Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#716) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Picit még ébredezek itt a gép előtt. Későn feküdtem le tegnap este. Mami felvetette hogy mi lenne ha elmennénk este pizzázni egyet híradó után.(a híradó kötelező napirendi pont nálam) Mivel éhes voltam ezért nem ellenkeztem . Elsétáltunk a legközelebbi pizzériába és ettünk fejenként egyet. Mami egy kicsit én egy normált. Sajnos nem volt annyira jó. A tésztája vékony és kemény volt. Mondjuk a feltét az finomra sikerült. Közben beszélgettünk egyet. Elsősorban a munkámról, a kilátásainkról és a gyerekekről. Ezer éve nem mozdultunk ki így és féltem nem tudunk majd miről beszélgetni. Azért akadt téma és nem ültünk úgy mint egy tök. Hazafelé csendes eső esett és picit eláztatott minket. Volt vagy este 10 mire bevágtam a szunyát. Ezt érzem is magamon.
Amúgy semmi jelentős dolog nem történt. Reggel bepotoltam a héten kimaradt house részt és a gyerekek gépébe beszereltem az én memopáromat. Amit kiszereltem azt meg eladom. Az is megy a vga projektbe.
Úgy volt hogy ma elmegyünk egy közös bográcsozásra Zoliékkal de lemondták mert a legnagyobb fia hányt és belázasodott. Mivel mehetnékem van ezért ma mindenképpen el fogunk valamerre menni. Az a baj hogy mindenki másfelé menne. Én mondjuk Kecelre mennék a hadtörténeti parkba, Zsani a pesti vidámparkba. Imrus Kecel/csodák palotája, mami meg balatonra. Majd még eldől hová megyünk...
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.