Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sin episodes

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hello. Nézegetem a hardwiredet, s látom, hogy kijön ez a játék május 10-én, nagyon rég nem hallottam róla semmit, de most előtörnek a régi szép emlékek, hogy multiban milyen jót szórakoztam anno egy ''játékklubban'', amikor a régi Sinnel játszottam multiban, így most beindult nálam az érdeklődés. Remélem jó lesz a játék, bár a képek grafikájától nem vagyok elhalva...

[link]

Videó.

I am having fun staying poor.

(#2) Drizzt válasza Drizzt (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na, a videot megnézve eléggé jó azért. :) Viszont remélem nem lesz a Steamen kötelező aktivizáció, mint a Valvénél általában...
19.95 dollárba kerül. Akkor úgy látom lehet megveszem.

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#3) seaky77


seaky77
tag


A játék ma délután megjelent! A Steam-en megvásárolható s letölthető vagy aki már megtette mint jómagam is egy kis decrypt után már élvezheti is.

A játék elején egy egyenlőre még ismeretlen helyen ébredünk néhány ''barátunk'' kedves szavára. Viktor Radek és Elexis Sinclaire ''hízelgése'' közben valami megtöri pontosabban szétlövi e meghidt hangulatot s mikor felpíllantunk ott áll nem kissé felfegyverkezve a mindig kislányos Jessica Cannon a megmentőnk.A továbbiakban ő és John R. Blade egyik alkalmazottja JC a hacker segíti utunkat. Az első pár ájuldozás után (ami közben valami olyat látni amit még egyetlen játékban sem tapasztaltam) jöhet egy kis fegyvertelen bóklászás majd a shotgunozás,robbantgatás stb...

Aki valami hihetetlen grafikai újdonságra számít ami a source motor mélyén rejlik csalódni fog. Tulajdonképpen a játék nagyon szép csak valahogy minden képkockáról s tulajdonképpen a játék teljes atmoszférájáról HL2 jut eszembe. Ha nem figyelek a storyra azt hihetném, hogy egy kiegészítővel játszok. (Mellesleg hozzáteszem nagyon jól szórakozom)
Szerintem a fizikán javítottak a HL2höz képest. Rendkívül mulatságos mikor a rocketman-ek hátán lévő palackot kilőve elszállnak mint egy lufi. Illetve amit eddig még nem láttam egyetlen játéknál sem (s férfiként nem bírom kihagyni) végre a keblek is életre keltek. Nincs többé odaragasztott ''beton-cici'', ahogy kell rendesen ringatózik ide-oda:)
Kb 2-3 órát nyúztam még csak a játékot de élvezem. Persze már most találtam benne egy két rendkívül ostoba hibát de melyik játékban nincs.

Na megyek is és aprítok tovább...

Üdv,
Seaky

(#4) Drizzt válasza seaky77 (#3) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hello, éppen meg akartam kérdezni, hogy valaki nyomja-e már. Nagyon gondolkodom, hogy megvegyem-e... Demo nem várható esetleg?

I am having fun staying poor.

(#5) RECSKA válasza Drizzt (#4) üzenetére


RECSKA
veterán

Nagyon jó kis játék....

És szép!
[kép]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6) RECSKA válasza RECSKA (#5) üzenetére


RECSKA
veterán

akkor kezd picit rossz lenni, mikor jönnek a mutánsok.

UTÁLOM, MERT Mindig frászt hoznak rám.. ;]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7) RECSKA válasza RECSKA (#6) üzenetére


RECSKA
veterán

Viszont a Hardwired-en írtak róla tesztet, ahol leosztották!

Nem tomm miért. Nekem teccik. Egyedül tényleg a hülye ellenségek miatt szar. De nem baj, annyira nem izgatnak... :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#8) AGE-T


AGE-T
senior tag

Hát vegyesek az érzéseim, idegesítőek az ellenek, egy idő után. AI buta, ezt azzal ellensúlyozták, hogy még az egérjukból is előjön egy katona, aki eldob mindent ami nála van...pl. a gránátjait, és puffog míg le nem gyűröd. De ha 10 méterre elászok, úgy viselkednek mintha nem is történt volna semmi :(((

Villám kérdés!
Azon a részen, amikor a Drug lordal beszélgetek egy üvegfalon keresztül, mögöttem egy energia tér bekapcsol és se ki se be, ott mit kell csinálni? Az emberünk szól, hogy készítsék elő a tengeralattmászkálóját, és a katonák bámulnak tovább bambán, aztán elfordítja a fejét a Viktorka, és semmi... Se ki se be??!! Itt mi van, vagy csak bugzik?

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#9) RECSKA válasza AGE-T (#8) üzenetére


RECSKA
veterán

Az egy bug!

Be kell írni a console-ba hogy ai_norebuildgraph 0 , elmented, és visszahívod a mentést. Egyből jó lesz...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10) AGE-T


AGE-T
senior tag

azóta már szívtam egy keveset vele, én másképp oldottam meg, egyszerüen a következő jelenetre ugrottam. De utánna sem volt semmi a helyzetem...:)
Elég lagymatag a gém, semmi ötletesség elején egy nagy melbőség és az elég a játék közepéig kb:D aztán semmi...csak lősz lősz lősz három fegyver.. :((( bugok, páncélozott katonák gépágyúval, tömegesen ráadásul, és vagy lövöd őket, s közben kempesz, vagy GOD mód:D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#11) Boglya


Boglya
senior tag

Hogy ez a játék mekkora ratyi! A grafika rondább, mint a hl2-ben volt, pedig már az se mai darab, látszik, hogy a grafikusok nem nagyon erőltették meg magukat. Az meg, hogy a karakterünk úgy csúszkál a talajon mintha az egy jégpálya lenne... Hogy valami jót is mondjak, a fürdőrucis jelenet tetszett:).

(#12) Flen


Flen
tag

Sziaztok!
Nekem úgy bejött a game, bár picit furi. Viszont most elakadtam. bejutottam egy helyre, lent van valami tengerealatt járó, fent meg állaz a pali aki az intróban volt az elején. Szóval fent áll abban a szobában, egy zárt ajtó mögött két katonával. Felszaladtam hozzá, ajtó nem nyílik ki, mögém leereszett valami energi a függyünyt, tehát hátra fele se tudok már menni, beszélt valamit aztán elhalgatott és azóta csak áll, én semerre nem tudok menni, ő meg meg se szólal. Kell valamit csinálni, amire nem jöttem rá, vagy csak kifogtam egy bugot?:DD:DD:DD:DD:DD

(#13) Gyusz


Gyusz
őstag

Én kipróbáltam és nemigazán jött be. Nekem is végig HL2 utánérzésem volt, de igazán az ellenfelek akasztottak ki. Úgy özönlenek, mint anno a Contract JACK-ben. Valahogy az egész játék kissé kaotikus.

(#14) RECSKA


RECSKA
veterán

És visszább már meg is válaszoltam...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15) Flen válasza RECSKA (#14) üzenetére


Flen
tag

köszi szépen :R

(#16) RECSKA válasza Flen (#15) üzenetére


RECSKA
veterán

nincs mit

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#17) Robaj


Robaj
addikt

Pursuit résznél vagyok. Vmi létrán kell lemenni egy szinttel lejjebb, 3 szörnyi kinyír, csövek mindenhol, de most merre menjek tovább? :F

(#18) Ole válasza AGE-T (#10) üzenetére


Ole
csendes tag

elmondanád hogy kell jelenetet váltani,mert nekem nem megy a norebuildes parancs.

(#19) zso73


zso73
veterán

A liftes bug neketek is előjött? Csak úgy tudok szintre menni a lifttel,ha előtte hívom.És ügyesen egyből a jó gombra megyek rá.Más esetben nem tudom aktiválni a kívánt szintet.
:( Elég bugos game!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#20) aby_1


aby_1
csendes tag

Sziasztok!

Elakadtam én is az erőfalas résznél, visszaolvasva megtaláltam a megoldást.

Viszont itt van a problémám. Akárhogy akármit nyomogatok nem jön elő a konzol.
Megnéztem az advanced fülnél, enable, de nem tudom előhozni.
Vki ha tud lécci segítsen mert kezdek belerokkanni az idegességbe!
:O :O :O
Köszke!

Abel

(#21) aby_1


aby_1
csendes tag

megvan a megoldas
at kellett allitanom a bill-t amcsira es mostmar ok

Abel

(#22) zso73 válasza Robaj (#17) üzenetére


zso73
veterán

ha nem jöttél volna rá:Át kell ugrani a rácsra,majd le! Aztán ott adja magát!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#23) deedee


deedee
őstag

ma estére nekem is meglesz a gém,de kicsit félek nekiállni mert útálom ha akad a játékmenet a bug-ok miatt... :F :( Ebben pedig lesz bőven,ha jól olvatam a hsz-eket :O

ráadásul a prey és a liquidator is egyszerre jön hozzám és azok csábítóbbak...Mármint az időm játékra fordítását illetően...Na de majd meglátjuk... :D

(#24) AMD-s


AMD-s
tag

Hogy kell a console-t előhívni??? :F

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#25) zso73 válasza AMD-s (#24) üzenetére


zso73
veterán

Itt nézd meg, hátha műxik a HL2 konzolos dolog! [link]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26) zso73


zso73
veterán

Új frissítés van hozzá!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#27) Volken válasza AMD-s (#24) üzenetére


Volken
tag

SinEpisodes.exe -console
ezt irod be total commanderbe es enter
nekem igy ment

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#28) zso73 válasza Volken (#27) üzenetére


zso73
veterán

Futtatásban is műxik?

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#29) Volken válasza zso73 (#28) üzenetére


Volken
tag

Igen.

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#30) deedee


deedee
őstag

még csak most volt időm nekiállni és eddig pozitívak a tapasztalatok....Még a kikötő/dokk részen vagyok...Eléggé pörgős gém,nagyom half life stílus,de nem gond...tetszik... :D

sürűn találkozok számzár-lakatos öltözőszekrényekkel...Nem tudom sehogysem kinyitni őket...Egyáltalán lehet?ütöttem,lőttem stb... :F Mondjuk igazából semmire sincs szükségem belőlük,mert lőszer és healt pack van bőven a megmurdelt ellenségnél... :D

(#31) deedee


deedee
őstag

jó kis gém ez és nem értem miért panng ennyire a topik... :( Biztosan mert könnyű,lineáris és senki nem akad el... :D

megvan az első bug:daruval valami konténert emel a csajszi és engem meg hátirakétás repülő csókák akarnak kicsinálni...Egy csákó beragadt 2 cső közé és engem sebez,de ém nem tudom őt leamortizálni....Pár újratöltés után már jó lett... :DD

(#32) zso73 válasza deedee (#30) üzenetére


zso73
veterán

Azok nem nyithatóak. Amin zár van egy sem! A kapuk is csak felrobbanthatóak.
Nekem is volt bug. A konténernél nem jött elő a hibád nekem. De a lifteknél nem tudtam emeletet váltani, csak, ha kimentem, és úgy fordultam rá a jó gombra. A legutolsó frissítéstől ez a hiba nincs! :C
Most nyomom a gamét harmadszor. Most közép erősségen.


[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#33) deedee


deedee
őstag

az építkezésen azt a nagy dögöt hogyan kell kinyírni?addig eljutok,hogy felgyújtom és lángol..de aztán szétszed... :O Talán a zöld trugyit kellene az égő testére robbantanom ami egy hordóban van?De nem megy,mert legyaláz állandóan.... :O

(#34) deedee


deedee
őstag

addig lőttem mig mozgott.... :D

viszont innentől kicsit pörgős lett a gém.... :C

(#35) csizzah válasza zso73 (#32) üzenetére


csizzah
aktív tag

tudnál adni egy linket a legújabb frissítéshez?
előre is köszi.

(#36) Janoska26


Janoska26
addikt

Valaki tudja hogy hol a lehet legolcsóbban hozzájutni ehhez a játékhoz?

(#37) zso73 válasza deedee (#33) üzenetére


zso73
veterán

Melyiket? Azt, amelyik a fa támfalakat, mint a bika löki szét? És téged is felöklel? Azt a pisztoly fagyasztó /másodlagos tűz/ kell lőni, amég birod. Azután shotgun. És közben nagyon menekülni. :C
35: Csizzah: Nekem gyári a játék, a steam tölti. de nézd meg a steampower.com-on!
36:5eFt-nál olcsóbban? Szerintem ez nem olyan sok pénz. Én megvettem, amikor kijött.Sajnálom a pénzt én is a játékokra, de ez megérte!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#38) deedee válasza zso73 (#37) üzenetére


deedee
őstag

lőttem az állatot mint állat... :D Aztán egyszercsak kampec... :C Akkor meg mire kifújtam volna magam,gépágyúsok jöttek hamar-gyorsan és a mentés előtt leamortizáltak... :((( :( :O Kezdhettem előlről... :D

viszont innen azért felpörög a gém...Sok ellenfél és gyorsak nagyon,gecóóó... :D

(#39) zso73


zso73
veterán

Ugye, hogy jó kis game?
Most értem a végére 4x. Most is nagyon teszik. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#40) zso73 válasza deedee (#38) üzenetére


zso73
veterán

Nem azért túl sok a gépágyús, mert hardon nyomod?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#41) deedee válasza zso73 (#40) üzenetére


deedee
őstag

tegnap végigvittem a gémet és az irodaházban már jópárszor kellett kvikkszévezni.... :D :Y Rengeteg ellenfél és kevés elsősegélycsomag...Necces volt....Normálon vittem,de nagyon bugos volt a gém,pl kviklód gomb nem müxött,mindíg az első jelenetet töltötte be,amikor valami alvilági vezérrel dumálok...stb

Most felbuzdúlva a kommandózáson, feltettem a fear-t.... :C

(#42) zso73 válasza deedee (#41) üzenetére


zso73
veterán

A falon nézted a kis tartályokat? Azokból is lehet tölteni az életerőt.Ja és a szekrényekben, fiókokban van a tartályhoz töltő.
Nekem megszüntek a bugok a mostani javítással.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#43) deedee válasza zso73 (#42) üzenetére


deedee
őstag

A falon nézted a kis tartályokat? Azokból is lehet tölteni az életerőt.Ja és a szekrényekben, fiókokban van a tartályhoz töltő. :D :C Azért ennyire nem vagyok kezdő... :DD

(#44) MoneyM


MoneyM
senior tag

Hali!


Szerintetek egy AMD Athlon XP 3200+, 512 MB DDR RAM, ATI RADEON 9600-os gépen el fog futni a játék, mert ha igen akkor megveszem?!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#45) zso73 válasza deedee (#43) üzenetére


zso73
veterán

:R Bocsi! Nem akartalak ..Nekem elég új volt a tartályos dolog....... De nem kelett quicksave, pedig nem vagyok HCG.
44 MoneyM : Szerintem mennie kell. A memó nem túl sok.......

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#46) zso73 válasza MoneyM (#44) üzenetére


zso73
veterán

Töltsd le a demót, ha van, és próbáld ki!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#47) zso73


zso73
veterán

nyúhájszkór:38675 :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#48) Armyman


Armyman
csendes tag

Kedves barátaim!

Nem tudom kinek hogyan sikerült azt a részt megcsinálni amikor egy tengeralattjárós pályán nem enged tovább de nekem sehogy se sikerült!!
Be irtam a console-ba:ai_norebuildgraph ''0'' és? Elmentettem, visszatöltöttem.. Semmi.
Szar. Mikor kell ezt csinálni? Melyik mozzanatkor? Szégyen ez a game.
Ha valaki tud megoldást írjon..

[Szerkesztve]

(#49) Armyman


Armyman
csendes tag

Valaki pofázhatna már!!!

(#50) zso73 válasza Armyman (#48) üzenetére


zso73
veterán

Nem a game szégyn......Csak nem kel bénázni! :R
Csinálj egy szkrínsotot, és tedd fel. Megnézem, és talán meg tudom mondani.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Sin episodes
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.