Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sulinetes msi ti4200/asus v9480 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) donzo


donzo
csendes tag

Segitséget kérnék!!

Nem tudom, hogy melyik lenne a jobb.
MSI-8894 Ti4200-TD8X128MBTVOUTDVI DUALHEAD vagy
ASUS V9480,128MBDDR,TV-OUT,DVI,Video In, 8xAGP.
Az első 44k a második 64k.
Megéri a 20k külömbség?

Gyenge vagyok még!

(#2) Goose-T válasza donzo (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Az Asus ti4800se, azaz ti4600 8xAGP-vel. Szerintem az MSI cuccal simán el lehet érni az Asus órajel-szintjeit. Azt modják, hogy Gf4-ben MSI a király.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#3) divot válasza donzo (#1) üzenetére


divot
veterán

Szerintem tudnád mire költeni azt a 20K-t. :)

(#4) Peat;) válasza donzo (#1) üzenetére


Peat;)
veterán

DUALHEAD ???? ez valami elírás,de az msi teljesen jó.Egyébként az asus V9480 egy 4400-as 8X agp-vel,amire az msit simán fel lehet húzni.

(#5) donzo


donzo
csendes tag

Köszönöm szépen

Sokat segítettetek.
A 20k fel tudom használni.

Gyenge vagyok még!

(#6) mzprox válasza donzo (#5) üzenetére


mzprox
tag

44-ért én egy jobb fajta 9600pro-t vennék. GF4-et csak használtan 20-25 körül.

(#7) Goose-T válasza mzprox (#6) üzenetére


Goose-T
veterán

Sulinetben átb@sznak a Radeonokkal.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#8) mzprox válasza Goose-T (#7) üzenetére


mzprox
tag

Bocsánat, eleve hülyeséget írtam. Nem olvastam el, hogy sulinet. Akkor viszont azt tanácsolom, hogy ne videókártyára használd a sulinetet, hanem pl winchesterre, monitorra, dvd-íróra, digifényképezőgépre. a videókártyák ára túl magas és nem is található elfogadható típus a választékban.

(#9) Vitus válasza Goose-T (#2) üzenetére


Vitus
őstag

''Az Asus ti4800se, azaz ti4600 8xAGP-vel'' Az ti4400-as 8x agpvel. És mind a kettő tud két moncsit kezelni függetlenül szerintem.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) Male válasza donzo (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Én az ASUS-t venném, már ha nem akarod/tudod elkölteni másra a maradék 16 sulinetpénzt. Én is ezt akartam venni sulinettel, meg is rendeltem, majd két nap múlva hoztak egy ASUS V9560 VS-t (FX5600+VIVO), amit végülis elfogadtam -> ha nekiállok kötözködni, valószínüleg sose lesz kártyám (előleget is kértek a rendelésnél, szóval bonyolult lett volna). Persze a V9480-al joban jártam volna, de ez sulinet, itt a vevő nem fontos... (végülis ingyen volt, és a hűtő Zalmanra cserélése óta még halk is).

(#11) Male válasza Peat;) (#4) üzenetére


Male
nagyúr

A V9480-at meg szintén lehet húzni (csak nézd meg, hogy milyen ramokat raknak rá).

(#12) g0tcha


g0tcha
tag

Sulinettel 52K ér vettem radeon 9600 pro-t. Drága volt de megvagyok vele elégedve, és már csak a dx9 miatt is jobban megéri sztem mint a sulinetes gef 4.
Igaz keményebb gépen tudja kihozni magából amit tud, ellenben a geforce-al ami gyengébb gépen is sokat ki tud hozni magából, de a Radeon, árban a két említett kártya között van és szvsz ha van alá vasad, hosszabb távon gondolkzol és mindenképpen VGA&Sulinet akkor radeon. Azzal is vigyázni kell mert sulinetes radeonokkal tényleg pórul járhatsz, én végignéztem az összes boltot + a karikat, olvasgattam a sulinetes fórumot és végül (szerintem) jó döntést hoztam.

Ha kell típus, teszteredmény, bolt akkor írj, én csak ajánlani tudom.

Vae victis!

(#13) erdol


erdol
senior tag

érdekelne milyen a tied én is 9600-os radeont vettem sulinetre 256 megás.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#14) g0tcha válasza erdol (#13) üzenetére


g0tcha
tag

Sapphire ATI Radeon 9600 PRO 128 DDR - 128 bit
Core: 400MHz
RAM: 300MHz

amúgy FEFO nál vettem 56K volt a kiírt ár de valamiért csak 52K volt a végső ár.
a 256 Mb Radeonok sztem nem PRO-k és asszem csak 64 bitesek a memóriák. Hiába, hogy 256 Mb nem hoz akkora teljesítményt mint 128ddr/128 bit :(

Vae victis!

(#15) erdol


erdol
senior tag

128 bites,az órája ugyanannyi 300 400 a ramok 5 nanosak 3dmark 2001-ben elég gyenge 8700 pont körül 2003-ban meg 2600 ha jól emlékezem.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sulinetes msi ti4200/asus v9480 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.