Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#586) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Sajnos a tegnapi nap csak rossz dolgok történtek velem. Először is a kocsit nem javitották meg.Ez számomra elfogadhatatlan hiszen megigérték hogy igyekeznek a javitást mihamarabb véghezvinni.
A másik sajnálatos esemény az hogy elhalálozott a videó kártyám. Rászereltem a vizhűtést és elinditottam. Semmi baja nem volt.A hőfokok is rendben voltak.Picit futtattam a szőrös fánkot és a gpu nem volt csak 31fokos és a vrm-ek is 70fok környékén megálltak.Majd leállitottam a gépet és soha többet nem indult el a vga.Visszaszereltem a gyári hűtőjét de semmi nem változott.Miközben szereltem átnéztem az egész kártyát és semmilyen sérülés nem látszódik rajta.Érthetetlen hogy rendben működik majd utána nem indul el többet.
Azon fellül hogy piszkosul bánt a dolog nem tudok mit kezdeni vele.Felvettem a kapcsolatot azzal akitől vettem és hétfőtöl beadja garizásra. Meglátjuk mi lesz vele...
Betettem helyette a jó öreg X1900XTX--et és most azzal nyomulok.Nyilván nagyon nem fogok ezzel játszani.Imrusnak pedig levettem a GTA grafikáját low/low-ra és kénytelen úgy játszani.
Tegnap még beszereztem egy ps2/usb konvertert amivel a billt. és az egeret usb-re tudom kötni.Most reggel van a próbaüzem és rejtélyes okok miatt eltünt a hosszú i betűm.
Majd ha befejezem a naplóbejegyzésemet akkor csinálok egy rebootot és meglátjuk megjavul e a helyzet.
A mai nap még nem tudom mit tartogat számomra.Egy biztos! A géphez nem nyulok.
Mellesleg a belső láz/stressz kihozta újra a herpeszemet.
Mindössze ennyi történt tegnap velem...
Szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.