Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4651) Kiss67 válasza Badb0y (#4650) üzenetére


Kiss67
senior tag

Szia. Van. A feleségemnek is az van. Nagyon künnyü, sokáig birja az akksi, bitang hangos, és kényelmes , bár ez fül kérdése.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#4652) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ja és még egy kérdés. Ugye ennek a szoftnak mindegy, hogy D600E-re vagy sima D600-ra rakják, illetve, hogy T-mobilos (Pannonosnak meg a Vodásnak ugye eredeti) volt?
THX

[Szerkesztve]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4653) Badb0y válasza BFeco (#4640) üzenetére


Badb0y
addikt

BT-ről nem lehet?
Felvettelek MSN-en, ha az emiled az.

[Szerkesztve]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4654) Badb0y válasza S.J.M. (#4652) üzenetére


Badb0y
addikt

Olvasd el az olvass_el.txt fájlt. Nem mind1 !!!!

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4655) Badb0y válasza Badb0y (#4653) üzenetére


Badb0y
addikt

Még annyi a 3.3 és a 3.3f között van vmi kül?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4656) S.J.M. válasza Badb0y (#4654) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Áhh ezer kösz. A zip-be még bele sem néztem, de akkor minden ok. Egyre valószínűbbé válik hogy kell egy ilyen kábel nekem Gigatelnél jó is lenne csak nem akarok 1200Ft futárköltséget kiadni egy 2500ft-os kábelre.
(Esetleg nem akar valaki Pécsre rendelni a Gigateltől és akkor megbeszélhetnénk mert 10000Ft feltt ingyenes a házhozszállítás, vagy nem tudja e valaki, hogy Pécsen valahol kapni e ilyen kábelt?.)

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4657) S.J.M. válasza Badb0y (#4655) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Ez a különbség: 60.T9 Wörterbuch Französisch !!!
Kár hogy nem tok németül :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4658) Badb0y válasza S.J.M. (#4657) üzenetére


Badb0y
addikt

Csak ennyi lenne, hogy a 60. szótár francia.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4659) X0990X


X0990X
csendes tag

Aki egy kicsit tud németül az regisztráljon a samsung-stuff.de oldalon, megéri több d600 szoftver van, én jelenleg D600XEFC1-et használom Kruemelschulz modolt cla-jával, igaz nem magyar de van fekete menü, sokkal szebb mint a mariomaster és nincsen benne olyan sok hiba mint a mariomaster modjában. Tehát aki kicsit is tud angolul vagy németül az tegye fel. Jobb lesz a kamera sebessége fénykép készítéskor, bekapcsoláskor stb...

(#4660) Badb0y válasza X0990X (#4659) üzenetére


Badb0y
addikt

És ezeket is a lejeb leírt módon kell cserélgetni?
Egyébként ezekbe már megy az mp3 halgatás + mondjuk sms írás?
kruemelschulz-ból melyiket kell leszedni? van 4

[Szerkesztve]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4661) Badb0y válasza Badb0y (#4660) üzenetére


Badb0y
addikt

Ezekre gondolok:

[link]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4662) uvbull


uvbull
tag

várjatok akkor ha fristem a dolgot akkor kell egy spéci kábel mert az sb- kébellel amit adtak hozzá nem fog menni? kéne azaz a gigabites kábel vagy mi? aha és most akkor melyik szoft is kell hogy magyar legyen a dolog??

(#4663) uvbull


uvbull
tag

mégvalami hogy lesz magyar t9-es szövegbevitelem?

(#4664) Badb0y válasza uvbull (#4663) üzenetére


Badb0y
addikt

#4627-es hsz-be sok minden benne van

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4665) berczy03


berczy03
aktív tag

Segítsetek már pls.
Frissíteni akarom a telefont ismét, de most ujabb gondom van.
Amikor kiirja, hogy kapcsoljam be a telcsit, és rányomok a bekapcs gombra akkor azonnal bekapcsol a telefon és nem megy tovább a szoftver. Mit tegyek, előre is köszi!

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#4666) berczy03


berczy03
aktív tag

Sőt mostmár nem csak mikor soros kábelen van, hanem bármikor bekapcsol, ha csak pillanatra megnyomom a bekapcs gombot...????

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#4667) berczy03


berczy03
aktív tag

Na már a java sem megy USB letöltéssel... Én nem tudom m i történhetett, de a tököm tele van vele...

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#4668) ati888 válasza AS (#4625) üzenetére


ati888
senior tag

hi.

régebben felraktál, vagy linkeltél jó minőségű videókat 240x320-as felbontásban ha jól emlékszem. Na ezeket nem találom most. honnan lehetne tölteni? Mindegy mi, jcsak jó minőségű legyen. azért kell, hogy kipróbáljam.

köszi.

(#4669) berczy03


berczy03
aktív tag

Nem tud valaki mondani egy serialt a SoftickPPP nevű progihoz, mert ijra felraktam, de serialt kér... Thx.

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#4670) X0990X válasza Badb0y (#4661) üzenetére


X0990X
csendes tag

hát figy én onnan a a legfrisebbet szedtem le, lehet választani hogy balken azaz kör antennás legyen vagy a másik féle antenna ettől függ melyik cla fájlt szeded le. Az ottani tfs anyiban más, hogy abból hiányoznak az alap mp3-ak meg egy két felesleges plusz videó ilyesmi amiket ugyis letörölsz. tehát szerintem szedj egy original D600XEFC1 es tfs fájlt iletve egy kruemelschulz által készített modos cla fájlt. Ezzel természetesen megy az mp3 háttérben a c gomb megnyomásával, folytatódik a lejátszás hivás befejeztével, illetve a kijelző grafika tettszés szerint változtatható, hogy legyen fent csík mutassa az órát dátumot ilyesmi. OneNand 1.7el kell felrakni, de azt gondolom mindenki tudja.

(#4671) D600


D600
tag

A samsung melyik telefonjába fogja először berakni az új kijelzőjét szerintetek??

[link]

(#4672) AS válasza D600 (#4671) üzenetére


AS
félisten

Szerintem D-koreai model lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4673) Ricardo válasza D600 (#4671) üzenetére


Ricardo
félisten

Remélem hamarosan látjuk majd valamelyik készülékben ;)

(#4674) Viktor0610 válasza Ricardo (#4673) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kijelzőhöz tartozó készenlétről van infótok?
Eléri majd vajon az egy napot? ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4675) AS válasza Viktor0610 (#4674) üzenetére


AS
félisten

Hm jó kérdés..
2007-ben biztos kiderül.. ;)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4676) Ricardo válasza Viktor0610 (#4674) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha jól tudom a Samsung már dolgozik az üzemanyag cellán ;)

(#4677) S.J.M. válasza Ricardo (#4676) üzenetére


S.J.M.
senior tag

De addigra már megint annyit fog fogyasztani egy telefon a sok minden belezsúfolt dologtól, hogy lehet örülni, ha 3 napig megy :DDD

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4678) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy a D600-asokban van-e automata fókusz, esetleg többlépésben állítható-e (makró, tájkép etc). Vannak-e különleges hatások a fényképekhez, fekete-fehér , sepia etc.

Van-e valamilyen progi amivel esetleg telefonon lehet szerkeszteni a felvett videot? A telóra milyen kódolású videokat lehet rátölteni és lejátszani? Mekkora a digitális zoom a készüléken?

Valójában mennyi ideig bírja az aksija a mondjuk naponta elkattint vele pár képet az ember és megejt egy-két hívást?

Még valami. A mostani telefonomat azért utáltam meg mert nagyon gyenge a hangereje ill. a rezgője is förtelemsen szar, ezen remélem nem az.
A válaszokat előre is köszi.

-- end of transmission --

(#4679) Icedevil válasza SaNyEe (#4678) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Se autofocus se makro nincs benne de lehet iso-t és fehéregyensúlyt álitani(és még sok mást)Rengetek különleges efektus van pl.:fekete-fehér,szépia,skicc,domborít stb.,
nem a telefonon nem lehet szerkeszteni videot.4×Digitális zoom van rajta.
Ha átlag pár kép és hivás akkor nekem akár 1hétig is birja.A hangereje pont jo a rezgöt szerintem meg lehet érezni.Remélem megválaszoltam kérdéseidet. :)

(#4680) SaNyEe válasza Icedevil (#4679) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Megnéztem a tesztet ami a mobilarénén készült a gépről és a fényképek hát hogyismondjam, nemigazán hatottak meg, mondhatnám rosszak voltak. Minden egyes kép zajos volt kivéve talán az utolsó kettőt. Erre valami megoldás van? Esetleg abból fakadhatott a probléma, hogy nem megfelelő ISO fényerősség beállítást alkalmazott a tesztelő? Nincsen automatikus beálítása a fényképezőnek?

-- end of transmission --

(#4681) S.J.M. válasza SaNyEe (#4680) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Van autómatikus beállítási lehetőség de véleményem szerint nem mindíg a legjobb minőséget produkállja. Szerencse van sok beállítási lehetőség amit gyorsan és könnyen lehet állítgatni így egy kis idő után a legjobb minőséget is el tudod érni.
Pl. ezt egy lámpafénnyel (tehát nem napfény) megvilágított vacsora előtt készítettem. [link]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4682) dontomasinho


dontomasinho
csendes tag

Cásztok!
Valaki megtudná nekem mondani,hogy mi a különbség d600 és a d600e között.Melyiket lenne érdemeseb megvenni?
Előre is köszönöm.

(#4683) Ricardo válasza dontomasinho (#4682) üzenetére


Ricardo
félisten

Az Edge.

(#4684) Qru válasza dontomasinho (#4682) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerintem nem érdemes +venni a d600e-t. A sima is tudja az edge-t csak külön szervízkóddal kell akitválni. Én is így használom!

#nincsbennetarcsi

(#4685) Newyorker


Newyorker
addikt

Edge mire jó?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4686) Badb0y válasza Qru (#4684) üzenetére


Badb0y
addikt

Sry tudatlanságom miatt, de ez az edge ugye az internetezéshez van. Hogy lehet ezt aktiválni és használni?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4687) Qru válasza Badb0y (#4686) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Edge-vel gyorsabb adatátviteli sebesség érhető el!

*#4777*8665# a GPSR,EDGE Menü

Itt tudod az Edge-t bekapcsolni -> GPRS beállítás/EGPRS mód. És élvezd a sebességet! :D
De azért csodát ne várj, nem lesz 1,5 Mbit-es ADSL gyorsaságú... :DD


Szerk: ezt a D500 is tudja, ott is szervízkóddal lehet bekabcsolni az edge-t. (kiv a d500e mert az alapból tudja mint a d600e)

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#4688) Viktor0610 válasza Qru (#4687) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt azért tegyük hozzá, h. a sebességkülönbség csak megfelelően (EDGE-)lefedett helyen jön ki. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4689) Qru válasza Viktor0610 (#4688) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez így van, úgy hogy irány a belváros! :D

#nincsbennetarcsi

(#4690) Mui


Mui
tag

Sziasztok!
Tölem kérdeztek egy olyat a telefonnal kapcsolatban, hogy lehet e úgy összekötni a tv-vel hogy abból valami műsort vagy bármit fel lehessen venni!
Létezik ilyen, tud ilyet a teló?
Nekem nem rémlik ilyen tudás!
Üdv Mui

(#4691) hoki válasza Mui (#4690) üzenetére


hoki
csendes tag

Nem, mert a telefon kuld jelet a TV-nek es foditva ne megy, mert nem digitalis a kapcsolat.

(#4692) Qru válasza Mui (#4690) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A d600 alapból erre nem alkalmas. Kb olyan mint amikor egy digifényképezőt kötsz a tv-re. Ami rajta van +jeleníti, de nem tud felvenni. /bár jó lenne ha rosszul tudnám... ;)

#nincsbennetarcsi

(#4693) Mui


Mui
tag

Ah!
Én is így gondoltam!
A használati utmútató is azt írja hogy tv kimenet, és nem pedig tv ki és bemenet!
Köszi :)

(#4694) legiaap


legiaap
nagyúr

Itt is megkérdezem azért a biztonság kedvéért:
D600-on lehet msn-ezni?
Létezik rá ilyen progi?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4695) S.J.M. válasza legiaap (#4694) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Létezik hát pl itt találhatsz egy csomó ingyeneset: [link]

Ma voltunk a városban az osztállyal és a szép időben elég jó képeket sikerült csinálnom de a legmeglepőbb az ez: [link] ami, szerintem elég közelről készült és mégis jó lett, de, hogy hogy sikerült azt nem tom. :D (rejtett makró mód ;] ).

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4696) legiaap válasza S.J.M. (#4695) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi az oldalt,de ha ezt letöltöm,akkor hogy tovább,mert ott már megáll a tudományom.
Nem mondod a képet D600-al csináltad???
Igen jó lett.
Please help me.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4697) legiaap


legiaap
nagyúr

Vagy akinek van már ezzel kapcsolatban tapasztalata kérem ossza meg velem

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4698) S.J.M. válasza legiaap (#4697) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Ha letöltötted a JAD-ot is meg a JAR-t is akkor itt egy leírás: [link]. Ha ezt végig csinálod akkor már menni fog a játok felrakás.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4699) Qru válasza S.J.M. (#4695) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez csak trial ver 7napig megy.. :( Nem tudsz/tud vki fullosat? (persze ingyenese kéne...)

#nincsbennetarcsi

(#4700) legiaap válasza Qru (#4699) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most akkor ezen az oldalon semmi sem fullos???
Nekem fullos kéne,ami könnyen kezelhető és működik is rendesen

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.