Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Sikertelen belépés tartományba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) s.roland93


s.roland93
csendes tag

Sziasztok!

Először is szeretném jelezni hogy kezdő rendszergazda vagyok és nemrég kezdtem el dolgozni egy iskolában.

A problémám az hogy a tegnapi nap a tanáriban 3 gép van, 2 néha néha be tudott lépni az iskola tartományába egy viszont abszolút nem.

Ezt a hiba üzenetet kaptam vissza mind a 3 gépnél:
Pillanatnyilag nincsenek olyan beléptető kiszolgálók amelyek tejesíthetnek a belépési kérelmet.

A két gépnél ha sikerült is belépni nagyon sokáig tartott az "Üdvözlés"

(#2) MasterDeeJay válasza s.roland93 (#1) üzenetére

Elöször is minden tiszteletem a tiéd hogy ilyen munkahelyre jelentkeztél és dolgozol, nagyra tartom azokat akik pénz és megbecsülés nélküli munkát végeznek. Ugródeszkának persze jó lehet. (dolgoztam önkormányzatnál, kormányhivatalban, járásban 6 évig és az utóbbi kettőt legnagyobb ellenségeimnek sem kívánom, tudom milyen munka)
Első körben hálózati kábel kihúz majd megnézni hogy belép-e korábban már ezen a gépen használt userrel. Ha belépett akkor visszadughatod a kábelt.
Tartományvezérlőn egy DNS szolgáltatás restartot megejtenék.
Aztán ha gyorsan megoldható akkor az adott gépet helyi rendszergazával belépve kiléptetni a tartományból majd vissza.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#3) Intruder2k5 válasza s.roland93 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

Hálózatokról alaposan
Rendszergazda topic

Ezt a topikot pedig zárom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Sikertelen belépés tartományba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.