Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Shuttle guruk, help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Clyde22_


Clyde22_
tag

Sziasztok! Nagy problémám van! Adott egy Shuttle lap, amiben nem ment egy vadi új 80-as vincsi, gondoltam nosza, BIOS-frissítsünk!! 40 perc keresés után találtam meg a lapon egy jelzést: ''661v20'' a bal felsö sarokban, a szélsö ISA mellett. Leszedtem és feltettem a 661VS155.BIN file, és persze nem indult el azóta... Az a baj, hogy van ''661v V2.0'' lap és ''661 V2.0'' is... Asszem a rosszat raktam fel...
Légyszi segítsetek, mert akié a lap, az vasárnapig be kell fejezzen néhány rajzot, valami könyvöz kell!! Én rontottam el neki.. ;]

Elöre is kösz!

Ne egyél a sárga hóból!

(#2) Clyde22_ válasza Clyde22_ (#1) üzenetére


Clyde22_
tag

Na!
Kivettem a házból, nnnyit sikerült kiderítenem: S/N 661058108291 (talán rá lehet valahol keresni és megmondja a tipust)

Ha valaki tud segíteni, légyszi ne fogjátok vissza magatokat!
köszi

Ne egyél a sárga hóból!

(#3) Zsiba


Zsiba
senior tag

Üdv!

Az egyik ismerősöm kinézett magának egy Shuttle alaplapot és tőlem kért róla véleményt... Nos neki is mondtam, hogy fogalmam nincs róla, de megígértem, hogy utánakérdezek! Amennyiben valaki tudna tapaszatlatokkal segíteni az kérem tegye meg!

A páciens alapadatai elég jónak mondhatóak, ez idáig rendben is van, de elsősörban olyasmire lennénk kiváncsiak, hogy mennyire stabil, tuningbarát-e?

íme a kiválazstott: [L]http://www.shuttle.com/hq/product/mainboard/specs_m.asp?M_id=49[/L]

Előre is köszi!

''One Ring to rule them all...''

(#4) Zsiba


Zsiba
senior tag

Senki többet?

''One Ring to rule them all...''

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Shuttle guruk, help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.