Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

307 ezer Ft egy 27"-os IPS monitorért??? :Y Ami ráadásul max. fényerőn 10%-os eltéréseket produkál. A legjobb tulajdonsága talán az, hogy normálisan néz ki - pláne ahhoz képest, hogy gamer. Lehet, hogy több RGB kellett volna rá, az még a heccsatokon is segít. Ennyiért már sokkal inkább OLED monitort vennék.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a 34"-os 1440p ultrawide-om alig volt drágább ennél :D sony-tax megy itt is látom.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Sok lesz a 27 hüvely a monitornak. ;]
És rögtön az első bekezdésben is van pár hiba.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#4) bteebi válasza FireKeeper (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Na ez az... 27"-os, és csak full HD. Ilyen monitorért max. feleennyit érdemes adni, ha nem érdemben kevesebbet. :U 100k pénzért az LG UltraGear 27GR75Q-B szintén 27"-os, de QHD, és a 165 Hz-e se rossz. És még rajabbul is néz ki. :DDD Ha nem kellenek a plusz Hz-ek, akkor meg akár 6 (hat) hasonló, vagyis 27" FHD, VA vagy IPS paneles monitort is lehet venni ennek az árából. Szóval ez kösz, de nem kell. :N

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Az a láb ott középen elég rossz helyen van szerintem, de az egész talpkialakítás rengeteg helyet foglal. Oké, vegyen fali konzolt, akinek nem tetszik. Viszont 2024-ben 1 db USB-C csatlakozó az szerintem egy rossz vicc.

(#6) bteebi válasza scdlsc (#5) üzenetére


bteebi
veterán

"Viszont 2024-ben 1 db USB-C csatlakozó az szerintem egy rossz vicc."

A korrekt árazás érdekében muszáj volt valamin spórolni. :(

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) hajbel válasza scdlsc (#5) üzenetére


hajbel
addikt

VESA mounttal is meg lehet oldani

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) FireKeeper válasza scdlsc (#5) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem mondjuk 0 darab van és nem is hiányzik.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9) marositech


marositech
senior tag

Ennyiért OLED panelest vennék. Sztem a "lábazata" kerül +200e-be.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#10) scdlsc válasza FireKeeper (#8) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Nekem a mostani billentyűzetemen nincs semmilyen és onnan nekem sem hiányzik.

(#11) Duree


Duree
veterán

Tudni szeretném, hogy miért kerül kétszer annyiba mint amit ér.Gondolom a Sony logo.

duree54

(#12) Quadgame94 válasza Duree (#11) üzenetére


Quadgame94
senior tag

Mert a Sony azt hiszi, hogy az emberek agyilag sérültek és megveszik majd ennyiért.

(#13) bteebi válasza Duree (#11) üzenetére


bteebi
veterán

Most néztem, hogy a most már gyakorlatilag 1 éves Xperia 1 V többe kerül, mint az ugyanúgy 256 gigás, nem kicsivel jobb és erősebb Galaxy S24 Ultra. :))

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) jancsiszeg80


jancsiszeg80
csendes tag

Valószínűleg velem van a baj, de az XSX meg a PS5 korában, mi a bánatért vacakolnak még mindig 1080p-vel? Már rég 4K HDR 144Hz monitorokkal kéne elhalmozni a piacot... Ez mitől gamer?

(#15) FireKeeper válasza jancsiszeg80 (#14) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gondolom a 240Hz miatt. a mega competitív de kifolyik a szemed esport kategóriában ez a trendi copium, hogy nem kell nagyobb felbontás, de kell a nagyobb frissítés.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16) eladohardver válasza FireKeeper (#15) üzenetére


eladohardver
őstag

Sony kicsit elkésett... már nem az FHD a menő...nem értem miért nem kérdeztek engem :DDD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#17) Celithrandi válasza FireKeeper (#2) üzenetére


Celithrandi
addikt

és már 50el olcsóbb is.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18) Celithrandi válasza jancsiszeg80 (#14) üzenetére


Celithrandi
addikt

és egy 27es 4k monitor miért gamer? 27es méretnél teljesen felesleges a 4k, de az 1440p elfér bőven.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#19) b. válasza Duree (#11) üzenetére


b.
félisten

ha "csak" kétszer annyiba kerülne...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) bteebi válasza Celithrandi (#18) üzenetére


bteebi
veterán

27"-ra valószínűleg tényleg túl sok a 4K, de az FHD meg kevés. Tudom, mert pont egy olyan (27" FHD) Dell monitorral szemezek kb. fél méter távolságból. Eleinte baromira zavart az alacsony ppi, mostanra már tulajdonképp nagyjából megszoktam (lehet, hogy a szemem is romlott :DDD ). Az 1440p már valószínűleg elég lenne.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#21) Solar Eclips


Solar Eclips
tag

Megláttam a monitor lábát, itt már rezgett a léc. Utána jön a spec. 1920x1080 (2024ben 🤣) megírom ezt a kommentet és be is zárom ezt a tabot. Ez a monitor egy vicc.

(#22) Duree válasza b. (#19) üzenetére


Duree
veterán

Igaz, harmad vagy negyed ennyiért is kapok monitor, lehet , hogy jobbat is.

duree54

(#23) Celithrandi válasza bteebi (#20) üzenetére


Celithrandi
addikt

Erre a méretre fél méterről 1440p az ideális. Évekkel ezelőtt volt kb 120ezer a 27es 144hz 1440p IPS monitorom. Sőt, most 250 az LG 21:9-es 34es 144hz 1440p nanoips monitora, ami lehet hogy nem 240hz, de ég és föld ehhez képest.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#24) Low Noise


Low Noise
senior tag

1440P OLED áron 1080P IPS anyám borogass.

(#25) Franklin


Franklin
addikt

Samsung Odyssey G4 S27BG400EU ugyanezt tudja (27" IPS Full HD 240 Hz + pivot) és 87e Ft.

Azt meg kell hagyni, hogy jól néz ki, de gazdagnak és/vagy Sony fannak kell lenni ahhoz, hogy valaki 300e Ft-ért ezt válassza.

(#26) partizanka


partizanka
újonc

Csak nekem tűnik borsosnak az ára?

(#27) Franklin válasza partizanka (#26) üzenetére


Franklin
addikt

25 kommentből 11 arról szól, h túl drága... szóval nem, nem csak neked tűnik borsosnak ;]

(#28) Kiss4ever


Kiss4ever
csendes tag

FullHd 300kért, mi van?? :DD :DD :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.