Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) Noncsi


Noncsi
tag

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden kedves fórumozó számára! :)

(#4252) Daywalker


Daywalker
addikt

Üdv újra. Látom a helyzet változatlan:)

Végül én nem vettem memóriakártyát, helyette egy Sony mp3-as Walkmanre költöttem, ami 40-50 órát bír, így aztán a telcsi akuját nem terhelem, és százszor jobban szól mint a Samsung füles.

Ettől függetlenül rohadt elégedett vagyok a D600-al. Imádom.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4253) joseph88


joseph88
csendes tag

Valaki tud megoldást a #4243-ra?

(#4254) DTF


DTF
aktív tag

Hi!

Egy pár napja vettem egy D600-ast!Na most a készenléti idejét 300 órára becsülik!Nekem 1 nap alatt merült le full töltés után(gondoltam kezdeti hiba),majd feltöltöttem újra,haladás már 2 napig bírta az aksi,nem intenzív használat mellett!
Nem tudom ,mi lehet a gond,,normálissan használom!Szal nem beszélek sokat,meg nem is játsomrajta és mégis...
Segítsetek!
Mit javasoltok,miért van ez,hogy ilyen gyoran lemerül)??
Fontos lenne!

DTF

(#4255) Viktor0610 válasza DTF (#4254) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majdnem biztos v.ok benne, h. a ''lemerülős szoft.'' van a telcsiden.
Frissíttess...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4256) DTF válasza AS (#1) üzenetére


DTF
aktív tag

Hi!

Egy pár napja vettem egy D600-ast!Na most a készenléti idejét 300 órára becsülik!Nekem 1 nap alatt merült le full töltés után(gondoltam kezdeti hiba),majd feltöltöttem újra,haladás már 2 napig bírta az aksi,nem intenzív használat mellett!
Nem tudom ,mi lehet a gond,,normálissan használom!Szal nem beszélek sokat,meg nem is játsomrajta és mégis...
Segítsetek!
Mit javasoltok,miért van ez,hogy ilyen gyoran lemerül)??
Fontos lenne!

DTF

(#4257) DTF válasza DTF (#4256) üzenetére


DTF
aktív tag

Hi!

És hogy lehet frissíteni?A GSM boltba lehet,ahol vettem?Gariba elvileg benne van,nem?

DTF

(#4258) Viktor0610 válasza DTF (#4257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg viheted oda is, már ha szervizeléssel is foglalkoznak, de sz.tem célszerűbb közvetlen a Samsunghoz vinned.
Találsz egy 40-es számot a gar.papíron, azt hívd fel, ott megmondják, melyik szervíz van hozzád legközelebb.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4259) DTF válasza Viktor0610 (#4258) üzenetére


DTF
aktív tag

nem gyári garanciás, hanem bolti, így akor a boltba kell vinnem, nem?

DTF

(#4260) Viktor0610 válasza DTF (#4259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4261) DTF válasza Viktor0610 (#4260) üzenetére


DTF
aktív tag

És ha esetleg elvinném egy Samsung márkaboltba vagy szervízbe? Godolom ott nem ingyen csinálnák meg...

DTF

(#4262) Viktor0610 válasza DTF (#4261) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van, mivel (valószínűleg) nem rajtuk keresztül került az országba, pénzért frissítenének -kb. 3-5 k HUF-ért.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4263) DTF válasza Viktor0610 (#4262) üzenetére


DTF
aktív tag

Biztos, hogy nem rajtuk keresztül.

Thx!

DTF

(#4264) Daywalker válasza DTF (#4256) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha lemerül, dugd rá a töltőre, de ne kapcsold be a telefont, hanem várd meg míg feltölt, és csak utána kapcsolod be.

Másik variáció, hogy mielőtt lemerül (kikapcsol), teljesen feltöltöd, és közben nem kapcsolod ki.

Sajnos ez tényleg szoftverhiba. Mondjuk én emiatt nem fogom elvinni frissítetni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4265) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!
Hol lehet még AS oldalán kívűl háttereket letölteni D600-ra?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4266) AS válasza legiaap (#4265) üzenetére


AS
félisten

Hát nem nagyon van :D
Hamarosan bövitem az én listámat is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4267) AS


AS
félisten

Megvan a 1 gb-os mikroSD!!!!!!!!!!!!! :DD :DDD :) :) :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4268) legiaap válasza AS (#4267) üzenetére


legiaap
nagyúr

Várom a bővítést.
És,hogy üzemel a kártya?
Mennyiért vetted és hol,mert majd engem is érdekelne?
Apropó van 1 kérdésem:
Mi a különbség az ékezetes és az ékezet nélküli sms-ben ennél a telónál.
Az ékezet nélkülinél is rak ékezetet.(vagy mikor a másik fél megkapja akkor ott ékezet nélküli?)Igaz,hogy ha az ékezetest állítom be akkor kevesebb karakterű sms-t tudok írni.Ennyi lenne csak a különbség?
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4269) joseph88


joseph88
csendes tag

Lenne egy kérdésem a kamera menüében van egy olyan pont, h. fénymérés és azon belül középre súlyozott, pontszerű, mátrixos mi a különbség köztük?

(#4270) S.J.M. válasza joseph88 (#4269) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Ez jó kérdés ezt már én is akartam kérdezni.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4271) Viktor0610 válasza S.J.M. (#4270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engem is érdekel a téma, így rágugliztam.
Íme:
''Fénymérési módok

Fényképezőnk a folyamatosan változó felvételi típusokhoz a legmesszebbmenőkig képes alkalmazkodni. Ez annak köszönhető, hogy fénymérése alaphelyzetben kiértékelő, azaz a CMOS szenzorra vetülő kép egyes részleteit is képes fénymérés szempontjából analizálni. Így a kép teljes árnyalatterjedelmét, és a nagyobb foltok elhelyezkedését is képes figyelembe venni az optimális expozíció meghatározása céljából. Az pedig csak hab a tortán, hogy az autofókusz által élesre állított területeket súlyozza a fénymérés átlagának kiszámításakor. Legtöbbször ezt a fénymérési módot használjuk, hiszen szinte bombabiztos végeredményt ad.

Aki régebben tanult fotózni és megszokta az egész képre kiterjedô átlagoló, de a kép közepét súlyozó, úgynevezett középre hangsúlyozott fénymérést, az a gépét nyugodtan átkapcsolhatja erre az üzemmódra. Ilyenkor minden úgy működik, mint egy klasszikus fényképezőgépen, emiatt a néha szükségessé váló expozíciókorrekciót a régi tapasztalatok alapján lehet beállítani.
A spotmérés (magyarul folt, vagy részletmérés) a témának csak piciny felületét veszi figyelembe. Ennek az a haszna, hogy a számunkra legfontosabb képrészletet messziről is megmérhetjük, és expozícióját a környezete nem fogja zavarni. Használatához nagy gyakorlat szükséges, de a digigéppel büntetlenül próbálkozhatunk.
''

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4272) AS


AS
félisten

MÁTRIXOT használjátok.
nincs mért egyszerüen csak! :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4273) Qru válasza AS (#4272) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerintem is a mátrix a legjobb az átlagos (értsd: nem művészi) fényképezésekhez. De lehet próbálozi... :))

Ha pl a fehéregyensúlynál az automatikusra megyek akkor mi a default? -elvileg a nappali fény-
Mert pl a ha az iso beállításnál az automatikusra állítod akkor ISO 100-on fotóz, és ha sötétebb helyen fényképezel...
Sz'al nem mind1!

#nincsbennetarcsi

(#4274) AS válasza Qru (#4273) üzenetére


AS
félisten

Automata fehéregyensulynál amikor keresövel népzed a képet várni kel és beálitja a jó szineket.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4275) joseph88


joseph88
csendes tag

Én a 3 közül nem érzékeltem jelentős különbséget. Csak egy gondom van ha felhúzom maxra (1600x1200) a felbontást akkor sokáigˇexponálˇ és ha egy picit elmozdul a kezem akkor homályos nagyon a kép, de ebben az ISO érték is számít vagy nem?

(#4276) Cecus válasza joseph88 (#4275) üzenetére


Cecus
csendes tag

Ez még mindig csak egy mobiltelefon... amúgy jól látod, sajnos a gomb lenyomása után a remegős kezű fotós, illetve izgő-mozgó alanyok esetén homályos kép lesz.

(#4277) RAM válasza S.J.M. (#4201) üzenetére


RAM
őstag

Ezek tényleg jó képek, tudnál(tok) mutatni a kicsit bemozdultabb, nem a legekből is? Vagy hány % legalább? ... :)

Csak tisztán

(#4278) legiaap


legiaap
nagyúr

Úristen!!!
Egy napja,hogy nem néztem fel ide máris káosz és csipkelődés folyik itt!?!?!?
És mi az,hogy nyikorogni fog egy idő után a csuszka megoldás???
A D600 az eddigi legjobb anyagminőségű mobil európában.
És nem nyikorog.Nem is fog.
Tökéletes telefon,hogy létezik-e az pedig csak nézet kérdése.Kinek mi a tökéletes.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4279) legiaap


legiaap
nagyúr

Upsz azt hiszem növekvő sorrenbe állítottam itt a dolgokat és hirtelen a fórum elején éreztem magam.
Szóval amit írtam vegyétek úgy mintha nem is írtam volna.
Sorry.
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4280) S.J.M. válasza RAM (#4277) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Itt van egy kis bemozdulásos kép is (úgy kellett keresni :) ).
[link]
[link]
Úgy átlag nekem jól szoktak sikerülni a képek, egy idő után megszoktam, hogy nem mozdulok míg fényképezek.

Ja, és végül egy ''művészi'' kép :D
[link]

[Szerkesztve]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4281) Pit23


Pit23
csendes tag

valaki nemtudna segiteni d600 asom van és mindig naponta töbször kiirja email hálozati hiba miért van ez hogy tudom megszüntetni :F :F

(#4282) joseph88


joseph88
csendes tag

Sziasztok! LEnne egy fontos kérdésem (legalább is nekem) a memóriakártyán hogy lehet jelszóval levédeni egy mappát? (ha le lehet)

(#4283) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Pit23: Üzenetek --> Beállítások --> Email --> Fogadás beállításai -->és az ellenőrzési időközt nincs használatban-ra álítod, de ha használni is akarod akkor a szolgáltatódnak megfelelően állítsd be az e-mail profilt.

joseph88: A memória kártyán egy külön mappán nem tudsz egymagában levédeni az egész memória kártyát tudod csak egyszerre levédeni azt a Beállítások --> Biztonsági beállítások --> Védett üzemmód-nál jelöld ki amit le akarsz védeni. Ha jelszót kérne akkor az alapméretezésben 4 (vagy 6, nem emlékszek) nulla ezt előbb változtasd ha akarod.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4284) Pit23


Pit23
csendes tag

sziasztok d600 van de valamiért mindig kiirja email hálozati hiba naponta kb 5-6 szor is mi lehet a gond????? irjatok please maglodiferenc@t-online.hu amugy fügetlen a telo

(#4285) Pit23 válasza S.J.M. (#4283) üzenetére


Pit23
csendes tag

köszi a segitséget !!!!!!!!!!!!!!!! örök hála

(#4286) joseph88


joseph88
csendes tag

Köszi,de így nekem nem jó. De gépen se lehet valahogy egy mappát levédeni jelszóval és aztán rámásolni a telefonra?

(#4287) koob válasza S.J.M. (#4280) üzenetére


koob
senior tag

köszi, videjót tudnál még megosztani? :R

(#4288) S.J.M. válasza koob (#4287) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Örömmel
Akkor egy kis modellrepülőzés :D : [link]
Jéé most ahogy írgy kipróbáltam a linket az opera nekem .mpeg kiterjesztést ad a fájlnak pedig .mp4, ez vajon mitől lehet?

[Szerkesztve]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4289) koob válasza S.J.M. (#4288) üzenetére


koob
senior tag

nagyon jó teszt videó :R jobb témát nem is választhattál volna tesztre ;] (mozgás lekövetés, fényviszonyok követése)
Milyen felbontásban készült? Ez a legjobb?


[Szerkesztve]

(#4290) AS


AS
félisten

Hamarosan rakok fel videokat, hát még mindig a d600 legjobb video felvevös telo.
Gyönyörü kép és szinek.. love! :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4291) uvbull


uvbull
tag

hi skacok most váltottam szolgáltatót így be kéne állítani az MMS és a wap elérést sajna t-mobil oldalon nem találtam hozzá leírásst így kérem a nagy t-mobil közössség segítségét hogy hogy állítsam be a MMS-t és a Wap-ot előre is köszke a segítséget.....

(#4292) Lacii válasza uvbull (#4291) üzenetére


Lacii
csendes tag

Hi!
A kérdésedre a válasz ott van a T-mobile.hu-n, akciók->samsung d600e->bővebb ismertető->beállítások és itt is van :)
Igaz hogy ez E de nekem műxik sima d600-al is.

(#4293) Viktor0610 válasza uvbull (#4291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig ott van az, csak keresni kell:
D600: [link]
D600E: [link]

Máskor légy körültekintőbb. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4294) uvbull


uvbull
tag

köcce mindketöknek jó hát nekem még új a t-mobil oldala kicsit még kutakodni kell THX még1x :)

(#4295) Kenoby


Kenoby
tag

Sziasztok !

Olyan kérésem volna hogy valaki, aki használ Mini Opera-t a telón megtudná adni a beállitásokat hogy működjön nálam is. Vodafone előfizetés, de nincs GPRS netem, lehet ezért nem sikerül nekem belőni mindig azt irja hogy rossz a hálózati beállitás. Előre is köszi. Amúgy zsir a teló. Következő is Samsung lesz ezt meg megkapja az asszony. :)

(#4296) legiaap


legiaap
nagyúr

Helósztok!
Mondja meg nekem valaki hol lehet a legolcsobban beszerezni memóriakártyát D600-hoz.
Engem 512-től felfele érdekelne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4297) richies


richies
senior tag

T-sek figyelem!

eddig úgy tudtam hogy a BOEL1 -es sw a legfrisebb, de láttam egy új t-s telót, s BOFxx -es volt!

Rozsomak of Power

(#4298) Max6 válasza richies (#4297) üzenetére


Max6
tag

Az én telóm kb 3-4 hetes és már azon is BOFA2 sw van

(#4299) Badb0y


Badb0y
addikt

3gp konverter van d600-hoz? Mert a d500-ashoz ami van elég szar képet ad :F
Egy linket kérnék ha tudtok.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4300) richies


richies
senior tag

winavi mp4 converter ..

Rozsomak of Power

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.