Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Svcd + .sub együtt hogyan? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Ha lejátszom az SVCD-t mondjuk Power DVD-vel vagy WinDVD-vel a kép király, de van külön felirat (sub) amit az istennek nem lehet vele megetetni! Windows Media player, Bsplayer, dxPlayer, MicroDVD, amiknek be tudnám adni a feliratot nem tudja lejátszani. Régebben le tudtam játszani Win Media Playerrel is az SVCD-t, de már nem tudom hogyan... Szóval hogyan tudnám a lejátszás mellé betenni a feliratot?????? :(

(#2) Sanya válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

Van a red-line player, a szomszéd szobában azzzal rakták rá a feliratot a Matrix2-re

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) supercow válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


supercow
őstag

mpeg2 filtert rakd fel. ha kell elküldöm, 98k zip. A neve ''play_svcd_with_mediaplayer.zip'' :D

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4) gyoref1 válasza supercow (#3) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Megköszönném ha nekem is el tudnád küldeni!!!!!!!Köszi :) :) :)

(#5) Superman


Superman
nagyúr

VobSub, vagy DivX G400.

(#6) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Légyszives küldd el! Kösz! :) G400-at ismerem, de az nem indul el a Power DVD vagy WinDVD-vel együtt!!! Windows edia Playerrel elindulna a G400, és így a felirat, de az meg nem játsza le! :( Úgyhogy az a bizonyos kódek (?) kellene amivel lejátszható....

(#7) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Ezzel a kódekkel sem megy!! :( Nincs valakinek valami jó ötlete? Lécci - lécci! (egzébk a mátrix 2 ról van szó. A Red-line-t meg nem találtam meg... :(

(#8) MaUser válasza Kuznyikov (#7) üzenetére


MaUser
addikt

Szvsz Radlight akart az lenni.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) hungeek válasza MaUser (#8) üzenetére


hungeek
senior tag

jaja. én is Redlight -ot használok SVCD-hez, mert ezzel lehet subbolni

(#10) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Hahh! :) Most Radlight vagy Redlight... De ez már mindegy! Kösz, meg fogom próbálni.

(#11) bdav


bdav
őstag

öööö bonuszkérdés :D

meg lehet-é csinálni, hogy vcd-ben írok fel egy filmet lemezre, és ha pl. asztali dvd-n akarom nézni, akkor legyen felirat is rajta (magyarul a felirat kéne a lemezre / a filmre valahogy).

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#12) hungeek válasza Kuznyikov (#10) üzenetére


hungeek
senior tag

Rad :))

(#13) hungeek válasza bdav (#11) üzenetére


hungeek
senior tag

ha rányomod az mpeg-re a subot akkor lehet :))

(#14) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Bocs hogy ide írok, nem akartam új topicot nyitni.
DVD film feliratának méretét lehet valahogy változtatni?

....What's up!....

(#15) bdav válasza hungeek (#13) üzenetére


bdav
őstag

na igen, szeretném ezt elkerülni ha lehet :) ezek szerint nem :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#16) ander


ander
csendes tag

Felraktam a radlightot. Elindítanám a filmet (svcd), de nekem valamiért kifagy. Amúgy ugyanez a subtitle problémám van nekem is a matrix2vel. :O

(#17) chili válasza WaterLo (#14) üzenetére


chili
csendes tag

sztem sehogy

Padlógáz,ablaktörlő!

(#18) kovacsson válasza ander (#16) üzenetére


kovacsson
tag

van egy olyan, hogy AllPlayer, azzal nekem sikerült.

(#19) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Media Player Classic-ot tudom ajánlani ( [L]http://www.gabest.org/[/L], vagy esetleg egy külön MPEG-2 codec-et, mint amilyen az Elecard vagy a Ligos MPEG-2
decoder, de ezek nem túl jók és alaposan megkavarják a rendszert...

egyéb állatfajták

(#20) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Windows Media Player Classic nagyon tetszik!!! Nem tudom van-e, vagy jó-e win98-ra is, én a 2000/xp-st használom. Tök jó dolgokat tud, először is ez (a sima WMP-el szemben) lejátszotta legalább az SVCD-t, sőt: össze vissza lehetett állítgatni mindenfélét... Szóval szerintem jó!

(#21) rog75


rog75
tag

Hi!
Eloszor en is egy ilyen verziot fogtam ki a martix reloadedbol (3cd-s, bin/cue) ami nem igazan a volt hajlando feliratot olvasni aztan talaltam egy masikat ami kimasolt mpg svcd-bol (valoszinuleg ugyanaz a verzio legalabbis minosege ua) ezzel minden gond nelkul megy a felirat...
by rog75

(#22) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Saját tapasztalatom, hogy a weben talált rengeteg ingyenes mpeg2 codec közül egyik sem müx.
Az egyetlen ami bevált, Ulead DVD movie factory 1.0 trial verziót feltettem, ez felrakott egy mpeg2 codec-et. Utánna már ment a lejátszás WMP-vel.

Maga program nem egy nagy szám, de a codec működött.

Aki hülye, haljon meg!

(#23) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Csá!
Van egy Geforce 2 mx400-am 32sdvel, 3,5e-ért az tied!
rüöfff (segedfezhszeged)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Svcd + .sub együtt hogyan? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.