Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SindaNarmo


SindaNarmo
tag

Kíváncsi lennék hogy mit használtak másképpen ebben a játékban, mint az eddigiekben, ami ezt a hibát okozta a driver-ben.
Bár ez úgy sem derül ki.

[ Szerkesztve ]

(#2) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Ez a cím ez most egy vicc, vagy véletlen elírás? Vagy csak engem zavar ez ennyire? Nem vagyok pedig nyelvtannáci, de ezt így nem észrevenni.... Nemááááááááááááááááááá.

Plumpy - A kultúrbölény

(#3) elder troll válasza Plumpy (#2) üzenetére


elder troll
senior tag

Szerintem telefonról lett írva, és automatikus javítás áldozata lett.
Laktóz intoleranciával repetáztam óvodásként a tejbegrízből, na az meghajtott ;]

(#5) Sol4r


Sol4r
tag

Az csak nekem szúrja a szememet hogy rx 400, 500, 600? Mert én nem tudok rx 6xx szériáról de javítson aki tud.

Ha veszem a fáradságot, hogy válaszoljak az a minimum, hogy reagáljon rá.... Vagy leszek én is olyan, mint sokan mások, lényegébe friss reggel nem is foglalkozom vagy csak félválról....

(#6) elder troll válasza Sol4r (#5) üzenetére


elder troll
senior tag

RX640.
Felezett memória sávszélességgel "rebrand"-elt RX550(M) vga-nak felel meg kb.

[ Szerkesztve ]

(#7) Duck663 válasza Sol4r (#5) üzenetére


Duck663
őstag

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#8) Effen


Effen
csendes tag

En tegnap tettem fel friss win 10-re. 6700xt es a pro drivert telepitette. Szep kek most minden.

(#9) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Ezek a driverek, sokszor több kárt csinálnak, mint hasznot... Jó öreg amd driverek :U

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#10) TIT válasza Effen (#8) üzenetére


TIT
veterán

Persze mert a felsőre mentél,az autora,azt nem kellett volna betenniük oda.
latis88: Semmi gond velük,a játék vacak 22-ért,az nv se jobb nyugi,az csak a vgát teszi tönkre,de 40-el többet nem ér.

(#11) hokuszla


hokuszla
aktív tag

az voltmár hogy szar az nvídija? :C :C

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#12) Effen válasza TIT (#10) üzenetére


Effen
csendes tag

Leszedjem, vagy maradhat? Érzésre nincs különbség ..

(#13) TIT válasza Effen (#12) üzenetére


TIT
veterán

Maradhat,főleg ha a Ratchetre kell,habár ugyanúgy kilép.

(#14) Petko166


Petko166
csendes tag

Hali,

Ezeket a nem amd.com os drivereket hogy kellene jól feltenni ? Mert ha csak a Windows keres drivert rittig valami régi szart tesz fel. Illetve van valami összehasonlítás melyik a jobb gyorsabb ? Értem hogy elméletben ugyan az de sokan megénekelték hogy lehetnek érdemi különbségek.

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.