Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) LordVenom válasza Rezuhu (#12700) üzenetére


LordVenom
tag

Tök hasonlóképpen vásárolok, mint Balázs. :)
Megírom neki, hogy nekem mennyit érne meg (nem érdekel mennyi a piaci ára) és innen elkezdődik egy alkudozós beszélgetés. Ha találkoznak az elképzeléseink, akkor jó, ha nem, akkor udvariasan elköszönök. De én is bepróbálkozok egy alacsony árral. :) Volt, hogy bejött a nagyon alacsony is, de sokszor emiatt találjuk meg a közös árat is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12702) szarvasbogár válasza Rezuhu (#12700) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

a 8 az lehet, hogy piaci ár csak neki nem ér meg annyit. Legalábbis én ezt szűrtem le:) perona2 nekem megérne egy tizest de jófej leszek és legyen 12 de cserébe házhoz hoznád?:DD

(#12703) Rezuhu válasza szarvasbogár (#12702) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Nem.
Ellenben meghívlak egy redbullra, és kipróbálhatod, hogy tényleg szárnyakat ad-e!
Itt a 10.-en még bakot is tartok, ha kell! :D

(#12704) Aramir válasza Rezuhu (#12700) üzenetére


Aramir
őstag

Nem azt írta, hanem azt, hogy neki nem ér annyit, attól még lehet a 8000-es ár teljesen reális :D Na, az ilyeneket szoktam szó nélkül törölni (8000-re 3000-et és társai), mondjuk én nem árulom "Zsanett" árakon a cuccaim :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#12705) fardem válasza Aramir (#12704) üzenetére


fardem
aktív tag

az eladásnál az, hogy a vevőnek mennyit ér meg az teljesen irreleváns.

nyilván ha valaki nagyon túlárazza, akkor azzal nem kell foglalkozni.
ha viszont az ár piacképes, akkor meg úgysem enged általában. főleg az az eladó, aki ismeri is a piacot!

lehet, ezért nem is válaszolnak az eladók, mert komolytalan a vevő ajánlata. ha vateránál vagyunk, és az eladó hajlandó alkudozni akkor megad egy ön ajánlata funkciót. de nem jellemző.

(#12706) Rezuhu válasza Aramir (#12704) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Hát igen.
A piaci ár töredékét ajánló embereket hívom nemes egyszerűséggel Olcsó Jánosnak.
A péknél is a kenyér árának a töredékét kínáljátok?
Esetleg a villanyszámla is így működik felétek? :D
Tudom, Magyarországon vagyunk...

(#12707) szarvasbogár válasza Rezuhu (#12703) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ne is mond ahogy öregszem egyre jobban tériszonyom van ami régen nem volt:( Chrono cross első kiadással viszont egész nap szemeztem:))

(#12708) Goldwin válasza LordVenom (#12695) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Nem szoktam foglalkozni azzal az eladóval, aki nem hajlandó engedni egy keveset az általa hirdetett termék árból.

[ Szerkesztve ]

(#12709) Rezuhu válasza Goldwin (#12708) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Az ésszerű alku szerintem a legtöbb eladónál belefér.
A 8k (megközelítőleg valós érték) kontra 3k (amennyit a vevőnek megér) esete a pofátlanság kategóriába tartozik (szvsz).

(#12710) adalbert1 válasza Aramir (#12694) üzenetére


adalbert1
veterán

Jó, hogy eladó szemszögéből is leírod, mivel én pl. általában vevőként veszek részt ezekben az üzletekben. Azt mondjuk nem értem, hogy miért jó, ha valaki beszól, mert nem adják el neki olyan áron a terméket, mint amennyit ő gondolt érte.
Persze nekem is volt már, hogy valamire mondtam egy nagyon alacsony árat, de általában a 10-20%-os sávban mozgok (ami meg baromira túl van árazva, azzal meg inkább nem is foglalkozom).

LordVenom: külön játékszoba? Most kicsit irigykedem, jó? :)

(#12711) sz.balazs.95 válasza Rezuhu (#12706) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

egyébként direkt írtam, hogy ha írva van a hirdetésben, hogy nem akar az eladó alkudozni, akkor meg sem próbálom.

lehet olcsójánosozni, de ez van.

amúgy meg alapból nem vagyok egy spórolós típus, de mindenről megvan a magam elképzelése, hogy számomra mennyit ér, szóval... ;)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12712) LordVenom válasza Rezuhu (#12706) üzenetére


LordVenom
tag

A pékség nem egy "piac", nem használt terméket kínál, aminek egy alsó és egy felső határ közt mozog az ára. Rossz hasonlat...
Azért, mert valaki felkínál egy viszonylag alacsony árat, kár olcsó jánosnak titulálni. Egy használt termék mindenkinek más összeget ér meg. A piac meg baromira nem érdekel, főleg, ha az a piac a német, és hasonló nyugati ebay-hez alkalmazkodik, tudniillik igen, ez Magyarország. ;)

adalbert: nos, igen, szerencsémre ebben az albérletben, amit a cég fizet nekem megtehetem. 4 szobára vagyunk ketten a párommal, így a háló, és a nappali mellett van egy saját szobánk mindkettőnknek. ;) (jó lenne, ha a saját házamban is hasonlóan meg tudnám oldani, de az még a jövő titka ;) )

[ Szerkesztve ]

(#12713) sz.balazs.95 válasza LordVenom (#12712) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

amúgy nem olyan rossz az a hasonlat.

tegyük fel, hogy van egy közeli pék.

> Sokallom az árát
> mivel nem lehet alkudozni, így nem is próbálkozom vele.
> Keresek másikat, ami olcsóbb
> problem solved. :C

Piaci viszonyok vannak, csókolom, azoknak kell megfelelni! ;)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12714) LordVenom válasza sz.balazs.95 (#12713) üzenetére


LordVenom
tag

Igen, de az egy hivatalosan üzemeltetett üzlet, nem egy használtpiac. ;) Egy pékségben én sem alkudozok, de egy bolhapiacon, vagy egy netpiacon simán belefér...sőt. :)

(#12715) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Van pro és kontra bőven:) Maradok a középútnál ami egy jelképes 10 max 15%. Ha szeretnék nagyon pl egy dobozos komplett snes mk1 et és találok egy szépet 8ért akkor tudom, hogy az jó áron van és elfogadom a feltételeket, ha ért hozzá az eladó akkor eszemben sincs 5-el kiszúrni a szemét mert az már nekem ciki. Egy ezrest ha enged örülök ha meg nem akkor is mert jó áron tudtam szerezni valamit amire vágytam.

(#12716) Goldwin válasza LordVenom (#12712) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

(#12717) Rezuhu válasza LordVenom (#12712) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Csak azt felejted el végig gondolni/leírni, hogy a hozzátok hasonló gondolkodású emberek miatt írja ezt be mindenki, hogy ez Mo.
A retro témakörben túl sok olyan ember van, aki a hasára üt és kitalálja, hogy ez neki nem éri csak a töredékét.
Azt mindegyik elfelejti, hogy ha ezt a tételt valaki annak idején újonnan megvette akkor a teljes vételárat kifizette érte, ami nem egyenlő a mai forint értékével.
Ha nem itt vette, akkor külföldről vásárolta piaci áron.
Igen, ezek használt cuccok, de pl egy 8k-s játék valószínűleg ritkább is.
Ezeket általában nem tudod bármelyik tesco, vagy akár konzolbolt polcáról leemelve megvenni.
Éppen ezért kerül annyiba, amennyibe (persze tisztességes eladót feltételezve).
Aki pedig a megközelítőleg piaci ár töredékét kínálja, az nem a játék öröméért kínálja azt, hanem a tuti/lehúzós üzletért.
Kíváncsi lennék, hogy egy-egy ilyen sikeresen lealkudott játékért stb néhány év múlva mennyiért válnátok meg?
Annyiért adnátok, amennyiért megvettétek, vagy az aktuális piaci árhoz közelítve, komoly haszonnal?
A második lehetőségre tippelnék...
És mihez kellene árban alkalmazkodni?
A retro játékok árait te valószínűleg a hentesnél találod ki!
De várj! Ott nincsen egy eladó darab sem! :D

(#12718) sz.balazs.95 válasza Rezuhu (#12717) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

"Kíváncsi lennék, hogy egy-egy ilyen sikeresen lealkudott játékért stb néhány év múlva mennyiért válnátok meg?
Annyiért adnátok, amennyiért megvettétek, vagy az aktuális piaci árhoz közelítve, komoly haszonnal?"

Én nemes egyszerűséggel nem akarnék megválni tőle.
Nem azért vettem, hogy aztán tovább adjam. :D

Egyébként annyiért adnám el - hogyha mégis úgy alakulna - amennyiért én is megvenném fordított helyzetben.

Szóval rám nem igazán érvényes az általad ezidáig felvázolt sztereotípia... :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12719) Rezuhu válasza LordVenom (#12714) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Alapban nem az alkudozással van bajom.
Az normális dolog, ha ésszerű keretek között zajlik.
Menj el egy használt autó piacra. Próbálj alkudozni egy piaci áron 1 milliót érő autónál, és kínálj érte 300k-t.
Várd meg a reakciót! :D
Ha valakinek kevés a pénze, az figyelje az oldalakat, csapjon le a jó üzletekre, és kereskedjen.
Az normális dolog, ezek az emberek szemfülesek (időt és energiát ölnek a dologba).
Aki 8k-ra 3k-t kínál az szimplán pofátlan.
Érted a különbséget? :)

(#12720) szarvasbogár válasza LordVenom (#12712) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

ha azt veszed ez már lassan egy befektetés amibe bele kell fektetni mert ez az ára. Viszont ha megvan milyen jó érzés pár év múlva látni, hogy a kétszeresére szaladt:) németországban mennyi egy tv egy liter benya egy sportcipő? Annyi mint itt, akkor egy retró cím is lehet annyi.:) A jó öreg kinek mit ér meg kérdés, de mindíg lesz egy hozzánk hasonló fanatikus akinek majd el lehet adni borsos áron. Csak aztán nehogy történjen valami negatív csoda és teljesen elértéktelenedjen az egész mert akkor tökönrúgom magam:D

[ Szerkesztve ]

(#12721) Rezuhu válasza sz.balazs.95 (#12718) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Most még úgy gondolod, hogy soha nem fogod eladni a gyűjteményedet.
Vajon miért kerül eladásra mégis rendszeresen 1-1 nagyobb gyűjtemény? :)
Változik az ember, a világ, és az ember helyzete a világban.

"Egyébként annyiért adnám el - hogyha mégis úgy alakulna - amennyiért én is megvenném fordított helyzetben." Hát persze! :D

Én még olyanról nem hallottam, hogy valaki megvett egy játékot mondjuk 1k-ért, aztán az évek során a játék ára felszaladt volna mondjuk 100k-ra, és a tulaj ezek után mondjuk 30k-ért adta volna el (és már így is 30x-os áron adná...).

(#12722) sz.balazs.95 válasza szarvasbogár (#12720) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

"Csak aztán nehogy történjen valami negatív csoda és teljesen elértéktelenedjen az egész mert akkor tökönrúgom magam:D"

Denagyon röhögnék azon, de komolyan... :)) :C :DDD

Rezuhu:

""Egyébként annyiért adnám el - hogyha mégis úgy alakulna - amennyiért én is megvenném fordított helyzetben." Hát persze! :D

Én még olyanról nem hallottam, hogy valaki megvett egy játékot mondjuk 1k-ért, aztán az évek során a játék ára felszaladt volna mondjuk 100k-ra, és a tulaj ezek után mondjuk 30k-ért adta volna el (és már így is 30x-os áron adná...)."

Pedig nem mindenki a pénze hajt. ;)

Nekem speciel csak annyira kell pénz, hogy ami kell, meg tudjam venni, de amúgy szarok rá magasról.

Na, ez pl. egy alapvető szemléletbeli különbség közöttünk.
Nekem nem célom a nyerészkedés, vagy legalábbis semmiképpen sem ily módon.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12723) LordVenom válasza Rezuhu (#12717) üzenetére


LordVenom
tag

Jesszus, Te túlbonyolítod. Annyit kínálok érte, amennyit NEKEM megér. Nem akarom ismételni magam, de nem érdekel az ebay, meg az ebay árai. Nem az én zsebemhez mérték.
Az meg, hogy mennyibe került újonnan, ne viccelj, de megint csak kit érdekel? Te adnál egy Dreamcast-ért mondjuk 50 ezret, mert újonnan volt 80 ezer? :)
Általában nem adom el, amit megveszek, mert a gyűjteményembe veszem. ;)

Nem szép dolog általánosítani. Másodjára vehetném magamra. Először jött az olcsó jános, mert máshogy vásárolok, most meg a feltételezés, hogy a lehúzós üzletért vásárolok. Ejnye... :)

Egyébként, igen, érteni értem a különbséget, de nekem valahogy nincs lelkiismeret furdalásom, mert valamit amiatt szerzek meg alacsony áron, mert tettem egy "tisztességtelen" ajánlatot. Ha nem tetszik az eladónak, azt meg fogja írni, ha meg tetszik, akkor megszabadítom egy olyan dologtól, ami nála csak porfogó. :)

[ Szerkesztve ]

(#12724) samy 207 válasza Rezuhu (#12719) üzenetére


samy 207
csendes tag

Ott a pont Rezunál :R :R

Szarvasbogár attól nem kell félned hogy tökön kell majd magad szúrni ezek már csak drágábbak lesznek mint egy nemes Óbor :K

(#12725) Goldwin válasza LordVenom (#12723) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Én veled értek egyet, viszont Rezuhu álláspontját is elfogadom.

(#12726) LordVenom válasza Goldwin (#12725) üzenetére


LordVenom
tag

Én is elfogadom. Attól szép a világ, hogy különbözőek vagyunk. ;)

(#12727) Rezuhu válasza sz.balazs.95 (#12722) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Nem azt mondom, hogy a pénzre hajtasz, vagy más így tenne.
Ellenben te sem vagy a magad zsebének az ellensége, és ha évek múltán odajut a dolog, hogy eladsz ezt-azt a gyűjteményedből, te is körbe fogsz nézni, hogy mit is ér, és nem a töredékéért fogod megpróbálni eladni.
Ennyi. :)

LordVenom
Az új árral, beszerzésekkel csak arra akartam célozni, hogy ezek anno is drágák voltak, ha külföldről szerezted be akkor is ---> ritkák! :)
Ha ritka, akkor általában drága is (erről szól a gyűjtés - ha nem lenne ritka/drága a kutya sem gyűjtené).
Kis hazánkban pedig menő dolog (persze jól is esik az embernek), ha töredék áron jut értékhez, és így felépít "fillérekből" egy gyűjteményt.
Ezzel továbbra sincsen gondom, mert megvan ennek is a módja.
De ez a töredék árú ajánlat, továbbra is a "nézzük hülyének a másikat, hátha bejön" kategória nálam. :)
Bár lehet, hogy én vagyok csak ilyen, hogyha eladok/vásárolok, akkor előbb körbenézek, hogy mi mennyi...

(#12728) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Rezuhu:

"ha nem lenne ritka/drága a kutya sem gyűjtené"

Ezzel nem értek egyet.

[ Szerkesztve ]

(#12729) sz.balazs.95 válasza Rezuhu (#12727) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

mert ha én nem akarok valamit megvenni sokkal többért, mint amennyit nekem ér, az már máris csak a másik hülyének nézése lehet? :U

egyébként ennyi erővel az meg a vevő hülyének nézése, hogy adjunk valamit drágán, aztán hátha valaki idióta ráharap...

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12730) Rezuhu válasza sz.balazs.95 (#12729) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Igen, ez fordítva is igaz.
Nézz körbe az ebay-en!
Sok mindent megkapsz piaci áron, és ugyanazt sokszor tízszeres áron is kínálják.
Azok az inkorrekt eladók, akik várnak egy balekra.

Goldwin

Akkor másképp írom! :)
Ha van a fórumtársunknak 3k-ja, miért nem a legolcsóbb játékokat vásárolja meg?
Miért a drágábbra vágyik?
Talán azért, mert azok a jobbak/érdekesebbek/ritkábbak ---> drágábbak?
Ez a töredékáras ajánlattétel valószínűleg nem a sokadik Fifa rész vételénél fog megtörténni, hanem egy ritkább játéknál. Egy 2k-s játékért valószínűleg nem fog 6-700.- forintos ajánlatot tenni senki, vagy ha igen, az a kutyát sem fogja érdekelni és talán az eladó is vígan bele fog menni az üzletbe).

(#12731) Zigur


Zigur
senior tag

Nem értem ezt a saját zseb alapján beárazást. Ez egy gyűjtőhobbi, annak minden jellemzőjével, vannak ritkább és gyakoribb darabok, hamisítványok meg minden.
Ha valami ritka vagy nem gyakori, az drágább. Pont. Ha valakinek nem tellik rá, akkor nem veszi meg, és nem látom be, miért kellene valakinek olcsón eladni a dolgát, mert a másik csóró.

A gyüjtemény felszámolásról : sosem tudhatod mikor lesz olyan helyzet hogy el kell adni, és én is azt hiszem hogy nem harmadáron fogod eladni, és elküldöd a fenébe aki csak annyit ajánl érte :)

(#12732) sz.balazs.95 válasza Rezuhu (#12730) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az a baj, hogy fordított logikával gondolkodsz (legalábbis hozzám képest).

Szerinted az a kiindulási állapot, hogy van 3k felesleges pénzem, és "na vajon mire tudom elszórni" indíttatásból felcsapom az apróhirdető oldalakat, hogy aztán valamit jó olcsón bezsebeljek.

A valóságban meg pont fordítva működik a dolog (legalábbis nálam);
Azaz első körben adott a játék, amit szívesen megvennék, adott az összeg, amennyit számomra ér.
Ha valaki drágábban adja, akkor megkérdezem, nem-e adná olcsóbban, innen meg alapvetően kétféle kimenetele lehet a dolognak.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12733) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Engem allando jelleggel ugy talalnak meg hogy az elado termek
Ara tartalmazza mar a postat is...
Forditva ez nalam is igaz ha venni szertnek valamit. :D

A.

(#12734) Aramir válasza sz.balazs.95 (#12699) üzenetére


Aramir
őstag

"> Vagy adja olcsóbban, vagy nem."

Ennyi :D Ha kiírja az eladó, hogy alku nem érdekli, akkor nyilván nem, azokat kár bombázni 3000-es ajánlatokkal a 8000-es tételeknél, az egész "vita" onnan indult ki, hogy miért írják ki az eladók, hogy alku nem érdekli őket. A többieket nyugodtan lehet, ha nem ért hozzá, vagy sürgős neki a pénz, akkor össze is jöhet a dolog, esetleg 5000 lesz a 3000-ből, stb., legrosszabb esetben nem válaszol, vagy elküld.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#12735) LordVenom válasza Zigur (#12731) üzenetére


LordVenom
tag

"...nem látom be, miért kellene valakinek olcsón eladni a dolgát, mert a másik csóró."

Hát ezt meg miből szűrted le? :)
Én nem várok el senkitől semmit, de egy próbát megér, egy kérdésért még senkit nem ítéltek halálra. :)

(#12736) sz.balazs.95 válasza Aramir (#12734) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Persze, ha valaki külön kiírja, hogy nincs alku, azt én tiszteletben tartom, mivel fordított esetben én sem lennék boldog, ha elkezdenének alkudozni úgy, hogy előre ki lett kötve, hogy nem.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12737) LordVenom válasza Aramir (#12734) üzenetére


LordVenom
tag

Ez természetes. Akinél külön kitétel, hogy nincs alku, annál nem próbálkozok be. ;)

(#12738) Rezuhu válasza sz.balazs.95 (#12732) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Értem én, hogy te hogyan is gondolkozol a témában.
Ez így valamilyen szinten érthető is.
Engem az a része érdekel, ha egy játékot eladásra kínál egy eladó 8k-ért, a te esetedben van egy elfogadható és részemről egy elfogadhatatlan megközelítés! :)
Amennyiben az a játék csak lényegesen kevesebbet ér, azaz tényleg túl drágán adja az eladó, akkor nem probléma, hogy te 3k-t kínálsz érte.
Ellenben ha az a játék valós 8k értéket képez (esetleg ez már az ebay-es ár alatt van ténylegesen a postát nem számítva - tehát tényleg korrekt az eladó), akkor nem tartom korrektnek a 3k-s ajánlatot.
Ez kb olyan, mintha lenne egy eladó Ps3 slim gép, ami ér 30k-t és te ajánlanál érte 12k-t.
Ez erősen a vicc kategória, és részemről elképzelhetetlen, hogy egy ilyenből értelmes üzlet alakuljon ki.
Egyszerűen a közel egyharmados ár túl alacsony.
Én úgy gondolom, ha egy korrekt eladó megjelöl egy árat eladáskor, az nem azért ír rá annyit, amennyit, hogy alku után a feléért adja el.
Egy ilyen üzletnél csak és kizárólag a vevő járna jól, aki jelenesetben mondjuk kőkeményen kihasználná az eladó pénzszükségletét.

És igen!
Valamilyen szinten fordított logikával gondolkozom hozzád képest, mert én már összeraktam a magam kis gyűjteményét.
Én tudom milyen az, ha éveken át figyeli az ember az ebay-t és licitál az elfogadható árú és állapotú darabokra.
Tudom, hogy milyen az amikor hajnal 3-kor fent kell lenni egy licit miatt, még ha reggel kelni is kell a munka miatt.
És tudom milyen az, ha a sok befektetett idő és energia révén elfogadható áron beszerzett játékot utólag el akarom adni, és egyes vevők megjelennek a töredék árú ajánlataikkal. :)
Nekem mostanában jobbra fordult az életem, és elkezdem a drágább/ritkább darabok beszerzését.
Mivel viszont túl sok konzolra gyűjtök játékokat, így túl sok a beszerzendő drága tétel ---> pár konzolnak mennie kellett.
Én sem terveztem, hogy eladom ezeket, sőt!
De részben a hely is kezdett elfogyni, pedig még a dobozos konzolokat ki sem raktam (egy szekrény mélyén vannak).
Szóval igen, én egy másik nézőpontból látom ezeket a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#12739) aya


aya
addikt

Ha valakinek valami drága, ( lehet hogy ténylegesen ) akkor nem kötelező megvenni, a türelem rózsát terem.
De lehet hogy valaki más őrül majd neki mint macska a farkának és megveszi.
Minden retro felfelé megy, nem lefelé!

Lehet hogy kifogsz majd egy jobb szebb olcsóbbat, de ez nem garantált.

Ezek nem tucat termékek már, a legtöbb ritkaság évente több évente tűnik csak fel sajna.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12740) sz.balazs.95 válasza aya (#12739) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Csak az a gond, hogy a türelem nem rózsát terem, hanem csak még magasabb árakat.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12741) khron78 válasza Rezuhu (#12738) üzenetére


khron78
őstag

Teljesen igazad van.

(#12742) aya válasza Rezuhu (#12738) üzenetére


aya
addikt

Vegye magára aki akarja.... a Ph-n nagyon durva a szarrágás.

A vevőim egy részét ezért is vesztettem el, és erre büszke vagyok, alkudjunk a feléből ez kiborít!
Mindenki magasról tesz a kirakott árra, pedig... én magamból indulok ki nincs elszállva, sajnos már mindenki továbbadáson gondolkozik, és nem a gyűjteménye gyarapításán!

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12743) Zigur válasza aya (#12742) üzenetére


Zigur
senior tag

Igen, nekem is ez jut eszembe azonnal ha valaki töredékárat kínál, hogy "na ez is rajtam akar meggazdagodni".

Aműgy nincs valakinek Metal Slug 4, AES cartridge eladó ? Nekem csak 30k-t ér meg :D

(#12744) darkrush válasza aya (#12742) üzenetére


darkrush
csendes tag

;] ;] szarrágás. ;] ;]

:R :R

Én ezt találtam a piacon múlt héten!

egyben persze... 500 volt minden:D (árazás alatt / darab jó drágán! ;] )

[ Szerkesztve ]

(#12745) PiciDikenz válasza darkrush (#12744) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Te vagy dr. Vargáné? :DD

(#12746) darkrush válasza PiciDikenz (#12745) üzenetére


darkrush
csendes tag

én nekem nincsenek drága játékaim..

én tényleg eladom :p ( jó drágán)

kérsz valamit? :D

[ Szerkesztve ]

(#12747) AliceWake válasza PiciDikenz (#12745) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ő az.

Non omnis moriar.

(#12748) darkrush válasza AliceWake (#12747) üzenetére


darkrush
csendes tag

:R :R

szép az a veszprémi sámson 25-be nem is mondtam :)

[ Szerkesztve ]

(#12749) AliceWake válasza darkrush (#12748) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nyílt "titok" volt eddig is. Mármint Dr. Vargáné.

Kedves egészségedre a Sámsont. Ha téged ez tesz boldoggá, örülök, hogy hozzájárulhatok a komfortodhoz. Irónia nélkül mondom.

Tájékoztatásképpen, bárkinek, akit ez egyáltalán érdekel: 25Kért vettem egy Little Samsont NESre. Nem titok. Nagyon örülök neki. Megbízható vevőtől, kényelmesen, helyben, ismerőstől. A gyűjteményem egyik ékessége ♡

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12750) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Sejtettük:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.