Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) művésznő4 válasza dew28 (#18) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húúú hát engem világéletemben is vonzott a téma....
Azt hiszem örököltem, vagy vmi ilyesmi.... :B
Nagymamám anno felvételizett a Színház és filmművészeti egyetemen, de sajnos nem jött neki össze, és amiért a szülei nagyon nem támogatták feltörő álmait, más szakmát választott....
Ha én a nyomdokaiba lépnék, azt nagyon támogatná, de én ilyen komolyan nem szeretnék vele foglalkozni.... Ezért úgy gondoltam, hogy megmarad nekem egy hobbinak... :)

Általánosban kezdtem: Dráma tagozatos osztályba jártam, ami azt jelenti, hogy 6....vagy 7.o-ig emelt számú óráim voltak belőle, emellett pedig szintén 6 évig külön drámára jártam. (és persze jegyet is kaptunk belőle..)
Aztán mikor középiskolába kerültem, szomorúan tapasztaltam, hogy nincs dráma-oktatás, ezért pár hasonló érdeklődésű osztálytársammal elindítottam 1 petíciót, hogy akkor indítsanak legalább 1 szakkört az érdeklődők számára, és alig fél év múlva már ott játszottunk a 15 fős csoportunkkal a suliban!
A pech az, hogy annyira bejött a téma az ottaniaknak, hogy azóta dráma-musical szak is indult a Művészetiben az utánunk következő évfolyamok számára...
A dráma tanárunk meg osztályt kapott és ofő lett, ezért megszűnt a szakkör, ami eredetileg a MI kedvünkért jött létre... :W
Ez így elég igazságtalan...nah mind1....már beletörődtem... :F
Sajnálom, mert nagyon szeretem csinálni és hiányzik is rendesen! :)
de hát ez van..... :O

Nem bánkódom, mert nemcsak ez érdekel...számos olyan válfaja van, ami legalább ennyire izgalmas és érdekes! :K
Igazából mindenféle művészet érdekel...

Gyerekkori szerelmem a RAJZ!!! amiben már egész kiskorom óta kiváltam.... :B
Tulajdonképpen ezért is választottam Művészeti sulit általános után. Most ezen a pályán haladok, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle később...

4 éve tanulok énekelni magántanárnál és nagyon élvezem!!!! :DD Bár ezis csak hobbi-szerű dolog nálam, de annak viszont nagyon jó és hasznos is ^^

Titkos álmom még a filmkészítést kipróbálni, bár igen halvány esélyét látom csak, hogy valaha sikerül... De iszonyú izgalmas lehet: mind a rendezés...mind pedig a vágás!!!
Óóó bárcsak összejönne egyszer! :D

Utoljára pedig a PEDAGÓGUS szakma, ami baromira vonz! Hihetetlenül szeretem az embereket, főleg a gyerekeket és nagyon szívesen foglalkoznék velük vagy óvónőként, (mint az anyukám) vagy dráma pedagógusként! ^^ (de ez még kicsit arrébb van...)

Szóval rengeteg álmom, vágyam és tervem van a jövőre nézve, remélem megtalálom a számomra legmegfelelőbbet! Szurkoljatok nekem! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.