- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- creation: Elég lett abból, hogy a nagy gépeim nem képesek behúzni a filamentet
- ldave: New Game Blitz - 2026
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonkilencedik rész
- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Aktív témák
-
#48231525
törölt tag
válasz
gajomester
#6753
üzenetére
ejha, ezt háromszor olvastam el és még mindig vakarom a fejem.
volt már itt sokminden, volt aki vincsit cserélt az STB-,en, volt aki leakarta mengeni a vincsi tartalmát a pcjére, hogy ott néze meg, de ilyet még elképzelni sem tudtam, hogy valaki laptopon akar iptvt nézni lankábellel vagy hdmivel
bakker, mivé lett ez a világ:-)
vajon mire utal a mester elnevezés , miben mester ? -
#48231525
törölt tag
helló !
Az HBO Go alkalmazásra hogyan kell regisztrálni, van meglévő előfizetésem a családi Tés IPTV csomagban, de hogyan kell regelni a tabletra felrakott alkalmazásra ?
-
#48231525
törölt tag
válasz
pirosvilamos
#5824
üzenetére
Jó nagy lakásod lehet bakker, ha nemlátni el a végéig

Én a Ciscora rádugtam egy üres portjára egy jó hosszú, falon átmenő kábellel egy TP LINK wifis routert a másik szobában és onnan szórom ujra a wifit, igyaztán van két wifis hálozatom a házban, arra kapcsolódik az az 5-10 a házban lévő wifis kütyü, amelyiknek nagyobb a térereje.
( csak egészség legyen meg térerő
) -
#48231525
törölt tag
válasz
jjani72
#5401
üzenetére
"Mivel a zajos analóg adókat nem lehet ráengedni a hgw - re, ilyen huszárvágással oldották meg az ügyet."

bocs a vulgaritásért, de bebaszna, ha összeengednék a két jelet ...
már méris ?
az analóg jön a régi koaxon befele az ablakon a zipé meg a windowson jön ugyancsak befele és más más tévére érkezik rája .
kellően voltam érthető, remélem

-
#48231525
törölt tag
válasz
djzotya1983
#5308
üzenetére
hogyhogy üresen ?

akkoris, ha rögzítéses előfizetésed van?doktor bubohoz, az előző poszthoz: most látom, hogy sajtohubás a posztom, SPOILEREK KÖZÉ :-) ,ezt akartam írni, de a mobilbillentyűzet ördögének keze betette a lábát. sorry :-)
-
#48231525
törölt tag
az IP tévén müxik az a megoldás valamelyik csatornákon, hogy a filmeket eredeti hanggal nézni és feliratot választani hozzá magyart pl. ??
Vagy ez csak vágyálom ?merthogy elkezdték valamelyik csatornán leadni a szinkronizált Waczak Szállót, ami egy fájdalom.

agyoncsapja az egész filmet.
-
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4926
üzenetére
annyi türelmem nincs.
egyébkéntis, asszem , mivel van réz, így nekik ott nemfontos az üvegszál.
sajnos.majd keresek másik szolgáltatót, ha lejár a hűségidő a nyáron, ha addig nemvagyok nekik fontos, hogy intézkedjenek, aztgondolom olvassák ők ezt a fórumot, veszik a panaszt.
-
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4923
üzenetére
kábelen döcög.
optikán nyilván jobblenne -
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4921
üzenetére
nemtom, de én is ugyanezekről a lefagyásokról panaszkodom folyamatosan.
Gyanus is volt, hogy senki másnál nem jön elő, de mostmár legalább látom, hogy másik Pestlőrinci kuncsaft is súlytva van a probléma által.
(bocs, nem káröröm
)
Igen, az a gyanus hogy általában este jön elő, csúcsidőszakban, napközben nemnagyon vagyok otthon, de nemjelezte senki a családban.
Lehet hogy a vonal terheltsége, lehet hogy STB szoftver gond, igazából ugylehetne kiszűrni, ha cseréltetne az emberfia STB-t, hogy akkor mivan.nemtom, de idegesítő...
-
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4894
üzenetére
mondtam én valaha az ellenkezőjét ?

perszehogy képes.
de a tied is képes, legalább fényképeket nézegetni, nem ?? -
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4886
üzenetére
akkor ezt az én pc-m és tévém nemtudja, mert nekem símán mennek a filmek a pécéről
-
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4884
üzenetére
hmmm, szerintem nincs
SŐT
filmeket is játszik, legalábbis nekem a HD filmeket nyomja a Samsung tévére... -
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4881
üzenetére
-
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4874
üzenetére
naja, te jóval közelebb laksz az EPT központhoz, mondhatni a szomszédjában.
Onnan könnyebben lesz jeled és biztosabban (reméljük) -
#48231525
törölt tag
válasz
Pap Wiktor
#4850
üzenetére
keress rá a hozzászólásaimra.
Én a Nagybánya-Bajcsy-Nyíregyháza-Ferihegy 1. Bermudanégyszögben szenvedek velük, szerintem betelik lassan a pohár és leadom hibára a sok fagyás és kimerevedés és "nemlehetmásikcsatornárakapcsolni" jelenség miatt.
Kapnak még egy esélyt.
De ha olvassák ezt a topicot tőlük és megkeresnek maguktól, hogy "hangulatjavítóintézkedést" tennének, azt pozitivan fogadom.

jaaa, mikor rendesen működik, akkor egészen jó, nemenjen el tőle a kedved, csak nem egy Schafhausen

-
#48231525
törölt tag
válasz
TazLeacher
#4828
üzenetére
az iptv kitérdekel ilyenkor:-)
a kapcsolatod működik legalább, van connection :-) -
#48231525
törölt tag
válasz
TazLeacher
#4826
üzenetére
nemsegít, nemazért mondtam, mintha érne valamit.
ilyenkor leginkább az segít, hogyha áramtalanítod a szobát és a kedvesed felé fordulsz az ágyikóban, no, az beszokott jönni.
a többi csak ideig-óráig

-
#48231525
törölt tag
válasz
TazLeacher
#4818
üzenetére
szia sorstárs :-)
Pédul nálam.
ha visszakeresgetsz, akkor párszor olvashatod a kesergéseimet, hogy hiába akarok csatornát váltani, ottmarad a kimerevedett kép, de a csatornasorrend az lépked tovább, de nem vált képet.
és ez random, bármikor bárhol előfordul, főleg az esti órákban.ilyenkor az iptv gazdáinak felmenői vannak sűrűn emlegetve, majd felkelés az ágyból és előbb egy stb kikapcs, ha azsem segít akkor egy hgw kibekapcs.
demár NAGYON unom.
jólenne egy dobozcsere, az behatárolná, hogy vonalhiba v. nem.
másnál nem jön elő ?
csak ketten szívunk ?
hol laksz? Te is Lőrincen ? :-) -
#48231525
törölt tag
válasz
jézusom
#4767
üzenetére
ha szerinted nem megoldás, akkor ne használd.
szerintem ezzel a módszerrel minden csatorna egyformán jól nézhető, amíg nincs jobb megoldás, addig ez a megoldás a megoldás. ( ez már megoldotta a képek eltérését , de engem sokkal jobban zavar, hogy minden csatornán más-más a hang erőssége, állandóan állítgatni kell, főleg este , mikor már van aki alszik, nemisbeszélve arról, hogy az adott csatornán belül is a reklámok hangereje sokkal nagyobb mint az éppen nézett film hangereje, ezviszont az agyamra megy.)
Pedig asszem erre már hoztak is valami szabályt, hogy bnemlehetne így. -
#48231525
törölt tag
válasz
#48231525
#4764
üzenetére
mégcsak nemis a nagyitás3. :-)
sajnos kicsit lassan vált ezért minden gombnyomás után kicsit várnikell, hogy átálljon a megfelelő beállításra. ha gyorsabban nyomja az ember, akkor továbbléphet véletlenül :-)
a nagyitás3 után jön a nyujtott, ha otthagyod minden adást teljesképernyősre tesz. -
#48231525
törölt tag
válasz
TazLeacher
#4763
üzenetére
de van.
a NYUJTOTT.
(nem a nagyitàs1, nagyitàs2, hanem a nyujtott )azt hasznàld
-
#48231525
törölt tag
válasz
Gedeon31
#4741
üzenetére
pontosan, kb. 5-10-15 perc timeshift és utána már szépen nézheted a rögzített adást és akkor máris felszabadul mégegy ,űsornyi hely, a nézettben pedig áttudod tekerni a reklámokat.
már megőrülnék, ha a sok idétlen
reklámot végig kéne néznem, tv2 és rtlklub mindig így van nézve -
#48231525
törölt tag
televan a mákospitém ezzel a kakival.
Esténként , 3-4 csatornaléptetés után is ottmarad kimerevedve az eredeti csatorna képe, de alul a névnél szépen lépked tovább , de mégis mintha lefagyna.
próbáltam megfigyelni benne valami törvényszerűséget, hogy leginkább hol csinálja, de nemnagyon találtam, RTLKLUB, M1, M2 DUNA, ezeknél már mindnél tapasztaltam, de nemhiszem hogy csatornafüggő lenne, csak azttudnám, hogy akkor mifüggő .

-
#48231525
törölt tag
azzal próbáltuk kezdeni a rákérdezésekkel, de nemvetted a lapot.
No, megnesértődjé ám, nembánt senki, tessék olvasni a sorokközött ...
nyomjál egy resetet a HGW hátulján a kisgombbal, de olyan rendes 5-6 másodperc hosszút és akkor ujra összeszedi magát, hátha jobblesz a kondicioja kicsit.
(mareggel az enyémen se net se tévéműsor nemvolt, csak a nagy szürkeség, símán lekapcsoltam a hálozati kapcsolóját jó 10 percre és utána be, és megjavult.
Mondjuk jórégen kellett vele ilyet csinálnom utóljára, valamikor tavalyősszel...dehát ami szoftverrel megy , az tudjuk milyen...
-
#48231525
törölt tag
válasz
SteveStack
#4696
üzenetére
Akkor esetleg ez ?
mármint a felvevős ?
másik javaslatom -
#48231525
törölt tag
válasz
SteveStack
#4694
üzenetére
szerintem NEKED IS VAN !!
Vagy ennél jobb kellene ??

-
#48231525
törölt tag
Tudom, ez olyan mint a banki hitelszerződés :-)
Sajnos, bár érdekeslenne egy olyan szolgáltató, akivel személyeszabottan összelehetne válogatni a csatornákat, ezlenne az igazi piaci helyzet, nem?
Végülis váltson, de akkor emiatt felmondhato legyen a hűségidőn belül az előfizetés, ha engem megköt 2 évre, akkor garantálja az általam elöfizetett csatornákat is kétévre, ez így lenne fair :-)
Álmodozás az élet megrontója, tudom :-) -
#48231525
törölt tag
Kapjákbe, jól szétzilálták a családi csomag csatornakiosztását, nemisbeszélve az analogról

ilyenkor mivan, mert én amikor szerződtem, akkor az akkor adott csatornákra szerződtem, milyen alapon irat velem alá 2 évet, és utána pedig változtatgat ?
Holvan pl. a CNN ?? Kinek kellett helyette Parlament tévé ?

-
#48231525
törölt tag
Nono, csibate

pontosan arról beszélek, hogy ha nincs HBO elérésed, akkor nemtudod visszanézni a róla felvett filmeket .
( én pontosan ugyanígy jártam, csak nem az HBOval, hanem a Filmmuzeummal, anno egyszer, amikor elérhető volt pár napig )A beetetés az ugy értendő, hogy FIZESS INKÁBB ELŐ .
(ugylátom nemmindig értjük egymást félszavakból ( csak háromnegyedből
) 
-
#48231525
törölt tag
az én boxom is frocliz.
néha (sűrűn) van olyan hogy átkapcsolnám az M1- re vagy az M2 -re vagy egyéb másik csatornákra, erre kimerevedik, kivagy és utána sötét, és az adott csatornákra nem lehet kapcsolni, sőt olyan is, hogy onnan sem lehet elkapcsolni és tök sötét a kép.Ilyenkor miszarvan ?
naponta csinálja...egyre inkább gondolkodom , hogy visszamondom, én nem ilyen lovat akartam.
Ilyenkor átkapcsolom a tévét a síma kábelre és azt nézem.
Igencsak illuzioromboló, ezért nemszívesen fizetek így.
Mit lehet vele tenni ? -
#48231525
törölt tag
válasz
csemberlen
#4254
üzenetére
azér a torrentfarmodat kapcsold ki, na tévéznél :-) :-)
nekem is kockásodik esténként, de nemmindig és asszem csakcsak sávszélesség probléma ez.
néha a boxra rögzített műsort nézve is darabosodika felvett anyag.eztazért kikék küszöbölni, mert eghébként elégedett vagyok a képminőségével :-) :-)
-
#48231525
törölt tag
válasz
TonTomika
#4216
üzenetére
Nincs. (illetve csak külön, drágán )
Az STB és a HGW (router) egy UTP kábellel van összepatchelve, anélkül nem müxik.
ha nem egy szobába teszed, ahogy énsem tettem, akkor át kell vezetni a kábelt a falon.vagy a mellékelt linkben lévő megoldásokat tudják külön jópénzér neked produkálni, jópénzér megveszed tőlük az általuk kínált megoldásokat, pl. a meglévő 50 Hertzes elektromos hálozaton is összetudják őket kötni
-
#48231525
törölt tag
nemtom másnál hogyvolt, de nekem külön kellett kérnem anno, mikor bekötötték az IP TV-t , meg a 25 megás kábelnetet, hogy olyan "routert" hozzanak, amelyik wifis, mert különben hozott egy símát a muki, de szerencsére még időben szóltam neki, mikor telefonon egyeztettünk, hogy mikor jöjjön.
Kérdeztem tőle, hogy ugye mondta a kisasszony, aki felvette a rendelésemet, hogy a számítógép és a tévé és a HGW külön-külön-külön szobában lesznek ?
Aszondta nem, de jó hogy szól, mert akkor vennem kell magamhoz egy másik routert, ami wifis.Ez akkor igy zajlott.
Lehet, hogy már azota racionalizáltak, és egyöntetű a HGW kínálatuk, elképzelhető.
de azért mondtam, hogy jobb ha az ember az ilyesmit időben tisztázza, még mielőtt lukrafutna .
Ennyi -
#48231525
törölt tag
itt a hangsuly a WIFIS hgw-n volt.

merthogy nemondmárnekem, hogy alapból olyat kapnál, ha nemkéred külön .
SÍMA MEZEI HGW-t kapsz, kvázi mint egy routert, de nemlesz benne wifis rész.egyébként, nekem a legutólsó frissítés óta (kb. 2-3 hete) nagyon lassan reagál a távirányító nyomásaira, sokkal lomhábban, mint előtte, egy-egy gombnyomásnál várni kell kb. 500 msec-et, de nem mindig, randomszerű az egész .

Más nem tapasztalja ?? -
#48231525
törölt tag
válasz
fatallerror
#4183
üzenetére
nemfogja, de szerintem mond Apunak, hogy ADSL net helyett kérjen kábelnetet is, van olyan csomag, IPTV+ 25 Megás kábelnet, az símán megél egymásmellett !!
És olyan gyors torrented lesz, hogy utól se éred majd
-
#48231525
törölt tag
nyugodj meg, teljesen normálisan működik, néha ezt azt frissít.
Azért mert te lekapcsolod távolrólirányítgatóval, attól még a kütyüben van élet, frissítget programujságot pl. , szinkronizál, stb. stb.Van ugy , hogy én is észreveszem, reggel, mikor ébredezek, hogy felpörög a wincsi, gondolom letölt magára valamit . (remélem nincs benne rejtetten beépített webkamera, amit mások néznek, másvalahol )

-
#48231525
törölt tag
Valaki van a XVIII kerből?
Tegnap éjfél előtt nemsokkal lelőtték az STB-t és elindítottak valami letöltést , frissítést, akármit.
10 percig nemlehetett semmit nézni.
aztán feléledt, de pár perc múlva ujra ráküldtek valamit és ujracsak nem ment az egész.
Teljesen tönkrevágták a beállított felvételeimet, hogy kapják be

valaki tapasztalt hasonlót ??
-
#48231525
törölt tag
akinek van droidja, az tegye fel a Tés Műsorujság alkalmazást, a világ bármely pontjárol tud majd felvételt indítani és nem marad le a pontos műsorról sem.
nekem a Tabletten kiváloan működik :-) :-) -
#48231525
törölt tag
és akkor végülis hányhonap nemfizetés után kapcsolták ki ??
vannak játékszabályok, szerintem bekék tartani, és nemmég neked felháborodni .
énis késtem már néha párnapot a befizetéssel, de egyhét csuszásnál többet még nemszedtem össze soha.
és rendeztem, mivel az én hibám volt.
és sosem akarták kikapcsolni még semmimet.
tehát, hányadszor nemfizetted,hogy kibuktak rád ennyire :-) :-)?? -
#48231525
törölt tag
válasz
jegenye77
#3995
üzenetére
nono, ha elmaradsz a számlával, akkor a T vanolyan úr, hogy ujra kiküldi Neked a csekket hogy pótold.
utána , ha mégsem, akkor hozzácsapja a következő havihoz és ujra kapsz esélyt pótolni.olyan nemvan ám, hogy egyetlen kimaradt honap után kikapcsolnak.
ahhoz nagyon rosszfiunak és priuszos visszaesőnek kell lenned.
keresd meg az ügyintéző helyett az ügyfélszolgálati vezetőt. -
-
#48231525
törölt tag
válasz
vtechun
#3912
üzenetére
Vazze.

Nyomtam fél percig.
Ilyenkor megzakkan az eszköz, dob egy hátast és ujraadminisztrálja magát a rendszeren.
(eztmondja a TréHome !!)utána jön az ujrakonfiguráció, mert a resetután elfelejti az SSID-t, kapott valami véletlenszerű default-ot, ami nembaj persze, mert látom.
Mivel a kábeles router rész teljesen önálló életet él a wifistől ezért össze kell konnektálni őket.
Ottvan ugyebár a wifi protected setup-ban aza 3 pont.
1,Vagy nyomd meg a gombot a szoftveren és utána a routeren, hogy felfedezzék egymást.
Namármost, az nemjöttbe.
2,Vagy adj meg egyfajta PIN kódot, amivel életetlehelsz bele.
3, vagy adj meg egy Wifi Gateway PIN kódot , ami majd jajjdejólesz.Nos, egyik verzioval sem boldogulok, a discovery lefut, utána aztmondja nincs az eszköz a hálózaton.
@kali:
Nekem mindigis a gyári alapon volt hagyva a serial number-en.
Az nemváltozott a reset után sem, csak az SSID, de ez nem zavarna, majd átírom.
Az zavar, hogy noha látszik a neten a beállított jelszóval nemtudok belelépni, egy idő után leidőzít.
már aztis próbáltam, hogy nemadok meg jelszót, illetve titkosítást, szabaddáteszem a netet.
Akkor sem csatlakozik.nempiskóta ez a kütyü.
Nahát.@vtechun:
És aztmondja a TréHome, hogy a wifis szolgáltatás nemtartozik a palettájukba, ha megy akkor szerencsém van, de ez nem hiba, hogy nemmegy. (arra nincs garanciájuk)
No, erre varjatok gombot...
-
#48231525
törölt tag
Cisco WiFi SETUP !!
Itt írva vagyon, de nemfogadja be. -
#48231525
törölt tag
amikor megreteszeled a HGW-t, akkor a wifi része ujrakonfugurálandó.
De van valami trükkje, mert alaphelyzetben ugynéz ki, hogy megy a wifi (látszik a hálózaton) de nemlehet rákapcsolódni.Mintha belül "összekéne kötni" a router részt a wifi routerrel.
De a setup-ban leírt módon végigcsinálva egyik módszerrel sem tudom életre lehelni.Látszik a wifi, de nemlehet rá csatlakozni, nemad IP címet.
(állítólag van valami trükk valami Wifi Gateway PIN kóddal, de az nekem nem jön elő, az az ablak, ahová ezt bekellene neki adni, egyből a shared key jelszót kéri, azzal meg nem lép fel.Valaki csinált már ilyet, aki szájbarágósan elmondja, asszem másnak is segítene, mert a teljes reset hazavágja a kütyüt és az első lépést ujrakéne csinálni rajta...

-
#48231525
törölt tag
-
#48231525
törölt tag
Aggyonazisten az Uraknak !!
Beütött a krach !

A Cisco homegateway wifis oldala sztrájkbalépett !!
Határozottan ugyfest, mivelhogy imitálja a munkát, látszólag dolgozik, minden rendben, de nemad netet.
Az elérhető vezetéknélküli hálózatok között ott szerepel.
VISZONT !
Nemad IP címet, nemlehet rá csatlakozni.
Kivettem a titkosítást, szabadra állítottam, hátha akkor meggondolja magát, de ugysem lehet csatlakozni rá.
Próbáltam rossz jelszóval is direkt, de mégcsak odáig sem jut el, hogy eldöntse, hogy nemjó jelszót adok meg neki, egy ideig próbálkozik, aztán leidőzít.
Aztán csináltam egy Wifi Disable-t majd egy uj enable-t, de akkorsem áll össze.
Volt már táp ki-be, soxor, volt már uj jelszó beállítás, de semmi evoluciós fordulat nem következett be..
Most ott állok, hogy előkerestem egy régi TP-Link-et és rádugtam az egyik LAN portra és azzal tudok netet varázsolni a lakás minden szobájában, csak ez nem hat meg különösebben, mert ennek nem így kéne működni.
valakinek valami ötlete még a hibabejelentőn kívül, vagy hasonlójellegű tapasztalata volt-é már ??.

-
#48231525
törölt tag
válasz
Breaker
#3873
üzenetére
Semmi gond, csak nemértettem a mellékzöngédet !

(mindenki annyit művelődik, amennyit akar és amennyire igénye van)
egyébkéntis, az élet egy folyamatos művelődés, mint a régi mondás tartja!
Spongyát rá, hidd el, itt senkit nem vezet rosszindulat, azért járunk ide, hogy egymástól tanuljunk.
Tabula Rasa avagy spongyát rá, mondaná a művelt magyar, ha tudna latinul.
-
#48231525
törölt tag
válasz
Breaker
#3870
üzenetére
Énpéldául még telefonrólírva is ismerem az ékes anyanyelvünk ékezetes betűit és nemfárasztok ékezetnélküli szöveggel másokat
Sőt, vagyok annyira művelt ,hogy dekódolom az ékezetnélküliket is (bár nemörülök a feladatnak)egyébirántpedig, asszem senki nem tett itt rád dehonesztáló megjegyzéseket, (sőt ha jólemlékszem még szurkoltam is neked) nemértemtehát, mire ez a pökhendiség, kioktató stílusban. (ja, és a szmájlik kisugárzára sem ártana figyelned és akkor nemveszel mindent olyan véresen komolyan !)

-
#48231525
törölt tag
válasz
Breaker
#3868
üzenetére
Szerintem meg művelőggyél,te, vazze !

Ezekszerint feltalálták neked a spanyolviaszt.
Ha ottvan leírva, akkor nézzed úgy, akkor miért kérdezősködsz.
És milyen, már PC-n nézed tán az adást azóta?
vagy talán mégse működik?De STB nélkül nemfogmenni, éppenhogy eztmondtam énis, akkor most mért állítgatod hogy nem kell kihagyni az STB-t ?
-
#48231525
törölt tag
SOK !
Mekkora merevlemezre?
nekem van jelenleg kb. 100 rögzített műsorom (összevissza minden, filmek, kisfilmek, meccsek, sorozatok stb) és még kb 60% szabad helyem van a rendszerinfo szerint.De elkell hogy keserítselek, mert hiába rögzíted HD-ban(ben) , nemfogod tudni róla lementeni magadnak másik vincsire, csak ha a tévét, amin megnézed, összekötöd egy dvd íróval pl.
Jóazneked?? -
#48231525
törölt tag
ujabb problematikával sültem szembe.
Multkor sikerült beállítani a mobilportálos IPTV távoli machinációs beállítást .
Működött szépen a felvétel is , meg minden.
(érdekes, mivel a telefonszámom nemváltozott, de most egy droidos ZTE-vel ujra bekellett állítanom, ugyanazzal a hívószámmal.)
Csak tudnám, akkor mértkéri a számot, ha ő a hardverhez adminisztrálja ,agát.Namindegy, megadtam ujra, működik is, de a Opera mobil böngészővel, amit a marketről felraktam, nemtudok a csatornák közt válogatni, valahogy pont azt az oldalt nem nyitja meg, hiába nyomom neki , nemcsinál semmit.
Ígyaztán nehéz kiválasztani a felvételre a műsortValaki kipróbálná egy droidos mobilon Operával, hogy megnyílik-é neki a műsorujság ??
köszi.
Aktív témák
Hirdetés
- Eladhatatlannak ítélt CPU-k eladásával javult az Intel node-ok kihozatala
- Hálózatokról alaposan
- 4K vs 8K – Megéri-e a 8K TV 2026-ban?
- YouTube
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Pixel plus ultra: teszten a 6K-s LG UltraFine monitor
- Le Mans Ultimate
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Milyen egeret válasszak?
- Melyik tápegységet vegyem?
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4365, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B360M i5 8400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB RAMPAGE Shiva Adata 600W
- Samsung Galaxy A37 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÚJ Lenovo LOQ Intel Core i7-13650HX, 32GB, 1TB, RTX 5060(8GB), FHD IPS 144Hz
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L430 - i5-3GEN I 4GB I 320GB I DVDRW I 14" HD I Cam I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)






)


