Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37401) madarasz92 válasza Motaba78 (#37400) üzenetére


madarasz92
őstag

Engem is érdekel a dolog mennyiért adod?

(#37402) A@ron válasza Tom5 (#37386) üzenetére


A@ron
tag

igen, a nagy otp-ből szokott kijönni ilyen idegesítő sípolás, ott, ahol te laksz.. én 4 évet jártam arra iskolába, és rendszeresen az őrületbe kergetett engem is még anno...

(#37403) D.Orion


D.Orion
veterán

Ébresztő! ;] Hétfő van! :DDD

(#37404) bim válasza D.Orion (#37403) üzenetére


bim
veterán

Már egy ideje fent vagyok! :DD

(#37405) Motaba78


Motaba78
őstag

Jó reggelit mindenkinek, elkezdődött a december is, még két meló és pihi. :C

[ Szerkesztve ]

(#37406) mtade


mtade
aktív tag

Végre vége a hétvégének, lehet picit lazítani... :D :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#37407) Tom5 válasza Motaba78 (#37405) üzenetére


Tom5
addikt

21.-től pihi, várom már én is! :)

(#37408) don_peter


don_peter
senior tag

Jóféle noti most eladó 75e-ért!!!
Dell Inspiron 9400 T7200 2 GHz, 200GB, GeForce Go 7900 GTX
Kőne a léééé! :)

Esetleg van itt egy gyengédecske noti is: Albacomp ACTIVA - STANDARD MOBIL BUSINESS 1

Fehérváriaknak pici kedvezmény belefér, de csak kicsi mert már így is nagyon kedvező.... :R

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#37409) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Van 2db sata wd 160-as hdd-m. Gondolkodom, hogy elcserelnem 1db nagyobbra.
Lenne ra erdeklodo?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#37410) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Valakinek olcsó 775-ös lapja egy Celeron 420 alá?

Legyen olcsó és lehessen a biosban a feszültséget állítani minél kisebbre. :)

(#37411) deicide


deicide
veterán

BF3 megint, továbbra is 5K.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#37412) Napfénysüti

Hölgyek, urak!

Nem tudna valaki kölcsönadni abszolút kezdő szintű olasz oktató könyvet? Úgy érzem meg kell ismerkednem ezzel a nyelvvel. :D

Més que un club!

(#37413) bim


bim
veterán

Valaki szeretné magát meglepni karácsonyra a gépemmel? :D
Váltanék vissza 4 magra ha normális el tudom adni a kétmagosat.
X38T DQ6. minden tartozékával. E8400 4,32Ghz 24/7 és 2x2 OCZ plat. 1600Mhz.

pü.-ben bombázzatok árakkal. Külön nem eladó semmi mert mit kezdek a többivel? :DDD

(#37414) siti


siti
senior tag

ha valakinek van eladó Matrox Mystic 220 4Mb PCI (nem express) karija, akkor ne rejtegesse.

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#37415) don_peter


don_peter
senior tag

Uraim van eladó egy Német gyártású bluetooth-os tolató kamerám.
Vadonat új a cucc, ha érdekel privátban keress!

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#37416) juliabrilke válasza bim (#37413) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sok sikert. Sajnos elég halott dolog normális áron eladni most valamit. De még nyomott áron se vesznek sok mindent. :(

(#37417) bim válasza juliabrilke (#37416) üzenetére


bim
veterán

Ha nem viszik akkor megmarad. Elkótyavetyélni nem fogom. Annyira azért nem sz@r ... :U
Egyelőre nem is hirdetem meg komolyabban csak itt a topikban kínálom mert ilyen postázós dologba most nem mennék bele.

Esetleg ha valaki lefelé akar váltani akkor beszámítok X58-at i920-al és 3x2G trikittel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37418) juliabrilke válasza bim (#37417) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem ne is nagyon görcsölj vele. :N

(#37419) San398 válasza JohnnyX (#37409) üzenetére


San398
őstag

Dobj egy árat privátban 1db-ra!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#37420) A@ron


A@ron
tag

Ingyen vagy jelképes összegért keresek bármilyen ATX házikót. Akinek esetlegesen van ilyen fölöslegben, légyszi, dobjon egy privátot!

Köszönöm!! :)

(#37421) lacko99


lacko99
csendes tag

Keresek eladó 12 centis ventiket, főleg Coolink SWiF2 és Scythe érdekel de jöhet más is :K Az ajánlatokat privátba várom :R

[ Szerkesztve ]

(#37422) kovsol válasza Napfénysüti (#37412) üzenetére


kovsol
titán

Miért az Andrea nem korepetál eleget ? ;]

May the Force be with you!

(#37423) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Samsung Omnia 7 telefont keresek. Van valakinek eladó?

(#37424) ebribádi válasza eddie1978 (#37423) üzenetére


ebribádi
újonc

Dell latitude E6420 esetleg valakinek?:) áron alul! vagy gépek?

[Beárazták!!]

(gari semmin sincs se laptop se gép semmi:S:( ) Helyette sok kedvezmény van így rá! de mások is árulnak pl ilyen dell gépet de nem ilyen árban! itt nálam kb -30-40k! eladni szeretném nem hírdetgetni!

[Dell Latitude E6420]

[ Szerkesztve ]

(#37425) Napfénysüti válasza kovsol (#37422) üzenetére

Ő tud segíteni meg Andi is de nem várhatom el hogy egy 100 oldalas olasz nyelvű szerződést ők nézzenek végig. :B

ebribádi: nem akarlak megbántani de hogy lehet hogy egy E6420-asra ami nem épp régi gép nincs garancia? SN mit dob ki a Dell ellenörző honlapján? És mennyi így az ára?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#37426) LamerGyuri válasza Napfénysüti (#37425) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

6 napos frissreg, kamu e-mail cím, telszám nuku...mit vártál? a végén téged is behívatnak, mint a lopott szifonost... ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#37427) Napfénysüti válasza LamerGyuri (#37426) üzenetére

De én ezt nem is venném meg. Mivel saját magamnak is BC gépe van így tudom náluk milyen a garancia dolog. Egy E6420-as barátok közt is szerintem max 1 éves gép a Dell alapból 3 évet ad itthon (talán amcsiban csak 1 jár) szóval ha nem amerikából hozott akkor erősen gyanús hogy kamionról leesett lopott darab. nem mellesleg üzleti gépeknél SN alapján a gyártó oldalán lekérdezheted a garanciát és a gép feleszereltségét is. Legalábbis Lenovonál így megy de a HP és a Dell se kivétel.
Én is használtan vettem az újonnan kb 330k-s gépet itt egy fórumtárstól de megadta az SN, TN számot és le tudtam ellenőrizni hogy mennyi a garancia illetve a felszereltség stimmel-e. Azért kíváncsiságból megkérdeztem azt a nagyon jó árat. :D

Més que un club!

(#37428) juliabrilke válasza ebribádi (#37424) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha írsz rá árakat, akkor szerintem még gyorsabb lehet az eladás. ;)

(#37429) siti válasza juliabrilke (#37428) üzenetére


siti
senior tag

én egy ezresért megveszem, hiszen forró áru. ha pedig megtalálom a gazdáját, csak ad egy ezrest és meghív egy sörre. és akkor jól jártam :K

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#37430) Napfénysüti

Csütörtökön akkor legyen sörözés?

Més que un club!

(#37431) ebribádi válasza Napfénysüti (#37425) üzenetére


ebribádi
újonc

Napfénysüti! nem bántottál meg! erre csak azt tudom mondani hogy van 3 gép! de ha egyszer a papírjuk nincs?:S ahogy az irodai cuccoknak sincs!:S akkor mit tudok tenni? A másik meg a hoz hogy eladjak valamit szerintem nem kell kiraknom a nevem meg hogy hol lakom meg mi az email címem és a telszámom! eladom a cuccokat azt csók itt se vok! ennyi! nem utazok alkatrészekben stb. Nekem egy ismerős aki PH-stag és itt van köztetek valahol ő mondta hogy itt is meg hírdethetem mert "jó" az oldal! ára így is 30-40 k val olcsóbb! körbe néztem vannak 180 200 meg feletti árak is! biztos van rá 1-2 év gari azért is nem tudom..:S de a bolti ár fele az enyém!

S lehet ma meg holnap nem leszek! szal választ ide most nem kaptok.. sorry! Sziasztok!

(#37432) Napfénysüti válasza ebribádi (#37431) üzenetére

Dell Warrranty
Ez alapján ha beírod a service tagot meg tudod magadnak nézni hogy van-e garancia rá vagy már nincs. :K

Més que un club!

(#37433) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Hűha! :Y
Most aztán jól megkaptuk! Csúnyán beszéltünk vele, és elúszik az orrunk elől az évszázad üzlete...az is lehet, hogy 2 sörért megvehettük volna a lapost? Sosem tudjuk meg... :O

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#37434) ebribádi válasza Napfénysüti (#37432) üzenetére


ebribádi
újonc

hát beírom de itt sokat nem dob ki amúgy csak a leírását! rossz a link!:) itt csak azt dobja ki hogy mikor szállították és honnan!!ja meg a tulajdonságait!!
Country: Europe Middle East or Africa (magyar amúgy)

Lamergyuri inkább neked nem írok semmit sem! irigykedj csak lame!! szerintem nem egy szar gép! s az ára sem! majd akkor köpködj ha valami szart árulok drágán! De még ha arra gondoltok hogy lopott is! pl egy hazsnált alaplapnak is felára van ahogy elnézem! akkor lehet az is lopott nem??? vagy egy komplett gép is lehet lopott nem!?:S de ha használtan árulják akkor azért feláras mert gondolom gari azokon sincs meg ha nem lehet eladni bolti ár felett akkor mit csinál az ember nem?? általában eladni akarja az ember nem hirdetgetni! de lamernak megnézem mit hirdet! hátha áron felül gari nélkül!?:) azt mek köpködni! de mind1 mert 99%ban ma van rá vevőm!

Lamer fél éves a gép megszerzem a papírt! de akkor elviszed 250kba? 2,5 év garival? ha az irodai gépekhez is megszerzem a papírt! akkor ott is megveszed kicsivel bolti ár alatt a cuccokat? 3 gépre kaptam árat monitorokkal kb 100k de papírokkal akkor legyen most 200/230k! csak neked csak ma!! ahogy elnézem az 500-s vinyó árát pl az újnak! jujj jujj!!

(meg még annyit hogy ha egy telefont hirdet az ember ami 1 hónapos de nincs papírja akkor lopott? akkor nem gari nélkül hirdeti majd a tulaj? és áron alul?) egyszerűbb lenne ha csak annyit írnál hogy nincs pénzed sajna! de mivel lehet másnak van akkor ne hogy már az övé legyen?:(

És itt a témát le is zárom!!! a maradék 1 db-t is felteszem teszveszre vagy vaterára! timeg vegyetek szart drágán amihez van papír!?:) na sziasztok!

ja és Windows 7 Pro origi matricája van! 2 óra múlva már csak volt!! :)

(Napfénysüti! ha Lovasberényben járok, s beugranék elkérni a laptopod papírját meglenne? vagy a hondád-nak?) lehet lopott! lameré biztos de ővele nem foglalkoznék..:) na BYE

(#37435) MacCaine válasza ebribádi (#37434) üzenetére


MacCaine
őstag

El fog kopni a billentyűzeted, ha ennyit írsz... ;]

Inkább azt mondd meg, te hol vetted?

(#37436) Napfénysüti válasza ebribádi (#37434) üzenetére

Laptopom papírját nem tudnám adni de nem is kell. Persze lehet lopott de a Lenowo Warranty Lookup nem dobta ki sem akkor sem most és mikor a központi szervizben jártam se rinyáltak hogy jé az SN alapján ez egy lopott gép.
Épp azért mondtam neked segítségképp hogy nézd meg a Dell oldalán hogy ki tudd deríteni garis-e vagy nem. Ha te ezt támadásnak vetted... :U
A Hondám meg kérlek szépen átment vásárlásnál egy eredetvizsgán szóval konkrétan még azt is tudom hogy a motorja az eredeti és nem ütötték át az alváz/motorszámát. Szóval ott azért eléggé valószínűsíthető hogy nem egy illegálisan hozzám került gépem van. :N
Amúgy annak olyannyira megvan minden papírja hogy a kb 300 oldalas Service Manualt is épp hétvégén lapoztam át (de van még adásvételim, forgalmim, eredetvizsga papír, biztosítós papír amit csak szeretnél :D ).

Árat meg eddig nem is írtad honnan tudjam hogy jó-e vagy nem? Nekem használtan volt anno zusammen 250k-ba a gépem és még így is spóroltam közel egy 100-ast... :DDD

Sajnos a topikban épp nemrég járt pórul egy társunk akinek a telefonjáról kiderült hogy lopott így ez most kényesebb téma errefelé... :(

Ha rossz a link sorry hirtelen kerestem de egy delles tuti keni vágja én azokhoz annyira nem értek, nem is szeretnék Dellt de ha akarod utánajárok a jó linknek. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#37437) deicide


deicide
veterán

Ne veszekedjetek, vegyetek Battlefield 3-at óccsón... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#37438) don_peter


don_peter
senior tag

Gyerekek! Adásvételi szerződésről nem hallottatok még?
Ennyi!

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#37439) Napfénysüti válasza don_peter (#37438) üzenetére

Az a baj ha belenyúlsz a lecsóba azzal se vagy rögtön kisegítve... :U

Més que un club!

(#37440) don_peter válasza Napfénysüti (#37439) üzenetére


don_peter
senior tag

Nyilván, de többet nem nagyon tehetsz! lásd: madarasz92 esetét a telefonnal...

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#37441) deicide válasza don_peter (#37440) üzenetére


deicide
veterán

Mondjuk egy notinál kisebb a veszély, mert se GPS nincs benne, se IMEI száma nincs, csak akkor van gond, ha meghibásodik és a szervizben gyári szám alapján derül ki, hogy lopott.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#37442) Napfénysüti válasza deicide (#37441) üzenetére

GPS és 3G vevő az lehet benne. ;]

Més que un club!

(#37443) don_peter válasza deicide (#37441) üzenetére


don_peter
senior tag

Meg akkor is lehet gáz, ha magaddal viszed és nem tudod igazolni hogy a te tulajdonod!
Adásvételi nagyobb értéknél mint telefon, laptop, tv...stb, alap kel, hogy legyen!
Kisebb értéknél nem érdekes mivel, ha bármi gáz van nincs nagy veszteség...
Szóval: Adásvételi szerződés!

ui:
Én most vettem egy Apple MacBook gépet aminek az ára elég húzós volt.
Egy adásvételi szerződés keretében minden apró kis jellemzőjét feljegyeztem és azt szerződésbe belefoglaltam, aláírattam 2 tanúval és az eladóval mind ezt 2 példányban.
Tehát ha gond lenne a notival akkor is van róla papírom, hogy legálisan vettem így később nem vonhatnak felelősségre.
Madárnál ha jól vettem ki a szavaiból nincs papírja a vételről így orrgazdaként felelősségre vonható. És nehezebben jut majd a pénzéhez is.
Szóval nem nagy cucc manapság egy adásvételit készíteni. :R

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#37444) Napfénysüti válasza don_peter (#37443) üzenetére

Igazad van hogy nagyobb értéknél érdemes jogilag bevédve magad. :K
Autónál pl kötelező is ugye mert azzal kell utána az ományirodába menni.

Més que un club!

(#37445) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hagyjátok az egészet a francba!

Inkább üzleteljünk valami jót! :D

(#37446) MacCaine


MacCaine
őstag

A sárpentelei autóbontós srácnak tudja valaki a számát?

(#37447) Napfénysüti válasza juliabrilke (#37445) üzenetére

Mondd a tutit! :D

Més que un club!

(#37448) deicide válasza juliabrilke (#37445) üzenetére


deicide
veterán

Jó, vegyél 10db BF3-at :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#37449) don_peter válasza deicide (#37448) üzenetére


don_peter
senior tag

Milyen platformra adod?

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#37450) deicide


deicide
veterán

Lesz még esetleg óccsón Asrock PC (Ion 3D 152D), 60-ért, Árgépes ára ennyi

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.