Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#645) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Piszok erősen tombol odakint a szél. Már tegnap elkezdte és este viharos erejüvé vált. Most is csak úgy tépi a redőnyöket az ablakokon. A fejem is megfájdult tőle. Tegnap este nem is volt tévénk csak szaggatottan. Ilyenkor a házon lévő központi parabola antenna meghülyül.
Tegnap délelőtt sürgősen ki kellett ugranom egy tervrajzért velencére majd elrohanni vele zolihoz és kiszámolni az anyagszükségletet a munkához. Ez nagyjából el is vitte a délelőttömet. Nagyon nem zavart a dolog mert egy nagyot Gergőztem . Lassan 1 éves lesz a legkisebb fia és vele játszottam miközben persze a számolást végeztük. Egy tünemény az a kis lurkó. Persze a másik két fiúval is foglalkoztam de gergő volt az aki a legtöbb törődést igényelte. Na nem mintha nem foglalkoznának vele eleget csak kiélhettem azt a részt magamban ami azóta szunnyad mióta az enyémek kinőttek ebből a korból. Lementem gagyarászósba. Megbeszéltünk mindent mi micsoda. Pl. az ami világít az nem mezei lámpa hanem energiatakarékos fényforrás. Persze csak nézett nagyot mert ő eddig úgy hallotta hogy az a világitó valami az bizony a lámpa. Na jó. Határeset....
Picit játszottam a necrovisionnal is. De csak picit.
Ma nem tudom mit fogunk csinálni de a biztos hogy nem lesz benne kültéri dolog.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.