Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spammer


spammer
veterán

Üdv minden squash játékosnak!

Először is szeretném leszögezni, hogy rákerestem a squash szóra, de csak egy "pályakeresős" squash topic volt, nem túl sok hozzászólással, így gondoltam lehetne ez egy általános "mindent a squashról" topic :)

Röviden a squashról

A squash (avagy fallabda) hazánkban néhány éve egyre népszerűbb sportággá vált. Ugye hasonló a teniszhez, azzal a különbséggel, hogy itt a falnak ütögetjük a labdát, a másik játékosnak pedig vissza kell ütnie. Tömören persze, mert azért nem ennyire egyszerű :)

A játékot kisebb méretű és könnyebb ütőkkel játszák mint a teniszütők, különböző "gyorsaságú" gumilabdákkal (ezt különböző színű pöttyök jelölik a labdán).

Pályákat tekintve létezik kisebb "amerikai típusú" fallabdapálya is, mely alacsonyabb és kisebb alapterületű mint a squash pályák, de lényegét tekintve a játékmenet azonos.

Szabályok:

Szabályok @ Squash.hu

További infot itt találhatsz: http://squash.lap.hu

És akkor induljon a topic, jöhetnek a hozzászólások!

Ki hogy látja a dolgokat? Milyen ütővel, labdával, cipőben, hol és milyen gyakran játszotok?
Profik és haladók, jöhetnek a tanácsok. Kezdők, nyugodtan írjátok meg kérdéseiteket!
Legyen szó ütökről, cipőkről, kiegészítőkről, pályákról, árakról... bármi ami a squashoz kapcsolódik.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2) qdak


qdak
addikt

győrben van rá lehetőség?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3) spammer válasza qdak (#2) üzenetére


spammer
veterán

Nem vagyok győri, de a google ezt dobta gyorsan :)

http://www.brigantin.hu/index.php?mod=static&pageid=3

http://www.utazzitthon.hu/goldenballhotel.html

Amúgy én is kb. 1 hónapja játszom, eddig nagyon tetszik, már 1 óra játék is eléggé megmozgatja az embert, lehet izzadni rendesen :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4) qdak válasza spammer (#3) üzenetére


qdak
addikt

jaja engem is érdekel de még nem vettem rá magam bár paintballozni is régota készülök
sok szerencsét a topichoz

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem tudom mekkora történelme van ennek a játéknak, vagyis mióta ez a neve, de nem hiszem, hogy valami nagy történelemmel rendelkezik. Próbálják keverni a teniszt, meg mindent egyszerre... Nem tudom megérteni, hogy hogy lehet olyat ütni, hogy a másik az első pattanás után ne bírjon beleütni!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6) spammer válasza Makaveli (#5) üzenetére


spammer
veterán

Csupán 1830-as évekre nyúlik vissza, illetve 1900-as évek eleje ;)

A Squash kialakulásának története

Hidd el, hogy nagyon is lehet olyat ütni :) Kezdők gyorsabb labdával játszanak, ott már nagyobb erővel megütve is annyira gyors, hogy néha elérhetetlen. A profik pedig már a lassú labdát is úgy meg tudják ütni, hogy olyan helyre esik, amit nem érsz el időben, vagy egyszerűen nem tudod helyesen megütni, illetve nagyon nehéz (sarokba érkezik a labda).

Gondolom nem próbáltad még, azért mondod ezt, ajánlom, próbáljátok ki. 1-2 haverral, ismerőssel, akárkivel ;) Utána másképp vélekedsz. (Feltéve persze ha nem utálod élből a teniszt és a hasonló ütős-labdás játékokat).

Aki szereti a teniszt, szerintem az ezt is könnyen megkedvel(het)i, mert télen nyáron játszható, akár légkondicionált pályákon, remek szórakozás, testmozgás.

Sajnálom hogy nem túl népszerű a topic, úgy látszik a jelenlévők nem játszák, de hátha akad majd néhány ember :) A kezdők illetve a tanácstalanok kérdezzenek nyugodtan ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7) Lyna


Lyna
csendes tag

Én is mostanában lettem függő:). Hetente egyszer kötelező eljárni mindenkinek mert nagyon felpörgeti az embert. Csak ajánlani tudom:).

(#8) Latissimus Dorsi válasza spammer (#6) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Én a tenisz után átpártoltam a fallabdára.

Nagyon klassz játék, egy óra alatt kegyetlenül el tudok fáradni.
sajnos már elég rég játszottam. Nagyon nincs is lehetőség rá.
Van itt Miskolcon összesen 2 hely ahol lehet játszani, abból az egyik szinte mindíg foglalt, a másik pedig nem igazán tetszik, nyeklik nyaklik az ember lába a parkettán, a fal is elég egyentlenre sikeredett, nem tom változott-e azóta a helyzet, mindenesetre új korában elég érdekes volt...

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#9) Viszlát


Viszlát
addikt

Majd 4 évig játszottam heti 3x 2 órát, a legjobb sport szerintem, legalábbis az én szempontjaim szerint. Nem kell hozzá egy csapatnyi ember, télen-nyáron is játszható és nem is túl drága. No meg megmozgat, de úgy, mint szinte semmi más. Sajnos mostanában nincs rá lehetőségem, de egyszer mindenképpen újrakezdem...

Jó ötlet a topik, hajrá :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10) Zewa


Zewa
senior tag

Én nem igazán voltam Teniszes de a squash bejön. Eddig ~20-30alkalommal voltam, néha elmegyünk ütögetni egy kicsit. Valóban igaz 1h alatt rohadtul el lehet fáradni de az ember arcán ott van a mosoly hogy ez bíz jó volt:)
Egy jó ütő+egy jó cipő kell :) :R

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#11) spammer


spammer
veterán

Ha már cipő. Van valakinek tippje teremcipő ügyben? Úgy max 12 ezret szánnék rá, de inkább 8-10. Kapható most Nike Tiempo 10-12 rugó körül, de nemtudom megéri e (speciel nem a legszebb szerintem, persze nem is csúnya, csak vannak szebbek..)

Az a baj, hogy elég kevés Nike teremcipőt látni, Hervisben pl. alig van vmi pár fajta. Holott a Nike.com -on azért akad bőven típus, csak vmiért nem hoznak belőle a hazai kereskedők.

Másik az Adidas Stabil sorozat, sok squashos, kézilabdás használja, de: 1. drága, 2. kék és piros színben láttam 3. nike-ot favorizálom :)

Ütő ügyben, én 1 Wilsont vettem 10-ért, igaz jó nehéz (190g), de kezdetnek jó lesz :) Kényelmes egyébként (pláne h tettem rá gripet), nekem tetszik kinézetre is, úh ajánlom mindenkinek a Wilson ütőket :)

Reméltem azért h többen squasholnak, sajnos még nem pörög a topic, de majd csak egyszer idetalálnak többen is :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12) Zewa válasza spammer (#11) üzenetére


Zewa
senior tag

Sztem az a lényeg hogy jól tartsa a bokádat+tapadjon :) Én erre a célra egy Fehér Adidas adiprene-m vagy mit használok és frankón tartja bokámat, nem a legszebb (Adidasnak kevés szép csukája van) de viszotn nagyon király. (~12k körülvettem)
Nekem is Wilson ütöm van de ez csak 147gr. :) :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13) Latissimus Dorsi válasza spammer (#11) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Ha már cipő.

Nekem a Joma egyik kevésbés focis teremcipője van. Focira, és squashra is használom/használtam. Remekül bírja kb 4 éve a megpróbáltatásokat.

Ja és árban is versenyképes.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#14) Integra


Integra
titán

király dolog, jó móka, ha eltekintek attól, hogy szétküldi a térdizületeket.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) kavicssli válasza Integra (#14) üzenetére


kavicssli
addikt

Melyik sport nem küldi szét az izületeidet? :F leszámitva a sakk meg ilyenek! Foci,Jégkorong,atlétika, és még sorolhatnám tovább! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16) kavicssli


kavicssli
addikt

AMúgy tök jó topic! Én tegnap mentem el haverokkal csapkodni :DD ... az első fél óra abból állt hogy ismerkedtem a játékszerekkel..a következő fél órában azért már "tudatosan" próbáltam odaütni a labdát ahova szerettem volna! :K Lenne egy olyan kérdésem hogy tudtok ajánlani olyan oldalt ahol cuccokat lehet venni és ahonnan érdemes venni? Már néztem pár boltot. Kezdőknek milyen ütőt érdemes venni!Mert nem szeretném állandóan 500ft ért bérelni az ütőt! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#17) kavicssli


kavicssli
addikt

Nahát nahát..senki nem fallabdázik...ez szomorú

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18) kavicssli


kavicssli
addikt

NA akkor mentem ütni egy kis labdát

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#19) bibi777


bibi777
újonc

Hali!

Tetszik a topic! Remélem hosszabb jövője lesz. Sokmindenben lehetne tapasztalatokat megosztani egymással. Én kb. 1 hónapja játszom, azt mondják nagyon gyorsan tanulok. Most állok ütővásárlás előtt, aki tud tanácsot adni, annak megköszönném. Alaposan körülnéztem. Megnéztem mivel játszanak a legjobbak és eddig ez tetszik a legjobban: http://www.lhsport.hu/eShop?function=detailsPage&item=1071&n=carboflex+140+2008+squash+%C3%BCt%C5%91
Ez egy Technifibre Carboflex 140 grammos ütő 2008-as modell. 2004-2006 világranglista vezetője ennek az ütőnek az elődjével játszott, tudom, hogy nagyon sok múlik, hogy melyik cég szponzorál a legtöbbet, de Technifiberrel játszik a magyar férfi/női legjobb egyaránt. Egyedül az nem tetszik, hogy az anyagában grafit is van a texalium mellett. Úgy tudom a grafit a múlté. Várom a hozzászólásokat!

Néger gyerek szaladgált a búzamezőkön, rálépett egy aknára, így lett a chocapic. (Nyomokban mogyorót is tartalmazhat)

(#20) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nézd csak: Így kell linkelni! ;)

Mod.: Szarul élhetsz... 25 ezerért egy squash ütő

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#21) R válasza Makaveli (#20) üzenetére


R
aktív tag

ennyi az ára
van akinek 6 ilyen van a csomagtartójában

(#22) lorcsi válasza R (#21) üzenetére


lorcsi
veterán

csak az biztos nem 1-2 honapja kezdte a játékot :U
friss jogsis sem 6-os bmw-vel kezd :U

(#23) R válasza lorcsi (#22) üzenetére


R
aktív tag

hobbijátékos...megteheti, elfér az A4-esben.

(#24) ehehe


ehehe
csendes tag

Üdv!!!

Egyik haverommal már vagy egy éve játszunk, igazából fogalmunk sincs mennyire jól vagy rosszul, mert nem nagyon tudunk csak egymással játszani. A többi ismerősömmel való játék csak arra jó, hogy ne porosodjon az ütőm (nem én vagyok annyira jó, csak nekik nem nagyon megy). Szóval ha lenne valakinek kedve velünk jönni játszani Győrben és környékén, és nem abszolute kezdő légyszi szóljon hátha össze tudunk hozni egy-két jó meccset.

Köszi mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Aki másnak verme kerész annak fütye lütyme tyütyü!!!

(#25) kavicssli válasza ehehe (#24) üzenetére


kavicssli
addikt

Rosszul melegitettem be és az első ütésem természetesen fonák lett volna de....
inkább úgy gondolta a kezem és avállam hogy inkább meghúzódik 2 hétre minimum :O Tanulság min 15 de inkább 20 perc melegités :K

Kezdésnek egy ilyen ütő jó lenne utánna meg Wilson ;]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#26) westlake


westlake
félisten

en is imadom ezt a jatekot, de sajnos csak heti egyszer tudok jatszani partner hianyaban :(
1. nem szoktam bemelegiteni (maximum a labdat ;) )
2. en 30k-ert vettem egy head utot az elso jatek utan :D
mod: en is azert szertem mert annyira megmozgat, mint semmi mas.. eleg jol birom a husszutavu futast, de neha leizzadok 1.5 ora jatek utan ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#27) Toomy


Toomy
senior tag

Heti 1x 1órára én is eljárok az egyik haverral , már vagy 4éve :K Nem gyenge sport az egyszer biztos . Egy napi kemény bringázás után nem készülök úgy ki , mint itt 1 óra alatt :K A másnap egy kicsit húzos is szokott lenni mozgás szempontjából , pedig rendesen bemelegítek előtte , utána meg nyújtok ....
Akinek partner kell az tuti talál itt magának :K

(#28) kavicssli


kavicssli
addikt

NA sikerült vennem egy ütőt már azt sem kell bérelni ja plusz vettem bérletet is! Holnap go squasholni :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29) kavicssli válasza westlake (#26) üzenetére


kavicssli
addikt

A 1.5 órát egyhuzamba? :Y :R mi 4en megyünk 1 órára 10 perces váltással hááát az uccsó session már húzós :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#30) kavicssli


kavicssli
addikt

Most jöttem meg! 3an voltunk és 2 órát nyomtunk...eléggé kész vagyok! :( :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#31) KMan


KMan
őstag

Most enis gondolkozom hogy elkezdem kovi felevben fel tudom venni tesinek a suliban.
Regen fociztam amugy betonon es a bal terdem nem valami jo, de azert megnezzuk.
Van utom is kb ~8K volt a tescoban anno :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#32) kavicssli válasza KMan (#31) üzenetére


kavicssli
addikt

Én most Vettem Dunlop ütőt kezdésnek tökéletes!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#33) kavicssli


kavicssli
addikt

Na akkor ma is egy kis fallabda! De nem hiszem el hogy a PH-s közösségből csak páran squasholnak... :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#34) kavicssli


kavicssli
addikt

Én mostmár hetente 2*2 órára megyek el haverokkal játszani! Kedden vagy szerdán illetve szombaton 12.00-14.00ig! Viszont egy valamit nem nagyon értek... Tegyük fel Wilson ütő 130grammos xy összegilletve van egy 150grammos ami jóval drágább! Most akkor nem az a jó ami könyebb! Illetve keresek olyan sportolni vágyó emberkéket akik DEBRECEN illetve környékéről szivesen eljárnának squash edzésre... Mert én nem szeretnék megmaradni csak az "ütögetésnél"...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#35) Cs(|)be


Cs(|)be
tag

Nahát mik vannak? Squash topic a PH-n? Királyságos. Srácok please segítsetek nekem, hol kapok baromi olcsón ütőt? A múltkor megint eltörött az ütőm ez már a 4., és nincs kedvem megint 30e -ért venni.
Thx!

(#36) R válasza Cs(|)be (#35) üzenetére


R
aktív tag

falhoz vágtad? üveg? hogy tört el?

(#37) Cs(|)be válasza R (#36) üzenetére


Cs(|)be
tag

Jah, idegbeteg voltam, aztán a falhoz vágtam. :W
Már bánom. Ez volt a 4. ütőm, ebből ez a második, ami így halálozik el. Pedig mindig megfogadom, nem leszek barom. :(((

(#38) kavicssli


kavicssli
addikt

Nagyon tudom ajánlani a metro áruházláncot!
én Prince ütőt vettem 16k ba ami a neten is min 25k!!!Nagyon jó árban vannak érdemes körbenézni!
Én is szeretem a padlóhoz vágni az ütőt! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#39) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok!

Én a napokban kezdtem el a játékot és nagyon tetszik. Ennyire egyik sport sem mozgatott még meg.
Ütőt szeretnék venni, de tanácstalanná lettem. Her..s-ben néztem ki magamnak kettő fajtát, nagyon jó áron vannak az ütőik.

Az egyik ő lenne: [link]

A másik viszont megmondom őszintén jobban tetszene, de úgy hallottam és olvasgattam, hogy ilyen könnyű ütőt inkább juniorok illetve női versenyzők választanak. (vagy már profi szinten levő és nagyon technikás versenyzők, szóval a két véglet) Ez a a nevezett üzletben mindössze 14.000 Ft !! lenne, ami iszonyatosan jó ár érte.
[link]

Szóval kezdőként melyikkel járnék jobban?

(#40) Cs(|)be válasza q13579 (#39) üzenetére


Cs(|)be
tag

Szevasz!

Minél könnyebb az ütő annál jobb. Nem véletlen ezt tükrözi az ára is. Légy oly kedves priviben írd már meg, hol kerül ez az ütő ennyibe?????
Ha kezdő vagy szinte mind1 milyen ütővel játszol, de ha tényleg ennyiért tudsz szerezni egy 130grammos ütőt válaszd azt!!!!

Üdv, csibe

(#41) Lyna


Lyna
csendes tag

Huhh, vizsgaidőszaki punnyadás után eljutottam végre én is squashoni. Nem gondoltam volna, hogy egy óra is ennyire kikészít, mikor máskor sokszor volt olyan, hogy ketten lenyomtunk 2 órát. :) Másnap alig tudtam járni :) . Sztem teljesen felesleges 30-40 rugóért ütőt venni főleg kezdőknek. Ahogy én olvastam kezdőként jobb, hogy ha még nehezebb ütővel kezd az ember. Azt, hogy miért azt ne kérdezzétek mert én sem tudom..
Ahhoz képest, hogy amikor először voltam ütögetni még el sem tudtam találni a labdát most már majdnem vérprofi vagyok, a szerváim is elég erősek.
Én is csak a Metrot tudom ajánlani ha ütőt akartok venni olcsó pénzért, a Prince ütőmet asszem 5000Ftért vettem, igaz eléggé rezgett, de azt meg megoldottam egy 1000Ftos rezgéscsillapítóval és 800Ftos grippel. Azért Prince ütő mégsem egy rossz márka, eddig jól helytáll, fél év alatt még nem sikerült leamortizálnom:).
Ahogy néztem a legolcsóbb ütőt a Tescoban lehet kapni, mit ad Isten csodás kék színben, de ennyi erővel az ember már csinálhat magának sajátot, nem is beszálve arról, h ezért a sz*rért is elkérnek 4000Ftot...

(#42) q13579 válasza Lyna (#41) üzenetére


q13579
senior tag

Beszélgettem én is tapasztaltabb gamer-ekkel, olvastam nagyon sok szakavatottabb site-ot és mindehol azt hallottam, hogy jobb relative nehezebb ütővel kezdeni (160 170 g), mert az elején még az alaptechnikákat elsajátítani, játékstílust kialakítani sokkal könnyebb velük. Ezek közül is inkább a fejnehezeket ajánlották. Én most vettem meg a wilson ncode 170 g reflex ütőjét, nem mertem a 130 g head-et megvenni. Azt mondták ahhoz már kell némi tapasztalat, hogy ilyen könnyű ütővel erősen és pontosan tudjak ütögetni.
Egyenlőre azt látom, hogy sokkal jobb ezzel a wilsonnal ütni, mint bármely más eddig kezemben volt 10 és 20 ezer forint közötti ütővel. De gondolom ízlések és pofonok. Szerencsére igen jó áron hozzá tudtam jutni, így később bőven beleférne egy másik ütő is.

(#43) Cs(|)be


Cs(|)be
tag

Na bassza meg. Ma is eltört az ütőm.. azaz kitört belőle egy darab. Pedig nem is voltam ideg, egyszerűen egy fal melletti labda miatt kicsit neki kellett ütnöm a falnak. Megint vehetk ütőt. Mondjuk nálunk elég őrült a tempó, pörögnek a meccsek, kell is edzeni a médiakupára! :D

[ Szerkesztve ]

(#44) q13579 válasza Cs(|)be (#43) üzenetére


q13579
senior tag

E-bay-ről még nem rendeltél ütőt? Lehet jobban megérni kintről behozatni egyet. Amúgy a He..ist nagyon ajánlom. Sztem korrekt áron adják az ütőket.

(#45) segin


segin
újonc

Tényleg jobb, ha az ember egy kicsit nehezebb és nem olyan jó minőségű, pár eFT-os ütővel kezd el játszani. Inkább azt csapkodja a falhoz az ember. :)
Javasolnám hogy a wilson és a head ütők helyett próbáld(játok) ki a Karakal ütőket sokkal strapabíróbbak mint a többi ütő (én legalább is így vettem észre). Nekem is az van és én nagyon szeretem.

(#46) kavicssli


kavicssli
addikt

Ma megvettem az új Prince ütőt ( a Dunlop nem birta a falat-néha nygon idegbeteg tudok lenni) :D meg egy új csukát is! Ma is megyek haverral 2 órára... nem nagyon voltam mostanába legutóbb március környékén voltam egy csúny sérülést szedtem össze squash közben! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#47) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

15 éve játszottam fallabdát utoljára, most újra kipróbáltam, múlt héten voltam lent 1 órát meg ma is megyünk, egy ütőt kell ma még vennem, de sztem valami olcsót veszek h azt amortizáljam, amíg bele nem jövök

Resistencia eterna

(#48) curtis2


curtis2
tag

Hello,

Wilson nCode 130 ütő kedvező áron érdekelne valakit?
Privizzetek!

curtis

(#49) kerlac


kerlac
őstag

1 hete kezdtem squasholni, és ezt az ütőt néztem ki elsőnek, olcsó, de jónak tűnik, vagy tévedek? Hozzáértő mondani rá vmit? Köszi!

Ütő

Úgy gondolom egy piros labda kezdésnek jó lesz, kezdő, kerek ütőt inkább kihagynám, valahogy nem szimpi. Teniszhez em értek, még régen ping-pongoztam...

(#50) kerlac


kerlac
őstag

vagy ez?

ütő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.