Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Most indulok a Yettelhez, Telekomosként, sosem hordoztam még számot, nem tudom milyen macerával fog ez járni... Remélem el tudom intézni, hogy legyen nekem is ilyen telefonom.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#452) xhege válasza Vikthor (#451) üzenetére


xhege
addikt

Nekem, amikor a vodától váltottam tavaly a Yettelhez, akkor nagyon zökkenőmentesen zajlott. Kb 3 nap volt az átfutás, és a megadott időpontban (3 órás intervallum) meg is történt az átállás.

(#453) leslien válasza Vikthor (#451) üzenetére


leslien
nagyúr

kérd meg ,h rendeljék meg neked ott az üzletben.. sajnos még nincs rajta a listán igy a -30k nem lehet igényben venni..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#454) Vikthor válasza leslien (#453) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Mi az a - 30e kedvezmény?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#455) leslien válasza Vikthor (#454) üzenetére


leslien
nagyúr

[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#456) Vikthor válasza leslien (#455) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Jaa azt jobban el tudom passzolni mint 30e sőt már el is kelt egy fullos p30 pro több mint duplájáért. De köszi azért!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#457) bajormisi


bajormisi
csendes tag

Valakinek esetleg arról infója hogy a Vodafonnál mikorra várható?
Yettel-t elengedtem fafejek.

(#458) leslien válasza Vikthor (#456) üzenetére


leslien
nagyúr

egy régi nyomógobos is elég oda csak egyebe legyen... ;] :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#459) Xaels


Xaels
félisten

eSim-mel kapcsolatban tudtok valami részletes tesztet?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#460) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Na azt javasolták, hogy kérjek online a weboldalukon visszahívást, ahol kérek számhordozást és miután az életbe lépett, rendeljem meg a weboldalukról a készüléket. Azt a következő héten lesz is belőle valami elvileg. Ilyenkor megszűnik a fizetési kötelezettségem a Telekom felé és már csak a Yettel féle tarifát és készüléktörlesztőt kell fizetnem ugye?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#461) leslien válasza Vikthor (#460) üzenetére


leslien
nagyúr

itt kérdezd [link] de gondolom így kéne lennie... melyik csomagot nézted ki?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#462) Vikthor válasza leslien (#461) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Prime Plus+

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#463) Vikthor válasza leslien (#461) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mindegy nem lett belőle semmi, mert visszahívtak és közölték, hogy mivel nem vagyok több mint fél éve Yetteles, így 420e ki kell fizessek tarifától függetlenül, mese nincs. Én meg hát ok akkor kampó-basszó, viszlát és maradok Telekomos, ahogy a P30 Pro is marad még.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#464) Gubu0101 válasza Vikthor (#463) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez minden szolgaltatonal igy mukodik sajna :( Vagy megvarod a 6 honapot mint yettis.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#465) asr27 válasza Vikthor (#463) üzenetére


asr27
tag

Én is ezért nem vettem meg. Mivel nincs a Yettelnél előfizum, így ki akarták velem fizettetni a liastaár 40%-át, plusz a 105 ezer kezdőrészletet.
Azaz kb 400 ezret.
Borzalmas! Ennyi erővel majdnem ugyanott lennék, mint ha emag-ról megrendelném 560 ezerért. :((
Nyilván azért venne az ember részletre telefont, mert nincs fölösleges 420 ezre egyben, amit telefonra szeretne szánni. De ha nem kell nekik az előfizu akkor legyenek csak.... Imádkozok, hogy mégis bekerüljön a Telekomhoz.

(#466) Vikthor válasza asr27 (#465) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Most beszéltem a Telekommal és a kiemelt ügyintéző is megerősítette, hogy nem lesz Sony a telekomnál.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#467) Xaels válasza asr27 (#465) üzenetére


Xaels
félisten

Annak idején mikor bejött ez a részletfizetéses opció meg a 0.-ért vidd haza stb. sokan visszaéltek a lehetőséggel. Azért is szigorították meg a feltételeket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#468) asr27 válasza Xaels (#467) üzenetére


asr27
tag

De ennyire?
Az, hogy 100-150 ezer kezdőrészletet elkérnek, megértem jogos, de ekkora összeget....

(#469) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Jelenleg ez a telefon csak a Yetteleseknek lehet kedvező vétel. Megnézném az eladási számokat akik egyösszegben perkálnak le 600+ egy mobilért...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#470) Gubu0101 válasza Vikthor (#469) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen.En mar jo par eve elofizeto vagyok ott is.Most a xiaom 13-at hoztam ki 186-ert 300 helyett,legmagasabb csomagban vagyok,ennyi kedvezmenyt adott.Igaz egy honap utan el is adtam ugyan ennyiert (kollegamet elloptak igy ezt megvette tolem) :D .Most kifizetem majd a maradekot es kihozom ezt a sony-t.Ugy is ez volt a korabbi terv :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#471) Xaels


Xaels
félisten

Na gyerekek, kezemben a készülék. Elintéztem az eSim-et is és elvileg a fejhallgatóért is regisztráltam, erről nem kellett volna küldjenek valami e-mailt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#472) Bwin87


Bwin87
tag

Na,tegnap óta én is birtoklok egy példányt,nekem így a hosszúkás kijelzőjével is kényelmes nyomkodni és azóta nem bírom letenni. :)

Sony Xperia 1 V

(#473) Xaels válasza Bwin87 (#472) üzenetére


Xaels
félisten

Az 1 III anno pár napig fura volt, de hamar meg szoktam én is. A fejhallgatóhoz kitöltötted az űrlapot?

Így 2. nap nagyon elégedett vagyok az V-össel, érezhető az upgrade.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#474) Bwin87 válasza Xaels (#473) üzenetére


Bwin87
tag

Igen,kitöltöttem de nekem sem jött e-mail róla.
Nekem majdnem 4 évig redmi 9t pro volt,elötte meg csak Sonyk voltak.

Sony Xperia 1 V

(#475) Xaels válasza Bwin87 (#474) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem XZ után volt egy S10 meg egy Note10 és akkor tértem vissza az 1 III-mal. Azokat a hajlított, lyukas kijelzőket a pokolba tudtam volna kívánni. Az UI-t azt Novával lehetett finomítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#476) Bwin87 válasza Xaels (#475) üzenetére


Bwin87
tag

Ezen is annyira jó visszatérni a sík kijelzőre a 9t pro után,engemet azon a nagyon lekerekített kijelző zavart rajta.

Sony Xperia 1 V

(#477) Knight666 válasza Bwin87 (#476) üzenetére


Knight666
aktív tag

Amúgy érdekes, hogy a Sony telefonokon is lekerekített a kijelző, csak annyira elhanyagolható mértékben, hogy e legtöbbeknek fel sem tűnik.

(#478) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

(#479) Xaels válasza Elit3Zotya (#478) üzenetére


Xaels
félisten

Sejtettem, hogy valami ilyen módon lehet trükközni, próbálgatom majd. Köszi

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#480) Elit3Zotya válasza Xaels (#479) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Az új 52mp-es szenzor miatt tudja a szenzor zoomot, én is használom így a 13 ultrát.. :)
Megnézném nem makróban is a 2x fotókat.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#481) Xaels válasza Elit3Zotya (#480) üzenetére


Xaels
félisten

Majd holnap ha lesz időm próbálgatom. Most csak egy képet próbáltam ezzel a 2x-es módszerrel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#482) Elit3Zotya válasza Xaels (#481) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Őszintén szólva ez elég silány.. :DDD , de biztos vagyok benne hogy tudna ez sokkal jobbat is(videóban)
Gondolom a túl kicsit felbontás miatt ilyen ez. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#483) Xaels válasza Elit3Zotya (#482) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet az inox tál betett neki, meg már a fények sem voltak az igaziak, csak a kókusz reszelékre voltam kíváncsi mennyire marad éles, a körvonala.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#484) otto14 válasza Xaels (#483) üzenetére


otto14
senior tag

Én még csak a MediaMarkt -ban tudtam kipróbálni a telefont, és azt vettem észre, hogy minél hosszabb záridővel sokkal tisztább lesz a kép.

asd

(#485) Xaels válasza otto14 (#484) üzenetére


Xaels
félisten

Alapvetően nincs gondom a kamerával, a fotós topikba is raktam be olyan képet ami szerintem eléri azt a szintet automata módban amivel elégedett lehet az ember. [link] Ezt a kókuszgolyós képet csak a fent linkelt makró szerű mód próbálgatása miatt lőttem, a tv előtt ülve az ölemben volt a kb. 2,5-3cm átmérőjű édesség, majd ma keresek valami érdekesebb témát és optimálisabb körülményeket.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#486) edward2 válasza Xaels (#485) üzenetére


edward2
addikt

ez milyen ISO/zársebességgel készült?

(#487) Xaels válasza edward2 (#486) üzenetére


Xaels
félisten

Basic módban lőttem

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#488) eventus válasza Elit3Zotya (#478) üzenetére


eventus
veterán

Kösz! Kipróbáltam, vagány :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#489) Xaels válasza Elit3Zotya (#480) üzenetére


Xaels
félisten


Ezt 2x-essel lőttem

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#490) Zsolt,72 válasza Xaels (#489) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ez is jó lett (és a reggeli, “remizes” is), le a kalappal. :)

(#491) Xaels válasza Zsolt,72 (#490) üzenetére


Xaels
félisten

Nem sokat kellett velük foglalkozni, szinte tényleg csak előkaptam és lőttem a kamera gombbal. De köszi, ha lesz időm munkán kívül majd több témával is próbálkozom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#492) edward2 válasza Xaels (#487) üzenetére


edward2
addikt

kösz az infót

(#493) Xaels


Xaels
félisten


Normal 1x-es


2x-es makró szerű

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#494) Xaels


Xaels
félisten

Ez a mai használat. Hajnali 3-kor vettem le a töltőről. 3:40-kor mentem el itthonról és ~16:30-kor értem haza. A munkában folyamatosan mozgásban vagyok kint a városban, a hálózat 5G és 4G között váltakozik. Fényerő automata, kijelző 120Hz-en.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#495) janeszgol


janeszgol
félisten

Még mindig elég gyengék a képek. Egy S23 bármely tagja, Xiaomi 13 bármely tagja megeszi reggelire ezt. A videóminőség legalább javult?

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#496) eventus


eventus
veterán

RAW opció kikerült. Melyik alkalmazást ajanlanátok RAW fotó készítéséhez? Adobe LR-ből szintén kikerült, bármilyen fotó készítés.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#497) xhege válasza eventus (#496) üzenetére


xhege
addikt

Valóban kikerült a LR-ből. Ez mikor, miért? :Y

(#498) edward2 válasza eventus (#496) üzenetére


edward2
addikt

telefon nem tud RAW-t lőni? vagy honnan került ki az opció?

(#499) #51532800 válasza eventus (#496) üzenetére


#51532800
törölt tag

Appból nem lehet elérni, de LR ikonra hosszan nyomva kell lennie egy olyan opciónak, hogy Lightroom Camera.

Az viszont gáz, ha a gyári app nem tudja...
5 V-ben meg már tele kamera sem lesz az 5 III kétállású egysége után, szépen fejlődnek visszafelé.
Az ilyen dolgok hiánya miatt már 5+ évvel ezelőtt is panaszkodtunk a Sony-ra, egészen az 1 széria megjelenéséig. :W

(#500) Xaels válasza #51532800 (#499) üzenetére


Xaels
félisten

"M" módban van opció pedig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.