Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Elit3Zotya válasza domos (#750) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én ilyent használok, kintebb ál a kijelzőtől és a kamera lencséktől is. [link]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#752) Xaels válasza Elit3Zotya (#751) üzenetére


Xaels
félisten

Én azóta sem vettem tokot :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#753) Elit3Zotya válasza Xaels (#752) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

80%-ban én sem, de van mikor úgy érzem, most felkel tennem rá. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#754) Xaels válasza Elit3Zotya (#753) üzenetére


Xaels
félisten

Jött rendszer frissítés. 67.1.A.2.182.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#755) coyote66


coyote66
aktív tag

Jött valami frissítés.

Én vagyok

(#756) eventus válasza Xaels (#754) üzenetére


eventus
veterán

502 MB, valami nagyon van benne. Üzenetként felugrott egy ablak, hogy fontos frissítés érkezett.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#757) Xaels válasza eventus (#756) üzenetére


Xaels
félisten

Én is lestem. Mondjuk kíváncsi leszek utána tapasztalatok e javulást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#758) eventus válasza Xaels (#757) üzenetére


eventus
veterán

Nem találok meg listát a Sonynál, hogy mi változott. Leginkább most a fő hiba, hogy feloldom a telefont és a zár és főképernyő egy mixet alkot és nem reagál semmire. Többször lezár/ felold segít.

Szenzorzoom? :))

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#759) melodie


melodie
tag

Xperia I V (XQ-DQ54) 67.1.A.2.182 December 1.security patch...

(#760) otto14 válasza eventus (#758) üzenetére


otto14
senior tag

Jó lenne, ha javítanák a kamera integrációt is a közösségi applikációkban. Nekem is megérkezett egyébként, de még nem frissítettem.

asd

(#761) Xaels válasza eventus (#758) üzenetére


Xaels
félisten

Kamerában nem látok változást. Viszont az 5G-m visszajött :DD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#762) eventus válasza Xaels (#761) üzenetére


eventus
veterán

Hová lett, abszolút nem volt 5G háló?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#763) Xaels válasza eventus (#762) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor jött az A14 akkor egyszerűen nem csatlakozott sehol az 5G hálózatra hiába volt beállítva, manuálisan is kiválasztva a Yettel 5G, csak 4G-re volt hajlandó. Hozzáteszem én ugye csak eSim-et használok. Lestem fórumokat mit lehet kezdeni, de pl. ha kikapcsoltam a DualSim-et akkor az eSim sem működött. Mindeközben a párom használja a 3-asom és azon fullos volt az 5G végig.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#764) domos


domos
senior tag

Valaki használja esetleg a telefont Sony Alpha kamerával? Sima USB-C kábel kell hozzá, vagy valami különlegesség?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#765) eventus válasza Xaels (#763) üzenetére


eventus
veterán

Mókás :)) nekem is e-sim van, igaz Telekom és nem volt gond.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#766) Xaels válasza eventus (#765) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy most nagy húzó marketing fogás a frissítés... Ha minden nagyobb verzió update ilyen kiszámíthatatlan akkor az nekem inkább hátrány. Jöjjenek a kötelező biztonsági frissítések, de a rendszert inkább ne piszkálják, legyen gyárilag patent mire "elkopik" a telefon addig úgy is támogatott marad az appok által nagy valószínűséggel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#767) eventus


eventus
veterán

Emmeg mi, jobb felső sarok pirossal. Ahogy látom a zene progi verziója. Máshol nem láttam.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#768) otto14 válasza domos (#764) üzenetére


otto14
senior tag

Itt egy Reddit poszt, szerintem itt találsz választ.

[ Szerkesztve ]

asd

(#769) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy rendszerbe integrált automatikus hívásrögzítésre, mint a huawei/honor esetében van ennél a telefonnál is lehetőség? Tehát a híváslistából elérhető rögzített hívásokra képes? Vagy csak third-party app-pal oldható meg a hívásrögzítés?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#770) otto14


otto14
senior tag

99% -ban tokban használtam eddig a telefont, de emlékeztettetek, hogy le is lehet ám venni róla. Hiszen oly jó a hátlap és a keret, minek fogdossak akkor egy 10 eurós műanyag tokot. Aztán persze, hogy az első két órában úgy leejtettem kb. 2 méterről, hogy behorpadt az aszfalt (is). Szerencsére a képernyő ép maradt, és ezen a nagy bumszlin kívül csak pár pici karcolás van. Ettől még nem fogom vissza tenni a tokot, miután megtörtént a baj :B

Egyébként lett SlowMotion videónk. :))

asd

(#771) domos válasza otto14 (#770) üzenetére


domos
senior tag

ooooooooooooof ez nekem fáj :O

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#772) vlesi69 válasza otto14 (#770) üzenetére


vlesi69
senior tag

Qrva nagy mázli hogy csak ennyi lett és a kijelző nem sérült. 100 ból talán egy ússza meg így!? Amúgy én minden telefonomat tokba rakom mert csuszós a fogása meg nem kockáztatok, de tokba is törhet ha úgy esik.

(#773) Elit3Zotya válasza otto14 (#770) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

:O

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#774) otto14 válasza vlesi69 (#772) üzenetére


otto14
senior tag

Barmi lehet. Példa Sony mellett van egy 4 éves Xiaomi, az mindig tokban van kivétel nélkül (volt vagy 100 000 forint, naagyon komoly összeg) (akkor tényleg az volt nekem). A háta üveg, de két év után már pókhálós volt. Tok ide vagy oda. Szerintem ha gyakrabban leveszem róla a tokot megtisztítani, lehet hogy jobban bírta volna.

Én most örülök, hogy ennyivel megúsztam. Észre sem vettem mikor leesett. Meg kellett csörgessem a másik telefonomról (Hey Google, where is my Sony), s úgy is majdnem 2 percig nézelődtem, hogy hol a fenében van már..

asd

(#775) eventus válasza otto14 (#770) üzenetére


eventus
veterán

Jajj ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#776) eventus


eventus
veterán

Kamera és egyéb javítások a frissítésben [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#777) coyote66 válasza eventus (#776) üzenetére


coyote66
aktív tag

Köszönjük.

Én vagyok

(#778) Elit3Zotya válasza eventus (#776) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hát ez örvendetes, mert a zoom kamera a leggynegébb pontja a telefonnak szerintem és lehet csak placebo, de tényleg picit jobbnak tűnik.
Ha tudtam volna hogy ezeket javítja, csináltam volna előtte utána képeket. :O

+ egy kis összehasonlítás. [link]

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#779) Fifi


Fifi
őstag

#769
Erre valaki? Senki nem használ hívásrögzítést? :B

(#780) eventus válasza Fifi (#779) üzenetére


eventus
veterán

Jogi okok miatt kivették. Kínai márka ugye más kategória adatvédelem ügyében :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#781) Fifi válasza eventus (#780) üzenetére


Fifi
őstag

Köszönöm!

Ez az egyetlen kritérium, ami miatt elvérzik nálam ez a sony. A másik esélyes a Honor Magic 5 Pro, de ott nincs sdcard és a design sem annyira tetszetős ... úgy érzem szegény Mate 20 Pro-mnak még ki kell bírnia egy darabig.

(#782) eventus válasza eventus (#758) üzenetére


eventus
veterán

Zárképernyő még mindig összeolvad a kezodvel :( 2-3x kell lezárni/ oldani mire helyrejon :(( Nem tudom mi volt 500 MB frissítés, de most kicsit mérges vagyok.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#783) Xaels válasza eventus (#782) üzenetére


Xaels
félisten

Fura, nekem ez nincs jelen. Különböző háttereket használsz? Nekem ki van kapcsolva a tematikus ikonok, az AOD is. Ez az A14 frissítés jól megkutyulta, lehet egy gyári visszaállítás kellene neki, de én is halasztom, nincs kedvem mindent újra beállítani meg a többivel szopni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#784) eventus válasza Xaels (#783) üzenetére


eventus
veterán

Különböző, minimalista kép, de most beállítottam ugyanazt. Tematikus ikonok szerintem botrány béna, AOD nincs. Gondolkoztam a LED hiány miatt, de ha van AOD feltud oldani pl zsebben, jó lenne akkor is csak fizikai bombbal.
Sajnos droppol a kijelző frissítés is gyakran.
Nekem nincs türelmem újra belakni.

Karácsonyra veszek magamnak egy Samsungot vagy vissza szifon :DD

600k volt a teló, működjön.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#785) Xaels válasza eventus (#784) üzenetére


Xaels
félisten

Teljes mértékben igazad van, én el lettem volna még a frissítés nélkül egy darabig csak hibátlanul működjön. Nem vennék magamnak mást, talán egy Pixel 8 Pro-t max de ott is zavarna pár dolog és hát ez a frissítés mánia sem tud meggyőzni, működjön tökéletesen out of the box, kapjon biztonsági frissítéseket sokáig mert használni veszem de nem kellenek olyan "funkciók" amik nem vagy csak rosszul működnek. Volt Samsungom, de nem igazán tudtuk egymást megszeretni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#786) eventus válasza Xaels (#785) üzenetére


eventus
veterán

Volt pixel telóm (csak cegesként), egész jó. Persze marad a Sony :)
[kép]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#787) otto14


otto14
senior tag

Nálam például csak a képernyő frissítési hiba van (meg a kamera a közösségi appoban. Ez nálatok jól működik?). Nálam sincsenek bekapcsolva sem AOD sem a témázott ikonok.

asd

(#788) eventus válasza otto14 (#787) üzenetére


eventus
veterán

Közösségi appban direkt nem használok, le is van tiltva a kamera. Ne birizgalja a kamerát, nem bízom benne hogyan vezérli fizikailag.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#789) Xaels válasza eventus (#786) üzenetére


Xaels
félisten


Ma kaptam egy ilyet, utána nem sokkal meg is jöttek a beállítások... Szerencsére az 5G maradt :DDD

Fura ez a piac, rengeteg márka és elképzelés hiányzik a kínálatból és kellene lehet egy 3. nagy OS gyártó/fejlesztő, hogy felkavarja a dolgokat. Kicsit hiányzik az az időszak amikor az Android színesebb volt, a gyártók sokkal rugalmasabban, kreatívabban nyúltak hozzá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#790) eventus válasza Xaels (#789) üzenetére


eventus
veterán

Hiányolom a szép gyári ikonokat, minden jelenleg olyan egyforma, néha nem találok elsőre valamit. Anno: [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#791) Elit3Zotya válasza eventus (#786) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Megnéznék egy 8 pro-t az 1-V mellett, nagyon jó sikerült szerintem az is.. :K

#790eventus
Nekem a galéria hiányzik, azt nem tudom minek kellett lecserélni. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#792) Xaels válasza eventus (#790) üzenetére


Xaels
félisten

Sokszor én is mellé nyomok. Mondjuk én inkább HTC-s voltam a One (M7)-ig, aztán volt Nexus, Xperia, BB, Galaxy S/Note. A Samsungokat Novával meg custom ikon pakkal használtam. A családban volt Huawei meg MS Nokia is (ezt bár sokan szerették, de szvsz nagyon szar és korlátolt volt, pláne abból kiindulva, hogy Android előtt WinMo-t is használtam).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#793) eventus


eventus
veterán

Talán ez javít valamit? Kijelző frissítés nagyon zavaró.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#794) Xaels válasza eventus (#793) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem még nem jött, de reméljük javítanak rajta

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#795) eventus válasza Xaels (#794) üzenetére


eventus
veterán

És a zár/ főkép összeolvadást, hiába ugyanaz a háttér.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#796) vlesi69 válasza Fifi (#781) üzenetére


vlesi69
senior tag

Pedig jó a 5 Pro, 512 gb nem elég?

(#797) eventus


eventus
veterán

Igzalmas pletyó az utód kamera gombjáról [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#798) Fifi válasza vlesi69 (#796) üzenetére


Fifi
őstag

A tárhely elég lehet, inkább a kamerasziget kialakítása nem tetszik a Honorban. Nézegetem az S23 Ultrát is ..

(#799) Xaels válasza eventus (#797) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes, bár nem értem mi értelme lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#800) domos


domos
senior tag

Sziasztok! Ki milyen galéria appot használ? A Google-féle nem igazán kezeli a RAW képeket.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.