Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) yossarian válasza yossarian (#400) üzenetére


yossarian
aktív tag

''Ígéretünkhöz híven ismét jelentkezünk, hogy újdonsággal ajándékozzuk meg Önt, amellyel még kényelmesebb és élménygazdagabb az internetezés!

Bővítettük levelei tárhelyének méretét, elektronikus üzenetei ezentúl kényelmesebben elférnek postaládájában.''

dejó, már sokkal kényelmesebb és élménygazdagabb lett a netezés, de tényleg.

inkább a sávszélt emelnétek, pinkek......

(#402) marcee válasza yossarian (#401) üzenetére


marcee
addikt

Nekem is megjött. Küldtem egy válaszlevelet a kérdéseimmel. Kíváncsi vagyok, válaszolnak-e rá.

\m/

(#403) fradi81


fradi81
veterán

föltettem pár kérdést ezeknek a majmoknak múlt hét pénteken, azóta se válaszoltak:(((

moto g72, Ninebot d28e

(#404) PEPE85 válasza marcee (#399) üzenetére


PEPE85
senior tag

Panaszkodni lehet, de szerintem nem érdemes, úgy sem tudsz semmit sem elérni náluk. Díjmentesen válthatsz 1Mbit-es csomagra havi 10.400Ft-ért és 2Mbit-esre 12.900-ért. Azt, hogy 40GB után korlátoznak-e ezeknél az új csomagknál azt még senki sem tudta megmondani, mert szerintem nem foglalkoznak a korlátozással, de ez csak az én véleményem.

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#405) JoHnni válasza PEPE85 (#404) üzenetére


JoHnni
senior tag

Azt kihagytad hogy alá kell irni újból 1 vagy 2évre

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#406) yossarian


yossarian
aktív tag

már az invitel is olcsóbban, kétszer akkorát nyújt, mint a kábel most. pedig az invitel nem a gyorsaságáról volt híres. 1 évre 1 mbit, korlátlanul 9490 ft, belépési díj nélkül. lépniük kellene, valamit, ha nem akarnak előfizetőket veszteni. eddig úgy gondoltam, hogy maradok kábeles, de ezek után megint elkondolkozom az inviteles váltáson. meg is írtam nekik. mást nem tudok tenni

(#407) JoHnni válasza yossarian (#406) üzenetére


JoHnni
senior tag

én most 13500 forintot fizetek az 1megabites netért, és kijelentették hogy nem növelik a sávszélességet mert műszakilag nem lehet meg hogy lejárt a hűségnyilatkozatom, tehát mindenféleképpen azt akarják hogy újból irjak alá 1 vagy két évre, hát nem, basszá...... ..eg! Az invitelnél korlátlan 3megabites net van 14500Ftért, a 2megabites pedig 11 ami szintén korlátlan

[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#408) yossarian válasza JoHnni (#407) üzenetére


yossarian
aktív tag

így van. ha a következő 1 max 2 hónapban ne lesz változás biztosan váltok invitel adsl-re.

(#409) marcee válasza yossarian (#406) üzenetére


marcee
addikt

Nekem már az is eszembe jutott, hogy esetleg le akarják építeni a kábelt és idővel mindenkit átállítani adsl-re. :F Nincs más logikus magyarázata annak amit most kavarnak kábelfronton. Illetve még egy elméletem van: rajtunk - kisebb felhasználói tábor - tesztelik, hogy elviseljük-e a korlátos csomagot vagy a megmaradó sávszükséget.

\m/

(#410) yossarian válasza marcee (#409) üzenetére


yossarian
aktív tag

jó, ahol van dsl ott lenne értelme, de ahol csak kábel van, vagy a konkurencia, akkor miért nem kell nekik? rohadjanak meg

(#411) PEPE85 válasza marcee (#409) üzenetére


PEPE85
senior tag

Sok helyen nincs konkurencia. UPC ugye alapból kiesik, mert vagy Axelero Kábel van vagy UPC. Mikrós, wireless-es net-et nem igen kedveli senki, tehát marad a jó öreg ADSL, de akkor kell vezetékes telefon és ha nincs, akkor ez is kiesik. Ha esetleg lenne vezetékes telefon, akkor még mindíg ott van a macera vele, hogy egyiket lemondani, másikat megrendelni, legyen folyamatosan net, de egyszerre ne kelljen kettőt fizetni és a magyar ember nem szereti ezt a huzavonát szóval szerintem kevés lesz az aki el fog pártolni.
Lehet azt mondani, hogy van akinek nincs kábeltv-je, de azért valljuk be, ahol van rá lehetőség szinte mindenkinek be van kötve legalább a mini csomag.

Sajnos elszomorító a helyzet, de én most jól el vagyok a 2Mbit-emmel 12.900Ft-ért havonta 1 éves szerződéssel(elvileg 1Mbit korlátlan) és eddig semmi féle korlátozást nem kaptam, szerencsém volt eddig.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#412) yossarian


yossarian
aktív tag

''Köszönjük levelét!

Kábelnet szolgáltatásunk esetében a jelenlegi csomagokhoz tartozó
sebességek nem növekednek, azonban társaságunk termékkínálatát e
téren is megújította. Májusban az ADSL-lel megegyező sávszélességű
csomagokat vezettünk be.

Kérem, tekintse meg új ajánlatunkat a www.t-online.hu webcímen.

Új Kábelnet Otthon csomagunkra is módosíthat, melynek maximális
letöltési sebessége 2048 kbit/s.

Felhívom figyelmét, hogy új Kábelnet csomagjainknál bevezettük a Fair
use policy-t: A jelzett letöltési adatmennyiség (40GB) elérését
követően a T-Online fenntartja a jogot, hogy a hónap hátralévő
részére az ügyfél sávszélességét 128/128 kbit/s sebességre
korlátozza.

Mellékelve küldöm a csomagmódosításhoz szükséges formanyomtatványt. A
kitöltött dokumentumot a T-Online Magyarország 1364 Budapest Pf. 204
postacímére, vagy a 06 1 411 05 50 faxszámra várjuk.

Természetesen további kérdés, kérés esetén örömmel állunk
rendelkezésére Online Ügyfélszolgálatunkon, e-mailben, valamint az
1234-es telefonszámon.

Erdei Gábor

T-Online Magyarország Rt.
Helpdesk''

ezt küldték válasznak arra a levelemre, melyben kérdeztem, hogy várható-e sávszél növelés, illetva, hogy a konkurens adsl szolgáltató is olcsóbban kínál többet. megjegyzéskénet még annyit tennék hozzá, hogy T-Com vag yminek hívják, matáv területen az a net amennyiért most én 9900 Ft-ot fizetek, 6190 Ft-ért elérhető, korlátlanul egy éves szerződéssel......
szóval változás semmi, az van ami eddig volt :(

(#413) szumoo


szumoo
senior tag

Nekem is csak egyre több gondom van ezzel a kábel nettel!
Elég gyakran van az h elmegy több órára ill. volt már h egy egész napon keresztül nem volt netem!!:(((
Nekem az a furcsa,h az adsl-eseknek folyamatosan emelik a sávszélt,de ennél a hülye pink mittomén minél pedig semmi,ha meg váltani akarsz nagyobbra akkor meg leveszik a korlátlan letöltést! :F
Komolyan elkezdtem gondolkozni,h adslre váltok, mivel az **dexen is vannak netes ajánlatok, amik igencsak naon kedvezők!!
1 év hűség dec-ben jár le és utána 12k lesz az 512-es net!! (röhely)

Szumoo

A nyúlon túl?

(#414) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Hát nem tudom, a kábelt nem emelték.. de a pingem még így is jobb mint az ADSL-eseknek:P 1024-es a netem... haveromnak is adsl-e van és most duplázták neki és én 11-el ő meg 21-el pingeli az origót és CS-be meg a ping a lényeg.:)

(#415) JoHnni


JoHnni
senior tag

úgy látszik a kábelnetnek nincs jövője, váltani kell!! Bővebben: link

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#416) phoenix56 válasza JoHnni (#415) üzenetére


phoenix56
tag

Ez egyértelmű, ez mind német mintára épül, most hogy Telekom megvette a magyar hálót, csak a DSL-t fejlesztik, a kábellel meg nem fognak sokat foglalkozni. Németbe nagyon ritka a kábel, esetleg csak azok használják akiknek nincs más lehetőség.

Thousands Of Thoughts, bvdub = Brock Van Wey

(#417) phoenix56 válasza LucifeI2 (#414) üzenetére


phoenix56
tag

jaja! Ez a kábelnet erőssége, az alacsony ping. Én is ezért szeretem :D

Amúgy meg szerintem a korlátos marhasággal, csak a népet teregetik az ADSL felé.

[Szerkesztve]

Thousands Of Thoughts, bvdub = Brock Van Wey

(#418) phoenix56


phoenix56
tag

Válaszlevél:

Tisztelt Előfizető!


Köszönjük levelét!

Szélessávú szolgáltatásaink esetében egyébb háttérszolgáltató
közreműködése is meghatározza termékeink biztosítását.

A T-Kábel hálózta védelmének érdekében nem emelte a sebességet
autómatikusan, csak 40Gb-os adatforgalom bevezetése ellenében emeli a
sebességet.

Természetesen további kérdés, kérés esetén örömmel állunk
rendelkezésére Online Ügyfélszolgálatunkon, e-mailben, valamint az
1234-es telefonszámon.

Thousands Of Thoughts, bvdub = Brock Van Wey

(#419) JoHnni válasza phoenix56 (#418) üzenetére


JoHnni
senior tag

most ezt nem értem, tehát ha igénylem a sávszélességet akkor bejön a 40giga, és nem kell aláírnom 1-2 évre? mert ezt nekem is mondták , hogy van ilyen lehetőség, de felhívtuk őket, és nem

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#420) fradi81


fradi81
veterán

3 hét után válaszoltak az emailemre:C
Ott Roha....ok meg ahol vagytok

moto g72, Ninebot d28e

(#421) fradi81 válasza JoHnni (#419) üzenetére


fradi81
veterán

Tisztelt Mészáros Balázs!


Köszönjük levelét!

Nagyobb értékű Kábelnet szolgáltatásra lehetősége van módosítani
hűségnyilakozati idejének lejárta előtt. Mindössze a csatolásban
küldött csomagmódosító nyomtatványt kell faxszámunkra visszajuttatni.
(06-1-4110550)

Amennyiben csak magasabb sávszélességet kíván igénybe venni, a most
is használatos Kábelnet Hobbit jelölje be. A módosítással
hűségnyilakozati ideje újraindul.

A váltás után csomagjánál társaságunk fenntartja a jogot, hogy 40 Gb
adatformalom meghaladását követően sávszélességét visszakorlátozzuk
128/128 kbit/s-ra.

Természetesen további kérdés, kérés esetén örömmel állunk
rendelkezésére Online Ügyfélszolgálatunkon, e-mailben, valamint az
1234-es telefonszámon.


Üdvözlettel,

T-Online Magyarország Rt.
Szűcs Linda

moto g72, Ninebot d28e

(#422) Pizzafutar


Pizzafutar
aktív tag


A mai ajanlat:


Tisztelt Ügyfelünk!
Magyarország vezető internet-szolgáltatójaként fontos
küldetésünknek tartjuk, hogy minél több embert köthessünk össze egymással és a világgal a web segítségével - szélessávon, jó minőségben.
Legalább ilyen fontos ugyanakkor az, hogy mindig többet és többet nyújtsunk azoknak, akik már minket választottak és hónapok, évek óta előfizetőink - akárcsak Ön.
Hűsége elismeréseként most egy különleges ajánlattal szeretnénk kedveskedni Önnek: amennyiben 2005. szeptember 30. előtt vált vezeték nélküli netezést lehetővé tévő WLAN csomagra, sorsoláson vesz részt, melyen 10 Linksys Wireless-B Media adapter talál gazdára. A döntést megkönnyítjük azzal, hogy a 100 leggyorsabban jelentkező ügyfelünknek garantált ajándékként egy összecsukható nyugágyat adunk - érdemes tehát minél gyorsabban dönteni.
A már havi bruttó 12 900 forintért elérhető Kábelnet WLAN csomaggal (az ár 2 éves hűségnyilatkozat vállalásakor érvényes) természetesen akkor is jól jár, ha a sorsoláson nem segíti Önt Fortuna: a csomagban található eszközökkel az egész lakásban élvezheti a szupergyors (akár 2 Mbit/s sebességű) internet nyújtotta lehetőségeket, és akár a kedvenc éttermében is szélessávon szörfölhet a csomagnak ugyancsak részét képező HotSpot-hozzáférés segítségével.

Ne várja meg, amíg garantált ajándékaink elfogynak! Váltson Kábelnet WLAN-ra még ma, hisz a nap bármely időszakában hívható 1234-es ügyfélszolgálati számon kollégáink
már várják az Ön jelentkezését!



Nesze semmi, illetve még kevesebb....

(#423) JoHnni válasza Pizzafutar (#422) üzenetére


JoHnni
senior tag

amikor elöszőr megláttam, a tárgy ciméből következtetve gondoltam, mivel én 3éve vagyok hűságes hozzájuk igy újabb aláírás nélkül válthatok csomagot, de nem.
Sztem ezeknek a nyereményeknek már megvan a gazdájuk, ezek csak amolyan csábítások, amiknek nem szabad bedőlni!

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#424) Shalala


Shalala
senior tag

Hello!

En most kottettem be a kabelnet csalad csomagot ami ugy 1mbit-es.
Az elado azt mondta hogy ez korlatlan csomag.

Azok alapjan amit irtatok ha en kerem hogy 40gb-nal legyen korlat akkor atraknak 2mbit-re?

(#425) fradi81 válasza Shalala (#424) üzenetére


fradi81
veterán

Hali
A kábelnet Család csomagnál alapból 40Gb után lekorlátoznak 128/128-ra. A régi Axeleros csomagok, mint pl a Hobbi, amiben én is vagyok, teljesen korlátlanok. Próbálnak most átcsábítani az egyik új gyorsabb csomagba, u.a. pénzért, de nem vagyok bolond hogy oda menjek ahol leszabályoznak ;] .

moto g72, Ninebot d28e

(#426) Shalala válasza fradi81 (#425) üzenetére


Shalala
senior tag

ja ok :)

Nekem mar muszaly volt mert nalunk csak t-online kabelnet van de meg tiszanetnel kotottem a csomagot es igy 9800Ft ert volt 384-es netem ... ennel azert jobb 9500 ert az 1mbit :D

(#427) marcee


marcee
addikt

Cimborám most költözött újépítésű társasházba, aholis gyorsan megjelent a T-kábel díler, minthogy vezetékes telefonra nem tartottak igényt a T-kábel maradt az egyetlen szélessávú netkapcsolat lehetőségük. Tőlem kért segítséget, hogy melyik csomagot válassza. Néztünk valami wireless routeres, 2Mb-es csomagot - a nevére nem emléxem -, arról azt írta a brossúra, hogy forgalomfüggetlen! 9900Ft-os havidíjjal. Mondtam neki, hogy miket kérdezzen még meg a dílertől, amikor visszahívja. Ő azokon túl a sávszélességre is rákérdezett, merthogy chello classic-hoz volt szokva a lelkem :), és azt mondta neki a díler, hogy nincs ugyan nagyobb csomag, de fél éven belül jönni fog sávszél emelés, mert tavaly elmaradt a hálózat bővítése és ezért maradt le a kábel az adsl-től, de most az első félévben ledolgozzák.
Hát úgylegyen b@xa+!

[Szerkesztve]

\m/

(#428) farkasg1 válasza marcee (#427) üzenetére


farkasg1
csendes tag

Hi,

A helyzet sajnos nem túl jó. Elméletileg növeltek sávszélességet, de ez nálunk nem tapasztalható.
Nekem egy hete kötötték be a T-kábel 2 Mb- vonalat.
Borzasztó lassú volt (20K) , azonnal bejelentettem hibának.

Kijöttek, mértek, (nagyon korrektek voltak!) és elismerték, hogy ez 1 Mb -s vonal, intézkednek. (A sebesség alapján 512 -es volt szerintem, és nem stabil.)

Eddig T-online ADSL volt 1 Mb -s ami 5X gyorsabban töltött le, mint a 2 Mb-s T-kábel.
Gondoltam lemondom az ADSL -t, mert VOIP -en telefonálunk, így nem kell fizetni a telefont.

Lehet, hogy kár volt. Remélem kijavítják a hibát.

folyt. köv.


(#429) kraftxld válasza farkasg1 (#428) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Én még mindig jól elvagyok az ős korlátlan sávszélességű Cirkáló csomagommal a t-online hálón :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#430) Fercsa válasza kraftxld (#429) üzenetére


Fercsa
senior tag

hatja a Tiszanet legjobb huzasa:C volt:(

[Szerkesztve]

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#431) marcee válasza farkasg1 (#428) üzenetére


marcee
addikt

Nekem a szolgáltatással nincs gondom, ha visszaolvasol láthatod, hogy új szerződéssel és adatforgalmi korláttal emeltek volna nekünk is, de én speciel (meg még néhány innen) ebbből nem kértünk. Ez tényleg olyan húzás, ami gyenge hálózatot feltételez. Ha msot bővítenének tényleg, akkkor pedig emelhetnének az adsl összhangban is: ingyen és bérmentve, automatikusan, szerződés hosszabbítás és korlátozás nélkül.
Nekem most 9900ft-ba van az 512-es kábelem, éppen ennyibe kerül most a 2.5Mb/512Kb-es chello (jó, azon lenne korlát). Pedig egy éve nincs, hogy bekötötték. Szóval ez így nem versenyképes. Illetve így, hogy nálunk nem volt más lehetőség, nem is kellett versenyképesnek lennie.

\m/

(#432) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

[link]
[kép]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#433) marcee


marcee
addikt

Hoppá, jött egy levélke!

Tisztelt Ügyfelünk!


Ezúton tájékoztatjuk, hogy a T-Online az alábbi helyszíneken 2006. május
3-tól május 25-ig karbantartásokat végez, ezért a megadott napokon
00.00-06.00 óra között a Kábelnet-szolgáltatás szünetelni fog.
Társaságunk a munkálatokat azzal a céllal végzi, hogy a kapcsolat az
eddigieknél megbízhatóbbá és gyorsabbá váljon, ügyfeleinknek, így Önnek
is minél jobb minőségű szolgáltatást nyújthassunk.


Május 3. – Békéscsaba és Békés
Május 4. – Gyula és Orosháza
Május 5. – Szeged, Deszk, Hódmezővásárhely és Makó

Május 8. – Dunakeszi
Május 9. – Esztergom
Május 10. – Budapest XV. ( Újpalota)
Május 11. – Budapest XVI. (Sashalom), Csömör
Május 12. – Budapest XX. (Pesterzsébet)

Május 15. – Budapest III. (Békásmegyer)
Május 16. – Budapest III. (Óbuda), Üröm
Május 17. – Budapest VIII. (István)
Május 18. – Budapest II. (Zugliget)
Május 19. – Budapest II. (Krisztina)

Május 22. – Érd
Május 23. – Fót és Veresegyház
Május 24. – Edelény, Berente, Hangács, Zilíz, Boldva, Nyomár
Május 25. – Kiskundorozsma, Szegvár, Forráskút, Bordány

Amennyiben szolgáltatásainkkal kapcsolatban kérdése van, kérjük, hívja
az 1234-es ügyfélszolgálati telefonszámunkat – mely vezetékes telefonról
helyi tarifával, mobiltelefonról a szolgáltatónál érvényes díjszabásban
szereplő kékszám tarifáért hívható –, valamint információt kaphat az
info@t-online.hu e-mail címen.


Megértését köszönjük!

Üdvözlettel,

Záprel Zsolt
Marketing vezérigazgató-helyettes
T-Online Magyarország

\m/

(#434) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Csak egy kérdést szeretnék feltenni, hátha tud valaki segíteni.

Annak idején ( talán 2003-ban ) előfizettem az axeleronál a kábelnet otthon csomagra ( 512 ). Azóta úgy tudom, hogy kétszer is emeltek sávszélességet, tehát most 2048-al kéne tudnom letölteni, de csak max. 1024-el jön a bármi.
Tényleg kétszer emeltek és nálam nem állítottak sávszélt rendesen, vagy rosszul tudom a dolgot?

Üdv.:

(#435) marcee válasza nagynorbi (#434) üzenetére


marcee
addikt

Szerintem rosszul tudod. Az ADSL-t tényleg kétszer emelték, 2004 november-decemberben és 2005 május-júniusban, de a kábelt csak az első alkalommal emelték meg automatikusan, de ha kéred, köthetsz új hűséget és azonos ár mellett megemelik a sebességed, csak éppen forgalmi korlátot is kapsz.

\m/

(#436) nagynorbi válasza marcee (#435) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, lehet igazad van, de mintha 2 emilre emlékeznék (már nincsenek meg). Azonban az is lehet, hogy ezek az ADSL-re vonatkoztak, de akkor nemértem, hogy miért kaptam én is.
Arról azonban semmiféle tájékoztatást nem kaptam, hogy újabb hűséggel megoldható a sávszélemelés azonos díjtétel mellett.
Furcsa üzletpolitika ez! :((

Üdv.:

Amúgy a 4x512 memót rendesen kezeli 400-on a lapod?

[Szerkesztve]

(#437) marcee válasza nagynorbi (#436) üzenetére


marcee
addikt

Ha visszaolvasol a topicban, akkor láthatod, hogy a fele erről szól, mi sem értjük nagyon, hogy a kábelt miért nem emelték másodszorra, nagy valószínűséggel a hálózat nem bírná a megnövekedett terhelést úgy mint a felkapottabb és jobban karbantartott adsl. Pár hsz-szel lejebb linkeltem azt a levelet amit a tíkábeltől kaptam a napokban, és ami számomra arra utal, hogy a közeljövőben lesz emelés. Majd meglátjuk.

Igen, teljesen stabil a gépem, szerencsém volt, pedig csak páronként egyformák. 2db noname infineon chpies 2.5-4-4-8-as modul és 2db infineon gyártmányú 3.0-3-3-8-as és ezek most 2.5-3-3-7-en mennek 2T-ben.

\m/

(#438) nagynorbi válasza marcee (#437) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

A próféta beszéljen belőled, remélhetőleg emelnek.

Most vettem egy ugyan olyan lapot mint ami neked van, ma rakom össze a gépet. Van 2x512 Corsair Value ramom, ami az előző lapomban 500-on simán ment alapfeszen, alapidőzítésekkel. Nem szívesen cserélném le őket 2db 1gigás ramra, inkább vennék belőle még 2x512-t ha alapból hajtja a lap a ramokat 400-on. Szerintedt működik a dolog?

Üdv.:

(#439) marcee válasza nagynorbi (#438) üzenetére


marcee
addikt

Biztosra nem mondhatom, hogy menni fog, de ha tudsz ugyan olyat venni akkor szerintem jó esély van rá. Tuningban is jó a lap amúgy, de nekem a ramokat mindig vissza kellett osztanom mert ezek egy tapodtat sem mennek feljebb 400-nál.

Node ne itt off-oljunk, van a lapnak saját témája: [link]

\m/

(#440) nagynorbi válasza marcee (#439) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Sorry a sok off-ért, kicsit elkanyarodtam a témától, dehát ma rakom össze a gépet, amit olyan régóta gyűjtögetek, és minden info jól jön ilyenkor.
Köszönöm a válaszokat, és a linket! :R
Megígérem, hogy ezentúl jókisfiú leszek, és ide csak a kábelnetes tapasztalataimról fogok írni!
Remélem, hogy csupa jót :)

Üdv.:

(#441) marcee válasza marcee (#433) üzenetére


marcee
addikt

Ahogyan a levélben is írták, meg volt ma hajnalban a karbantartás. A sebesség persze egyelőre nem változott, remélem végeredményben azért fog.
Aki tud valamit, ne tartsa magában.

\m/

(#442) nagynorbi válasza marcee (#441) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nálam sem változott semmi sem :(

(#443) Xantomas válasza marcee (#441) üzenetére


Xantomas
őstag

Ahogy a levélben írták, 11-én elment a net.
Reggelre a TV, este már ment rendesen.
Utánna 19-én picibvel éjfél után elszált a kábelnet+ kábelTV hálózat a környéken, majd 25-re visszajött. (Sashalom-Mátyásföld) egyes részein. Állítólag elszált a teljes adatbázisrendszerük.
Erről valaki valamit tud?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#444) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Megváltoztattam a topic címét (régi cím: Sávszélességet emel kábelneten is az axelero), mert egyrészt már nem Axelero másrészt nem csak a sávszél emelésről volt csak szó eddig se, ezek után pedig ez lehetne a T-Online Kábelnet gyűjtőtopicja.

Feel Good Inc.

(#445) Gismo


Gismo
addikt

Nemtom mér jó kábelneteseknél ez az adatmennyiség függő leszabályozgatás!

(#446) Snoop-y válasza Gismo (#445) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hálózatmenedzsment miatt van rá szükség. Nem tudok olyan kábelnetes hálót Mo amiben ne lenne valamilyen korlát. ( itt nem a 10-100 ügyfeles hálókra gondolok )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#447) marcee válasza Snoop-y (#446) üzenetére


marcee
addikt

Az adsl miben különbözik ebből a szempontból? Ott van 3Mbps is korlátlan.
Ez azt jelentené, hogy nekünk nem is lesz már emelés? Nekem tavasszal jár le a 2 éves hűség, ha akkor is 512-es leszek 9990ft-ért, mint ahogyan kezdtem, akkor azon a szent napon bontom a szerződést.

\m/

(#448) Snoop-y válasza marcee (#447) üzenetére


Snoop-y
veterán

Szia,

Milyen csomagod van neked 9990Ft ért ami 512?Ez furán hangzik nagyon. Szerintem nálad nem lett megemelve a sáv.
Amúgy ha lejár a hűséged érdemes elgondolkozni azon , hogy nemsoká jön a csupasz dsl amihez nem kell telefon előfizetés. :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#449) rumos14


rumos14
nagyúr

más is tapasztalta tegnap este 8-tól a 2. kerületben, hogy nem tud csatlakozni? az 1234 megerősítette hogy a hiba az ő készülékükben van, reggelre ígértek javítást, 7-kor persze még mindig nem ment.

(#450) marcee válasza Snoop-y (#448) üzenetére


marcee
addikt

Ez kérlek Kábelnet Hobbi a javából, valamikor 2005 március körül kötött 2(!) éves szerződéssel.
Eredetileg Adsl-t rendeltem 2004 novemberében, de arról februárra sikerült megállapítaniuk (legalábbis ezt állították), hogy nem elérhető. (jó hogy hónapokkal elötte hívtak telefonon, hogy mostantól van rá lehetőség, ha kell, de ezt hagyjuk) Minthogy más nem maradt így lett a kábel. Újabb párhónappal később jött a levél, hogy most már jönnének kötni az adsl-t, mondtam, hogy ide sajnos nem, pedig akkor már Mb-et kaptam volna ennyiért.
Telefon ígyis-úgyis van, csak a net gyünne mán azon, de izibe! :((( Na majd áprilisban!

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.