Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#592) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap piszok idő volt! Reggel Zoli el indult értem és itt fehérvár előtt elkezdett esni az ónos eső. Azért elmentünk dolgozni de egyre jobban ráeredt és fél 11 felé a felesége megkérte hogy induljon el haza mert móron kaotikus állapotok vannak és nem tud még a boltba sem lemenni. Szóval tegnap nagyon gyorsan letelt a munkaidő.
Már az építkezéstől hazáig is araszolgattunk csak. Borzalmasak voltak az útviszonyok.
Még azért az új memória párért elugrottunk amit gyorsan ki is próbáltam. Mit is mondjak. Egy huncut megahertzel sem megy jobban mint amit eladtam..Gyakorlatilag teljesen ugyan ott vagyok mint egy héttel ezelőtt a memoriáimmal. 900 CL.4. Ennyi... Mostmár hagyom így a fenébe..
Mivel mami dolgozott délelőtt ezért én mentem a gyerekekért. Lementem és levakartam a jeget a transitról és elugrottam értük.Persze csak óvatosan mert a transit hátsó kerék hajtású így néha elő fordult hogy előzött picit a feneke. Nagyon nyami volt.
Ma reggel mikor felébredtem az első dolgom az volt hogy kinézzek, bejött e amit igértek az időjósok. Szerencsére nem esett hó. Hurrá!!!!
Ma én viszem a gyerekeket isibe. Remélem ma már tudunk rendesen dolgozni.
A tulaj nagyon elégedett a minőséggel, a sebességről pedig nem esett szó. :B
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.