Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) klacey


klacey
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék a v795-re másik androidot , minimum 4.4-et. Van erre lehetőség , illetve van egy kezdők számára is érthető leírás valahol? Még soha nem csináltam ilyet.
Köszi előre is!

(#52) Landsmann


Landsmann
addikt

Nektek is szokott időnként újraindulni a telefon? Eddig minden alkalommal éjjel inmdult újra. Abból látom, hogy kéri a PIN kódot, meg a futásidőn léátszik is. Olyan éjjel fél egy és 2 óraközött szokott. Van hogy 2 hétig sem, van, hogy hetente. Nincs beállítva automatikus kikapcsolás és bekapcsolás. Valami 3 hét volt a leghosszabb üzemidő egy húztomban.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#53) kerekfej válasza Landsmann (#52) üzenetére


kerekfej
addikt

Teljesen stabil.

(#54) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Időközben talált valaki használható ROM-ot hozzá? Én a gyártó honlapján sem és a Telenor honlapján se találtam... :(
Előre is köszönöm!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#55) pixelshader


pixelshader
tag

Helo! Zte v795 (ZTE kis 2) usb drivert hol találok? Xp-s gépre ha rárakom, kiírja, hogy telepítsek drivert.

Zte kis 3-hoz találtam egy drivert, az nem jó hozzá. Van egy installálható ADB driver, de az meg nem ismeri fel a telefont. Köszi a segítséget!

Azért kellene, mert a telefon érintőkijelzője eltört, és a tárolóról akarok leszedni cuccokat. Ha a telefont felimesri feltelepítek egy remote alkalmazást, amivel pc-n tudom irányítani a telefont.

(#56) kerekfej válasza pixelshader (#55) üzenetére


kerekfej
addikt

Állítsd át adathordozó módba a telefont.

(#57) pixelshader válasza kerekfej (#56) üzenetére


pixelshader
tag

Nem tudom átállítani, mert széttört a kijelző.

(#58) Ato1981


Ato1981
újonc

Sziasztok tudnátok segiteni hol találok hozzá szoftvert ami magyar is mert tettem rá 1 et de csak a zte feliratig jut el a telo azt tovább semmit nem csinál.Kellene a gyári telenoros 4.2.2 valaki tud nekem linket adni a letöltéshez.

(#59) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Olvassa még valaki ezt a topikot?

(#60) V911 válasza DrojDtroll (#59) üzenetére


V911
junior tag

Sziasztok!
A ZTE V795 telefonom bekapcsol rendesen de azt írja ki fent, hogy sérült a telefon memóriája, majd sorra hogy a folyamat leállt s okét kér.
Előbb a gmail majd sorra egy csomó minden.
Lehet ezzel valamit csinálni?

"Sérült a telefon memória. Szükség lehet az újraformázására."
Utóbbit hogyan kell?

[ Szerkesztve ]

(#61) Landsmann


Landsmann
addikt

Szám tárcsázásakor azt írja ki, hogy: Érvénytelen szám bevitele miatt a hívás nem valósult meg. Ha leokézom, újra hívja a számot és akkor meg jó. Mindegy hogy 06-al vagy +36-al kezdem a hívást. Híváslistából tárcsázva meg jó elsőre.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.