Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) hito válasza Studi (#648) üzenetére


hito
nagyúr

Megvan még a GX85. Talonban van arra az esetre, ha megőrülnék :D De mostanában hozzászoktam az APSC-hez (A6000, NX500) és nem lenne könnyű visszaállni a fele akkora szenzorra. M4/3 75mm 1.8 azért nem olyan, mint APSC + 85mm 1.4 ;] Bár biztos azzal is lehet kegyetlenkedni. Ha ismét bepánikolnék szerintem Sony FF-re, vagy Sony APSC-re menekülnék. A6000-ek is vannak már 90-100-ért. Igaz nincs szenzorstabi, és nem simogatós a kijelző. Viszont elég erős fotóban, engem meggyőzött.

Muerte68: gyereknek tanulgatni + műfajt megszeretni szerintem tökéletes. Csak aztán ha elkapja a gépszíj, majd győzd finanszírozni az új hobbiját :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#652) Dr.NX válasza hito (#649) üzenetére


Dr.NX
addikt

"Kéne a Samunak írni egy petíciót, hátha meggondolják az NX széria feltámasztását."
Parancsolj:
https://www.ipetitions.com/petition/samsung-keep-nx-alive
:)

A dpreview fórumon a viszonylag kis számú törzsközönség azon a véleményen van (velem együtt), hogy ár/érték arányban még most sincs párja a Samsungnak. Érdekes megfigyelni amúgy, hogy a használtpiaci árak nem zuhantak be nagyon a kivonulás után, sőt emelkedtek is.
Az lehet remény most, hogy leváltották a Samsung vezetőjét, hogy jön valami fotóbolond. :) Persze erre kicsi az esély, valamint eleve sok user elvesztette a bizalmát, mivel semmi hivatalos közlemény nem jött ki, sokan joggal érezhették átverve magukat.

Nekem van 16-50S-em, valami brutális, imádom. Nem tudom ki mondta, hogy nem éles, az enyém hozzánőtt a vázhoz, pedig van 3 fixem is. Zseniális obi, csak kicsit (nagyon) nehéz az NX500-on.

Elfogadom a sütiket.

(#653) hito válasza Dr.NX (#652) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem van 16-50S-em

GyÜlöllllek :DDD

A tesztekben, amiket olvastam leginkább azt emelték ki, hogy lehetne élesebb, kicsit lágy a képe. Komolyra fordítva nem eladó véletlenül? Van jó flexem ha tényleg hozzánőtt és el akarod adni :D De vázzal együtt is érdekel ;]

Ez a petíció mikor indult? 1500 aláírásnál küldik el?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#654) Dr.NX válasza hito (#653) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem eladó. :N
Mit vennék helyette, ügye? :)

A petíció 2016 márciusában indult, sajnos ahhoz képest 1200 aláírás nem tűnik valami soknak, mondjuk eleve a MILC-ekről nem nagyon tud az átlagjóska, csak megveszi a Canikont.
De az igazi szavazás úgyis a bankjegyekkel történik, mint ismeretes. :)
Tényleg kár a Samsungért, a legnagyobb ütemben fejlődött, az NX1/NX500 pedig évekkel megelőzte a korát (28MP BSI APS-C szenzor, HEVC). Aztán a csúcsról levetették magukat a mélybe.

Elfogadom a sütiket.

(#655) Muerte68 válasza Dr.NX (#652) üzenetére


Muerte68
addikt

aláirtam :K hajrá samu :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#656) hito válasza Dr.NX (#654) üzenetére


hito
nagyúr

Mit vennél helyette? Egy használt autót...az árából :D Legalább megkönyörülhetnének a usereken és kiadhatnának évente 1-2 új üveget. Ezzel a vonalat is életbe tartanák, és szerintem nyereséget is termelne, mégsem vázat, meg szenzort kéne fejleszteni.

Egy 16-105 F4 belső zoomossal + 1-2 fix-szel ellennék egy ideig. De 200mm fölött jöhetne egy tele is. Aztán majd ha tisztul a levegő a MILC piacon (rájönnek az emberek, hogy a tükörtől nem lesz jobb a képminőség), jöhetnek a vázak is ;]

Muerte68: én izgalmamban még 2$-t is odadobtam :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#657) hito


hito
nagyúr

Egyébként nem hülyeségre kéne dobálni a 2$-okat, hanem inkább ide kéne "adakoznom" :U

Jól látom, hogy 27 nap alatt kéne még 1.139$-nak összejönnie?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#658) Muerte68 válasza hito (#657) üzenetére


Muerte68
addikt

nem vagyok jó olaszból de úgy néz ki igen :D Ez valami reducer FF-re?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#659) hito válasza Muerte68 (#658) üzenetére


hito
nagyúr

:K

És itt is célszalag előtt van már a dolog nem sokkal. Valami önjelölt, kickstarteres módszerű pénzgyűjtős dolognak látszik, amire nem merek adakozni, de ha már megvan biztos vennék. Lehet, hogy zártkörű a dolog és csak azok vehetnek majd, akik adakoztak rá.

Most Minolta MD, Nikon és M42 adapterem van. Utóbbi kettőt obi mellé kaptam ajándékba, nem is nagyon érdekel. Viszont ami érdekes lehet még számomra az egy blendeállítós adapter, olyan rendszerre, ahol van 16-50 látószögnek megfelelő 2.8-as, vagy fényesebb üveg. A fókuszt már tekergetem, nem gond, illetve ezen a gyútávon a stabi hiánya sem olyan dráma, de akkor rekeszt tudjak már állítani. Ritka a dedikált rekeszállítós, konstans fényerős zoomobjektív.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#660) Muerte68 válasza hito (#659) üzenetére


Muerte68
addikt

a régi zoom ok nem voltak fényerősek-és jó képminőségűek :D akkoriban a zoom csak olyan szükséges izé volt kaptak valami olcsó obit oszt jól van :K Ezek csak a digi gépekkel együtt lettek jó minőségűek ezért sincs igazán belőlük,talán a Canikon vonalon van egy kettő :U
Próbáltam filmes zoom-okat olyanokat amikből a fixek jók voltak Yashica-Minolta stb.. hát a kitt obik jobbak manapság.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#661) hito válasza Muerte68 (#660) üzenetére


hito
nagyúr

Valami ilyesmit keresnék APSC vonalon, mert ez sajnos FF objektív. :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#662) Muerte68 válasza hito (#661) üzenetére


Muerte68
addikt

minden régi filmes obi FF-ami 35mm-es volt mért baj hogy az filmes obikból nincs apsc

[link]

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#663) hito válasza Muerte68 (#662) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, tudom :) A hirdetést is láttam. Azt hittem APSC obi, írtam is neki, aztán sűrű elnézést kérések közepette sztornóztam a dolgot :B

Nem tudjátok véletlenül, hogy van-e a dpreview kívül olyan oldal, ahol összehasonlító tesztábrák vannak? Ebből a szempontból utánozhatatlanul jó a dpreview (de sajnos nem tévedhetetlen). Rengeteg gépet lehet összehasonlítani, raw-t, jpeg-et, minden iso-n és még low light-ra is át lehet kapcsolni. Nincs ilyen máshol?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#664) Dr.NX válasza hito (#663) üzenetére


Dr.NX
addikt

(#665) BITBOYS


BITBOYS
addikt

1-2 hete amazonon 480 euro volt az NX1, kicsit megrezgett a léc :D Bár az is lehet kamu volt mint pár A7-es hirdetés.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#666) hito válasza BITBOYS (#665) üzenetére


hito
nagyúr

Legalább hallgattál volna, hogy nem szóltál :O :W :D De most komolyan: ilyenkor miért nem írsz ide szolgálati közleményt SOS?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#667) vagyok1


vagyok1
újonc

Sziasztok!
A tanácsotokat szeretném kérni.
Kicsit elvesztem az információ áradatban, nem tudom eldönteni hogy nx300, vagy nx3000 gépet vegyek. Kizárólag fényképezéshez keresem. Elég amatőr vagyok, bocsánat ha hülyeséget kérdezek. Szóval belső terek fotózására keresek gépet, de persze ez lenne családi használatra is. Úgy látom, hogy a 3000-hez az optika 16-50, ami elvileg nagyobb látószögű, mint a 18-55, ami a 300-ashoz jár, egyéb tekintetben nem találtam különbséget. Másrészt tud valaki olyan programot ajánlani, vagy meg tudjátok mondani hogy hogy tudom megnézni az expo számot? Köszönöm előre is a válaszokat!

(#668) hito válasza Dr.NX (#664) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, jónak tűnnek :)

vagyok1: ha belső tereket fotózol, akkor szerintem legalább ugyanakkora figyelmet kell fordítani a fényerőre is. Ezek az alapobik beltérben csak korlátozottan használhatók. Én erre a célra amit írtál az NX300-at venném és hozzá lőnék használtban egy 16mm f2.4-es obit (ha fontos a natív üveg és az AF). Ha ügyes vagy és szeretsz manuálozni, akkor nézhetsz hozzá Samyangot is. Asszem van 12mm f2 belőle. AF-od ugyan nem lesz, viszont lesz bitang látószöged, jó fényerőd és remek képminőséged.

Más: nektek sincs feladapterezett manual obiknál focus peaking? Se focus peaking, se MF nagyítás nincs :( És nekem úgy rémlik, hogy volt. Lehet, hogy megzavarodott a szoftverem? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#669) vagyok1 válasza hito (#668) üzenetére


vagyok1
újonc

Köszönöm!

(#670) BITBOYS válasza hito (#666) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igazad van, de egyik modival épp az A7 kamu amazonos eladásokat próbáltuk jelezni a szolgáltatónak és elfelejtettem megosztani, illetve lehet jobb is mert gyanúsan olcsó volt. Meg nem is szállítottak magyarországra. Csak arra próbáltam rámutatni hogy érdemes monitorozni az árakat mert lehet tényleg kifogja az ember a kiárusítást ami pár napig/darabig tart :)
Sorry a felesleges izgatás miatt, de nekem is felment a vérnyomásom mikor megláttam az árat...nem bírtam tovább magamban tartani :D :R

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#671) Dr.NX válasza vagyok1 (#667) üzenetére


Dr.NX
addikt

NX300 és NX3000 képminőségben megegyezik. nagyjából az obik is.
Az NX300 jobb, van fázisérzékelős fókusz, tud 60fps fullHD videót, érintőképernyős és felbontása is jobb, a 18-55mm manuális zoomos.
Az NX3000-nek felhajtható a kijelzője, de gyengébb, csak 30fps FullHD és a 16-50mm motoros zoomos.

Beltérre jobb a 16-50 a látószög miatt. Ha statikus témát fotóznál, akkor állvánnyal érdemes, a 16mm-es fix eléggé görbíti a teret.

Expo szám:
https://www.dpreview.com/forums/thread/3566065
De egyébként kár vele foglalkozni, régen a tükrösöknél volt jelentősége. Meg nem olyan régi gép, hogy 100ezer expó legyen benne.
Mit fog neked mondani a szám? Lehet, hogy a tulaj csinált vele 200 képet meg videózott vele napi 12 órát heti hat napon keresztül 3 éven át...

Hito: elvileg kell működnie a focus peakingnek, fent van valami custom fw?

Elfogadom a sütiket.

(#672) hito válasza Dr.NX (#671) üzenetére


hito
nagyúr

fent van valami custom fw?

Még szép :) Van ebben minden. A bitrate hacktől elkezdve custom resolution. Ez lehet a gond? Na holnap deaktiválom és megnézem úgy. Natív obikkal hibátlan a peaking.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#673) vagyok1 válasza Dr.NX (#671) üzenetére


vagyok1
újonc

Szia!
Köszönöm a részletes választ.
Végül nx300 lesz.

(#674) Dr.NX válasza hito (#672) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az adapter rendesen benyomja a pöcköt?

Elfogadom a sütiket.

(#675) hito válasza Dr.NX (#674) üzenetére


hito
nagyúr

Megvan es a CFW-t se kellett hozza eltávolítani. Vagy en voltam a bena, vagy nem volt racsavarva rendesen, vagy pillanatnyi elmezavar volt a gép részéről :)

Video alatt nem lenne rossz ha lehetne választani a peaking es a nagyitas között, mert a peakinggel nem mindig lehet pontosan beloni a fokuszt. Főleg akkor pontatlan a dolog, ha tavolra fokuszalok es sok az egyéb tereptárgy.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#676) Dr.NX válasza hito (#646) üzenetére


Dr.NX
addikt

Jól belemenekültél, hogy már hirdeted is! :)
Most éppen miért?

Elfogadom a sütiket.

(#677) Elektrosokk válasza Dr.NX (#676) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ő elég hirtelen és meggondolatlanul hoz döntéseket. :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#678) Muerte68 válasza Dr.NX (#676) üzenetére


Muerte68
addikt

Így szokta megveszi,utána gyorsan eladja vesz mást utána megint eladja.............stb :D :DD
De legalább sok gépet letesztel és jó áron lehet venni tőle használt cuccokat :DDD

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#679) hito


hito
nagyúr

Mindenkinek: :P

Igen, ez gyengém. Ha ez sem lenne, tökéletes lennék, olyan meg mint tudjuk nincs :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#680) Fotószem válasza Kolonel0708 (#447) üzenetére


Fotószem
csendes tag

A Samsung NX-nél gyárilag ki van kapcsolva a külső (nem saját) objektívek használata, de ez csak annyit jelent, hogy tetszés szerint KI/BE kapcsolható. Ehhez csupán a SECRET (vagy SZERVÍZ-menüt) kell bekapcsolni. Nagyon hasznos a funkció akkor is, ha pl. makróhoz leveszed a saját optikáját és fordítva hozzátarva nagyon gyorsan remek "szupermakrókat" lőhetsz vele.
Egyszerűen a megfelelő érintkezőtüskét kikapcsolhatod a Secret/Szervíz (kinek hogy tetszik) menüben
Hozzáteszem, hogy nem minden funkció hozzáférhető a "Secret" menüben, hiába látod.
Azonkívül persze ésszel és átgondoltan módosítsd a gyári alapbeállításokat.

Tehát így kezdd:

1. Készíts egy szövegfájlt, a neve:
nx_dev.adj

2. A fájl első sora legyen ez a szöveg:
smart_camera
Nincs "kocsi vissza", nincs idézőjel, nincs semmi, csak a szöveg.
A fájl mérete pontosan 12 bájt lesz, ha jól van elkészítve.

3. A fájlt másold a kamerában használt SD-kártya gyökerébe.

4. Állítsd a kamerát AUTOMATA módra, mielőtt bekapcsolod (vezérlőtárcsa--> AUTO, ugye).

5. A bekapcsolás után a következő gombokat kell megnyomni:
LE
OK
FEL
OK
JOBBRA
-majd nyomd le és TARTSD LENYOMVA az EV-korrekciós gombot !
-a nyomvatartott EV-korrekciós gomb mellett nyomd meg az
OK gombot
-és ezután eleresztheted az EV-korrekciós gombot

6. Menj a menüben az "3. Adjustment Control" pontra majd nyomj OK-t,
--------> lépj a "(6) Adjust Results" pontra majd nyomj OK-t.

7. Kilépkedni a MENU gombbal/érintéssel tudsz.

A "külső objektív használatot" a menüben kapircsálva a

"2. SYSTEM PARAMETER" --> "(6) NO LENS RELEASE ENABLE"

kipipálásával tudod aktiválni.

Ha valakinek akkugyújtogató mániája vagy nem született operatőr és non-stop videófelvételt akar, akkor pedig szépen kipipálja (aktiválja) a

"2. SYSTEM PARAMETER" --> "(5) DISABLE MOVIE RECLIMIT"

pontot. Ezekután egy horrorisztikus számsor fog megjelenni a kijelzőn a beletett memkártya kapacitásától függően, ami jelzi, hogy végtelen hosszú lehet a felvétel ideje.

A txt-fájl bármikor letörölhető, semmiféle problémát nem okoz, de ha nincs az SD-gyökérben, akkor értelemszerűen a menü "titkos" marad, nem jeleníthető meg.

[ Szerkesztve ]

(#681) thess válasza Fotószem (#680) üzenetére


thess
csendes tag

Sajna NX30-nál nem működik. Pedig jó lenne.

(#682) Muerte68 válasza thess (#681) üzenetére


Muerte68
addikt

Úgy tudom hogy csak 1-2 típusnál lehet hito tudna többet mondani erről ő kipróbálta páron

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#683) purcigeorge


purcigeorge
aktív tag

Üdv.! Van egy NX300-am, és egyik napról a másikra kiment a kijelző. Nincs kép, de az érintő működik, mert fókuszál a nyomkodásra. Garancia 1 év volt, letelt. Nincs valakinek ötlete? Samsung szerviz 4 ezresért mondaná meg, hogy majd mennyibe kerül a javítás. Köszi!

(#684) Fotószem válasza purcigeorge (#683) üzenetére


Fotószem
csendes tag

2 fő lehetőség van:
1. szalagkábel (ez a valószínűbb)
2. kijelző
A harmadik szerencsére nagyon ritka, hogy mindkettő.
Ezt a szervíz is csak akkor tudja megmondani, ha szétkapja a "hátsó részt".

[ Szerkesztve ]

(#685) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

érdekes PDF

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#686) Szteff2


Szteff2
csendes tag

Manuális obit próbálgatok (Nikon) nx500-on. A belenagyítást megtaláltam gombra kitéve. Fókuszcsúcs kijelzésre van lehetőség ilyenkor? Mert az nem megy.

(#687) Szteff2 válasza Szteff2 (#686) üzenetére


Szteff2
csendes tag

Megtaláltam. Ok gombra bejön.

(#688) purcigeorge válasza Fotószem (#684) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Köszi a választ! A gyári szervízen kívül foglalkozik valaki ezeknek a javításával? Hogy lehet, hogy csak egy év gari van rá?

(#689) Szteff2


Szteff2
csendes tag

Érdekelne, hogy olyan nx adatert használt-e már valaki, amiben benne van a blende? Pl: https://fotodioxpro.com/products/nikg-nx-pro

Mennyire jók, megbízhatók ezek? Képminőségen mennyire látszik?
Van olyan verzió, amiben variálható nd szűrő is van, pl. video felvételhez elfogadható minőségűek ezek?

[ Szerkesztve ]

(#690) Muerte68 válasza Szteff2 (#689) üzenetére


Muerte68
addikt

a blendés adapter nem tud képromlást okozni-főleg azért használják amelyik obiban nincs blende+a sok lamellásak szép kerek bokeh-adnak a gyárilag kevés lamellás obinak is.
Az olcsó szűrők-mindig-rontanak a képen :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#691) purcigeorge válasza Fotószem (#684) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

"Megcsináltam" a kijelzőt. Szétkaptam a hátsó részt, kihúztam a kábelt, és visszadugtam. Bekapcsolás után jó lett a kijelző.

(#692) MrChris válasza Muerte68 (#690) üzenetére


MrChris
nagyúr

Amiatt a pár darab blende nélküli speciális objektív miatt nem gyártanának blendés adaptert. Más oka van, vannak obik amikben csak villannyal müxik a blende. Azért van ennek hátránya is, a blendének megvan az optikai helye a lencserendszerben, adapter esetén pedig nem ott lesz. Legtöbbször növeli a belső tükröződést, de a boké se pont olyan lesz.

(#693) Muerte68 válasza MrChris (#692) üzenetére


Muerte68
addikt

Igen rosszul fogalmaztam,a villanyos blendésekre is gondoltam de nem volt jó a megfogalmazásom:)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#694) GERI 3D


GERI 3D
csendes tag

Sziasztok,
hátha ti tudtok segíteni.....
(a pontos típus : ek-gc100 - de nem találtam rá külön topicot)
van bárkinek sikeres tapasztalata samsung fényképező távoli vezérélése androidos eszközről témakörben? Akár BT v wifi direkt megoldásokkal?
Eddig kipróbáltam pár appot, de nem jártam sikerrel.
Nem file transfer-re szeretném használni, hanem fényképezésre.
Örülnék, ha valakinek lenne használható ötlete.Sajna eddig nem sokan tudtak hozzászólni érdemben. :)
köszönöm szépen előre is

(#695) atothg válasza GERI 3D (#694) üzenetére


atothg
tag

A samsung sajátját is kipróbáltad?
Samsung SMART CAMERA App
Ez működik nx300-zal, de sok lehetősség nincs. Elsütöd és kész, ill. képek átvitelét tudod megoldani telefonra.
Elvileg 2013 utáni gépekhez jó, de felsorolja a Samsung Galaxy kamerát is. A tiéd is az, bár korábbi.

Na. Kicsit elkéstem evvel. :-)

[ Szerkesztve ]

(#696) kingabo


kingabo
őstag

Sziasztok!

Sajnos eltört az a fekete kis műanyag amit a hordszíj rögzítésekor a fém keretre kell ráhúzni. (nem tudom jobban leírni) Nem tudjátok hol lehet ilyet beszerezni? Vagy legalább, hogy mi a neve, amire pl ebay-en rákereshetnék. Köszi.

(#697) mrmarkus válasza kingabo (#696) üzenetére


mrmarkus
aktív tag

Nem hinném, hogy fogsz kapni eredeti Samsungot, vegyél helyette inkább ilyet:

ilyet

vagy ilyet

Freedom of Information

(#698) mrmarkus válasza kingabo (#696) üzenetére


mrmarkus
aktív tag

Esetleg így próbáld meg, de én Samsungot nem találtam... ...ráadásul itthon biztosan olcsóbb beszerezni valami pótlást...

Freedom of Information

(#699) kingabo válasza mrmarkus (#698) üzenetére


kingabo
őstag

Remek! Köszi szépen. :R

(#700) fuze


fuze
őstag

Sziasztok!
Lett egy nx300-as gépem. Próbálgattam ezt az autoshare funkciót. Tényleg nagyon jó, de nem lehet a már elkészített fotókat is átküldeni a telefonra? Mert ha folyamatosan megy az autoshare, akkor az félek hogy baromira le fogja meríteni.

adms.hu | UI Designer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.