Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#401) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap fertelmes idő volt igy nem mentünk dolgozni.Mondjuk volt pár óra amikor nem esett de anyagunk sem volt.Elméletileg mára igérték hogy szereznek zsindelyt hogy be tudjuk fejezni a munkát.Ez remélem igy is lesz mert nem szeretek tétlenül itthon üldögelni.Ilyenkor a sulyom is szépen visszagyarapodik.Az a szerencse hogy mostmár nem tudom nagyon feljebb enni magam mint 80,6kilo. Eddig a minimum sulyom egyik reggel 77,9 volt.De átlagban 78,2-80,5 között ingadozok.ez attol függ mennyit zabálok.A 93 kilo után ez azért nagy előrelépés.Szeretnék még annyit leadni hogy ingadozással együtt se legyek több mmax mint 78kilo.ez olyan alap 76-nak felel meg.Tehát még 2 kilo lemehetne.
Tegnap délelőtt eljött Zoli a gépéért és elmutogattam neki a játékokat mit hogyan kell játszan.Egy integrált sis vga után istenkirály egy 7600gt.Kiváncsi vagyok mennyi maradt meg benne abbol amit magyaráztam.Majd kérdez ha elakad.
Az én vgacserém egyelőre nem jön létre.Mivel nem lett volna nagy anyagi áldozat egy 8800gt-re cserélni igy azt még megejtettem volna.De az álmom egy HD4870-es kártya.Mivel láttam bazárban itt a PH.-n 45-ért is igy nem kell sokat sporolnom hogy meglegyen az.A mostani kártyám 20 körül ér .Ha esik még egy 40 alá akkor valszeg cserélek.Mivel többnyire csak netezek ezért nem égető a válltás.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.