Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Soho router jelszó gond (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bari


Bari
Modder

Sziasztok

Kaptam egy routert, amit müködésre kéne birnom, a beálitott jelszavát tudtam, de nem néztem bele hanem rögtön a resettel kezdtem, ami alaphyzetbe állitotta, és sajna a gyári jelszavát nemtudom :( ( az általános jelszavakkal próbálkoztam, admin, admin1234, default, stb )
Próbáltam már a guglival rákeresni de ezen a routeren semmi tipusjelölés nincsen.
Amit találtam rajta az alján 2 vonalkod és hozzá tartozó számok, egy egyik elött P/N a másik elött S/N van, gondolom az elöbbi a product number, a másik meg a serial number, de ezekre sem dobott ki találatot a gugli :(
A router tetején csak a ledekhez tartozo felirta és egy SOHO Router felirat van. Az elején ahol a lan csatlakozások vannak ( 1db Wan -s 4db LAn port ) telálható a reset gomb és a 9V-os tápcsatlakozója is. Maga a router doboza fém, méretei 15×8,5×2,5 cm, a hosszanti oldalán vannak a lan csatlakozok, a rövidebbik oldalain ferdén szellőző nyillások, a tetején a bal alsó sarokban ( ha a lan csatlakozok felénk néznek ) vannak a működést jelző ledek. Az alján csak a vonalkodot tartalmazó cimke és kisker cimkéje van ( velük beszéltem, de nagyker számla alapján sem tudtuk kideriteni mi a pontos tipusa, Net ADSL Routerként szerepelt a nagyker számlán, a gugli igy sem talált értelmes oldalt, de kismiliom másik routeről szólót igen, úgy 20-at néztem, de feladtam ).
Ha valaki ilyen vagy ehhez hasonló routerrel rendelkezik és tudja az alap jelszót, netalántán a pontos tipustát is a routernek, legen szives irjon, jó lenne beüzemelni.
Este csinálok róla képeket, és felteszem netra, belinkelem majd ide, hátha úgy felsmeritek.
Előre is köszi a segitséget

Üdv: Bari

(#2) Bari


Bari
Modder

Hello

erről a routerről van szó

és itt van nagyobb felbontásban Bővebben: link

Szerk: ugylátom a kép belinkelése valamiért nem megy, de a link az működik


[Szerkesztve]

Üdv: Bari

(#3) burgatshow válasza Bari (#2) üzenetére


burgatshow
veterán

Szia! Kicsit kutakodtam a neten az általad említett router után és találtam egy user's manual pdf-et, amit letölthetsz innen: Bővebben: link

Gyorsan átfutottam a manualt és ezt találtam benne:
default user: admin
default password: admin!

(#4) Bari válasza burgatshow (#3) üzenetére


Bari
Modder

Szia

Köszi a kutakodást, de sajnos az a router nem az a router, letöltöttem a pdf-et, a leirásban teljesen máshogy néz ki a router, és a tápegység feszültsége is más, az álltalános jelszavakat már végigprobáltam ( admin, admin1234, default, ) . Elég sok hasonló eszköz megfordul a kezeim között, igy voltak ötleteim :( .
Ha esetleg a kép alapján felismered akkor szolj, sajna akiket eddig megkérdeztem ismerösök foggalmuk sincs milyen router is lehet ez, semilyen tipusjelzés sincs rajta ( szétszedtem hátha a padelon találok érdemi indot de azon kivül hogy made in taivan, nincs rajta semmi )

Üdv: Bari

(#5) Bari


Bari
Modder

Hello

Ismerősök között is rákérdeztem a routerra hátha van tapasztalatuk, sajna segiteni senki sem tudott, egyik haver szerint egy Planet routeről van szó de a planet oldalán nem találtam róla semmit, a képek alapján semelyikre sem hasonlitott.
Remélem csak találunk róla valamit, jó lenne beüzemelni.

Üdv: Bari

(#6) dilidinka válasza Bari (#1) üzenetére


dilidinka
csendes tag

Szia.
Nekem is olyan van és már 2 hete szivok a pass al és ma csak ugy probaként
bepötyögtem,hogy:
login:admin
pass:0000
és láss csodát mükszik!szal probáldki.

I m Über Láma

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Soho router jelszó gond (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.