Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) twollah válasza Polesz (#150) üzenetére


twollah
nagyúr

Lehet, hogy villongok lehet, hogy nem.
De már unom, hogy az én szememben észreveszik egyesek a szálkát amikor a sajátjukban is ugyan akkora van mint az enyémben.

Apropó ISO boot CD ügyben tudsz segíteni?

(#152) Panther válasza twollah (#149) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor most egyszerre válaszolnék az összes hsz-edre:

''IMHO Panther egy kanál szarral nem jobb nálam.'' -- ebben elfogultság miatt nem foglalhatok állást, de szerintem rosszabb sem vagyok.

''Bocs, hogy élek, és az én jó k*rv* anyám.'' - ilyet nem mondtam. Egyébként pedig az egész #122 KERO_SAN-nak szólt, mivel azt azért mégsem hagyhattam szó nélkül hogy a PH addikt lettem topik ''olyan pantheres!'' Mert szerintem kurvára nem. A topikok közül pedig csak azért írtam az arcvizeset, mert az volt legutóbb, arra emlékeztem. Az oprendszereset nem tudom ki nyitotta, de a hsz-edből úgy gondolom, te. Direkt azért írtam amúgy több ilyen topikot hogy nehogy magadra vedd, de úgy látam ez elkerülhetetlen. Mint már mondtam, #122 KERO_SAN-nak szólt.

#123 lényege pedig annyi volt, hogy nem tudom megérteni, hogy KERO-t az én nagyvilág-beli gyakori hozzászólásaim zavarják, a te 300ad pedig egyáltalán nem. Arra, hogy ez hogy lehet, tőle várom a választ.


#136 pedig EGYÁLTALÁN nem rólad szól. Ez teljes mértékben építő jellegű hozzászólás volt. Értelme: ha lenne a fórumban reklám, akkor például az a 300 hsz egyben 300 lekérés is lett volna, és így hozott volna pénzt a PH-nak. Ugyanúgy, mint amikor én szólok hozzá, vagy bárki más. Csak itt ismét a te eseted volt a legjobb példa.


Na fel tetszik már mindenkinek fogni hogy a hsz-eim célja nem twollah szarraldobálása akart lenni??

(Amúgy twollah: ha a szálka a te szemedben a 300hsz/2óra, akkor mi a gerenda az enyémben? 4000+hsz/másfél+ év?)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#153) Nimrod válasza Polesz (#150) üzenetére


Nimrod
addikt

Már fel is fegyverkeztek ;]

(#154) twollah válasza Nimrod (#153) üzenetére


twollah
nagyúr

Ugyan már csak védjük a saját vélt igazunk.

(#156) Don Vittorio válasza Kalandor (#155) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ezen csak sokkal drasztikusabb és sokkal ''onlájnabb'' :) 0-24-es moderálással lehetne segíteni, de az idő meg pénz, mint az közismert. (Mint az közismert, Safranek???)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#157) AND1


AND1
őstag

Nekem csak az nem tetszik hogy oké hogy egy fórum és nem csak számtechról kell beszélni...de ami mostanában van az szvsz kicsit túlzás.Néha leesik az állam hogy milyem topicok vannak.Főzési receptektől kezdve az arcvizen keresztül a hogy szedjünk fel csajt-ig minden. Nem akarok magamra haragitani senkit de sztem annak akinek ilyen kérdései merülnek fel (mint amiért nyilnak a topicok) akkor azok inkább mennyenek az indexre/origóra vagy tőlem a melleslegre is...
:)) Persze kell néha a kikapcsolódás de az sztem nam igazán jó hogy végig flamelnek ilyen topicokban, gyakoriak az 1 szavas hózzászólások...és ha elég hülyeség van a topicban akkor terjedelme elérheti a 300 üzenetet is.
Szóval én nem tudom hogy ez süllyedésnek nevezhető egyáltalán, nem az én dolgom eldönteni...de hogy rössz irányba halad az is biztos. Csak ennyit szerettem volna mondani...kössz hogy ''meghallgatottatok'' :) Peace...

Egy régi PH-s.

(#158) AND1


AND1
őstag

Erre jó példa a ''milyen gépet állitanál össze 350ezer ft-ből'' topic...igaz ez már ''számtech'' jellegü (akarna lenni) de még egy normális hozzászólást nem olvastam benne. Pedig ez nem a fáradt gőzbe iródott... :
A véleményem meg ez :(

Egy régi PH-s.

(#159) Protoss válasza Panther (#122) üzenetére


Protoss
senior tag

Én megjegyzem. :DDD

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#160) AND1 válasza AND1 (#158) üzenetére


AND1
őstag

Még azt elfelejtettem mondani (felb@aszta az agyam, látszik) hogy mostanában a topicnyitók is elég ''semmilyenen'' állanak hozzá ahhoz a topichoz amit irnak. Gyakorta olvasható hogy megnyitja a topicot és ennyir ir: ''Szerintetek? , Lehet irni a véleményeket, Megéri?, jó lesz ez? '' Ahhoz se veszi a fáradtságot hogy utánanézzen,leirja kérdésit, mire kiváncsi,stb csak várja mik lesznek a reakciók. Majd a topic folyamán bővül a tudása a linekek elolvasásával amiket a többi kolléga elérak. Jó példa az elöbb emlitett topic erre. Meg se probál egy ''mintakonfigot'' legalább odairni, vagy hogy játék gép legyen e...milyenek az igények....semmi. Nem tudom, lehet hogy velem van a baj de valahogy ez mind zavar engem. Nem tudod ti hogy vagytok vele...
Most már tényleg ennyi! Kössz...bye

Egy régi PH-s.

(#161) rii válasza AND1 (#157) üzenetére


rii
nagyúr

az MSG #32 -be van egy link ... :)
néz már meg lécci .... :)

tanksz

szerintem ami ott le van irva, abbóül kifolyólag nem jo ha elküldöd a népeket más fórumra ... :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#162) neduddki válasza rii (#161) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hol van ma az a totyik.................:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#163) twollah válasza Don Vittorio (#156) üzenetére


twollah
nagyúr

Szépen be kell osztani a moderátorokat a nap 24 órájára.

Vagy normálisan csináltok valamit vagy neki se kezdjetek.

(#165) rii válasza twollah (#163) üzenetére


rii
nagyúr

.......... twollah megmondja a frankót .... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#166) Protoss


Protoss
senior tag

Na jól kiidegeltétek egymást:
- Panthernak igaza van, olyan pantheres beszólás azért 1 kicsit durva, mielőtt valaki csapkolódik legalább tényekre alapozzon
- twollah, nem értem mit sérelmezel már ennyire azon a topikon, azért elég sokan próbálkoztak, ha most vissza keresném a topikjaimat biztos, hogy találok 3 olyat, ahol egy hozzászólás sem született, mitha skrizó lennék mert én upoltam magamnak (és nem akarlak cseszegetni, meg sz*** dobálni se)
- tök fölösleges felsorolni a fáradt gőz témákat, hogy ki mit nyitott
- Polesznak meg igaza van! Ez az eszméletlen anyázás......pfüüü
- ne mutogassunk egymásra!!!

Szerintem:
- legyen reklám a fórumon is, ez jó ötlet
- ha meg lehet oldani kerüljön külön ''dobozba'' a fáradt gőz.
- ha nem kellően megalapozott a topik nyitó akkor meg ne válaszoljunk vagy utaljunk a keresőre, ha ezt egységesen csináljuk talán megváltozik a norma

Béke veletek!

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#167) BobMaster válasza twollah (#163) üzenetére


BobMaster
senior tag

A moderátor nem fizetett szakszervezi tag, hanem Teréz Anya, ha érted a kettő közti árnyalatnyi különbséget...

Ugyanolyan ember, mint bárki más, akinek a való életben is vannak más kötelezettségei, e mellé ikatatja be, hogy ''amikor tehetem'' akkor felügyel a PH!-ra, esetemben csak munkaidőben, ha nem vagyok nagyon elhavazva.

Vagy mindenki tag minősítés felett (az ez alatti rész a free trial) bedob havonta egy ezrest, és nonstop moderátorokat veszünk fel.

Nos?

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#169) BobMaster válasza Protoss (#166) üzenetére


BobMaster
senior tag

Hmm, az utolsó része használható támpont.

Ha a topicnyitó kérdés csak egy ''téma adott. És ti?'' akkor kérés nélkül a topic törlésre kerüljön, ellenben ha az illető kapásból felállít egy tézist mellé, akkor békében hagyasson... Vélemény?

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#171) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Indíts inkább egy topicot ''Önkéntes Teréz Anyák kerestetnek'' címen. :D

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#172) AND1 válasza Kalandor (#168) üzenetére


AND1
őstag

:)) :))

Én szeretnék egyszer ''teréz anya'' lenni itt a ph-n...mivel már úgy is a számtechnek tettem fel az életem úgy hogy mindig itt a helyem :)

Egy régi PH-s.

(#173) twollah válasza BobMaster (#167) üzenetére


twollah
nagyúr

Hát akkor:

''A moderátor nem fizetett szakszervezi tag, hanem Teréz Anya, ha érted a kettő közti árnyalatnyi különbséget...''

Más is csinál valamit csak az öröm kedvéért, és oda tud figyelni rá akár a nap 24 órájában is.
Ezt hívják fanatizmusnak.
Én is ha olyan dolgot csinálok ami nekem tetszik, akkor az 1000%os odaadással, fanatizmussal csinálom, ha már érzem magamon, hogy nincs meg az 1000%, és a fanatizmus inkább abbahagyom, de nem csinálom csak azért mert elkezdtem egyszer.

''Vagy mindenki tag minősítés felett (az ez alatti rész a free trial) bedob havonta egy ezrest, és nonstop moderátorokat veszünk fel.

Nos?''

Támogatom az ötletet, legalább kevesebb hozzászólás lesz a felesleges témákban, és ez egy szűrőként is fog funkcionálni.

(#174) twollah válasza Ye_Nő (#171) üzenetére


twollah
nagyúr

Már lenne is egy jelentkező.

(#175) BobMaster


BobMaster
senior tag

A moderátorokat nem jelentkezés alapján bíráljuk el, hanem Parci és keopsz joga felkérni valakit.

Tehát az ilyen jelentkezős topic felesleges.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#176) Ye_Nő válasza BobMaster (#175) üzenetére


Ye_Nő
tag

//OFF
Azé' tettem oda a végére: :D
twollah: bocs:U
//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#177) rii válasza neduddki (#162) üzenetére


rii
nagyúr

jó.... :) de én nem magát a totyikot akartam felhozni, hanem csak abböl egy ünenetemet .....

de azon a linken belül irtam a MSG #125-öst ....
és annak a mésodik fele érdekes ....
csak nem akarom mindehol azt szajkózni .... mer nem az én hatásköröm ... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#178) Protoss válasza Kalandor (#168) üzenetére


Protoss
senior tag

Off:
:).
Egy elméleti ötlet, mi lenne, ha témát csak úgy lehetne nyitni;
létrehozásakor egy ''automatikus'' kereső felhozná a már létező hasonló topikokat?

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#179) Protoss


Protoss
senior tag

Ha összedobjuk a suskát, akkár nevezhetnénk supportnak is! :D De tuti, hogy jó pár egyetemista kilépne és azért nem csak hüleséget gyártanak.

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#180) neduddki válasza rii (#177) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En azt ugy ertettem, hogy nekem be se hozza, magyarul talan torlesre kerult????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#182) BobMaster válasza twollah (#173) üzenetére


BobMaster
senior tag

Nem fanatikus vagyok, hanem elkötelezett :D

Te is tudod, hogy ez a fizetős téma hülyeség, mék akár olyan módon is, hogy mint a mobiltelefonoknál, 3600-at rátöltesz az egyenlegedre és ezért van 180 hozzászólásod, de olvasni ingyen van :D Rövidtávon lehúzhatnánk a rólót.

Oda akarsz kilukadni, ha van munkám, akkor adjam fel a PH!-s moderátori jogaimat?

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#183) twollah válasza Protoss (#179) üzenetére


twollah
nagyúr

A minőséget meg kell fizetni.

Ha már KFT az oldal ahogy a felirat is mutatja:

Copyright (C) 2001-2003, PROHARDVER Informatikai Kft.

Futhaná már 24órás supportra.

(#184) twollah


twollah
nagyúr

Nézzük csak.

Van az oldalnak x HÁZIGAZDÁja, meg y MODERÁTORA.
Nem lehet a fent említett emberkék között felosztani a napot 24 órára?

(#185) rog válasza twollah (#184) üzenetére


rog
addikt

szerinted fel lehet?

(#186) twollah


twollah
nagyúr

Eltrappoltam aludni egy kicsit.
Ha ne adj isten csuklanék akkor tudom, hogy emlegetnek a fórumon.

(#187) Den válasza Kalandor (#168) üzenetére


Den
veterán

nem a moderátorok számával van a baj. nehéz meghúzni egy határt. Ha liberálisan moderálunk és azt mondjuk hogy ez is belefér, akkor kapjuk hogy sülyed a ph, ha szigorúbban moderálunk akkor meg kapjuk a pofánkba, hogy há' szólásszabadság van he, meg demokrácia, meg micsoda diktatúra van itt, cenzúra....

www.simson4t.hu

(#188) twollah válasza rog (#185) üzenetére


twollah
nagyúr

Fel lehet osztani csak akarni kell.

(#189) rog válasza twollah (#188) üzenetére


rog
addikt

es miert nem osztjak fel?

(#191) BobMaster válasza twollah (#183) üzenetére


BobMaster
senior tag

Vegyünk fel egy embert aki utánad takarít? ;]

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#192) twollah válasza Den (#187) üzenetére


twollah
nagyúr

Legyen diktatúra!
Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Akinek nem tetszik az mehet más oldalra nyitni a különböző témákat.
Gondolok itt ilyenekre:
- nők meghódítása
- PH tag addikt stb lettem
- de jót tekertem a hétvégén (ahelyett, hogy máson tekert volna)
- kedvenc akármink
- stb stb stb.

(#193) twollah válasza BobMaster (#191) üzenetére


twollah
nagyúr

Tőlem.

Azt csináltok amit akartok csak legyen látszatja már.

(#194) Protoss válasza Den (#187) üzenetére


Protoss
senior tag

Ez itt a lényeg!!! Mert bizony más f***** verni a csalánt könyű!

Szerintem vannak gondok a ph!, de nem a moderátorokkal és nem a házigazdákkal! Ne kelljen már nekik világot váltani!

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#195) Protoss válasza BobMaster (#191) üzenetére


Protoss
senior tag

:C

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#196) Sanya válasza Den (#187) üzenetére


Sanya
nagyúr

moderáljatok szigorúbban, mert egyre laposabb. A hogyan szedjek fel egy csaj-t vagy valami nem igazán hardveroldalra való téma. Egy olyan oldalon és sem hozom elő a radeonok, és a geforce-k előnyeit. Ez ProHARDVER nem? vagy akkor én is indítok egy pár topicot mondjuk a hardverpicon, hogy 1db floppylemez és nagytételben cserepesvirág eladó. például. vagy a szoftvernél összevissza fizetőswarezoldalakat linkelek be. Azért legyetek kicsit keményebbek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#198) Protoss válasza Sanya (#196) üzenetére


Protoss
senior tag

Tudtommal ezeket ki is vágják, ha nem megfelelő helyen van. De a fáradt gőznél milyen alapon moderáljon a rossznapom van kivágva, a szép az élet mert van új gépem meg maradhat?

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#199) Flash (The Original)


Flash (The Original)
tag

Az oldal hardver-oldal mivoltát nem firtatom, tény hogy ez lenne a lényege, de nem hiszem hogy bmi változna addig, amíg a legnépszerűbb témák a Fáradt gőz-brn vannak. Ez sokkal populárisabb rész, több embert érdekel mint a ''monitorfej'' témák. Nem mondom hogy engem csak ez, vagy az érdekelne, én mindkét részt szeretem, és olvasom, szerintem így jó a ph, ahogy van!

No Comment.

(#200) Sanya válasza Protoss (#198) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ezek jók, de ilyenek, hogy hogyan szedjek fel egy csajt, azért elég gáz, nem?

Más irányban kéne vágni. fáradt gőz, ha tényleg hardverről van szó(vagy bármi ami a számítástechnikához kapcsolódik) akkor az maradjon. De a feleslegesek menjenek a levesbe. Mondjuk akik olyanba írnak, azoknak lefele menjen a hozzászólásszámuk. Például. Nem írogatna felesleges hülyeségeket.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.