Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) animoo válasza xtevo (#14896) üzenetére


animoo
senior tag

igy jobb lett! nekem most csinalnom kell egy full wipeot, mert vacakol a telo, de nem biztos hogy visszateszem ugyanazt a hst:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#14902) Tyer válasza pepe091 (#14899) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem bejön a kézirás

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#14903) xtevo válasza animoo (#14901) üzenetére


xtevo
őstag

Nekem is jobban tetszik! ;) Még a végén tovább fog maradni, mint 1 hét... :DDD
Várjuk a következőt!

(#14904) animoo válasza xtevo (#14903) üzenetére


animoo
senior tag

nagyon szep kontrasztot alkot az irott betu a talpnelkuli, mondhatni minimalista betutipussal. Ha tobbfelet akartok hasznalni egy hs-en, erdemes ezekre is odafigyelni.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#14905) punky10 válasza bAtt001 (#14897) üzenetére


punky10
addikt

Jo lett!
Főleg, hogy megfogadtad a 14881-ben leirtakat... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14906) qamu74 válasza xenom0rph (#14900) üzenetére


qamu74
őstag

szia!

Goodfon appst használtam,a képet azzal töltöttem le! :U

(#14907) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ismét frissült az UCCW...
Már lehet 5 napra előrejelzést készíteni, viszont ekkora baromságot nem tudom honnan sikerült összehozniuk:
"Note: Force closes and missing widget sizes like 1x1 widgets or x1 widgets is occuring on Nova launcher only. Its launcher's issue."

Ez előtti frissítéssel, mikor elrontották az egészet rengeteg 1 csillagos értékelést kaptak, hogy rossz az egész, mindig leáll. Nem hiszem, hogy mindenki Novát használna... És érdekes módon eddig jó volt, akkor nyilván a Nova a rossz...A widgeteket sem lehet normálisan méretezni, és nem csak 1 sorosaknál jön elő...

(#14908) csabám válasza pepe091 (#14907) üzenetére


csabám
addikt

Terelnek...
Apexet használok és még ezzel is fagy néha :(((

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14909) qamu74 válasza pepe091 (#14907) üzenetére


qamu74
őstag

Én Most Novát használok!
Most töltöttem le az UCCW-t és csodák-csodájára a 2.8.7. jött le, nem a 9.
Utána meg rögtön kidobta,hogy lehet frissíteni, hát de én a hivatalos uccw-t töltöttem le!
Hogy van ez??

(#14910) pepe091 válasza qamu74 (#14909) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem tudom, de ne frissíts mert a 2.8.7 volt az utolsó működőképes. :K
Hátha javítják, az értékeléseknél mindenki írja, hogy marhára nem Nova bug, mert más launcher alatt is előjön.. . :U

(#14911) kelekyle válasza pepe091 (#14910) üzenetére


kelekyle
őstag

Érdekes nekem Apex launcherrel hibátlan.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#14912) #14121216


#14121216
törölt tag

Most csináltam pár háttérképet, felrakom őket egy packba, használjátok egészséggel :)

13 db Beauty wallpapers

(#14913) pepe091 válasza kelekyle (#14911) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tudsz vele illeszteni is? Tehát úgy nézzen ki a két widget mint itt a felső.

(#14914) qamu74 válasza #14121216 (#14912) üzenetére


qamu74
őstag

:C

Más!

Most akarok vásárolni a playen, de a bankkártyámat elutasítja(eddig megfelelt),pedig van rajta fizu!
Az asszony kártyáját is elutasította, pedig van azon is pénz!
Hogy a f@szba müködik ez...
Ja, MasterCard a kártya

(#14915) VD válasza qamu74 (#14914) üzenetére


VD
őstag

Milyen bank? Netes fizetésre alkalmas a kártya? Meg lett rá kérve? Mert alapból attól, hogy MC, még nem az! :N

(#14916) #14121216 válasza pepe091 (#14910) üzenetére


#14121216
törölt tag

Hol lehet beállítani hogy ne frissítsen automatikusan? Mert mikor hazaértem, felkapcsolódott a wifi-re, s mire észrevettem, már le is frissített vagy 6 progit :/

Ami nem baj, de köztük az UCCW-t is :W

[ Szerkesztve ]

(#14917) pepe091 válasza #14121216 (#14916) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálam eleve a Play-ben ki van kapcsolva az automatikus frissítés. Egyesével nem lehet tiltani.

(#14918) VD válasza pepe091 (#14917) üzenetére


VD
őstag

Már hogy ne lehetne tiltani! Ott van az összes alkalmazásnál, hogy automatikus frissítés. Ha kiveszed a pipát, akkor csak jelzi, hogy van elérhető frissítés az adott alkalmazáshoz, de letölteni csak akkor fogja, ha rányomsz.
Egyedül a play áruház, ami nem kérdez, csak frissül.

(#14919) qamu74 válasza VD (#14915) üzenetére


qamu74
őstag

Szia!

Lejárt az én kártyám /OTP/ voltam benn a bankba,majd küldenek egy újat......

(#14920) VD válasza qamu74 (#14919) üzenetére


VD
őstag

Az ok. De a másik kártya is amivel próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#14921) xenom0rph


xenom0rph
őstag

írok ide hát ha ti okosabbak vagytok. Szóval amit szeretnék : Alkalmazás ikonokat cserélni, de ne úgy hogy egy gyors indító parancsikont hozzak létre a főképernyőn, hanem úgy mindenhol változzon meg az ikon. Root nincs, launcher gyári van.

halahala

(#14922) pepe091 válasza xenom0rph (#14921) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Cseréld le a gyári launchert és akkor már az app drawerben is tudod változtatni az ikonokat, külső app nélkül.

(#14923) punky10 válasza xenom0rph (#14921) üzenetére


punky10
addikt

Root nélkü, stock launcherrel sehogy...
Valamelyikről le kell mondani:vagy rootolod a telot, vagy hasznâlsz egy másik launchert.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14924) xenom0rph válasza pepe091 (#14922) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ezzel mindössze annyi lenne problémám, hogy nekem tökéletesen megfelelő a gyári launcher.. És nem is vagyok tisztában a most létező launcherekkel, azaz nem ismerem őket nem ttudom mit tudnak mit nem. Kipróbálásra meg elég sok időt emésztene fel. A másik bajom meg, hogy gondolom az eroforrasokal nem bánnak valami túl jól. Az nálam pedig fontos tényező főleg át akku használat

halahala

(#14925) punky10 válasza xenom0rph (#14924) üzenetére


punky10
addikt

Csak a sajátomrol tudok nyilatkozni.
Nálam a stock launcer használatával semmivel nem birta tovább a telom, mint most a Novával. Arrol nem is beszélve, hogy a Nova sokkal testreszabhatóbb. Gyorsaságban nálam egyformán teljesít, de akkor is több pozitivum van a Nova mellett, mint a gyári launcher mellett.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14926) pepe091 válasza xenom0rph (#14924) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csak megerősíteni tudom amit punky10 mond. Semmi hátrányos nem származik egy másik launchertől, csak nyersz vele...

(#14927) xenom0rph válasza pepe091 (#14926) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nos akkor kipróbálom a novát, sokat nem veszíthetek. Van fizetős is, mennyivel jobb az mint a free?

Szerk : Rögtön sikerült becrashelni :DDD

[ Szerkesztve ]

halahala

(#14928) pepe091 válasza xenom0rph (#14927) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezeket adja a prime:
Drawer Groups:
Folders in App Drawer
Unlimited custom tabs
Organize apps into tabs and folders in the app drawer
Gestures
Quickly start Nova Actions or Apps from gestures on the desktop, such as pinching, swiping or two-finger swiping.
Hide Apps
Keep a clutter free drawer by hidding never used apps.
Dock Swipes
Get more use out of your dock apps by setting swipe-actions
Unread Counts
Never miss an email. Unread count badges for SMS, Missed calls and Gmail. Counts show in the dock, desktop, drawer and folders.
More Scroll Effects

(#14929) xenom0rph válasza pepe091 (#14928) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszi, még átgondolom... :)

És a legfontosabb : most akkor hogyan cseréljem le az ikonokat?
Egyébként csak ez a Stock android kinézet van?

halahala

(#14930) pepe091 válasza xenom0rph (#14929) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

1. Keresel egy ikon packot, amit tetszik neked. Az is jó, ha csak a képek vannak meg.
Ha a főképernyőn akarod változtatni, akkor hosszan nyomsz rajta, szerkesztés, ráböksz az ikonra, és kiválasztod az újat.
Ha az app drawerben akarod változtatni, akkor az app drawerben a 3 pöttyre nyomsz, nova beállítások, megjelenés és működés, ikon téma.
Ha nincs ikon packod csak a képek vannak meg, akkor az app drawerben is csak egyesével tudod cserélni őket.

[ Szerkesztve ]

(#14931) punky10 válasza xenom0rph (#14929) üzenetére


punky10
addikt

A Nova kezeli a Nova/Apex/Go témákat, pluszz lehet ikonpackokat is használni.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14932) zho-lee


zho-lee
addikt

Üdv Lányok, srácok!
Az elmúlt majd egy hetet rom próbálgatással töltöttem, és nem vettem észre, hogy a Simple text frissült a play-en? (mint az uccw?)
Imádom használni,és gyakorlatilag csak annyi változott, hogy a HTC-n most cm10 rom van.

És nem megy a simple text..
Betallózom a parancsikont, legyártom ( :DDD ) az ikont hozzá, és mentés után visszalépve nincs alkalmazás, amit kapcsolna.
Ha vissza tallózom, akkor meg az ikon tűnik el.. :W :W :W

Csináltam ikonnal egy HS-t, de ez valahogy annyira idegen most nekem :D

szerk: az óra, meg az akkumulátor még eztán jön csak, meg a wifi is. :B

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#14933) twine válasza zho-lee (#14932) üzenetére


twine
addikt

"hö-hö,,,ééééérted, te-nyered".. :DDD
Amúgy
"mega" lett...grat ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#14934) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!
tudna vki a MultiPicture Live Wallpaper-hez hasonló app-ot ajánlani? a lényeg hogy lehessen benne lock screen-re is hátteret beállítani.
a válaszolóknak előre is köszönet!

(#14935) zho-lee válasza twine (#14933) üzenetére


zho-lee
addikt

:R :R :DDD
Már van egy digi óra a lámpa ikonja, és Gyömrő között :C

A wifi widgetem is "simple"..
Nem tudtok egy olyan kis egyszerűt, amire bökve bekapcsolja a wifit és/vagy a wifi menübe dob?
Az csak hab lenne a tortán, ha mondjuk a wifi on -akkor zöld, ha off- akkor szürke?

Mert, a simple az nem ennyire minimális.. ezt tudja, csak nem illik ide :(

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#14936) twine válasza zho-lee (#14935) üzenetére


twine
addikt

"mondjuk a wifi on -akkor zöld, ha off- akkor szürke"

Én ezt Beautiful Widgets-el oldom meg,,,az időjárás mellet vannak benne kapcsolók is,és olyan skint töltesz hozzá "amilyet akarsz" :U

Feketék az ikonok így "eltűnnek" kikapcsolva, viszont ha bekapcsolom őket "világít"...(ez a skin,,,de van még "ezer") :K

[ Szerkesztve ]

(#14937) bAtt001 válasza twine (#14936) üzenetére


bAtt001
addikt

drága jó seggszuszt így elcsúfítani :( ;]

(#14938) twine válasza bAtt001 (#14937) üzenetére


twine
addikt

te,,, neked nem szóltak még, hogy fordítva vetted fel a sz*póálarcot? ;] :P :DDD
Fordítsd meg hátha akkor jobban látsz :P :D :D

(#14939) pepe091 válasza zho-lee (#14935) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Power toggles. Tudod állítani a hátteret, bekapcsolt színt, kikapcsolt színt, szóval mindent. Mikor ki akarsz rakni egy kapcsolót, alapból sok féle van benne, de tudod őket törölni,így önmagában a wifi ikont is kirakhatod.

(#14940) bAtt001 válasza twine (#14938) üzenetére


bAtt001
addikt

nincs gond a látásommal hordom a szemüveget rendesen :P

(#14941) xenom0rph válasza pepe091 (#14930) üzenetére


xenom0rph
őstag

Na jó lehet hogy én vagyok az analfabéta, de, a főképernyőn sikerül az ikon változtatás. Viszont az appdrawerben nem igazán (ugye az appdrawer azaz ahol a programok vannak? :D) Mert itt ugye csak az ikonpackig tudok eljutni, de az hogy egyénileg tudjam változtatni odáig nem jutok el:/ :F

halahala

(#14942) beast27 válasza twine (#14938) üzenetére


beast27
senior tag

:C :C :C

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#14943) zho-lee


zho-lee
addikt

Köszi srácok, ráugrom a témára.. :DDD
:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#14944) kelekyle válasza pepe091 (#14913) üzenetére


kelekyle
őstag

Azt hogy kell csinálni ? Keresgéltem én, hogy 2widgetet összepakoljak de nem találtam ilyesmit. Hol kéne lennie ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#14945) pepe091 válasza xenom0rph (#14941) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az app drawerben hosszan nyomsz az ikonra, mikor kivinnéd a főképernyőre jobboldalon húzd rá a szerkesztésre és ugyan úgy tudod módosítani, mint a kintieket.

(#14944) kelekyle

Két olyan widgetet kell illeszteni amik ugyan olyan rácsméreten vannak, és teljesen a széléig van mindkettőnél a háttér. De nagy valószínűséggel, nem fogod tudni megcsinálni, mert épp ez a hiba az új frissítésben..

(#14946) Weeman1 válasza zho-lee (#14932) üzenetére


Weeman1
veterán

Nagyon tetszik. :C

Xiaomi 11T Pro

(#14947) xenom0rph válasza pepe091 (#14945) üzenetére


xenom0rph
őstag

Király, ez is megvan! :)

Viszont még egy kérdésem lenne: az appdrawerben csak ábécé sorrendben lehet rendezni az alkalmazasokat?

halahala

(#14948) punky10 válasza xenom0rph (#14947) üzenetére


punky10
addikt

Igen, de ezenkívül mappába is rendezheted, illetve a meglévő fülek(alkalmazások, modulok) mellé ujakat is csinálhatsz. Én pl ugy oldottam meg, hogy készitettem egy uj fület "system" néven, belepakoltam azokat a cuccokat amikkel turkálhatok a rendszerbe, a többi appot pedig mappákba raktam funkciok szerint(media, iroda, játék... stb) Igy nem kell scrolloznom egy-egy alkalmazás eléréséért, két mozdulattal minden elérhető.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14949) zho-lee


zho-lee
addikt

Jó reggelt!

Valaki, picivel hátrébb említette, hogy elkészít egy szép HS-t, és hamar megunja..
Nos van benne valami, bár inkább a készítéssel vannak gondjaim. Baromi jó és szép dolgok születhetnek a kezünk alatt, de mikor fogok aludni? :DDD

Tudom, nem illik ugyanazt a hs-t betenni, én most mégis bedobnám az éjjelit, javítva, és nagy :R -t rebegve a segítőknek, mert sikerült olyan kapcsolót "építeni", amire vágytam.
Ami érdekes, és a bevezetőhöz fűzném, a screenshot-okon az időpont, most meg már a melóhelyről írok. :K

Home:

Másik oldal (bw kapcsolókkal megoldva):

Megtaláltam azt az ikon stílust, ami apró fekete ikonocska (pl wifi), és ha kapcsolok vele, kéken világít.
Egyszerűen nem bírom kapcsolni.. lehet le kéne faragni a nagy bunkó ujjaimból :F

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#14950) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Sziasztok!

Most éppen ilyen, hosszú Launcher7 használat után visszatértem a sima launcher stílusra:

Sony Xperia P (Android 4.1.2) - http://mycolorscreen.com/2013/06/05/sony-xperia-p/?a=bgoff

Apex Launcher Pro
Glasklart Go Nova Apex Theme ikonjaival
Sense Anolog Clock - "MIUI 3D by factorywidgets" témával
Widgetsoid
Poweramp Widget

Szerintem egész jól néz ki hozzá ez a gyári Sony-s háttér.

Sajnos a statusbar gyári, mert nem lehet kivenni (root nélkül) a gyári kapcsolókat. Amúgy a Statusbar+ -ot használnám, csak az félig kitakarja, és úgy elég hülyén néz ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.