Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Első igazán magam által kreált kinézet :)

All→M8

(#14402) animoo válasza porse (#14400) üzenetére


animoo
senior tag

porse: koszonom!

noxwill: az ora widgetet igazitsd meg, hogy ne legyen baloldalon ugy levagva, egyebkent klassz:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#14403) callmeakos válasza animoo (#14402) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Igen vettem észre, de sajna ez a skin ilyen, nem ekkora méretre tervezték, ez teljes képernyős. Mivel igazítottam rajta, hogy ne lógjon bele az oldalsó sávba, ezért lóg le az oldala. Kerestem hasonló alternatívát, de eddig nem találtam, ezért marad így, nekem így is bejön.

Amúgy köszönöm :R

All→M8

(#14404) Knife.McL válasza animoo (#14387) üzenetére


Knife.McL
tag

Köszi!

Néha Te is csinálhatnál már valami csúnyát, mert ez megint nem az! :D

Egyébként nálam kezeli az iconpackeket az sslauncher is. Elhelyezéseknél pedig segít a saját zöldsegédvonalhatárolóival koordinálni.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#14405) animoo válasza Knife.McL (#14404) üzenetére


animoo
senior tag

koszonom!:)
igen, a guiderek nagy segitseget nyujtanak, megis fajdalmas procedura tokeletesen odapasszintani mindent:) hogyhogy kezeli?? az apk-s playrol letoltotteket? az is kulon vacakolas, hogy kibontogassam az apkbol a kepeket es berakosgassam, pedig turelmes vagyok es szeretek ellenni ezekkel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#14406) MurdR válasza animoo (#14405) üzenetére


MurdR
veterán

Mivel lehet kibontogatni az apkkat? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#14407) VD válasza MurdR (#14406) üzenetére


VD
őstag

Bármilyen programmal ami tud tömörített fájlt kibontani. :U

(#14408) qamu74


qamu74
őstag

Csá skacok!

Újratelepítettem a PA-t, de a Playstore nem látja a telefonomat, csak a régieket!
Telepítéskor nem jelöltembe a fiókom automatikus letöltését, mert én szeretném az alkalmazásokat telepíteni.
Mi a f.szt kell most csinálni???

(#14409) Weeman1 válasza qamu74 (#14408) üzenetére


Weeman1
veterán

Biztos be vagy jelentkezve a telefonon?

Xiaomi 11T Pro

(#14410) mgaben válasza qamu74 (#14408) üzenetére


mgaben
senior tag

ilyen volt eccer nekem is, asszem elég volt a Google Play Szolgáltatások app cache és adat törlése, de ha nem akkor uninstall és majd újratelepül.
Legalábbis úgy gondolom, hogy az enyém is ez volt... :)

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#14411) Agyzuzo válasza qamu74 (#14408) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Titanium Backup, restore your Phone ID, elvileg...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#14413) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Sziasztok!

Kicsit OFF,de kapcsolódik a témázáshoz.
Gimp-ben hogyan tudom átszínezni a .png kiterjesztésű ikonokat? Mindig kiírja, hogy csak RGB-színekkel működik. (valami ilyesmi) Ezért nem is tudok vele semmit csinálni.

(#14414) qamu74 válasza -PLevi- (#14413) üzenetére


qamu74
őstag

Kérdezd a Photoshop Topicban,ott azonnal szakszerű választ kapsz!

(#14415) -PLevi- válasza qamu74 (#14414) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Erre nem is gndoltam. Elnézést!

(#14423) Mano_01


Mano_01
tag

Mai munka :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#14424) animoo válasza MurdR (#14406) üzenetére


animoo
senior tag

kell hozza root, hogy kiszedd oket a data/appbol. utana atnevezed zipre es barmivel ki lehet bontani.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#14425) pepe091 válasza animoo (#14424) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem kell hozzá root. Szinte az összes fájlkezelővel lehet őket backupolni apk fájlba.

(#14426) animoo

Nem, ehhez nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#14426) animoo válasza pepe091 (#14425) üzenetére


animoo
senior tag

es ahhoz nem kell? nekem mindig van root, szoval nem tudom:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#14427) Keeperv85 válasza animoo (#14424) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A data/app alól semmit sem szedsz ki root nélkül, jól mondod! :K

[ Szerkesztve ]

(#14428) pepe091 válasza Keeperv85 (#14427) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Arról volt szó, hogy egy Playből telepített ikoncsomagot ha backupol bárki fájlkezelővel, akkor ahhoz nem kell root. Nem a data/app-ból mondtam, hogy nem kell root.

(#14429) xSide válasza -PLevi- (#14413) üzenetére


xSide
őstag

Gimp-ben nem tudom, de telón akár bármit szinezhetek...
Photo Editor (mondjuk ez nem szines, de a Color opciónál, akár 'hupilila' is kialakítható.

Pár ikon átméretezés előtt, de szinezve a fenti appal:

[ Szerkesztve ]

(#14430) Keeperv85 válasza pepe091 (#14428) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha apk-ban települt a Play!-ről, nem külön skin valamihez, akkor a data/app alá rakja. Onnan nem szeded ki root nélkül. Felesleges túlragozni. Ha meg nem apk, akkor nincs miről beszélni, mert az volt a kérdés az apk-kat mivel lehet kibontani.

(#14431) pepe091 válasza Keeperv85 (#14430) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor biztos teljesen véletlenül sikerült ezt most is megcsinálnom root nélkül, egy Playről letöltött ikoncsomaggal. :U

(#14432) Keeperv85 válasza pepe091 (#14431) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

...de a Play!-őrl letöltött ikoncsomag NEM apk-ban van! A kérdés az volt, hogy apk fájlokat mivel lehet kibontani!

Az ikoncsomagokat a legtöbb widget, vagy launcher NEM a data/app alá menti, hanem az SD kártyára és azok NEM működnek maguktól!

Apk fájlokban van pl. a CM témák többsége. Kezdjük úgy: CM rom nem is létezik root nélkül. Akkor milyen apk-kat akarsz root nélkül leszedni? :U

(#14433) pepe091 válasza Keeperv85 (#14432) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Leszedtem egy ikoncsomagot a Playről, backupoltam, kaptam egy .apk fájlt, átneveztem .zip-re, kibontottam, benne voltak az ikonok. Akkor hol a probléma? Ki beszél CM témákról, hogy jön ez ide? De ne offoljunk tovább... :U

(#14434) xSide válasza Keeperv85 (#14432) üzenetére


xSide
őstag

Es file explorer pl. Grand X nem kap root jogot, az alkalmazáskezelővel ki lehet menteni az apk fájlokat, amik Play-ről lettek telepítve. Ikoncsomagok vagy nevezzük skin-nek playről telepíthetőek, tehat apk fájlok.
Ugyanez root nélküli Live With Walkman, Samsung Mini 2 esetén is megtehető...

[ Szerkesztve ]

(#14435) Keeperv85 válasza pepe091 (#14433) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Úgy jön ide, hogy az(ok) települ(nek), még amit te letöltöttél, az NEM! Ennél érthetőbben nem lehet leírni! Az CM témák pl. eleve apk-ban vannak, a Fancy Widgets skinek pl. NEM! Az, hogy a backup alkalmazás agyhalott és mindent apk-ra nevez, miután becsomagolta, az csak egy dolog.

NÉZD már meg mire válaszoltunk/tam, légy szíves! A data/app alól NEM szeded ki root nélkül az app-okat, mert még olvasási jogod sincs rá. Tehetsz rá akármilyen fájlkezelőt, azok ott maradnak a helyükön még nincs root.

@xSide:

ES alatt nem lászik a data mappa tartalma, hogy szeded ki vele? :U

Ja, igen. Jogos. Az alkalmazáskezelő tudja menteni. Meg a TB is újabban.

[ Szerkesztve ]

(#14436) pepe091 válasza Keeperv85 (#14435) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ja, igen. Jogos. Az alkalmazáskezelő tudja menteni. Meg a TB is újabban.

Ezt magyarázom már mióta. Köszönöm..

(#14437) qamu74


qamu74
őstag

Bocs,hogy eme eszmefuttatásba beleszólok,de root alapvető hogy legyen.
És én erre amiről beszéltek a root explorert használom. :U

(#14438) Keeperv85 válasza qamu74 (#14437) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem annyira alapvető. Az összes témával kapcsolatos dolgot meg lehet nélküle is oldani. Igazából nem kell semmire, ha nagyon szigorú akarok lenni, mert ha nagyon akarom root nélkül is csinálok bármiről mentést: ott van ugye a CWM...

(#14439) xSide válasza qamu74 (#14437) üzenetére


xSide
őstag

Nem alapvető az apk mentéséhez a root, egy arra alkalmas alkalmazással (számos ilyen megtalálható a play-en) legyen az fájlkezelő (es, file expert) vagy spec erre készült backup képes, mely telepíthető formában menti az appokat (nem ilyet használok), illetve ún. tool-box multifunkcionális rendszer bizgerálóak (amiket rühellek) és punktum (aki nem próbálja ki nem tudhatja)...

[ Szerkesztve ]

(#14440) Weeman1 válasza Keeperv85 (#14438) üzenetére


Weeman1
veterán

És cwm van root nélkül is?

Xiaomi 11T Pro

(#14441) Keeperv85 válasza Weeman1 (#14440) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Igen. "Milliószor" kitárgyalt dolog, hogy a CWM és a root többnyire nem függ össze. (Kivételes eset, ha a recovery a system vagy a data partíción van, mint az Xperia telókon).

(#14442) Weeman1 válasza Keeperv85 (#14441) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkor sorry maestro.
Jövök neked 2 sörrel. :D

Xiaomi 11T Pro

(#14443) Keeperv85 válasza Weeman1 (#14442) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A legtöbb telón megy bootloader mód alól a:

fasboot boot recovery.img

..parancs. Szóval még flashelni sem feltétlen kell. :) Az már más tészta, amin nem megy. Pl. a Grand X In-ben direkt blokkolva van... :W

(#14444) MurdR válasza animoo (#14424) üzenetére


MurdR
veterán

Köszönöm :) Root az mindegy, mert van hálisten' :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#14445) animoo


animoo
senior tag

a sima appek apk-i megtalalhatok a data/app mappaban. a fizetosek nincsenek, azokhoz van szukseg appre ami lementi.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#14446) Keeperv85 válasza animoo (#14445) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ott vannak a fizetősek is. :B

(#14447) maggi1886076


maggi1886076
addikt

zooper widgetet hogyan tudom beallitani lezart kepernyore?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#14448) csabám válasza maggi1886076 (#14447) üzenetére


csabám
addikt

4.2 kell hozzá szvsz...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14449) maggi1886076 válasza csabám (#14448) üzenetére


maggi1886076
addikt

na erre pont nem gondoltam.emiatt nem fogok romot cserelni.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#14450) pepe091 válasza maggi1886076 (#14447) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Telepíts a gyári mellé egy másik Lockscreen app-ot, pl.: Widgetlocker Lockscreen.
Ezt ugyanúgy testre tudod szabni, mint a kezdőképernyőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.