Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#840) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Ki vagyok purcanva teljesen! Fizikailag telesen felemészt ez a hajnali festés majd melo és este megint festés. Tegnap este végre befejeztük a gyerekszoba festését. Nagyon örülök neki!! Már csak simítások vannak hátra. Pl. megvetettem a gyermekeimmel a bordűrt hogy olyan legyen amilyet ők szeretnének. Szeretném ha teljesen magukénak éreznék ezt a szobát. Ma hazafelé felveszem őket és nálunk alszanak. Mondjuk ez egy érdekes szitu lesz mert nincs cuncika itthon és mi fogunk édessel az ő ágyikójában aludni összebújva a gyerkőcök pedig a mi ágyunkban fognak durmolni. Mondtam nekik hogy otthonról hozzanak játékokat és plüssöket ide is és pár normálisabb posztert.Remélem tetszeni fog a szín nekik amit édes kikevert. Meglátjuk...
Tegnap sajnos nagyon korán jött az apja cuncikáért ezért csak egy reggeli kézsimi jutott nekem belőle. Ez édeskevés!!!! És mikor lesz még vasárnap este hogy újra megölelhessem?! Már most nagyon hiányzik a csacsogása !
Szerencsére 3 nap délutános műszak után édes tegnap délelőttös volt így az este az enyém volt egészen. Az a reggeli 2 óra vele valami eszméletlenül kevés! Nekem több kell belőle!!!! A lelkem is lehiggadt hogy tudtunk rendesen beszélgetni és este összebújva aludtunk el. Mármint utána... :B :P
Ma cserepezést folytatjuk. Még legalább a fele tető hátra van. Rohadt hódfarkú cserép....
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.