Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Simraceway

Hozzászólások

(#1) UFO1


UFO1
senior tag

„Ahogy azt már korábban elárulaták a fejlesztők, az új játékkal elsősorban az online funkciók kiteljesítésére törekszenek. A szoftver alapja, és grafikai megjelenése persze már sokak számára ismerős lehet, hiszen az Image Space Incorporated gMotor 2 engine-je dolgozik a Simraceway alatt, akárcsak a népszerű modderbarát szoftver az rFactor esetében.

Az alapcsomag a Mitsubishi Lancer Evolution X mellett két versenyhelyszínt is tartalmaz, így Mid Ohio, és Zandvoort is ingyenes alaptartalomként érkezik a játékkal.

Az új kiegészítésekért mint például a BMW 1M Coupe, vagy a Renault Megane Trophy versenygépért márt fizetni kell, azonban az új autókat hozzávetőlegesen 2 dollárért be lehet szerezni.

A Simraceway rendszerében ingyenes, és fizetős versenyeket, és bajnokságokat is találhatunk, ahol izgalmas versenyeket vívhatunk hasonló képességű versenytársainkkal a “real-time skill match” rendszer segítségével.

Nagyok a tervek, azonban kérdés hogy ebből mit is sikerül végül megvalósítani!? A kezdeményezés mellett áll egyébiránt több profi autóversenyző is, mint például a kiváló Indycar pilóta Dario Franchitti. A nemrég tragikus körülmények között elhunyt Dan Wheldon is hónapokon keresztül segítette a Simraceway munkáját. Ezenkívűl a McLaren-el is születtek megállapodások, így hamarosan újabb licenszelt gépek is érkeznek a játékhoz.”

Nagy körvonalakban erről lenne szó.

Főoldal

Egy – két kedvcsináló videó a játékról.
Simraceway Racing Game
Simraceway gameplay
Multi Play Race in Simraceway
Simraceway - Gameplay

(#2) SylarHUN válasza UFO1 (#1) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Belevágtam én is a lecsóba!
A játék jó, és nagyon nehéz.
Számomra.

Gyorsan vettem is egypár járgányt.




PSN: Xbox:

(#3) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Ez a játék maga a tökély!

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Vigyázat! Szimulátor! Kormány kötelező!

PSN: Xbox:

(#4) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Összetalálkoztam egy kellemes kis buggal.

Készítettem is egy videót róla. Továbbítottam a fejlesztőknek.

Bug

PSN: Xbox:

(#5) SylarHUN válasza SylarHUN (#4) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Meg is jött a válasz.

Nem bug a dolog, hanem direkt van ott az a láthatatlan fal.
A kanyarlevágások miatt.

Ezt a baromságot. Véletlen elrontom a kanyart, megcsúszok és annyi is a kocsinak.

PSN: Xbox:

(#6) gyuszito válasza SylarHUN (#5) üzenetére


gyuszito
senior tag

Ez a játék valóban fantasztikus! Nehézséggel em biztos hogy egyet értek, dehát ugye mindenki másképp csinálja! Majd egyszer, amikor már nem használod a profilodat nekem adhatnád >.< Én is szeretnék olyan masinákat, csak nincsen rá keret.
World-el mi a helyzet kollega?

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#7) SylarHUN válasza gyuszito (#6) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Összelehet autókázni ezeket a kocsikat.
Csak jó sok kört kell menni hozzájuk.
Az olyanoknak, akiknek nincs annyi idejük, mint nekem, azoknak kell pénzért megvenni.

Itt vannak az idejeim.
Ami érdekes a Megane trophy kupában, mentem már kettő verseny,t de az időmet valamilyen rejtélyes módon, nem jegyzik.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#8) SylarHUN válasza gyuszito (#6) üzenetére


SylarHUN
senior tag

A nehézséghez annyi magyarázattal tartozom, hogy még eddig soha nem használtam manuális váltót.
Még a valóéletben sem. Itt pedig muszáj. Van mit tanulnom, de már egészen jól megy a dolog.
Nincs is jogsim. :Y

Milyen néven játszod a simraceway-t?

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#9) gyuszito válasza SylarHUN (#8) üzenetére


gyuszito
senior tag

Sajnos elég brutál néven játszom, mert ugyan úgy, ahogyan ACR-ben is itt is azt hittem, hogy ez csak a belépéshez kell, de nem..
kutryamutya123 a becsületes nevem >.<
Időket én is lökök fel mindjárt, de nekme csak EVO-s van egyenlőre! Most gyűjtök az M1 esre, körülbelül 300-310 Cr-em van már, de nekem sincs szinte semmi időm játszani, így eltart majd egy darabig. De nem is gondd, mert 3 nap és vége az eventeknek, és ha nem indul BMW-s event, akkor mondhatni potyára vettem meg, mert max szingliben tudok vele menni. Láttam, hogy van gyorsverseny része is a dolognak, de még nem jöttem rá, hogy hogyan működik, nem találtam még ellenfeleket.

Szerk.: egyszer valaha tudtam, hogy hogy-smint kell kicsi képről linkelni nagyra, vagyis most is tudom, csak a lustaság ha fájna.....ITT egy kép az eredményeimről. A hotlap körülbelül 4 kör után lett annyi, amennyi.
A másik pedig már elég határos, de mint látjuk van még mit javítani. :R

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#10) SylarHUN válasza gyuszito (#9) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Belekezdtem a BMW 135i-vel a versenybe.
Sajnos nem nagyon látom hogyan lehetne jobban menni, Paradise Bay Short-on, ennyi van az én tudásomban.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#11) UFO1 válasza SylarHUN (#2) üzenetére


UFO1
senior tag

Látom miért vagy keveset a World-on ez azért komolyabb az ACR-nél szimulátorosabb sokkal, szépek a gépek talán hétvégén vagy a jövő héten én is felnézek ha időm engedi. :D

(#12) SylarHUN válasza UFO1 (#11) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Ezt jól látod!
Most ez nagyon leköt. Nagy nagy kihívás.
Szabadidőmet simraceway-el töltöm legszívesebben.

Tegnap fent voltam 10 percig nfs:w-ben, és azt láttam, hogy a 99 ismerősömből 4-en voltak csak jelen. Ilyet még soha nem láttam. Úgy néz ki mindenki megunta az nfs-t. Már a gemeket sem szedem össze.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#13) gyuszito válasza SylarHUN (#12) üzenetére


gyuszito
senior tag

Ez a játék szó szerint függést okozott nálam. Ámbár ma is 10 percet voltam gépnél és így nem tudtam vele játszani furcsa hiányérzetem támadt estefelé. Ma már nem csörgök a kormánnyal. Holnap remélhetőleg tudok gurulni párat. gyűjtöm a BMW-re a Creditet, és nyomulok vele én is pár kört majd.Megjegyzem nekem sokkal jobban bejön a versenyes kategória, mint a Hotlapos. Uncsi a hotlapos. Arra jó, hogy kicsit belerázódjak a masinába, pár nap kihagyás után, de sajnos nem köt le sokáig. Viszont a versenyzés...Akármeddig tudnék menni rajta.
Egy kis tipp, mert nem tudom, hogy mennyire ismeritek már az indulást, versenyen.
Mikor felvagytok sorakozva a rajtrácson, akkor ajánlott folyamatos kuplung mellett felváltani második fokozatba, utána vissza 1.-be, és mikor zöldre vált a lámpa akkor kidobni a kuplungot, és nem a 65 éves nagyanyám stílusban indul el, mintha fel akarna szállni.
Nem akarok okoskodni, nem azért írtam, hanem azért, hogy segítsek kicsit!
Sok jó kört kívánok mindenkinek!
Itt csapaton belül is dobhatnánk fel versenyeket, úgyértem kinevezzük az autót (szerintem eleinte az EVO lenne a leg reálisabb) és a pályát, és azon belül fényképpel versengünk.
Szerintem fajin lenne! Szívesen megbírkóznék veletek, ámbár még van mit gyakorolnom!
További szép estét mindenkinek! :R :R :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#14) SylarHUN válasza gyuszito (#13) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Én is benne lennék egy ilyen nyomjuk egymás ellenben.
Kár hogy nem lehet szobát kreálni.
Vagy meghívni másokat egy közös versenybe.

Köszi a tippet, de nincs kuplungom. Viszont most már tudom, hogy hogyan indúlnak azok, akikre azt hittem, hogy rakétával indulnak. :DDD

PSN: Xbox:

(#15) gyuszito válasza SylarHUN (#14) üzenetére


gyuszito
senior tag

Én is sajnálom, hogy nincs szoba, és egyebek.
Kuplung nekem sincs, csak gombbal :P

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#16) UFO1 válasza SylarHUN (#12) üzenetére


UFO1
senior tag

Egyéb alternatívák, egyszeri befektetés ami nem is horror áru és minden gépet megkaphatod (ha jól tudom) és itt aztán lesz ellenfél dögivel.

Forza 4
Race Injection
Gtr evolution+2
GTR-2 Gameplay

Finomhangolás felső fokon.

(#17) gyuszito válasza UFO1 (#16) üzenetére


gyuszito
senior tag

Kalózban játszottam már mindkettővel, de egyik sem adott ekkora élményt, mint most ez...Lehet azért, mert nem mentem neten vele.
Nem baj az első játék amit meg fogok venni a közeljövőben, amint van rá keret az a TDU 2 :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#18) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Egy dolgot nagyon nem értek.

Van BMW E92 M3 GT2-őm, van MP4-12C GT3-am a garázsban, de ezeket a kocsikat hol tudom használni?
Sehol nem lehet velük versenyezni, csak AI ellen?

PSN: Xbox:

(#19) gyuszito válasza SylarHUN (#18) üzenetére


gyuszito
senior tag

Valószínűleg igen, illetve ha szerencséd van akkor Quick Race-ban. (Elvileg összedob más szerencsét próbáló versenyzővel) De asszem holnap Event váltás lesz, és elképzelhető, hogy lesz Event az MP4-nek és a BMW-nek is event. Ez végülis verseny a világ körül. Nyereményért. Weboldal írja, hogy mikor lesz Másik event. :R
Gyakorolj velük, hogy amikor eljő az idő, tudd taposni a belét :D ;]

Szerk.: 5 óra van hátra az eventekből! :R

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#20) gyuszito válasza gyuszito (#19) üzenetére


gyuszito
senior tag

Hozzájutottam az mg-hez és hát azt kell mondjam, hogy élvezetes veld gurulni, csak megfoghatatlan.

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#21) ricshard444


ricshard444
veterán

Hello srácok

SylarHUN kolléga beinvesztált ebbe a topikba,ha lesz időm komolyabban megnézem mit is tud a játék

Vannak dolgok...

(#22) ricshard444 válasza ricshard444 (#21) üzenetére


ricshard444
veterán

Meglátszik,hogy most kihagytam Rfactorban is 1,5 hónapot és TDU-ztam,mert nemvolt kedvem újraválogatni a módokat...De majd belejövök,már olyan szépen driftelgetem át a kanyarokat... ;]

Vannak dolgok...

(#23) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Én most nem vagyok túl aktív a játékban.

Csalódtam egy picit benne.
Hiányzik a szoba készítés. Nagyban növelné a játék élvezhetőségét, ha lehetne saját versenyeket indítani, mint szinte az összes online játékban.
Megvettem a jó kis kocsikat, de csak gépi ellenfelek ellen használhatom őket.
De ha, mégis éppen van olyan event, amire lehet jelentkezni, akkor meg többnyire, megy a verseny és várni kell a csatlakozásra vagy 30-40 percet.

Úgyhogy most inkább az ACR-t nyomom, meg a World-t.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#24) SylarHUN válasza ricshard444 (#21) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Szia Üdv itt is! :C

Nagyon jó a gamma, de az alant említett problémák miatt, sajnos most pihenőn van nálam.

PSN: Xbox:

(#25) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv én is itt az ACR-ből SylarHUN invitálására :) !

Nekem így egy nap után tetszik a cucc és főleg amiatt, mert ahogy láttam ugyanaz a gmotor2 dolgozik alatta, mint az rFactorban, ami már jó jel :) .

Egybe kellene most segítség: Mit állítsak a kormánynál, főleg a force feedback részen, mert kanyarodásnál alig bírom tekerni a kormányt, olyan feszes. Egy Logitech Driving Force-al kenném, de így azért eléggé cinkes. Tegnap egy 5 körös Brno teszt alatt, azt hittem a végére összef*som magam :D .

Előre is kösz a segítséget :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#26) SylarHUN válasza Ventur@ (#25) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Szia Üdv neked is itt is! :C

Majd este otthon megnézem, bár én csak egy ilyen Logitech Formula Force EX-et használok.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#27) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Asszem megbolondultak a fejlesztők, vagy csak kezdenek átmenni pofátlanba.

Itt az új autó ami nem más mint a Bugatti Veyron Super Sport.
24,27 Dollár

PSN: Xbox:

(#28) gyuszito válasza SylarHUN (#27) üzenetére


gyuszito
senior tag

Gondolom a licenc nem volt olcsó,de ami sok az sok. Jön a hosszú hétvége, lehet majd nyomatni.

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#29) ricshard444


ricshard444
veterán

Összelehet gyűjteni kocsira kreditet,hogy vegyek vagy mindenképp kell a játékra költeni? :U Mert 1 kocsival nempoén,főleg,hogy nincs értelme

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#30) SylarHUN válasza ricshard444 (#29) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Körönként kapsz 5 kreditet.

Nagyon sok körözéssel, összelehet gyűjteni a kocsikra.

PSN: Xbox:

(#31) gyuszito válasza ricshard444 (#29) üzenetére


gyuszito
senior tag

össze lehet. én már vettem úgy vetdát

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#32) [BB] válasza Ventur@ (#25) üzenetére


[BB]
csendes tag

Gondolom a Lancert próbáltad csak, annak valami nagyon el van szúrva a kormányzásánál, ahhoz képest pl. a BMW 1M-et egy ujjal lehet kormányozni kb. A force feedback beállításoknál a steering damper értékek 0-ra állításával lehet segíteni rajta valamennyit, meg esetleg a kormány driverében is a damper érték lejjebb vételét meg lehet próbálni.

Túl bizarr, hogy éljen. Túl ritka, hogy meghaljon.

(#33) SylarHUN válasza Ventur@ (#25) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Nézegettem a kormányom beállításait, de nekem minden alapon van. Pontosabban amit a drivere beállít azok vannak. Nem nyúltam máshoz, csak a force feedback-et kapcsoltam ki, mert nagyon idegesít a rázkódás, meg nagyon hangos.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#34) Ventur@ válasza [BB] (#32) üzenetére


Ventur@
senior tag

Eltaláltad :) . Mivel csak jelenleg ez az egy autó van a garázsomba, csak ezzel tudom csapatni. No de akkor egye fene, majd elleszek míg nem lesz másik szekér :D .

Amúgy azért ebből a szempontból, akkor eléggé gáz bemutatkozó a játék részéről, hogy egy elcseszett ff-es Lancer-el kezdesz, míg más autónál meg jó. Ha ezt most nem írtad volna, akkor elgondolkoztam volna azon, hogy hanyagolom az egészet a 'csába.

SylarHUN: Kipróbálom amit írtál, hátha segít valamit :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#35) ricshard444


ricshard444
veterán

Tegnap megnyertem egy versenyt,de semmit nemkaptam érte. Ez így megy? Akkor miértelme versenyezni...? :F

Vannak dolgok...

(#36) ricshard444


ricshard444
veterán

Még 1 kérdés: Tegnap disquality-káltak valamiért,és azóta nem tudok versenyezni. Fellépek és 1 sec múlva ledob a game kickel:((( :(((

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#37) SylarHUN válasza ricshard444 (#35) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Valóban nem jár a győzelemért semmi. Csak a tudat, hogy győztél.
Ennek a játéknak az a lényege, hogy nevezel a bizonyos eventekre, és ha te nyered akkor nyersz valamennyi dollárt. Amit a játékon belül eltudsz költeni autókra. Ennyi.

Mi érelme? Az élvezet.

Diszkvalifikálni, csak olyan játékost szoktak, aki rammol, nem a verseny szellemnek megfelelően viselkedik, vagy csal.

PSN: Xbox:

(#38) ricshard444 válasza SylarHUN (#37) üzenetére


ricshard444
veterán

Ledaráltak az útról 2en és engem zártak ki... :W :( Én mindig tisztességesen játszom,de mások...

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#39) gyuszito válasza SylarHUN (#37) üzenetére


gyuszito
senior tag

aláírom! valóban az élvezetért nyomom én is a gázt

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#40) gyuszito válasza ricshard444 (#38) üzenetére


gyuszito
senior tag

vezetni tudni 1 dolog. kivédeni a taplógombákat már más!

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#41) ricshard444 válasza gyuszito (#39) üzenetére


ricshard444
veterán

Oké élvezet,de ha mondjuk lemész 20 versenyt egymás után elvárnád,hogy kapj valamit érte,nemondjátok,hogy nemlenne jobb valami pont vagy valami ... :U Élvezet ide oda

Vannak dolgok...

(#42) gyuszito válasza ricshard444 (#41) üzenetére


gyuszito
senior tag

Ez relatív.
Én az élvezetet kapom érte, valamint az 5 pontot körönként. Ez inkább a szimuátor élvezetét adja. (megjegyzem zárójalben, hogy ha fizetsz, és veszel kocsit, akkor indulhatsz olyan versenyen, ahol az első 30 helyezett 5 dollárt kap.)
De felmerül egy kérdés bennem. Mit kezdenél a pontokkal?
Ha viszont dollárt kapnál, akkor mi lenne az élvezet, hogy 3 nap alatt megvennél mindent?
Segíts, mert nem értelek. Kapsz pontot minden levezetett körért. Mi kell még? Ha kitologatnának, akkor meg nem kapnál semmit? Nem értem, hogy hogyan képzelted el a dolgot. Szerintem ez így nagyon fair, hogy akárhanyadik vagy, akkor is kapsz pontot.
(itt is megjegyezném, hogy volt már olyan is, hogy az első kanyarban megsérült az autóm, esélyem elszállt az első helyre, és szépen elengedtem a mezőnyt, de nem léptem ki, hanem végig mentem. Igaz volt hátrányom, de a pontokat bezsebeltem). Szerintem nagyon jó a rendszer, bár az 5 pont kicsit kevésnek tűnik. 40 óra folyamatos játék szükséges ahhoz, hogy meg tudjam venni a legdrágább autót (6120Cr ha jól emléxem. Ebben nincs benne az új Veyron)

Nem bántásból írtam, hanem puszta értelmetlenségemből adódóan, mert nem értem milyen pont elégítene ki.
Maximális tisztelettel.:gyuszito :R

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#43) ricshard444


ricshard444
veterán

Ha megnyerem az időmérőt azért mi is jár? Most nyertem,de semmi nem történt ergo azért se jár semmi csak az X kör *5 pont?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#44) ricshard444


ricshard444
veterán

Ha megvenném 1100ért a Dodge-t aminél az Event az első 30 helyért 5 dolcsit ad akkor azt elkölthetem? Az első 30ban benntlenni nemhinném,hogy annyira nehéz lenne :F

Vannak dolgok...

(#45) ricshard444


ricshard444
veterán

És egyenlőre az utolsó kérdésem..gokartozni akarok,rámegyek a szerverre és ezt írja ki:

[link]

Vannak dolgok...

(#46) ricshard444


ricshard444
veterán

Rájöttem mindenre ne fáradjatok :K

Vannak dolgok...

(#47) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Van egy olyan sejtésem, hogy ez 2013-ban mindent vinni fog.

Project CARS

PSN: Xbox:

(#48) ricshard444 válasza SylarHUN (#47) üzenetére


ricshard444
veterán

Ha a fizikája hozza a szintet. Egyenlőre csak a Shift2-t lépte túl

Vannak dolgok...

(#49) ricshard444


ricshard444
veterán

Ha olyan idpmérőt nyerek ahol az első tíz hely kap 8 dollárt miértnem írja hozza a játék...?

Vannak dolgok...

(#50) SylarHUN válasza ricshard444 (#49) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Hozzá kellene!
Lehet csak csúszásban vannak a jóváírással.
De ha, mégsem kapod meg, akkor nincs más mint írni kell a support-nak.

PSN: Xbox:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Simraceway
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.