Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#578) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Ma egy picit később ébredtem. Talán az ünnep miatt.Tegnap pedig nem sokkal feküdtem le később mint szoktam.Igaz éjfélkor olyan hangzavar kerekedett tüzijátékkal és pedárdkkal fűszerezve hogy felébredtem tőle és nagyon nehezen aludtam vissza.Igaz csak sejtettem hogy akkor lehetett éjfél mert a tévéműsort hallgatva nem tudtam kitalálni villanyt pedig nem akartam gyújtani mert akkor tutira felébredtem volna teljesen.
Tegnap olyan túl sok minden nem történt velem.Újjra kezdtem a stalkert és most megpróbálok úgy előrehaladni benne hogy a mellékküldetéseket is végrehajtom és minden ereklyét és rejtett tárgyat felkutatok.s persze amint tudok mindent fejleszteni fogok.

A tegnapi évértékelőm nem lett túl fényes így visszaolvasva. A munka résszel nincs is bajom de kicsit keveslem azt a részt ahol a szeretteimről írok. Vagyis többen állnak mellettem amikor bánatos vagyok és azok az emberek tudnak igazán osztozni az örömömben is.Mindazoknak akik kimaradtak a tegnapi felsorolásból köszönöm hogy velem vannak.Boldog szeretetteljes új évet kívánok nekik! Vagy ahogy a cicusok mondják: Doromb-doromb. :B
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.