Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ss2 engine (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

Serious Sam 2 motor

Gamespot már ki is dobott egy sekikem múvit a GDC-n prezentált új csili-vili Serious Sam 2 motorrrol. Természtesen itt is már pixelséder hegyeket vonulását figyelhetjük meg, a pálmafák levélerezete kiváló, a bump map-ek is mind passzolnak. Itt se maradhatott ki a HL2 fizikai bemutatóját egy az egybe lemásoló hordógurigázás, csak a horváth fiúknak ugye nagyobb mennyiségekkel kell számolniuk :).

[L]http://www.hardwired.hu/dl.hw?id=2131&dl=1[/L]

NAjjon komoLY

(#2) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Hmm, lehet, hogy tévedek, de nem vol már egy SS2?? Talán a The Second Encounter volt a cím, nekem nagyon úgy rémlik. Amúgy a videó korrekt, de ha emlékeim nem csalnak, akkor ez egy nagyon idióta játék, semmi lényege, csak halomra kell ölni egy rakás szörnyet... Javítsatok ki, ha tévednék. Egyébként ez miért videokártyás topic...?:)

hey-ho-let's-go

(#3) anaqer válasza -=V3rthil=- (#2) üzenetére


anaqer
veterán

1) Az csak amolyan nagyra nőtt expansion pack volt.
2) Amiért az Unreal Engine 3 az NV4x topicba került. ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Értem. Akkor remélem, hogy ennek a második résznek valami értelme is lesz, mert az a nagyra nőtt expansion egy nagyra nőtt adag sz@r volt:t
Unreal Engine 3 jöhetne már:C:C:C Kár, hogy még minimum 2 év...:(

hey-ho-let's-go

(#5) csudri válasza -=V3rthil=- (#2) üzenetére


csudri
őstag

Nem hallotál még hent játékról? A Komoly Szem egy megahent játék. Lásd még Doom akárhány, Quake akárhány. Nem kell story, csak a pusztítás a lényeg. Nem tudom miért kell leugatni egy játékot csak azért mert neked nem jött be.

(#6) rog válasza csudri (#5) üzenetére


rog
addikt

és azt sem kell leugatni, akinek nem tetszik egy játék.
(oh igen és azt sem kell, aki leugat valakit mert annak nem tetszik egy játék)
(és izé... persze majd azt sem aki leutag valaki, mert az leugatott valakit, mert annak nem jött be egy játék. asszem megbolondulok.)

(#7) -=V3rthil=- válasza csudri (#5) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Megengeded, hogy véleményt nyilvánítsak?:t
A hent az egy dolog... A doom azért nem egy kategória a S.S.-mel, mert nem teljesen fantáziátlan. Van hangulata, szépen össze voltak rakva a pályák, stbstb... Erről az alkotásról ez nem mondható el, egyszerre rádront 20 egyforma ''valami'', de nem ám valami intelligencia mögé bújva, neeeem, ha kicsit félreállsz, akkor a hűlt helyedbe rohan ezerrel... OK, hent. Nekem nem jön be, bocs, hogy ezt el mertem mondani:))

hey-ho-let's-go

(#8) csudri válasza -=V3rthil=- (#7) üzenetére


csudri
őstag

A SS sem fantáziátlan, lehet hogy nem követted a storyt. Tény, hogy rádront egyszerre x millió ellenfél és akkor mi van? Pont ez benne a pláne! Nem tudom játszottál-e már SS-t coop módban, az eddigi legjobb. A Q1-et is veri, pedig az is kellemes órákat tudott okozni anno.

de no offense, részemről téma lezárva

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ss2 engine (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.