Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#448) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Most éppen felijedtem és ugy keltem.Ugyan nem megyünk most hétvégén sem dolgozni de ez valahonnan mélyről jövő dolog.Zolinak be kell sürgősen fejeznie az erdőirtását mert megvennék a fáját.Szóval nem fog lustizni a hétvégén.Nekem is meglesz a dolgom mertbedöglött a felsőmaró gépünk és azt probálom rendbe tenni.Remélem még ezt a tetőt kihuzza és akkor majd veszünk egy újat.
A tetővel megindultunk.Kiszerkesztettük a hajlásszöget és felállitottunk 5 pár szarut a taréjszelemennel együtt.Már van honnan elindulnunk.Innen fogunk jobbra és balra is épitkezni.
Talán hétvégén még kicsit finomhangolom a gépet.Ugy néz ki hogy a 8x470 minden körülmény között stabilizálodott.Ehhez most egy 2,4 memszorzás van 1128mhz memsebességgel.Ezt szeretném egy 2,5x memsebességre felnyomni ami 1175mhz-et jelentene.Már probálgattam de a crysis kilépett fél ora után.Még lehet adnom kell egy pci feszt azMCH-nak hogy stabil legyen.Ez mondjuk már +0,2V-ot jelent.Annyit még talán gond nélkül adhatok a llapnak annélkül hogy kinyuvadna.Ezt kitesztelem ma.Miota van másik gép is könnyen ugrálok.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.