Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#816) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Ma időben ébredtem és ez máris jó érzéssel tölt el. Picit ugyan fáradt vagyok de ez nem érdekes. Majd oldódok. Kereken eg hét múlva kezdődik a suli. Kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgaink. Imrus visszamarad Zsani osztályába. Vagyis még izgulhatunk hogy befér e az ő kis létszámú fejlesztő osztályába. Nagyon bízunk benne. Ez rettentő fontos lenne számunkra. Reménykedem abban is hogy nem kapja meg egyetlen tavalyi mumus tanárját sem. Az lenne még csak a katasztrófa....
Tegnap délelőtt kivittek az előző munkánkhoz engem és pár apróbb javítást el kellett végeznem. Ezek egy része a bádogoshoz köthető. Ezekkel elég hamar végeztem. Majd visszakerültem a tetőbontáshoz és segítettem a többieknek. el is tüntettük még tegnap a tetőt. Ma már építeni fogjuk. Érdekes szituáció lesz mert egy másik tetőből bontott anyagból fogunk erre a házra tetőt készíteni. Komolyan kezd érződni a válság hatása..
Este már nem sok hangulatom van játszani a gépen így ott állok a wolfensteinben ahol vasárnap abba hagytam. Ez szerintem nem is fog változni jövő hét végéig.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.