Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Gicz válasza bteebi (#16) üzenetére


Gicz
addikt

Szerintem azoknál van beégés, akik 100% fényerőn használják. reddit is ezzel van tele, akik beégést postolnak mindnél kiderült, hogy 100% fényerő és megy pc módban ott a tálca meg az ikonok beégve.

Nekem volt egy ec930v-m első szériás oled, plazmáról váltottam 2 évesen vettem kb, és 6 évet használtam. Eleinte vigyáztam rá mint a hímestojásra. ST60 plazmán 1 óra natgeo és már ghostingolt a sárga téglalap logo egy 10 percet.

Aztán ahogy öregedett már nem ért szinte semmit, 60-as oled fény, az utolsó 2 évében napi 8-10 órát ment, akár egy csatornával, pl comedy, háttér tévézésnek.

Semmi beégés nem volt rajta, se szürkével, se bármilyen alapszínnel.

Van egy 65" LG C2-m tv-nek meg egy 42" C2 monitornak. A 65C2 30-as oledfényen olyan fényerőt ad, mint a régi ec930 kb 80-on. Bőven elég nappal tv-zni, és iylen 30-40-es fényerőn a reggeltől estig CNN-sem tenne árt. Rtings testen max fényerővel megy a beégés teszt.

A 42 C2-t mivel monitornak használom, csak 20-as fényerőn használom munkára, napi 8 órát, excel, mysql, ez még csak 1 hónapja van meg kb, de egyelőre 0 beégés, este pedig játék HDR-ben 100-as fényerőn.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.