Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

(#2) macikos válasza Thom! (#1) üzenetére


macikos
addikt

Óvatosan a topicnyitással :D

Ez a kép a legjobb: [link]

(#3) ByB válasza Thom! (#1) üzenetére


ByB
addikt

Már vártam ki rabol rá elsőnek a témára! :DDD De legalább a sepcifikációkat másold be...

ui.: A dicsőség Macikosé, hisz tőle származik a csodalink, ha minden igaz!? :R

[Szerkesztve]

(#4) Viktor0610 válasza Thom! (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.ted, amit ''írtál'', az méltó egy #1-hez? :F

Samsung Galaxy A54

(#5) Thom! válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Thom!
veterán

ugyanazt tudja mint a K800 semmi különbségahogy olvasom

nem méltó :D

(#6) macikos válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


macikos
addikt

Jah, ennyi erővel én is nyithattam volna, de inább egy másik topicba tettem a linket...

(#7) tween válasza Thom! (#5) üzenetére


tween
őstag

A különbség az a FÉL CENTI minusz!!!!!!!!
22 mm --> 17 mm

[Szerkesztve]

(#8) Thom!


Thom!
veterán

jó lenne bele CCD szenzor is, de sztem CMOS lesz benne

(#9) macikos válasza Thom! (#8) üzenetére


macikos
addikt

Nézzétek csak meg ezen a képen az 1-4-7-* gombok környékét :)
[link]

(#10) Thom!


Thom!
veterán

úgy nézem a joy eltűnt? :F

(#11) AS


AS
félisten

Ez borzalmas ....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) tween


tween
őstag

A felvett videó felbontását nem nagyon találom :F
Talán nem merik kiírni? :DDD
Az 1-4-7 gombok mellett azok kamerafunkciók,nem?Talán valami visszajelzők?

[Szerkesztve]

(#13) AS válasza tween (#12) üzenetére


AS
félisten

Valszeg QCIF :C 2007-ben....

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) ByB válasza tween (#12) üzenetére


ByB
addikt

1-4-7 kamera gomb ezeréves SE szokás, már W800i is tudta, csak most rá is van írva, mert valszeg sokan nem használták a visszajelzés hiánya miatt! :DDD

(#15) tween


tween
őstag

Képesek voltak azért megcsinálni ezeket a kerek gombokat,hogy vizuális gerjedelmet okozzanak a szemlélőnek a mellettük levő visszajelzőkkel.........
Inkább a szögletes gombok kellettek volna.....

(#16) macikos válasza tween (#15) üzenetére


macikos
addikt

Ezek a kerek gombok olyanok, mint 30 éve egyes hifi erősítőkön megjelent érintőkapcsolók.

Nekem tetszik.

(#17) ByB


ByB
addikt

Szerintem elsőrangú a design, legalábbis az én szememnek! :R

Lehet hibernálni kellene ezt a topikot, mert van hír is róla, annak is saját topikja, erre meg visszatérnénk, ha megjelenne a fón!? Mit szóltok hozzá? :U

(#18) AS


AS
félisten

Akkor hát elő képek:
Igy néz ki:
[kép]
[kép][kép][kép]
[kép][kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) djtoomi válasza Thom! (#10) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem tűnt el a Joy rossul látod.Amúgy meg rohadt jól néz ki nekem nagyon tetszik csak sosem lessz ennyi pénzem...

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#20) macikos válasza djtoomi (#19) üzenetére


macikos
addikt

Ha meg lesz annyi pénzed, pénzem, akkor meg már egy másik fog tetszeni. (lásd K800i)

(#21) ByB válasza AS (#18) üzenetére


ByB
addikt

Szerintem nagyon exkluzív lett!!! :R Nem mondom, hogy rézleteiben nem kopi, de amíg jó helyről teszik és a végeremény ilyen mutatós, szemet hunyok felette! ;]

És gondolom mindenkinek feltűnt a led a vaku mellett, így újra lesz elemlámpa!!! :C

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Remélem gyorsan elér hozzánk ez a telcsi is(! Meg persze minden SE újdonság! :B ) Szerintem előben teljesen más lesz mint így a képeken!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) tween


tween
őstag

Szerintem über király úgy ahogy van :R
Lehet átpártolok a samutól :F

(#24) kp78 válasza ByB (#21) üzenetére


kp78
addikt

A mostani K800/K790-ben is van az a led.
Az ott a képen is csak sárga színű segédfény, önállóan nem lehet bekapcsolni, és lámpaként használni :( Szerintem :))

[Szerkesztve]

(#25) ByB válasza kp78 (#24) üzenetére


ByB
addikt

Ohhh ne már, pedig kezdtem örvendezni magamban... :(

(#26) kp78 válasza ByB (#25) üzenetére


kp78
addikt

De de, sajnos kb. 100%, hogy nekem lesz igazam. Megnézve a mostani telómon a vakut, totál így néz ki.

Amúgy az egyik topicot szerintem is zárni kellene, mert így csak káosz lesz. :DD

[Szerkesztve]

(#27) AS


AS
félisten

Parancsoljjatok csomo élö kép k810-röl:
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) AMD Power válasza kp78 (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos engem is ez zavar a K800i-ben ,hogy ''sima'' lámpaként nem lehet használni a vakut benne! Nem úgy bezzeg mint a jó öreg W800i-ben! :R

AS: :R

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29) HaKo


HaKo
aktív tag

Nekem ezek a gombok nagyon nem jönnek be... :( Hát igen ez a lámpa engem is zavar, főleg azért mivel többet használom lámpaként a fényt. Ezért még nem bántam meg a w810 vételét. :DDD

(#30) AMD Power válasza HaKo (#29) üzenetére


AMD Power
titán

Dettó! Én is többet használtam lámpaként mint fényképezés közben! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31) Thom! válasza AMD Power (#30) üzenetére


Thom!
veterán

fényképezésre vicc volt

(#32) ByB


ByB
addikt

Felmerül a kérdés, kap-e látványában megújult menüt a K810i? Nem ártana egy szép új skin! :R

(#33) ent válasza ByB (#32) üzenetére


ent
őstag

Na ezt várhatod. Ua a menü. Skineket. meg a gallery.mobile9.com ról!!!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#34) ent


ent
őstag

Jöhetne már... :O

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#35) tween


tween
őstag

(#36) AMD Power válasza tween (#35) üzenetére


AMD Power
titán

Az kemény! Nálunk az MM-be biztos nem ennyi lesz! :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37) ent


ent
őstag

Irány a bót.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#38) ent


ent
őstag

hát ez kamu volt. előrenndelés! csak. :(

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#39) tween válasza ent (#38) üzenetére


tween
őstag

Bírom az ilyen szutyok boltokat,amik így próbálnak megelőzni mindenkit!

(#40) ent


ent
őstag

Azért vki szóljon ha lát bíztató megjelenési dátumot!!!!!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#41) AMD Power válasza ent (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk lesz nemsokára! ;) Ha lesz valami konkrét infó akkor szólok!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) ent válasza AMD Power (#41) üzenetére


ent
őstag

Dobok egy PÜ-t telcsi számommal. Léci szólj, hogy ha lehet már kapni, árral. thx

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#43) ent


ent
őstag

állítólag jövő héttől lehetm ár kapni. A tmobilos hírújságban van róla adat.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#44) tween válasza ent (#43) üzenetére


tween
őstag

Azért a már a kezedben van a készülék (gondolom hamar:)) egy rövid beszámolót követelünk tőled a tapasztaltakról :C

(#45) ent válasza tween (#44) üzenetére


ent
őstag

természetesen. remélem minél hamarabb...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#46) ent


ent
őstag

:O :F

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#47) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

mivel nincs samsung d900 leeht énis vmi sonyit választok és eddig ez jött be a legjobban....csak jó lenne már ha leehtne kapni....

(#48) ent


ent
őstag

:O Vmi hír jöhetne a vételi lehetőségről.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#49) AMD Power válasza ent (#48) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy lesz valami... (Nemsokára már tényleg jönni-e kéne) szó.

De , hogy az ára mennyi lesz!? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) ent válasza AMD Power (#49) üzenetére


ent
őstag

Péz nem számít. Nem számíthat ennél a vételnél.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.