Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) ForRedGlory válasza sztrogoff19 (#299) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Darky-ban alapból van win7 ikon szett, ha arra gondolsz, az tökéletes hozzá.

(#302) kbence97


kbence97
csendes tag

Egyébként melyik programmal lehet képernyőképet csinálni(240x320-as méretnél)?

(#303) Lall válasza ForRedGlory (#296) üzenetére


Lall
veterán

Már akartam kérdezni milyen szemét romot használsz te, hogy akad a Launcher Pro féle 3D drawer? Ne válaszolj. Az agyonhájpolt Darky. Nálam Doc + SpedMod + Lagfixek és akadásmentes. Ombre, ideje lenne váltanod valami normálisra. :P

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#304) xdx@ válasza kbence97 (#302) üzenetére


xdx@
aktív tag

-ShootMe
root jog szükséges hozzá.

(#305) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Sikerült egy egyelőre tetsző minimal témát összehozni (a háttér még változgat sokszor). Nagyítható:

A 2. kép a főképernyő
- ADW Launcher EX - a status sor gesture-ra előjön
- TypoClock
- Beutiful Widgets

1. screenen csak ikonok, a WP7 ikonszettet alakítottam, nem tetszettek a körök az ikonok körül + néhány eredetileg Laucher Pro Dock Iconnak készült ikon

3. screen
- simiclock - kicsit órawidget mániás lettem :) hely meg van egyelőre, így jutott több screenre is óra
- smooth calandar
- extended controls

4. screen
- clockr
- last call widget
- contact widget

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#306) MartOOn válasza ForRedGlory (#294) üzenetére


MartOOn
addikt

akkor jó. :) nagyon bejönnek nekem is. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#307) róland válasza Pompi (#305) üzenetére


róland
veterán

UP!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#308) ForRedGlory válasza dirty.yakuza (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vezess már be ennek a rejtelmeibe :D
Azon méretűek a képek, amit írsz (innen szedtem le), de így néz ki. Hol a hibafaktor? :B

Mr. ((#145) Rizel7), Maga is segíthet, vagy aki keni ezt a témát... :R

Kissé szét vannak csúszva, vagy nem tudom... ?

[ Szerkesztve ]

(#309) MartOOn válasza ForRedGlory (#308) üzenetére


MartOOn
addikt

milyen teló? képernyőfelbontás?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#310) ForRedGlory válasza MartOOn (#309) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Samsung Galaxy S, ott van az aláírásban :)
480x800

Szerintem ezek a képek nem Galaxy S-re vannak méretezve, már csak a méretet kellene megtudni :D

[ Szerkesztve ]

(#311) MartOOn válasza ForRedGlory (#310) üzenetére


MartOOn
addikt

jah azt nem láttam... :) milyen launcher-t használsz? kijelző felbontásunk azonos, nekem launcherPro -m van. ilyen volt nekem is amig valaki nem homályosított fel hogy a kijelző osztást kell módosítanom a launcherben 4 oszlop 5 sor-ra. alapból 4x4 es. de nekünk 5 sor kell hogy jól jöjjenek ki a widgetek.

jah meg az sem mindegy hogy elrejted-e a noti bar-t vagy nem! az is pixeleket ad hozzá vagy vesz el!!!
:)))

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#312) ForRedGlory válasza MartOOn (#311) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az frankó... Gingerbread launcherem van, abban ilyen nem állítható, de megnézem majd.
Használnám én a launcherpro-t ha olyan smooth lenne, mint a gingerbread... francba... :(

(#313) ForRedGlory válasza MartOOn (#311) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Átméretezem, oszt jó lesz :)

(#314) MartOOn válasza ForRedGlory (#313) üzenetére


MartOOn
addikt

grat! toljál fel képet! :)

csinálj egy próbát mielött sokáig méretezgetnél... "üres" dvr widgetekkel tedd tele a kijelzőt, olyan formán amilyet majd a méretezett képekkel feltöltenél.
hogy néz ki? mekkora a rés az ikonok között?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#315) ForRedGlory válasza MartOOn (#314) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem lett (még) tökéletes, de beleálmosodtam a témába :)
Holnap majd rendbe teszem... A youtube-os ikon szélesebb lesz, a többi kicsit kisebb hogy normálisan nézzen ki, na meg a "rácsköz" is stimmeljen.

(#317) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#315) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ez ennél jobb nem lesz, márpedig ez így nekem szar...
Túl nagy a rácsköz és nem lehet kisebbre venni :W
Hiába méretezem át az ikonokat, ha például a youtube ikon szélességét veszem nagyobbra, akkor az azért nem lesz jó, mivel nem fér bele a desktop visualizeR keretbe és összenyomja méretre, de így ugye a magassága csökken ...
Ja és ADW lancherben is ugyanígy néz ki, nem is értem hogy állítjátok 5 sorosra, amikor alapból max 4-et enged... mondjuk lehet nem SGS-en csináljátok :)

Ha azt meg lehetne oldani hogy ne legyen ilyen batár nagy sorköz, akkor még jó is lenne és használnám is... ötlet? :DDD

(#318) latis666 válasza ForRedGlory (#317) üzenetére


latis666
aktív tag

Adw launchernél az ui.setting-ben a screen preferencesnél lehet megadni a desktop rows-nál hogy hány vizszintes sor legyen a widgeteknek.

(#319) Agi70 válasza ForRedGlory (#317) üzenetére


Agi70
aktív tag

Szia. A LauncherPro Plusban állítható a sorok és az oszlopok száma akár 10-re is. Meg van egy olyan opció hogy automata méretezés, azaz az ikonokat a sorok méretéhez igazítja.

"Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :) "

(#320) szente


szente
addikt

t-mobile pulse,froyo,adw launcher ex minimalist témával,beautiful widgets,new-style framework.

(#321) ForRedGlory válasza latis666 (#318) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi, erre rájöttem :D

Viszont most nagyon vissza kell fognom magam hogy ne írjak le egy-két cifra szót. Megpróbálom finoman... Hogy az anyámba kell elmenteni ADW-ben a beállításokat? Addig rendben van hogy beállítom hogy mondjuk 5 rows, de ott utána? Semmi mentés gomb, vagy valami, csak a back gombbal lépdesek vissza, de miután kilépett a fő képernyőre, bejön a change log, majd ha ismét bemegyek a beállításokba, baszott megjegyezni bármit is :W

Konkrétan bármit is állítok be, nem menti el, ezzel szórakoztam 20 percig, és már az őrület határán vagyok miatta...

[ Szerkesztve ]

(#322) csabám válasza ForRedGlory (#321) üzenetére


csabám
addikt

Nekem összejött adw illetve launcher proval is a wp7 style szintén sgsen.Keress vissza és nézd meg. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#323) ForRedGlory válasza csabám (#322) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Rég nem az a bajom hogy összejön-e vagy sem, hanem az hogy ADW baszik megjegyezni bármilyen beállítást is... Hiába állítom be 4cols, 5rows, ha miután kilépek ugyanúgy 4cols, 4rows van...
szerk: ez nem ellened irányult, hanem ADW ellen, hogy szakadna meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#324) csabám válasza ForRedGlory (#323) üzenetére


csabám
addikt

Kicsit lemaradtam bocsesz. Én nem mentettem semmit mikor átálltottam. Csinálj egy resetet adw launcheren belül, h újra elinduljon.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#325) szente válasza csabám (#322) üzenetére


szente
addikt

hali

ami a képen van,az milyen launcher?ha témázva van akkor milyen téma?

(#326) ForRedGlory válasza csabám (#324) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha resetet nyomok, akkor helyből minden visszaáll alapra,. annak értelme nem sok van :DDD

Ezt a problémát oldaná meg gondolom az 5 rows, ha be tudnám állítani... Így ronda hogy nem egyforma. Viszont inkább hagyom, nem idegesítem magam rajta.

(#327) csabám válasza ForRedGlory (#326) üzenetére


csabám
addikt

Bocs restartot akartam írni. . . Launcherproval is ez a helyzet?

szente: launcherpro

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#328) ForRedGlory válasza csabám (#327) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, úgyhogy ezt hagyom is, majd a következő rom frissítés után meglátjuk :DDD
Tuti valami bug lesz...

(#329) latis666 válasza ForRedGlory (#323) üzenetére


latis666
aktív tag

A hiba a te készülékedben lesz mert ha én állitok vlamit adw-ben nem kell menteni vissza gombbal kimegyek a home screen-re és már az uj beállitások szerint megy. Szedd le rakd ujra. Állitsd be ujra és ha ugy sem megy akkor valami rendszer szintű ütközés lehet.

(#330) csabám válasza ForRedGlory (#328) üzenetére


csabám
addikt

Hamarosan kiderül úgyis:D Viszont lenne egy kérdésem felraktam a wp clockot de nem tudom kitenni sehogysem. . . Megoldás?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#331) ForRedGlory válasza csabám (#330) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, hamarosan kiderül... leszedem, és felteszem újra, ha az sem javítja meg, marad a ginger. Aztán rom frissítés után meglássuk :D

WP Clock az egy live wallpaper :K

[ Szerkesztve ]

(#332) JoHnni válasza csabám (#330) üzenetére


JoHnni
senior tag

a wp clock live wallpaper-ként üzemel, nem widget :) menu - wallpaper - live wallpaper és ott megtalálod

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#333) szente válasza csabám (#327) üzenetére


szente
addikt

és mitől néz igy ki?köszi!

(#334) csabám válasza ForRedGlory (#331) üzenetére


csabám
addikt

Ezt nem tudtam:D Köszönöm FRG és JoHnni

szente: Hogy érted h mitől néz ki így? Launcher pro és desktop visualizer

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#335) ForRedGlory válasza csabám (#330) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Segíts :DDD

Megvan a megoldás. Kérlek az ADW settingsről és a configurationsról csinálj egy "backup"-ot és töltsd fel kérlek valahova, hogy leszedhessem :R

ADW szerint ide menti el őket:
/sdcard/adw_ex_settings.xml
/sdcard/adw_ex_launcher.db

[ Szerkesztve ]

(#336) Lall válasza csabám (#322) üzenetére


Lall
veterán

Temat honnan kukaztad? Foleg a felso noti bar erdekel, mert az bejovos. Ha jol emlexem SGS-ed van neked is, ugyi? :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#337) csabám válasza Lall (#336) üzenetére


csabám
addikt

Igen SGS, téma: [link]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#338) Lall válasza csabám (#337) üzenetére


Lall
veterán

Nagy császár vagy. Köszi. Külön köszi a Dialer One témáért! :R

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#339) csabám válasza Lall (#338) üzenetére


csabám
addikt

Örülök, h tudtam segíteni:). Használd egészséggel

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#340) csabám válasza Lall (#338) üzenetére


csabám
addikt

Egyedül a dialert sajnálom h nem a gyárit cseréli le. . . :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#341) Lall válasza csabám (#340) üzenetére


Lall
veterán

En a HTC-nel annyira megszoktam a T9 keresest a telefonkonyvben, hogy nem hasznalom a Samu tarcsazojat. Ez a Dialer One egy kurvajo alternativa. Probald ki, adj neki egy eselyt szerintem nem banod meg.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#342) csabám válasza Lall (#341) üzenetére


csabám
addikt

Nem is az lenne a baj, hanem az h nem tudom kitenni dockba mivel twt használok. . . Más nem jöhet szóba. De megpróbálom, adok neki egy esélyt:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#343) Lall válasza csabám (#342) üzenetére


Lall
veterán

Mar hogyne tudnad. Menu gomb szerkesztes Samu tarcsazot kihuz Dialer One-t behuz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#344) csabám válasza Lall (#343) üzenetére


csabám
addikt

Az előzőt nem én mondtam ám . . . :DD :DD :DD Big THX :R

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#345) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Üdv,

köszönöm Lall és ForRedGlory válaszát a WP7 ikonos kérdésemre, de már tárgytalan :U

Mert kitaláltam egy sokkal jobbat :DDD

Imhol :

Azt hiszem ennél egyszerűbbet nem csinálhattam volna. Az alkalmazásokat jobbra és balra "rejtettem el", hogy mikor hozzányúlok a telefonhoz először ezt a képet lássam. Semmi más nincs rajta, mint egy alap háttérkép és Beautiful Widget lecsupaszított háttérrel és alap számkijelzéssel.

Morituri Te Salutant

(#346) zool1


zool1
őstag

üdv!

Tudtok olyan programot amivel le lehet menteni a telefon lévő képet?!

thx

(#347) csabám válasza zool1 (#346) üzenetére


csabám
addikt

Milyen képekre gondolsz? Fotók?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#348) MartOOn válasza csabám (#347) üzenetére


MartOOn
addikt

sztem screenshotra gondol... root jog kell hozza (universal androot elég) és a shoot me app a marketről. shake mode is van benne... Üdv!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#349) zool1 válasza MartOOn (#348) üzenetére


zool1
őstag

thx igen. screenshotra.

(#350) brumi1024 válasza zool1 (#346) üzenetére


brumi1024
veterán

A vissza gomb lenyomod, nyomvatartod és mellé a középső gombot megnyomod, és csinál egy screenshotot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.