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6877) bok92


bok92
addikt

Na ez sem rossz... :))

(#6878) Nandivagyok válasza TheProb (#6875) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Gondolom úgy, hogy fogod az mtz-t, átnevezed zip-re, kicsomagolod, és valamelyik mappában benne lesznek az ikonok a folyamat/app neveként elnevezve, amikkel már szabadon dolgozhatsz, mint png-k. Persze lehet hogy ez favágó módszer és van egyszerűbb :D :))

szerk: épp mindenki a miuiról beszélt, ezért azt hittem arról van szó, pedig nem említetted a hszedben :D de valószínű hogy hasonló módon kell eljárni az apkval.

[ Szerkesztve ]

(#6879) TheProb válasza Nandivagyok (#6878) üzenetére


TheProb
veterán

Nem miui, hanem mint írtam cyanogen alapú rom (mildwild) és se nem apk-s, se nincs olyan mappája mint miui-nak hogy csak bemásolgatom azt látja. f*ngom sincs h mit kéne hova rakni neki és neten se nagyon találok infót :S

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6880) Nandivagyok válasza TheProb (#6879) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

akkor duplán mellélőttem, bocsi

(#6881) kiskaktusz válasza RdsG (#6872) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Igen, ez ilyen.. :) Nézz be a desktopmoddolós topicba, a számítógéped is rakd rendbe ;] Aztán majd arra is rákapsz :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6882) forintuser válasza kiskaktusz (#6881) üzenetére


forintuser
őstag

Hohóóóó..Nem is tudtam.. :C :R

Ott a helyem.Még ha csak nézőként is.

Holnapkészítést vállalok.

(#6883) Mano_01 válasza kiskaktusz (#6881) üzenetére


Mano_01
tag

Csak kár, hogy 2003 óta senki nem postolt már :) :DD

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#6884) kiskaktusz válasza forintuser (#6882) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Minden új látogatót szívesen lát a topiclakó közönség, mert ne legyen már randa stock a cucc :))

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6885) bok92 válasza Mano_01 (#6883) üzenetére


bok92
addikt

Hát te valamit nagyon elnéztél... :F :DDD

(#6886) Z0C! válasza Mano_01 (#6883) üzenetére


Z0C!
őstag

van fent kék nyilacska babám arra kattints rá :)
topik végére kell menni :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#6887) Mano_01 válasza bok92 (#6885) üzenetére


Mano_01
tag

Hupsszz.. :B

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#6888) szezso15 válasza bok92 (#6877) üzenetére


szezso15
addikt

Hú, ezmiez? LG Optimus 4X HD lock? Eddig ilyet csak ICS forráshoz láttam patch-ként. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#6889) bok92 válasza szezso15 (#6888) üzenetére


bok92
addikt

Nem ez ilyen speckó miui v4 ls... :DDD [link] Na és a 3. lenne az...
Szerintem nem rossz... :B

(#6890) szezso15 válasza bok92 (#6889) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi szépen!
Én már magamnak felpatch-eltem az ICS forrásom vele, de legalább MIUI-ra is van hasonló... Nagy öröm, mert szerintem rohadt jól néz ki! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#6891) fo_di


fo_di
őstag

mi-home launcher (miui launcher) mostmár minden gingeres telefonra is
[link]

(#6892) RdsG


RdsG
csendes tag

Késő esti home screen :))

http://mycolorscreen.com/2012/06/18/wheat-field-2/

[ Szerkesztve ]

(#6893) kiskaktusz válasza RdsG (#6892) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Pofás darab! :K Milyen font ez a wp7 style?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6894) RdsG válasza kiskaktusz (#6893) üzenetére


RdsG
csendes tag

köszönöm!

Segoe UI light. Innen le tudod tölteni a betűtípus családot : [link]
(Ezen kívül még Arial-t használ a wp7.)

(#6895) Mano_01 válasza fo_di (#6891) üzenetére


Mano_01
tag

Nagyon köszi :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#6896) kiskaktusz válasza RdsG (#6894) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Köszi! :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6897) Mano_01 válasza fo_di (#6891) üzenetére


Mano_01
tag

Status bart hogy tudom elrejteni?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#6898) fo_di válasza Mano_01 (#6897) üzenetére


fo_di
őstag

passzolom :(
szerintem nem lehet (én legalábbis miuin nem találtam rá opciót, bár nem is kerestem eddig)

(#6899) Syl válasza Mano_01 (#6897) üzenetére


Syl
nagyúr

Launcher kérdése. A GO-ban pl. simán kikapcsolható.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6900) Mano_01 válasza Syl (#6899) üzenetére


Mano_01
tag

Tudom, de ez a launcher nagyon tetszik nekem.Sajna a jelenlegi telefonromra még nem lehet MIUI-t tenni, csak CM7-et, és nekem a MIUI adta lehetőségek nagyon megtetszettek.
Ez a launcher pedig, mintha MIUIvá varázsolná a cm7es telómat.Talán kibírom ha a statusbar elrejtése még nem megengedett :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.