Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tcsfm


tcsfm
tag

Sziasztok!

Igazából azt sem tudom, h jó helyre nyitottam-e a topicot, mert itt minden lesz. A részegységek topicjaiban körülnéztem, nem találtam megoldást.

A probléma; adott egy szerver, ASUS P4-C800 Deluxe, Intel P4 3 Ghz Prescott, 800 Mhz FSB 2x512 Mb DDR 400 MHz-es Samsung 2db S-ATA 120 GB Seagate Barracuda, Raid1-ben, normális táppal ellátva.
Debian Linux 3.0 2.4.18-bf2.4, kernel panicot produkál igen sokszor, megmagyarázhatatlan okból.
HW ahogy lehet, át lett nézve, semmi hiba, az op. rsz. megint csak jól lett feldobva, elvileg.
Én megvallom, kifogytam az ötletekből, az idő sürget, egyedül egy erőteljes downclock, ami hirtelen eszembe jut...ha bárkinek van vmi tippje, h mi a frász lehet, vagy találkozott már hasonló problémával, kérem írjon....

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#2) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Hát ez egy nagyon jó kérdés. Szerintem az OS-es részhez kéne feldobni. Amúgy feszültségértékek rendben vannak? Memória rendben van?

(#3) tcsfm válasza Szten Márs (#2) üzenetére


tcsfm
tag

Hát, az OS-mel már azt hiszem körbe lett járva a dolog, ez után kezdtünk el HW-es problémára gyanakodni...feszültségek stimmelnek, egy kétventis enermax tápról megy, gyakorlatilag minden új. A memória memtest szerint okés.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.