Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11130) Konfigos válasza gerisz23 (#11129) üzenetére


Konfigos
őstag

Nézőpont kérdése a mák,a temp sci hajó úgymond 50m ecből lett meg,de mivel megvolt már korábban rá az ec csak ugye volt a csúnya bukóm 3x így mondjuk úgy törlesztett a rendszer.Mostmár csak a hajókat kell tudnom jól eladni,de mivel több milliárdról van szó ügyesen kell csinálnom nehogy túlmenjen az ec a kariknál,akkor lesz para ha valami drágább fegyvert hirtelen elvisznek a főkarinál mert az túlfog menni már..Most elosztottam a lobit 4 karinál,így elméletileg nem lehet gond,csak a főkarinál.Aztán kiderül mennyiért fogják a lobis hajókat,nagy baj nem lehet,szerintem amire kalkuláltam 140 meglesz,ha több lesz az pedig nem gond! :D Aztán jöhet minden előröl rd téren,remélem lesznek nagytételbe eladó emberek,plusz valszeg beruházok pár hajóra is majd rd event alatt ha megint a béka segge alá mennek le,de ez még kérdéses,de inkább legyen az ec dolgokba,különben agyfa.zt kapok és veszem a kulcsokat százasával..Crosis is jól járt amugy,miután megkapta az ec-t tőlem nyitottam rá 3 percre egy narcine-t:D Túl nagy kedvezményt nem adott,190,de nem akartam alkudozni,egyrészt mert nem érdekel másrészt mert nem akarok vele foglalkozni,amúgy 180ért kerestem eredetileg.

Starmaster gyerek még mindig bepróbálkozik ha hirdetek valamit,van képe rendesen,50m alatt akarta átvenni a tal hajókat :D Milyen kedves,amikor 65 jelenleg és ezrét is viszik,igaz max naponta 1-2 dbot.Meg a command codokat most sorba viszik 450ért tizesével,vagy 150et eladtam 3nap alatt,még van kb 400,azért valami 150-200k/dbot akart adni,biztos van aki megszabadul ennyiért tőle,de az nem én vagyok,rossz embert akar hülyének nézni :D

Mod: We're tentatively extending our maintenance to 11AM Pacific, in our efforts to ensure our server is up and running proper for you, Captains kíváncsi leszek most mennyit csúszik majd a végén összesen az egész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.